Ankara futbolu bölgesel amatör lig 6.grup temsilcimiz K.ören Belediyesi Bağlumspor, deplasmanda oynadığı Kırşehir karşılaşmasını net skorla geçerken, taraftarının yüreğine su serpen takımımız oldu. Yeşil beyazlılar evine mutlu dönüyor. Müsabakanın hemen başında Murat Almış'ın mükemmel pasını golle sonlandıran Mehmet'in ardından Oğuz Erdem'in dillere destan golünü ekleyen Başkent temsilcisi devreye 0-2 girdi. İkinci yarıda üstünlüğü ele alan Serdar Şeker'in talebeleri sayısız gol fırsatından yararlanamadılar. Son dakikada sahanın formda ismi Hasan Cankurt'la bir gol daga bulan ekibimiz müsabakadan da 3 puanla ayrılmış oldu.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
K.ören Bld Bağlumspor Mutlu Dönüyor
Net Skor 0-3
Ankara futbolu bölgesel amatör lig 6.grup temsilcimiz K.ören Belediyesi Bağlumspor, deplasmanda oynadığı Kırşehir karşılaşmasını net skorla geçerken, taraftarının yüreğine su serpen takımımız oldu. Yeşil beyazlılar evine mutlu dönüyor. Müsabakanın hemen başında Murat Almış'ın mükemmel pasını golle sonlandıran Mehmet'in ardından Oğuz Erdem'in dillere destan golünü ekleyen Başkent temsilcisi devreye 0-2 girdi. İkinci yarıda üstünlüğü ele alan Serdar Şeker'in talebeleri sayısız gol fırsatından yararlanamadılar. Son dakikada sahanın formda ismi Hasan Cankurt'la bir gol daga bulan ekibimiz müsabakadan da 3 puanla ayrılmış oldu.
MAÇ SONU
Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 24/11/2018 14:00 Mamak Türközü SahasıPUAN DURUMU
Takım O G B M A Y Av. P Form 1.En Çok Okunan Haberler