Yukarıdaki fotoğrafa bir kez daha bakıyor, israrımızı sürdürüyoruz. Geçen hafta Polatlı'da oynanan Polatlıspor - Volkan Yıldırımspor karşılaşması'nda pırıl pırıl bir takım izledi futbol dünyası. Genç, dinamik, hırslı, futbol'da bende varım diyen kadrosuyla, teknik adam Volkan Yıldırım ve Volkan Yıldırımspor'un aslan parçası sporcularını yüreklice alkışlıyor, helal olsun diyoruz. Bu gençleri sadece bizler alkışlamıyoruz. Polatlı taraftarının tribüne çağırarak alkışladığı, bağrına bastığı genç yetenekler örnek olmalılar. Milyarların su gibi harcandığı futbol arenası'nda gerçeği haykırıyoruz, serzenişimiz var, değerlerimize sahip çıkmıyoruz arkadaş. Yukarıları zaten unuttuk, ancak amatör liglerde harcanan paralar yerine ulaşmalı, az paralarla kadronuza katacacağınız gençlerin neleri başarabileceğini bir kez daha görmeli, onlara şans vermelisiniz. Genç futbolcumuza güvenin, vazgeçmeyin, çünkü onlar bizim çocuklarımız, hepsi birer değer, hepsi futboldan ekmek bekleyen canlar. Takip edelim, izleyelim ve göreceksiniz ki Ankara futbolu tüm güzelliğiyle karşınızda olacaktır. Gözlerini aç artık Ankara futbolu, çünkü yetenekler kaybolmamalı.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Ankara Futbolu Aç Artık Gözlerini
YETENEKLER ASLA KAYBOLMAMALI
DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKMALIYIZ
Yukarıdaki fotoğrafa bir kez daha bakıyor, israrımızı sürdürüyoruz. Geçen hafta Polatlı'da oynanan Polatlıspor - Volkan Yıldırımspor karşılaşması'nda pırıl pırıl bir takım izledi futbol dünyası. Genç, dinamik, hırslı, futbol'da bende varım diyen kadrosuyla, teknik adam Volkan Yıldırım ve Volkan Yıldırımspor'un aslan parçası sporcularını yüreklice alkışlıyor, helal olsun diyoruz. Bu gençleri sadece bizler alkışlamıyoruz. Polatlı taraftarının tribüne çağırarak alkışladığı, bağrına bastığı genç yetenekler örnek olmalılar. Milyarların su gibi harcandığı futbol arenası'nda gerçeği haykırıyoruz, serzenişimiz var, değerlerimize sahip çıkmıyoruz arkadaş. Yukarıları zaten unuttuk, ancak amatör liglerde harcanan paralar yerine ulaşmalı, az paralarla kadronuza katacacağınız gençlerin neleri başarabileceğini bir kez daha görmeli, onlara şans vermelisiniz. Genç futbolcumuza güvenin, vazgeçmeyin, çünkü onlar bizim çocuklarımız, hepsi birer değer, hepsi futboldan ekmek bekleyen canlar. Takip edelim, izleyelim ve göreceksiniz ki Ankara futbolu tüm güzelliğiyle karşınızda olacaktır. Gözlerini aç artık Ankara futbolu, çünkü yetenekler kaybolmamalı.
En Çok Okunan Haberler