Hava Durumu

Ankara Amatör Ligde Haftanın Programı

ANKARA FUTBOLU BİR BAŞKADIR

Haber Giriş Tarihi: 16.01.2019 06:49
https://www.sporankara.org
Ankara Amatör Ligde Haftanın Programı

SÜPER AMATÖR LİGDE HAFTANIN PROGRAMI

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Ankara Esnafspor   -   Gölbaşı Belediyespor Forma 19/01/2019 13:00 Polatlı İlçe Stadı Forma Polatlıspor   -   Yeni Haymanaspor Forma 20/01/2019 12:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Devlet Tiyatroları   -   Beypazarı B.Gençlikspor Forma 20/01/2019 12:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Yurtkur   -   Çamlıdere Belediyespor Forma 20/01/2019 13:00 Kazan İlçe Sahası Forma K.kazan Belediyespor   -   Yenimahalle Bel Forma 20/01/2019 13:00 Sincan 15 Temmuz M.B Forma Sincan Belediyespor   -   Nallıhan 1864 Spor Forma 20/01/2019 14:15 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara T.K.İ.   -   Pursaklar Belediyespor Forma

1.KÜME BİRİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 20/01/2019 09:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Kavaklıderespor   -   Ankara Tarımspor Forma 20/01/2019 10:45 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Dışişleri Bakanlığı   -   OFTAŞ Spor Forma 20/01/2019 12:00 Ayaş İlçe Sahası Forma Ayaş Gençlikspor   -   Ankara Turizmspor Forma 20/01/2019 13:00 Lalahan Sahası Forma Mamak Lalahanspor   -   Ankara Eğitimspor Forma 20/01/2019 13:00 Gölbaşı Sentetik Saha Forma Güneşspor   -   Ankara Seçkinspor Forma

1.KÜME İKİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 20/01/2019 09:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Çakırlargücü   -   Türközüspor Forma 20/01/2019 10:45 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Ankara Metespor   -   Ortadoğuspor Forma 20/01/2019 10:45 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Bahçelievler Gençlikspor   -   Yenidoğanspor Forma 20/01/2019 14:00 Kalecik İlçe Sahası Forma Kalecikspor   -   Köprülü Bahçelispor Forma 20/01/2019 16:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Güdülspor   -   Gazi Orman Çiftliği Forma

1.KÜME ÜÇÜNCÜ GRUP 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Çankaya Gençlikspor   -   İstatistik Forma 20/01/2019 09:00 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Ayvalıspor   -   Çınar Gençlikspor Forma 20/01/2019 12:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Çubukspor 1959   -   Demirlibahçe Forma 20/01/2019 14:15 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Başkent Sportifspor   -   Saçak Gençlikspor Forma 20/01/2019 16:00 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Ankara Tigemspor   -   M.T.A. Spor Forma

1.KÜME DÖRDÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Çubuk Gençlikspor   -   Batı Tel Anadoluspor Forma 20/01/2019 10:45 Yenimahalle Hasan Doğan Forma D.Karadenizgücü   -   Site Zaferspor Forma 20/01/2019 11:00 Mamak Türközü Sahası Forma Barışspor   -   Ankara Adliyespor Forma 20/01/2019 14:15 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Volkan Yıldırımspor   -   Osbtürk Şentepespor Forma 20/01/2019 16:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara Üniversitesi   -   Karapürçekspor Forma

 

 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.