Hentbol ve hentbol kulüplerinin başarısız olmalarının nedenlerinden birisi de hentbol kulüplerinin kendilerine ait, istedikleri saatte çalışma yapacakları bir Spor Salonlarının olmamasından kaynaklanıyor.
Avrupa'da ki hentbol kulüplerine baktığımızda hepsinin kendilerine ait bir Spor Salonları mevcut. Ama uzağa gitmeden kendi ülkemizde voleybol ve basketbol gibi takım sporlarına baktığımızda da, hep büyük kulüpler var ve çoğunun kendilerine ait bir antrenman ve maç için Spor Salonları var.Voleybol ve basketbola bakıyorum. Büyük kulüpler var. Rekabet edecek takımlar ve taraftarları var. Başarı var. Çünkü, çalışmak için salon aramaları gibi bir problemleri yok! Adresleri belli! İsteyen istediği saat çalışabiliyor, kendilerini geliştirebiliyor, takım arkadaşları ile zaman geçirebiliyor.
Maalesef birkaç kulüp dışında, basketboldaki gibi, Ülker Arena veya Akatlar dediğimizde aklımıza gelen takım isimleri gibi hatırlayacağımız bir takım ismi hentbolda aklımıza gelmiyor
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Zeynur Pehlivan'dan Mesaj Var
HENTBOL KULÜPLERİMİZ
Hentbol ve hentbol kulüplerinin başarısız olmalarının nedenlerinden birisi de hentbol kulüplerinin kendilerine ait, istedikleri saatte çalışma yapacakları bir Spor Salonlarının olmamasından kaynaklanıyor.
Maalesef birkaç kulüp dışında, basketboldaki gibi, Ülker Arena veya Akatlar dediğimizde aklımıza gelen takım isimleri gibi hatırlayacağımız bir takım ismi hentbolda aklımıza gelmiyor
En Çok Okunan Haberler