Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Bal Sal Amatör Ligde Program

FUTBOL BİR TUTKUDUR
Haber Giriş Tarihi: 29.01.2020 18:56
https://www.sporankara.org
kapak resmi

 BÖLGESEL LİG 6.GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Keçiören Bağlumspor   -   Yaylacık Gençlikspor Forma 02/02/2020 14:00 Fikret Karabudak Stadı Forma Kırıkkale B.Anadoluspor   -   Anadolu Üniversitesi Forma 02/02/2020 14:00 Beyköy Stadı Forma Beyköy Belediyespor   -   Ankara TKİ Forma 02/02/2020 14:00 Devrek İlçe Sahası Forma Devrek Belediyespor   -   K.Ereğli Belediyespor Forma 02/02/2020 14:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Çubukspor Futbol A.Ş   -   Çilimli Belediyespor Forma 02/02/2020 14:00 Bartın Atatürk Stadı Forma Bartınspor   -   Göynük Belediyespor Forma 02/02/2020 14:00 Necdet Yıldırım Sahası Forma Eskişehir Y.semrespor   -   Haymana Belediyespor Forma

SÜPER AMATÖR LİG

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 01/02/2020 12:00 Kazan İlçe Sahası Forma Kkazan Belediyespor   -   Sincan Belediyespor Forma 01/02/2020 14:00 Mamak Türközü Sahası Forma Demirlibahçe   -   Gölbaşı Belediyespor Forma 01/02/2020 14:20 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Yenimahalle Bel   -   Beypazarı Belediye Gen Forma 01/02/2020 14:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Kavaklıderespor   -   Pursaklar Belediyespor Forma 02/02/2020 13:30 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Beytepe Metespor   -   Ankara DSİ Forma 02/02/2020 13:30 Nallıhan İlçe Sahası Forma Nallıhan 1864 Spor   -   Devlet Tiyatroları Forma 02/02/2020 15:00 Polatlı İlçe Stadı Forma 1926 Polatlı Bel   -   Yurtkur

AMATÖR KÜME 1.GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 01/02/2020 13:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Çubukspor 1959   -   Ayaşspor Forma 01/02/2020 13:30 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Etlikgücü   -   Osbtürk Şentepespor Forma 01/02/2020 14:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Site Zaferspor   -   Kalecikspor Forma 01/02/2020 16:00 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Eserspor   -   Ortadoğuspor Forma 01/02/2020 17:30 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Anadolubeyispor   -   Güdülspor Forma

2.GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 01/02/2020 09:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara Eğitimspor   -   Çınar Gençlikspor Forma 01/02/2020 09:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Gazi Orman Çiftliği   -   Barışspor Forma 01/02/2020 09:40 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma OFTAŞ Spor   -   Elmadağ Bld.Has Forma 01/02/2020 12:20 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Bahçelievler Gen   -   Güneşspor Forma 02/02/2020 13:00 Şereflikoçhisar İlçe S Forma Şereflikoçhisarspor   -   APerformansspor Forma

3.GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 01/02/2020 13:00 Gölbaşı Sentetik Saha Forma M.T.A. Spor   -   Ankara Turizmspor Forma 01/02/2020 13:00 Ayaş İlçe Sahası Forma Sinanlı Gençlikspor   -   Karşıyaka İdman Yurdu Forma 01/02/2020 15:30 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Onbir Ateşspor   -   Köprülü Bahçelispor Forma 01/02/2020 16:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara Üniversitesi   -   Mülkiyespor Forma 01/02/2020 16:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Başkent Sportifspor   -   Karapürçekspor Forma

4.GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Çukurambar Gen 0 - 3* Volkan Yıldırımspor Forma       Forma İstatistik 0 - 3* Yenidoğanspor Forma       Forma Çamlıdere Belediyespor 0 - 3* Balgatspor Forma 02/02/2020 14:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Ankara Tigemspor   -   Çubuk Gençlikspor Forma 02/02/2020 14:30 Akyurt İlçe Sahası Forma Akyurt Belediyespor   -   DKaradenizgücü Forma

   
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar