Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Ankara Amatör Ligde Haftanın Sonuçları

ANKARA FUTBOLU BİR BAŞKADIR
Haber Giriş Tarihi: 15.10.2019 08:01
https://www.sporankara.org
kapak resmi

BİRİNCİ GRUP SONUÇLAR

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 13/10/2019 09:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Site Zaferspor 3 - 1 Ortadoğuspor Forma 13/10/2019 12:00 Kalecik İlçe Sahası Forma Kalecikspor 5 - 0 Eserspor Forma 13/10/2019 13:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Anadolubeyispor 2 - 4 Ayaşspor Forma 13/10/2019 13:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Etlikgücü 1 - 1 Çubukspor 1959 Forma 13/10/2019 17:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Güdülspor 1 - 7 Osbtürk Şentepespor Forma

PUAN DURUMU

  Takım O G B M A Y Av. P Form 1. Forma Site Zaferspor 4 4 0 0 19 2 17 12 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet 2. Forma Kalecikspor 4 4 0 0 12 1 11 12 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet 3. Forma Osbtürk Şentepespor 4 3 0 1 14 2 12 9 Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet 4. Forma Etlikgücü 4 2 1 1 11 7 4 7 Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Beraberlik 5. Forma Güdülspor 4 2 0 2 10 10 0 6 Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 6. Forma Ortadoğuspor 4 1 0 3 4 10 -6 3 Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet 7. Forma Ayaşspor 4 1 0 3 5 12 -7 3 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet 8. Forma Eserspor 4 1 0 3 7 16 -9 3 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 9. Forma Çubukspor 1959 4 0 2 2 3 14 -11 2 Mağlubiyet Mağlubiyet Beraberlik Beraberlik 10. Forma Anadolubeyispor 4 0 1 3 4 15 -11 1 Mağlubiyet Mağlubiyet Beraberlik Mağlubiyet

İKİNCİ GRUP SONUÇLAR

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 13/10/2019 11:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Gazi Orman Çiftliği 1 - 2 Elmadağ Bld.Has Forma 13/10/2019 11:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara Eğitimspor 0 - 4 Bahçelievler Genç Forma 13/10/2019 13:00 Şereflikoçhisar İlçe Sa Forma Şereflikoçhisarspor 0 - 1 Güneşspor Forma 13/10/2019 14:45 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Ankara Performansspor 0 - 1 Çınar Gençlikspor Forma 13/10/2019 17:05 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Barışspor 8 - 0 OFTAŞ Spor Forma

PUAN DURUMU

  Takım O G B M A Y Av. P Form 1. Forma Barışspor 4 3 1 0 16 5 11 10 Beraberlik Galibiyet Galibiyet Galibiyet 2. Forma Çınar Gençlikspor 4 3 0 1 5 2 3 9 Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet 3. Forma Elmadağ Bld.Has 4 2 1 1 5 4 1 7 Beraberlik Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet 4. Forma Güneşspor 4 2 1 1 5 5 0 7 Mağlubiyet Beraberlik Galibiyet Galibiyet 5. Forma Ankara Eğitimspor 4 2 0 2 16 12 4 6 Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet 6. Forma Gazi Orman Çiftliği 4 2 0 2 9 6 3 6 Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 7. Forma Bahçelievler Gençlikspor 4 1 1 2 6 7 -1 4 Beraberlik Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet 8. Forma Şereflikoçhisarspor 4 1 0 3 5 9 -4 3 Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet 9. Forma OFTAŞ Spor 4 1 0 3 3 18 -15 3 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 10. Forma Ankara Performansspor 4 0 2 2 4 6 -2 2 Beraberlik Beraberlik Mağlubiyet Mağlubiyet

ÜÇÜNCÜ GRUP SONUÇLAR

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 13/10/2019 09:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Başkent Sportifspor 6 - 2 Mülkiyespor Forma 13/10/2019 13:00 Ayaş İlçe Sahası Forma Sinanlı Gençlikspor 4 - 0 Köprülü Bahçelispor Forma 13/10/2019 13:00 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Karşıyaka İdman Yurdu 0 - 0 Ankara Turizmspor Forma 13/10/2019 16:00 Mamak Türközü Sahası Forma Karapürçekspor 6 - 0 Ankara Üniversitesi Forma 13/10/2019 17:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma M.T.A. Spor 4 - 0 Onbir Ateşspor Forma

PUAN DURUMU

  Takım O G B M A Y Av. P Form 1. Forma Karapürçekspor 4 4 0 0 13 2 11 12 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet 2. Forma Sinanlı Gençlikspor 4 2 1 1 11 7 4 7 Beraberlik Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet 3. Forma Ankara Turizmspor 4 2 1 1 9 5 4 7 Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik 4. Forma M.T.A. Spor 4 2 1 1 8 4 4 7 Beraberlik Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet 5. Forma Karşıyaka İdman Yurdu 4 2 1 1 5 2 3 7 Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Beraberlik 6. Forma Başkent Sportifspor 4 2 0 2 12 10 2 6 Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet 7. Forma Köprülü Bahçelispor 4 2 0 2 6 10 -4 6 Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet 8. Forma Onbir Ateşspor 4 1 0 3 8 14 -6 3 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 9. Forma Ankara Üniversitesi 4 1 0 3 4 12 -8 3 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 10. Forma Mülkiyespor 4 0 0 4 4 14 -10 0 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet

DÖRDÜNCÜ GRUP 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Çamlıdere Belediyespor 0 - 3* Yenidoğanspor Forma       Forma Ankara Tigemspor 3 - 0* Çukurambar Genç Forma       Forma Balgatspor 3 - 0* İstatistik Forma 12/10/2019 14:40 Yenimahalle Hasan Doğan Forma D.Karadenizgücü 9 - 0 Çubuk Gençlikspor Forma 13/10/2019 13:00 Akyurt İlçe Sahası Forma Akyurt Belediyespor 0 - 2 Volkan Yıldırımspor Forma

PUAN DURUMU

  Takım O G B M A Y Av. P Form 1. Forma Demetevler Karadenizgücü 4 4 0 0 15 0 15 12 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet 2. Forma Ankara Tigemspor 4 4 0 0 13 2 11 12 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet 3. Forma Yenidoğanspor 4 3 0 1 14 1 13 9 Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet 4. Forma Volkan Yıldırımspor 4 3 0 1 7 2 5 9 Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet 5. Forma Akyurt Belediyespor 4 2 0 2 6 3 3 6 Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet 6. Forma Balgatspor 4 2 0 2 10 14 -4 6 Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet 7. Forma İstatistik  4 1 0 3 3 9 -6 3 Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 8. Forma Çamlıdere Belediyespor  4 0 0 4 0 12 -12 0 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 9. Forma Çukurambar Gen 4 0 0 4 0 12 -12 0 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 10. Forma Çubuk Gençlikspor 4 0 0 4 1 20 -19 0 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar