Hava Durumu

Süper ve Amatör Ligde 9.Hafta Program

TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ

Haber Giriş Tarihi: 15.11.2017 12:51
Haber Güncellenme Tarihi: 15.11.2017 12:51
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.sporankara.org
Süper ve Amatör Ligde 9.Hafta Program

SÜPER AMATÖR LİGDE PROGRAM

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 18/11/2017 12:00 Mamak İlçe Sahası Forma Ankara DSİ Spor   -   Gölbaşı Belediyespor Forma 18/11/2017 12:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Saçak Gençlikspor   -   Güneşspor Forma 18/11/2017 12:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Devlet Tiyatroları   -   Çakırlargücüspor Forma 18/11/2017 13:15 Pursaklar Saray Sahası Forma Pursaklar Belediyespor   -   Yenimahalle Bel Forma 18/11/2017 14:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Cebecispor   -   Ankara T.K.İ Forma 19/11/2017 13:30 Kazan İlçe Sahası Forma K.Kazan Belediyespor   -   Ankara Yurtkurspor Forma 19/11/2017 13:30 Polatlı İlçe Stadı Forma 1926 Polatlı    -   Yeni Haymanaspor Forma

AMATÖR LİG BİRİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 19/11/2017 09:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Güdülspor   -   Tigemspor Forma 19/11/2017 11:45 Mamak İlçe Sahası Forma Bahçelerüstüspor   -   Kayaşspor Forma 19/11/2017 12:45 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Ankara Esnafspor   -   Polatlı Gençlikgücü Forma 19/11/2017 12:45 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Tarımspor   -   Sinanlı Gençlikspor Forma 19/11/2017 15:30 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Pidosan Yahyalarspor   -   Elmadağ Belediyesi H Forma

AMATÖR LİG İKİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 18/11/2017 16:15 19 Mayıs 1 nolu  Forma Batı Telörgü Anadoluspor   -   İstatistik Forma 19/11/2017 13:30 Lalahan Sahası Forma Mamak Lalahanspor   -   Ayaşspor Forma 19/11/2017 13:45 Altındağ Sentetik Saha Forma Başkent Sportifspor   -   Polatlıspor Forma 19/11/2017 14:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Forma Volkan Yıldırımspor   -   Mamakspor Forma 19/11/2017 16:30 19 Mayıs 1 nolu  Forma Köprülü Bahçelispor   -   K.İdman Yurdu Forma

AMATÖR LİG ÜÇÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma İlklerspor 0 - 3* Mülkiyespor Forma 18/11/2017 14:15 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Seviye Gençlikspor   -   Beypazarı Belediyesi  Forma 19/11/2017 11:45 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Karadenizgücüspor   -   Kalecikspor Forma 19/11/2017 15:45 Altındağ Sentetik Saha Forma Tunç Altındağ   -   Çayyoluspor Forma 19/11/2017 16:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Gazi Orman Çiftliği   -   Ayvalıspor Forma

AMATÖR LİG DÖRDÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma M.T.A Spor 3 - 0* Batıkent Kültürspor Forma 19/11/2017 10:45 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Site Zaferspor   -   Turizmspor Forma 19/11/2017 10:45 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Tarım Kredispor   -   Bahçelievler Gençlikspor Forma 19/11/2017 13:30 Mamak İlçe Sahası Forma Demirlibahçe   -   Çankaya Gençlikspor Forma 19/11/2017 13:30 Nallıhan İlçe Sahası Forma Nallıhanspor   -   Çubuk Gençlikspor Forma

AMATÖR LİG BEŞİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma T.A.İ Spor 3 - 0* K.Sportif A.Ş. Forma 19/11/2017 09:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Çınar Gençlikspor   -   Ankara Üniversitesi Forma 19/11/2017 13:30 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Şentepespor   -   Ulubeyspor Forma 19/11/2017 13:30 Çamlıdere İlçe Sahası Forma Çamlıderespor   -   Dışişleri Bakanlığı Forma 19/11/2017 14:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Eğitimspor   -   Çubukspor 1959 Forma

SPORANKARA.ORG BAŞARILAR DİLER

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.