Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Bal / Sal / Amatör Ligde Sonuçlar

FUTBOL BİR TUTKUDUR
Haber Giriş Tarihi: 23.01.2020 05:20
https://www.sporankara.org
kapak resmi

 BÖLGESEL LİG 6.GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Anadolu Üniversitesi 3 - 0* Yaylacık Gençlikspor Forma 19/01/2020 14:00 Bağlum Şehit Hüseyin D Forma Keçiören Bağlumspor 1 - 0 Ankara TKİ Forma 19/01/2020 14:00 Kırıkkale Başpınar Stadı Forma Kırıkkale BAnadoluspor 1 - 0 KEreğli Belediyespor Forma 19/01/2020 14:00 Beyköy Stadı Forma Beyköy Belediyespor 0 - 1 Çilimli Belediyespor Forma 19/01/2020 14:00 Devrek İlçe Sahası Forma Devrek Belediyespor 1 - 1 Göynük Belediyespor Forma 19/01/2020 14:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Çubukspor Futbol A.Ş 2 - 2 Haymana Belediyespor Forma 19/01/2020 14:00 Bartın Atatürk Stadı Forma Bartınspor 2 - 0 Eskişehir Yemrespor Forma

SÜPER AMATÖR LİG

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 17/01/2020 15:00 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Yenimahalle Bel 4 - 2 Devlet Tiyatroları Forma 20/01/2020 11:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Demirlibahçe 1 - 2 Nallıhan 1864 Spor Forma 20/01/2020 13:00 Polatlı İlçe Stadı Forma 1926 Polatlı Bel 0 - 4 Ankara DSİ Forma 20/01/2020 13:00 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Beytepe Metespor 2 - 2 Beypazarı Belediye G Forma 20/01/2020 13:00 Kazan İlçe Sahası Forma Kkazan Belediyespor 2 - 0 Gölbaşı Belediyespor Forma 20/01/2020 13:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Kavaklıderespor 0 - 1 Sincan Belediyespor Forma 21/01/2020 15:00 Pursaklar İlçe Sahası Forma Pursaklar Belediyespor 2 - 4 Yurtkur Forma

AMATÖR LİG 1.GRUP 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 19/01/2020 09:30 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Anadolubeyispor 1 - 2 Ortadoğuspor Forma 19/01/2020 12:00 Kalecik İlçe Sahası Forma Kalecikspor 1 - 0 Güdülspor Forma 19/01/2020 13:30 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Eserspor 2 - 0 Çubukspor 1959 Forma 19/01/2020 15:30 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Etlikgücü 1 - 3 Ayaşspor Forma 19/01/2020 17:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Site Zaferspor 2 - 0 Osbtürk Şentepespor Forma

2.GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma OFTAŞ Spor 0 - 3* Bahçelievler Gençlikspor Forma 19/01/2020 11:30 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Ankara Eğitimspor 0 - 5 Güneşspor Forma 19/01/2020 13:00 Mamak Türközü Sahası Forma Barışspor 1 - 2 Ankara Performansspor Forma 19/01/2020 14:30 Şereflikoçhisar İlçe Saha Forma Şereflikoçhisarspor 0 - 1 Elmadağ Bld.Has Forma 19/01/2020 15:00 Gölbaşı Sentetik Saha Forma Gazi Orman Çiftliği 1 - 2 Çınar Gençlikspor Forma

3.GRUP 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 19/01/2020 09:30 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Karapürçekspor 3 - 4 Karşıyaka İdman Yurdu Forma 19/01/2020 13:00 Gölbaşı Sentetik Saha Forma M.T.A. Spor 1 - 0 Köprülü Bahçelispor Forma 19/01/2020 13:00 Ayaş İlçe Sahası Forma Sinanlı Gençlikspor 5 - 1 Mülkiyespor Forma 19/01/2020 16:00 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Başkent Sportifspor 0 - 3 Ankara Turizmspor Forma 19/01/2020 17:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Ankara Üniversitesi 3 - 1 Onbir Ateşspor Forma

4.GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma İstatistik   -  * Çukurambar Gen Forma       Forma Çamlıdere Belediyespor 0 - 3* Çubuk Gençlikspor Forma 19/01/2020 11:00 Gölbaşı Sentetik Saha Forma Balgatspor 0 - 5 D.Karadenizgücü Forma 19/01/2020 13:00 Akyurt İlçe Sahası Forma Akyurt Belediyespor 1 - 4 Yenidoğanspor Forma 19/01/2020 17:30 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Ankara Tigemspor 0 - 1 Volkan Yıldırımspor Forma    
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar