Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Bal ve Amatör Ligde Program

ANKARA FUTBOLU BİR BAŞKADIR
Haber Giriş Tarihi: 01.11.2019 18:30
https://www.sporankara.org
kapak resmi

 BAL 6.GRUP MAÇLAR

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 03/11/2019 14:00 Safranbolu İlçe Sahası Forma Yaylacık Gençlikspor   -   Beyköy Belediyespor Forma 03/11/2019 14:00 Kırıkkale Başpınar Stadı Forma Kırıkkale BiAnadoluspor   -   Devrek Belediyespor Forma 03/11/2019 14:00 Bağlum Şehit Hüseyin D Forma Keçiören Bağlumspor   -   Çubukspor Futbol A.Ş Forma 03/11/2019 14:00 Eskişehir Teknik Üni Forma Anadolu Üniversitesi   -   Bartınspor Forma 03/11/2019 14:00  Mamak Stadyumu Forma Ankara TKİ   -   Eskişehir Y.emrespor Forma 03/11/2019 14:00 Beyçayırı Şehit Vefa Kar Forma Karadeniz Ereğli Bel   -   Haymana Belediyespor Forma 03/11/2019 14:00 Şıralık 2 Nolu Saha Forma Çilimli Belediyespor   -   Göynük Belediyespor Forma

SÜPER AMATÖR LİG 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 03/11/2019 10:30 Mamak Türközü Sahası Forma Beytepe Metespor   -   Kavaklıderespor Forma 03/11/2019 13:00 Kazan İlçe Sahası Forma K.kazan Belediyespor   -   1926 Polatlı Bel Forma 03/11/2019 14:00 Nallıhan İlçe Sahası Forma Nallıhan 1864 Spor   -   Sincan Belediyespor Forma 03/11/2019 14:00 Gölbaşı Muhsin Yazıcıoğlu  Forma Gölbaşı Belediyespor   -   Yurtkur Forma 03/11/2019 14:45 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Yenimahalle Bel   -   Pursaklar Belediyespor Forma 03/11/2019 15:15 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Devlet Tiyatroları   -   Beypazarı Belediye Gen Forma 03/11/2019 16:00 Mamak Türközü Sahası Forma Demirlibahçe   -   Ankara DSİ Forma

BİRİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 03/11/2019 11:40 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Osbtürk Şentepespor   -   Etlikgücü Forma 03/11/2019 13:00 Ayaş İlçe Sahası Forma Ayaşspor   -   Çubukspor 1959 Forma 03/11/2019 13:00 Kalecik İlçe Sahası Forma Kalecikspor   -   Site Zaferspor Forma 03/11/2019 16:15 Altındağ Örnek Sentetik Forma Ortadoğuspor   -   Eserspor Forma 03/11/2019 17:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Güdülspor   -   Anadolubeyispor Forma

İKİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 03/11/2019 13:00 Gölbaşı Sentetik Saha Forma Güneşspor   -   Bahçelievler Gençl Forma 03/11/2019 13:00 Elmadağ Hasanoğlan Ata Forma Elmadağ Bld.Has   -   OFTAŞ Spor Forma 03/11/2019 13:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara Performansspor   -   Şereflikoçhisarspor Forma 03/11/2019 14:30 Altındağ Örnek Sentetik Forma Barışspor   -   Gazi Orman Çiftliği Forma 03/11/2019 16:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Çınar Gençlikspor   -   Ankara Eğitimspor Forma

ÜÇÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 02/11/2019 13:00 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Karapürçekspor   -   Başkent Sportifspor Forma 02/11/2019 15:00 Altındağ Örnek Sentetik Forma Ankara Turizmspor   -   M.T.A. Spor Forma 02/11/2019 17:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Köprülü Bahçelispor   -   Onbir Ateşspor Forma 02/11/2019 17:00 Altındağ Örnek Sentetik Forma Mülkiyespor   -   Ankara Üniversitesi Forma 02/11/2019 17:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Karşıyaka İdman Yurdu   -   Sinanlı Gençlikspor Forma

DÖRDÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Volkan Yıldırımspor   -   Çukurambar Gençlikspor Forma       Forma Yenidoğanspor   -   İstatistik Forma       Forma Balgatspor   -   Çamlıdere Belediyespor Forma 02/11/2019 13:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Çubuk Gençlikspor   -   Ankara Tigemspor Forma 03/11/2019 13:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma D.Karadenizgücü   -   Akyurt Belediyespor Forma

SPORANKARA.ORG BAŞARILAR DİLER

 

 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar