Hava Durumu

Bal / Sal / Amatör Ligde Program

ANKARA FUTBOLU BİR BAŞKADIR

Haber Giriş Tarihi: 12.02.2020 06:16
https://www.sporankara.org
kapak resmi

 BÖLGESEL LİG 6.GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Kırıkkale B.Anadoluspor   -   Yaylacık Gençlikspor Forma 16/02/2020 14:00 Beyköy Stadı Forma Beyköy Belediyespor   -   Keçiören Bağlumspor Forma 16/02/2020 14:00 Devrek İlçe Sahası Forma Devrek Belediyespor   -   Anadolu Üniversitesi Forma 16/02/2020 14:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Çubukspor Futbol A.Ş   -   Ankara TKİ Forma 16/02/2020 14:00 Bartın Atatürk Stadı Forma Bartınspor   -   K.Ereğli Belediyespor Forma 16/02/2020 14:00 Necdet Yıldırım Sahası Forma E.Yunusemrespor   -   Çilimli Belediyespor Forma 16/02/2020 14:00 Haymana İlçe Sahası Forma Haymana Belediyespor   -   Göynük Belediyespor Forma

BAYRAM AKYER SÜPER LİG

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 15/02/2020 15:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Devlet Tiyatroları   -   Gölbaşı Belediyespor Forma 16/02/2020 11:00 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Beytepe Metespor   -   1926 Polatlı Bel Forma 16/02/2020 13:00 Kazan İlçe Sahası Forma K.kazan Belediyespor   -   Pursaklar Belediyespor Forma 16/02/2020 13:00 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Yenimahalle Bel   -   Ankara DSİ Forma 16/02/2020 13:00 Mamak Türközü Sahası Forma Demirlibahçe   -   Sincan Belediyespor Forma 16/02/2020 13:00 Nallıhan İlçe Sahası Forma Nallıhan 1864 Spor   -   Beypazarı Belediye  Forma 16/02/2020 13:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Kavaklıderespor   -   Yurtkur Forma

AMATÖR LİG BİRİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Ayaşspor   -   Ortadoğuspor Forma       Forma Eserspor   -   Güdülspor Forma 15/02/2020 14:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Çubukspor 1959   -   Osbtürk Şentepespor Forma 16/02/2020 11:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Etlikgücü   -   Site Zaferspor Forma 16/02/2020 15:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Anadolubeyispor   -   Kalecikspor Forma

İKİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Ankara Eğitimspor   -   Gazi Orman Çiftliği Forma       Forma OFTAŞ Spor   -   Ankara Performansspor Forma 16/02/2020 15:30 Gölbaşı Sentetik Saha Forma Güneşspor   -   Elmadağ Bld.Has Forma 16/02/2020 15:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Bahçelievler Genç   -   Çınar Gençlikspor Forma 16/02/2020 15:30 Şereflikoçhisar İlçe S Forma Şereflikoçhisarspor   -   Barışspor Forma

ÜÇÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Sinanlı Gençlikspor   -   Karapürçekspor Forma 16/02/2020 09:30 19 Mayıs 1 nolu Dış S Forma Köprülü Bahçelispor   -   Mülkiyespor Forma 16/02/2020 09:30 19 Mayıs 2 nolu Dış S Forma Ankara Üniversitesi   -   K.İdman Yurdu Forma 16/02/2020 11:30 19 Mayıs 1 nolu Dış S Forma M.T.A. Spor   -   Başkent Sportifspor Forma 16/02/2020 17:00 Altındağ Örnek Sentetik Forma Onbir Ateşspor   -   Ankara Turizmspor Forma DÖRDÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Ankara Tigemspor   -  * Çamlıdere Belediyespor Forma       Forma Çukurambar Genç   -  * Çubuk Gençlikspor Forma       Forma İstatistik   -  * D.Karadenizgücü Forma 16/02/2020 13:00 Akyurt İlçe Sahası Forma Akyurt Belediyespor   -   Balgatspor Forma 16/02/2020 13:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Volkan Yıldırımspor   -   Yenidoğanspor Forma

SPORANKARA.ORG BAŞARILAR DİLER

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.