Hava Durumu

Ankara Amatör Ligde Haftanın Programı

NEFESLER TUTULDU

Haber Giriş Tarihi: 25.02.2019 18:28
https://www.sporankara.org
kapak resmi

SÜPER AMATÖR LİG

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma K.kazan Belediyespor   -   Beypazarı Belediye  Forma       Forma Sincan Belediyespor   -   Polatlıspor Forma       Forma Ankara Esnafspor   -   Ankara T.K.İ. Forma       Forma Yurtkur   -   Devlet Tiyatroları Forma       Forma Çamlıdere Belediyespor   -   Pursaklar Belediyespor Forma       Forma Gölbaşı Belediyespor   -   Yeni Haymanaspor Forma       Forma Nallıhan 1864 Spor   -   Yenimahalle Bel Forma

BİRİNCİ KÜME BİRİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 27/02/2019 09:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma OFTAŞ Spor   -   Mülkiyespor Forma 27/02/2019 10:45 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Ankara Eğitimspor   -   Ankara Seçkinspor Forma 27/02/2019 12:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Kavaklıderespor   -   Güneşspor Forma 27/02/2019 15:05 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Ankara Tarımspor   -   Ankara Turizmspor Forma 27/02/2019 16:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Dışişleri Bakanlığı   -   Ayaş Gençlikspor Forma

İKİNCİ GRUP 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 27/02/2019 10:45 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Yenidoğanspor   -   Gazi Orman Çiftliği Forma 27/02/2019 13:00 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Ortadoğuspor   -   Elmadağ Bld. Has Forma 27/02/2019 14:00 Mamak Türközü Sahası Forma Türközüspor   -   Köprülü Bahçelispor Forma 27/02/2019 14:15 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara Metespor   -   Güdülspor Forma 27/02/2019 14:15 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Bahçelievler Gençlikspor   -   Kalecikspor Forma

ÜÇÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 27/02/2019 11:45 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Çınar Gençlikspor   -   M.T.A. Spor Forma 27/02/2019 12:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma İstatistik   -   Demirlibahçe Forma 27/02/2019 13:30 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Saçak Gençlikspor   -   Sinanlı Gençlikspor Forma 27/02/2019 15:15 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Ayvalıspor   -   Çubukspor 1959 Forma 27/02/2019 16:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Başkent Sportifspor   -   Ankara Tigemspor Forma

DÖRDÜNCÜ GRUP 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Batı Telörgü Ana   -   Osbtürk Şentepespor Forma       Forma Karapürçekspor   -   Nallıhanspor Forma 27/02/2019 09:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Barışspor   -   Volkan Yıldırımspor Forma 27/02/2019 10:00 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Ankara Adliyespor   -   Site Zaferspor Forma 27/02/2019 10:45 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara Üniversitesi   -   D.Karadenizgücü Forma    

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.