Hava Durumu

Ankara Amatör Ligde Haftanın Programı

SÜPER AMATÖR LİG

Haber Giriş Tarihi: 19.02.2019 08:16
https://www.sporankara.org
kapak resmi Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Devlet Tiyatroları   -   Ankara Esnafspor Forma       Forma Ankara T.K.İ.   -   Sincan Belediyespor Forma       Forma Polatlıspor   -   K.kazan Belediyespor Forma       Forma Yenimahalle Be   -   Gölbaşı Belediyespor Forma       Forma Yeni Haymanaspor   -   Çamlıdere Belediyespor Forma       Forma Pursaklar Belediyespor   -   Yurtkur Forma       Forma Beypazarı Belediye    -   Nallıhan 1864 Spor Forma

SON PUAN DURUMU

  Takım O G B M A Y Av. P Form 1. Forma Nallıhan 1864 Spor 18 11 6 1 50 18 32 39 Galibiyet Galibiyet Beraberlik Galibiyet Beraberlik 2. Forma Yeni Haymanaspor 18 11 6 1 32 14 18 39 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet 3. Forma Ankara T.K.İ. 18 11 5 2 33 9 24 38 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet Beraberlik 4. Forma Gölbaşı Belediyespor 18 8 8 2 27 13 14 32 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Beraberlik Beraberlik 5. Forma Yenimahalle Belediyespor 18 8 5 5 27 16 11 29 Beraberlik Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet 6. Forma Devlet Tiyatroları 18 8 5 5 25 29 -4 29 Beraberlik Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet 7. Forma Pursaklar Belediyespor 18 8 3 7 31 21 10 27 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik Galibiyet 8. Forma Sincan Belediyespor 18 6 7 5 32 21 11 25 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Beraberlik Galibiyet 9. Forma Beypazarı Belediye G 18 6 6 6 25 22 3 24 Beraberlik Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik Galibiyet 10. Forma K.kazan Belediyespor 18 5 8 5 23 22 1 23 Beraberlik Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik 11. Forma Yurtkur 18 6 4 8 23 23 0 22 Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik Galibiyet Mağlubiyet 12. Forma Çamlıdere Belediyespor 18 3 2 13 31 63 -32 11 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 13. Forma Polatlıspor 18 2 1 15 16 50 -34 7 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 14. Forma Ankara Esnafspor  18 0 0 18 0 54 -54 0 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet BİRİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Ayaş Gençlikspor   -   Kavaklıderespor Forma       Forma Mülkiyespor   -   Dışişleri Bakanlığı Forma       Forma Ankara Turizmspor   -   OFTAŞ Spor Forma       Forma Ankara Seçkinspor   -   Ankara Tarımspor Forma       Forma Güneşspor   -   Mamak Lalahanspor Forma

İKİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Güdülspor   -   Bahçelievler Gen Forma       Forma Elmadağ Bld. Has   -   Ankara Metespor Forma       Forma Gazi Orman Çiftliği   -   Ortadoğuspor Forma       Forma Köprülü Bahçelispor   -   Yenidoğanspor Forma       Forma Kalecikspor   -   Çakırlargücü Forma

ÜÇÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Ankara Tigemspor   -   Ayvalıspor Forma       Forma Sinanlı Gençlikspor   -   Başkent Sportifspor Forma       Forma M.T.A. Spor   -   Saçak Gençlikspor Forma       Forma Demirlibahçe   -   Çınar Gençlikspor Forma       Forma Çubukspor 1959   -   Çankaya Gençlikspor Forma

DÖRDÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma D.Karadenizgücü   -   Barışspor Forma       Forma Nallıhanspor   -   Ankara Üniversitesi Forma       Forma Site Zaferspor   -   Karapürçekspor Forma       Forma Osbtürk Şentepespor   -   Ankara Adliyespor Forma       Forma Volkan Yıldırımspor   -   Çubuk Gençlikspor Forma      
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.