Ankara amatör lig birinci kümede final grubuna haftalar kala takımlarımız teker teker yerlerini alıyorlar. Birinci grup'ta son iki haftaya girilirken 46 ouanlı Kalecikspor ve 39 puanlı Site Zaferspor takımları final grubunda yerini alacak ekipler oldular. Burada Site Zaferspor'un 5.nci sezonunda play-off grubuna kalarak büyük bir başarıyı yakaladığını hatırlatmak istiyoruz. Kalecikspor ise yenilmezlik ünvanını sürdürüyor. İkinci grup'ta ise beyin fırtınası yaşanıyor. Güneşspor, Elmadağ, Barışspor, Çınar Gençlik ve Bahçeli Gençlik takımları arasındaki play-off mücadelesi bu hafta ve son hafta oynanacak müsabakalardan sonra belli olacak. Avantajlı takımın adı ise Güneşspor. Üçüncü grup'ta Mta ve Sinanlı takımlarımız ilk 8 arasına girmeyi başarırken, dördüncü grup'ta Yenidoğanspor, Karadenizgücü ve Volkan Yıldırımspor arasındaki keskin mücadele bu hafta ve son hafta oynanacak karşılaşmalar sonrası belli olacak. Burada Karadenizgücü takımının pazar günü oynayacağı Tigemspor müsabakasını kazandığı takdirde 8 e kalan ilk takım olacağını söyleyebiliriz. Büyük heyecanın yaşanacağı play-off grubu'nda ilk 3 sırayı alan takımlarımız gelecek sezonda süper amatör ligde yer alacaklar.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Ankara Amatör Ligde Final Grubu
SAYILI HAFTALAR KALA
HEYECAN FIRTINASI
Ankara amatör lig birinci kümede final grubuna haftalar kala takımlarımız teker teker yerlerini alıyorlar. Birinci grup'ta son iki haftaya girilirken 46 ouanlı Kalecikspor ve 39 puanlı Site Zaferspor takımları final grubunda yerini alacak ekipler oldular. Burada Site Zaferspor'un 5.nci sezonunda play-off grubuna kalarak büyük bir başarıyı yakaladığını hatırlatmak istiyoruz. Kalecikspor ise yenilmezlik ünvanını sürdürüyor. İkinci grup'ta ise beyin fırtınası yaşanıyor. Güneşspor, Elmadağ, Barışspor, Çınar Gençlik ve Bahçeli Gençlik takımları arasındaki play-off mücadelesi bu hafta ve son hafta oynanacak müsabakalardan sonra belli olacak. Avantajlı takımın adı ise Güneşspor. Üçüncü grup'ta Mta ve Sinanlı takımlarımız ilk 8 arasına girmeyi başarırken, dördüncü grup'ta Yenidoğanspor, Karadenizgücü ve Volkan Yıldırımspor arasındaki keskin mücadele bu hafta ve son hafta oynanacak karşılaşmalar sonrası belli olacak. Burada Karadenizgücü takımının pazar günü oynayacağı Tigemspor müsabakasını kazandığı takdirde 8 e kalan ilk takım olacağını söyleyebiliriz. Büyük heyecanın yaşanacağı play-off grubu'nda ilk 3 sırayı alan takımlarımız gelecek sezonda süper amatör ligde yer alacaklar.
Birinci grup
Takım O G B M A Y Av. P Form 1.İkinci Grup
Takım O G B M A Y Av. P Form 1.üçüncü grup
Takım O G B M A Y Av. P Form 1.dördüncü grup
Takım O G B M A Y Av. P Form 1.En Çok Okunan Haberler