Hava Durumu

Ankara Amatör Ligde Haftanın Programı

ankara futbolu bir başkadır

Haber Giriş Tarihi: 24.04.2019 11:57
https://www.sporankara.org
Ankara Amatör Ligde Haftanın Programı

final grubu maçlar

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 28/04/2019 12:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Güneşspor   -   Kavaklıderespor Forma 28/04/2019 12:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Demirlibahçe   -   Site Zaferspor Forma 28/04/2019 14:15 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Kalecikspor   -   İstatistik Forma 28/04/2019 14:15 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara Metespor   -   D.Karadenizgücü Forma

ikinci küme maçlar

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 28/04/2019   19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Yenimahallegücü   -   Yeni Sincanspor Forma 28/04/2019 10:45 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Çukurambar G   -   Bağlıca Gençlikspor   28/04/2019 14:40 Mamak Türközü Sahası Forma Kayaşspor   -   Ankara DHMİ Forma 28/04/2019 16:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Eserspor   -   Aydınlıkevlerspor Forma

ikinci grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Bahçelerüstüspor   -   Yapıspor Forma 28/04/2019 11:45 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Saygı Gençlikspor   -   Akyurt Belediyespor Forma 28/04/2019 13:00 Mamak Türközü Sahası Forma Mamakspor   -   Ankara Rize Gençlikspor Forma 01/05/2019 13:05 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ümitköyspor   -   Anadolubeyispor Forma

üçüncü grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Altındağ Gençlikgücü   -   Şereflikoçhisarspor Forma 28/04/2019 09:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Keçiören Sportif   -   Etlikspor Forma 28/04/2019 13:30 Kazan İlçe Sahası Forma OSTİM   -   Onbir Ateşspor Forma 28/04/2019 16:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Tunç Altındağspor   -   Yakacık Genç-Erlerbirliği Forma

dördüncü grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Onbir Çelikspor   -   Ankara Adaletspor Forma 27/04/2019 16:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Balgatspor   -   TED Ankara Kolejliler Forma 28/04/2019 13:00 TAİ Sahası   TUSAŞ   -   Ankara Performansspor Forma

beşinci grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 28/04/2019 10:45 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Önderspor   -   Yenikentgücü Forma 28/04/2019 13:15 Altındağ Örnek Sentetik Forma Kalabaspor   -   Karşıyaka İdman Yurdu Forma 28/04/2019 15:15 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Etlikgücü   -   Ankara Metropolspor Forma etlik escort batıkent escort etimesgut escort
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.