Ankara Voleybolu Kadınlar temsilcimiz K.ören Belediyesi Bağlumspor, 2.lig şampiyonluk kupasını belediye başkanı Mustafa Ak'la buluşturdu. Normal sezonu şampiyon olarak tamamlayan yeşil beyazlılar, önce yarı final grubun başarıyla tamamlamış, final grubun ise kayıpsız geçerek Türkiye Voleybol ligi birinci lige çıkma başarısı göstermişlerdi.
Bu başarısını kupayla taçlandıran güçlü ekip, Kulüp Başkanı Levent Kızılalp birlikteliğinde K.ören Belediye Başkanı Mustafa Ak'a bir dizi ziyarette bulunarak kendilerine verdikleri destekden dolayı teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Başkan Mustafa Ak ise ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, başarılarından dolayı emeği geçen herkezi kutlayarak, bu başarıların daha da ileriye taşınması gerektiğini söyledi.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Şampiyonluk Kupası M.Ak'la Buluştu
TEBRİKLER TEBRİKLER
ŞAMPİYON K.ÖREN BELEDİYESİ BAĞLUMSPOR
Ankara Voleybolu Kadınlar temsilcimiz K.ören Belediyesi Bağlumspor, 2.lig şampiyonluk kupasını belediye başkanı Mustafa Ak'la buluşturdu. Normal sezonu şampiyon olarak tamamlayan yeşil beyazlılar, önce yarı final grubun başarıyla tamamlamış, final grubun ise kayıpsız geçerek Türkiye Voleybol ligi birinci lige çıkma başarısı göstermişlerdi.
Bu başarısını kupayla taçlandıran güçlü ekip, Kulüp Başkanı Levent Kızılalp birlikteliğinde K.ören Belediye Başkanı Mustafa Ak'a bir dizi ziyarette bulunarak kendilerine verdikleri destekden dolayı teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Başkan Mustafa Ak ise ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, başarılarından dolayı emeği geçen herkezi kutlayarak, bu başarıların daha da ileriye taşınması gerektiğini söyledi.
En Çok Okunan Haberler