Hava Durumu

Ankara Amatör Ligde Haftanın Programı

HEYECANIN ADRESİ ANKARA

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2017 19:07
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2017 19:07
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.sporankara.org
Ankara Amatör Ligde Haftanın Programı

 SÜPER LİGDE BU HAFTA

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 04/11/2017 13:00 Mamak İlçe Sahası Forma Ankara DSİ Spor   -   K.Kazan Belediyespor Forma 05/11/2017 13:15 Altındağ Sentetik Saha Forma Cebecispor   -   Yenimahalle Bel Forma 05/11/2017 13:30 Polatlı İlçe Stadı Forma 1926 Polatlı Bel   -   Ankara Yurtkurspor Forma 05/11/2017 14:15 Pursaklar Saray Sahası Forma Pursaklar Belediyespor   -   Güneşspor Forma 05/11/2017 14:45 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Saçak Gençlikspor   -   Gölbaşı Belediyespor Forma 05/11/2017 14:45 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Devlet Tiyatroları   -   Yeni Haymanaspor Forma 05/11/2017 16:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara T.K.İ   -   Ankara Çakırlargücüspor Forma

AMATÖR LİGDE BU HAFTA 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 05/11/2017 10:45 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Ankara Esnafspor   -   Kayaşspor Forma 05/11/2017 12:45 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Tigemspor   -   Polatlı Gençlikgücü Forma 05/11/2017 13:00 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Pidosan Yahyalarspor   -   Sinanlı Gençlikspor Forma 05/11/2017 14:45 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Güdülspor   -   E.Hasanoğlanspor Forma 05/11/2017 15:00 Mamak İlçe Sahası Forma Bahçelerüstüspor   -   Yeni Doğanspor Forma

İKİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 05/11/2017 09:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Volkan Yıldırımspor   -   İstatistik Forma 05/11/2017 10:45 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Karşıyaka İdman Yurdu   -   Mamak Lalahanspor Forma 05/11/2017 11:30 Altındağ Sentetik Saha Forma Başkent Sportifspor   -   Ayaşspor Forma 05/11/2017 13:00 Mamak İlçe Sahası Forma Mamakspor   -   Polatlıspor Forma 05/11/2017 16:45 Altındağ Sentetik Saha Forma Batı Telörgü A   -   Köprülü Bahçelispor Forma

ÜÇÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma İlklerspor   -   Ortadoğuspor Forma 05/11/2017 09:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Seviye Gençlikspor   -   Mülkiyespor Forma 05/11/2017 11:15 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Gazi Orman Çiftliği   -   Çayyoluspor Forma 05/11/2017 12:45 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Tunç Altındağ   -   Kalecikspor Forma 05/11/2017 15:00 Altındağ Sentetik Saha Forma Ayvalıspor   -   Beypazarı Belediyesi  Forma

DÖRDÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Turizmspor   -   Batıkent Kültürspor Forma 04/11/2017 11:45 Mamak İlçe Sahası Forma Demirlibahçe   -   Etlikspor Forma 04/11/2017 12:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma M.T.A Spor   -   Çankaya Gençlikspor Forma 04/11/2017 12:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Tarım Kredispor   -   Çubuk Gençlikspor Forma 04/11/2017 16:00 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Site Zaferspor   -   Bahçelievler Gençlikspor Forma

BEŞİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Ulubeyspor   -   Keçiören Sportif A.Ş. Forma 05/11/2017 09:30 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Şentepespor   -   Dışişleri Bakanlığı Forma 05/11/2017 13:30 Çamlıdere İlçe Sahası Forma Çamlıderespor   -   Çınar Gençlikspor Forma 05/11/2017 14:00 TAİ Sahası Forma T.A.İ Spor   -   Çubukspor 1959 Forma 05/11/2017 16:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Ankara Üniversitesi   -   Eğitimspor Forma
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.