Hava Durumu

Ankara Amatör Ligde Haftanın Programı

SÜPER AMATÖR LİGDE MAÇLAR

Haber Giriş Tarihi: 30.01.2019 06:42
https://www.sporankara.org
Ankara Amatör Ligde Haftanın Programı

16.HAFTA PROGRAM

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Ankara Esnafspor   -   Yenimahalle Bel Forma 02/02/2019 13:00 Polatlı İlçe Stadı Forma Polatlıspor   -   Devlet Tiyatroları Forma 03/02/2019 13:00 Sincan 15 Temmuz M.B Forma Sincan Belediyespor   -   Yeni Haymanaspor Forma 03/02/2019 12:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Ankara T.K.İ.   -   Beypazarı Belediye Gen Forma 03/02/2019 12:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Yurtkur   -   Nallıhan 1864 Spor Forma 03/02/2019 13:00 Çamlıdere İlçe Sahası Forma Çamlıdere Belediyespor   -   Gölbaşı Belediyespor Forma 03/02/2019 13:30 Kazan İlçe Sahası Forma K.kazan Belediyespor   -   Pursaklar Belediyespor Forma

AMATÖR LİG BİRİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Mamak Lalahanspor   -   Ankara Turizmspor Forma 03/02/2019 11:45 Gölbaşı Sentetik Saha Forma Güneşspor   -   Mülkiyespor Forma 03/02/2019 14:15 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Dışişleri Bakanlığı   -   Ankara Eğitimspor Forma 03/02/2019 14:15 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Kavaklıderespor   -   Ankara Seçkinspor Forma 03/02/2019 16:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma OFTAŞ Spor   -   Ankara Tarımspor Forma

İKİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 03/02/2019 09:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Çakırlargücü   -   Gazi Orman Çiftliği Forma 03/02/2019 10:45 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Bahçelievler Gençlikspor   -   Köprülü Bahçelispor Forma 03/02/2019 13:00 Kalecik İlçe Sahası Forma Kalecikspor   -   Elmadağ Bld. Hasan Forma 03/02/2019 14:00 Altındağ Örnek Sentetik Forma Ortadoğuspor   -   Yenidoğanspor Forma 03/02/2019 15:35 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Ankara Metespor   -   Türközüspor Forma

ÜÇÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Çankaya Gençlikspor   -   M.T.A. Spor Forma 02/02/2019 12:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Çubukspor 1959   -   Sinanlı Gençlikspor Forma 03/02/2019 09:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Saçak Gençlikspor   -   Çınar Gençlikspor Forma 03/02/2019 10:45 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Başkent Sportifspor   -   İstatistik Forma 03/02/2019 13:40 Yenimahalle Hasan Doğan Stadı Forma Ayvalıspor   -   Demirlibahçe Forma

DÖRDÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Ankara Üniversitesi   -   Batı Telörgü Anadoluspor Forma       Forma Volkan Yıldırımspor   -   Nallıhanspor Forma 03/02/2019 12:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Çubuk Gençlikspor   -   Site Zaferspor Forma 03/02/2019 15:45 Altındağ Örnek Sentetik Forma Karapürçekspor   -   Ankara Adliyespor Forma 03/02/2019 16:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Barışspor   -   Osbtürk Şentepespor Forma

SPORANKARA.ORG SİZİN SİTENİZ

  escort vip escort yabancı escort
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.