Hava Durumu

Ankara Amatör Ligde Haftanın Sonuçları

Birinci Grup

Haber Giriş Tarihi: 15.03.2022 16:40
https://www.sporankara.org
kapak resmi Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 13/03/2022 09:30 Altındağ    A.Göktürklerspor 3 - 6 Anadolugücü   13/03/2022 12:30 Lalahan  Forma Kıbrısköyü  3 - 2 Yenimahallegücü Forma 13/03/2022 13:00 Ayaş  Forma Ayaşspor 1 - 2 Ortadoğuspor Forma 13/03/2022 13:30 Mamak  Forma Ankara DHMİ 1 - 3 K.Bahçelispor Forma

ikinci grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 13/03/2022 10:00 Pursaklar S Forma Saygı G 2 - 0 Purs HEG Forma 13/03/2022 11:00 Gölbaşı M   A.Atletik  5 - 0 An.Saygı    13/03/2022 15:30 19 M Forma A.İdman Y 1 - 2 Elm Bld H Forma 13/03/2022 17:30 Yenimahalle    A.Gazispor 1 - 3 Önderspor Forma

üçüncü grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 13/03/2022 09:30 19 Ma Forma Fatih Ul 0 - 2 Karşıyaka İ.Y Forma 13/03/2022 11:00 Sincan  Forma Çakırlargücü 3 - 3 Türközüspor Forma 13/03/2022 14:00 Balâ Forma Bala Be   -   Solfasolspor   13/03/2022 17:30 Altındağ  Forma Barışspor 1 - 1 Etlikgücü Forma

dördüncü grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Mamakspor 3 - 0* Alkula G Forma 13/03/2022 13:00 Ş.koçhisar Forma Ş.koçhisarspor 3 - 0 Esenboğa G Forma 13/03/2022 15:00 Gölbaşı   Aktepespor 1 - 1 K.ören Sp Forma 13/03/2022 16:30 Yenimahalle  Forma Pidosan Y 0 - 0 Mülkiyespor Forma

beşinci grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 13/03/2022 11:30 Altındağ    A.g.Kartallarspor 4 - 2 A.Metropolspor Forma 13/03/2022 14:00 TUSAŞ  Forma TUSAŞ 2 - 1 Khamam Be Forma 13/03/2022 15:30 Altındağ  Forma Yakacık Ge 2 - 7 Gazi O.Ç Forma 13/03/2022 17:30 19 Ma Forma Tunç Alt 2 - 3 Hüseyin G Forma

altıncı grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 13/03/2022 11:30 19 Ma Forma BaşkentS 0 - 5 Yenikentgücü Forma 13/03/2022 13:00 Gölbaşı M   Boran Ge 0 - 6 Kutludüğün  Forma 13/03/2022 15:00 Sincan s Forma Çamlıdere B 2 - 1 Çubuks1959 Forma 13/03/2022 17:30 Mamak  Forma Çınar G 7 - 0 Dikmenspor Forma

yedinci grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Etimesgut B 3 - 0* Polatlı Ge Forma 13/03/2022 09:30 19 M Forma A.Tigemspor 0 - 1 İstatistik Forma 13/03/2022 13:00 Sincan  Forma A.Turizmspor 0 - 2 Şeker06 S   13/03/2022 16:00 Gölbaşı  Forma TED Ank 6 - 1 Maskespor Forma

sekizinci grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 13/03/2022 10:00 Lalahan Forma OFTAŞ S 0 - 7 Mamak B   13/03/2022 11:30 Mamak  Forma B.üstüspor 1 - 2 OSTİM Forma 13/03/2022 13:00 Yenimahalle  Forma B.Kültürspor 0 - 5 Güdülspor Forma 13/03/2022 13:30 Altındağ  Forma Ayvalıspor 3 - 3 Polatlıspor Forma

dokuzuncu grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 13/03/2022 09:30 Mamak  Forma Çankaya e 5 - 1 Kalabaspor Forma 13/03/2022 11:30 19 Ma Forma Balgatspor 0 - 6 T.Kredispor Forma 13/03/2022 15:00 Akyurt İ Forma Akyurt B 3 - 1 Şentepespor   13/03/2022 15:30 Mamak  Forma Pınarspor 1 - 9 Anadolubeyispor Forma

onuncu grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 13/03/2022 13:00 Çayırhan    Çayırhan G 4 - 2 Çiğdemtepespor Forma 13/03/2022 15:00 Lalahan S Forma Kayaşspor 3 - 1 A.Rize G Forma 13/03/2022 15:30 Pursaklar  Forma Kören G.O 0 - 8 A.Performans Forma 13/03/2022 17:30 19 Ma Forma A.Eğitimspor 5 - 3 Mamak Lal Forma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.