Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Bal / Sal / Amatör Ligde Sonuçlar

FUTBOL BİR SEVDADIR
Haber Giriş Tarihi: 03.02.2020 10:23
https://www.sporankara.org
kapak resmi

 BÖLGESEL AMATÖR LİG 6.GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Keçiören Bağlumspor 3 - 0* Yaylacık Gençlikspor Forma 02/02/2020 14:00 Fikret Karabudak Stadı Forma Kırıkkale B.Anadoluspor 2 - 0 Anadolu Üniversitesi Forma 02/02/2020 14:00 Beyköy Stadı Forma Beyköy Belediyespor 0 - 3 Ankara TKİ Forma 02/02/2020 14:00 Devrek İlçe Sahası Forma Devrek Belediyespor 4 - 2 K.Ereğli Belediyespor Forma 02/02/2020 14:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Çubukspor Futbol A.Ş 3 - 2 Çilimli Belediyespor Forma 02/02/2020 14:00 Bartın Atatürk Stadı Forma Bartınspor 1 - 0 Göynük Belediyespor Forma 02/02/2020 14:00 Necdet Yıldırım Sahası Forma E.Yunusemrespor 0 - 2 Haymana Belediyespor Forma

SÜPER AMATÖR LİG 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 01/02/2020 12:00 Kazan İlçe Sahası Forma K.kazan Belediyespor 0 - 1 Sincan Belediyespor Forma 01/02/2020 14:00 Mamak Türközü Sahası Forma Demirlibahçe 1 - 2 Gölbaşı Belediyespor Forma 01/02/2020 14:20 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Y.mahalle Belediyespor 3 - 0 Beypazarı Belediye G Forma 01/02/2020 14:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Kavaklıderespor 2 - 2 Pursaklar Belediyespor Forma 02/02/2020 13:30 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Beytepe Metespor 0 - 0 Ankara DSİ Forma 02/02/2020 13:30 Nallıhan İlçe Sahası Forma Nallıhan 1864 Spor 1 - 2 Devlet Tiyatroları Forma 02/02/2020 15:00 Polatlı İlçe Stadı Forma 1926 Polatlı Bel 0 - 0 Yurtkur Forma

BİRİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 01/02/2020 13:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Çubukspor 1959 3 - 0 Ayaşspor Forma 01/02/2020 13:30 Altındağ Örnek Sentetik Forma Etlikgücü 2 - 4 Osbtürk Şentepespor Forma 01/02/2020 16:20 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Eserspor 2 - 4 Ortadoğuspor Forma 01/02/2020 17:30 Altındağ Örnek Sentetik Forma Anadolubeyispor 0 - 7 Güdülspor Forma 02/02/2020 15:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Site Zaferspor 3 - 5 Kalecikspor Forma

İKİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 01/02/2020 09:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara Eğitimspor 1 - 2 Çınar Gençlikspor Forma 01/02/2020 09:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Gazi Orman Çiftliği 0 - 4 Barışspor Forma 01/02/2020 09:40 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma OFTAŞ Spor 0 - 3 Elmadağ Bld.Has Forma 01/02/2020 12:20 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Bahçelievler Gençlikspor 2 - 2 Güneşspor Forma 02/02/2020 13:00 Şereflikoçhisar İlçe Sah Forma Şereflikoçhisarspor 0 - 2 Ank Performansspor Forma

ÜÇÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 01/02/2020 13:00 Gölbaşı Sentetik Saha Forma M.T.A. Spor 2 - 1 Ankara Turizmspor Forma 01/02/2020 13:00 Ayaş İlçe Sahası Forma Sinanlı Gençlikspor 2 - 1 K.İdman Yurdu Forma 01/02/2020 15:30 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Onbir Ateşspor 3 - 1 Köprülü Bahçelispor Forma 01/02/2020 16:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara Üniversitesi 2 - 1 Mülkiyespor Forma 01/02/2020 16:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Başkent Sportifspor 1 - 3 Karapürçekspor Forma

DÖRDÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Çukurambar Genç 0 - 3* Volkan Yıldırımspor Forma       Forma İstatistik 0 - 3* Yenidoğanspor Forma       Forma Çamlıdere Belediye 0 - 3* Balgatspor Forma 02/02/2020 14:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Ankara Tigemspor 3 - 0 Çubuk Gençlikspor Forma 02/02/2020 14:30 Akyurt İlçe Sahası Forma Akyurt Belediyespor 1 - 7 D.Karadenizgücü Forma

SPORANKARA.ORG BAŞARILAR DİLER

 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar