Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Bal / Sal / Amatör Ligde Program

HEYECAN SÜRÜYOR
Haber Giriş Tarihi: 06.02.2020 20:15
https://www.sporankara.org
kapak resmi

 bölgesel lig 6.grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Yaylacık Gençlikspor   -   Haymana Belediyespor Forma 09/02/2020 14:00 Eskişehir Teknik Üni. Forma Anadolu Üniversitesi   -   Beyköy Belediyespor Forma 09/02/2020 14:00 Bağlum Şehit Hüseyin D Forma Keçiören Bağlumspor   -   Kırıkkale B.Anadoluspor Forma 09/02/2020 14:00 Karaçayır Çim Saha Forma Göynük Belediyespor   -   Eskişehir Y.emrespor Forma 09/02/2020 14:00 Şıralık 2 Nolu Saha Forma Çilimli Belediyespor   -   Bartınspor Forma 09/02/2020 14:00 Beyçayırı Şehit Vefa Kara Forma K.Ereğli Belediyespor   -   Çubukspor Futbol A.Ş Forma 09/02/2020 14:00 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Ankara TKİ   -   Devrek Belediyespor Forma

bayram akyer süper lig

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 09/02/2020 14:00 Pursaklar Saray Sahası Forma Pursaklar Belediyespor   -   Beytepe Metespor Forma 09/02/2020 14:00 Polatlı İlçe Stadı Forma 1926 Polatlı Bel   -   Kavaklıderespor Forma 09/02/2020 14:00 Gölbaşı Sentetik Saha Forma Gölbaşı Belediyespor   -   Nallıhan 1864 Spor Forma 09/02/2020 14:00 Beypazarı İlçe Stadı Forma Beypazarı Belediye G   -   Demirlibahçe Forma 09/02/2020 14:00 Sincan 15 Temmuz M.B Forma Sincan Belediyespor   -   Y.mahalle Belediyespor Forma 09/02/2020 14:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara DSİ   -   K.kazan Belediyespor Forma 09/02/2020 14:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Yurtkur   -   Devlet Tiyatroları Forma

birinci grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 09/02/2020 10:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Site Zaferspor   -   Anadolubeyispor Forma 09/02/2020 10:00 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Osbtürk Şentepespor   -   Eserspor Forma 09/02/2020 12:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Ortadoğuspor   -   Çubukspor 1959 Forma 09/02/2020 14:00 Kalecik İlçe Sahası Forma Kalecikspor   -   Ayaşspor Forma 09/02/2020 18:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Güdülspor   -   Etlikgücü Forma

ikinci grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Çınar Gençlikspor   -   OFTAŞ Spor Forma 09/02/2020 12:00 Elmadağ Hasanoğlan Ata Forma Elmadağ Bld.Has   -   Bahçelievler Genç Forma 09/02/2020 12:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Barışspor   -   Güneşspor Forma 09/02/2020 15:00 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Gazi Orman Çiftliği   -   Şereflikoçhisarspor Forma 09/02/2020 15:00 Sincan Fatih Stadı Forma Ankara Performansspor   -   Ankara Eğitimspor Forma

üçüncü grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 09/02/2020 10:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Karşıyaka İdman Yurdu   -   M.T.A. Spor Forma 09/02/2020 16:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Başkent Sportifspor   -   Sinanlı Gençlikspor Forma 09/02/2020 16:00 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Ankara Turizmspor   -   Ankara Üniversitesi Forma 09/02/2020 16:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Mülkiyespor   -   Onbir Ateşspor Forma 09/02/2020 17:00 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Karapürçekspor   -   Köprülü Bahçelispor Forma

dördüncü grup 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Çamlıdere Belediyespor   -  * Akyurt Belediyespor Forma       Forma Çubuk Gençlikspor   -  * İstatistik Forma       Forma Yenidoğanspor   -  * Çukurambar Genç Forma 09/02/2020 18:00 Yenimahalle Hasan Doğan Forma D Karadenizgücü   -   Ankara Tigemspor Forma 09/02/2020 18:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Balgatspor   -   Volkan Yıldırımspor Forma

 

 

 

 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar