Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Ankara Amatör 1.Küme Program

ANKARA FUTBOLU BİR BAŞKADIR
Haber Giriş Tarihi: 16.11.2018 06:50
https://www.sporankara.org
kapak resmi

BİRİNCİ KÜME BİRİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 18/11/2018 09:10 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Ankara Seçkinspor   -   Ankara Eğitimspor Forma 18/11/2018 13:00 Ayaş İlçe Sahası Forma Ayaşspor   -   Dışişleri Bakanlığı Forma 18/11/2018 14:55 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Güneşspor   -   Kavaklıderespor Forma 18/11/2018 16:40 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Mülkiyespor   -   OFTAŞ Spor Forma 18/11/2018 16:50 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Turizmspor   -   Tarımspor Forma

PUAN DURUMU

  Takım O G B M A Y Av. P Form 1. Forma Kavaklıderespor 8 8 0 0 37 4 33 24 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet 2. Forma Güneşspor 7 6 1 0 28 4 24 19 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet Beraberlik 3. Forma Dışişleri Bakanlığı 7 4 2 1 20 11 9 14 Galibiyet Beraberlik Galibiyet Galibiyet Galibiyet 4. Forma OFTAŞ Spor 7 4 1 2 21 17 4 13 Beraberlik Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet 5. Forma Ayaşspor 7 4 0 3 25 5 20 12 Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet 6. Forma Tarımspor 7 4 0 3 18 17 1 12 Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet 7. Forma Mamak Lalahanspor 8 3 1 4 20 27 -7 10 Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Beraberlik 8. Forma Ankara Eğitimspor 7 1 1 5 10 17 -7 4 Mağlubiyet Mağlubiyet Beraberlik Mağlubiyet Mağlubiyet 9. Forma Turizmspor 7 1 0 6 9 30 -21 3 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 10. Forma Mülkiyespor 7 1 0 6 6 29 -23 3 Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 11. Forma Ankara Seçkinspor 8 1 0 7 9 42 -33 3 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet

BİRİNCİ KÜME İKİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 18/11/2018 09:10 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Köprülü Bahçelispor   -   Türközüspor Forma 18/11/2018 11:05 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Güdülspor   -   Ankara Metespor Forma 18/11/2018 13:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Gazi Orman Çiftliği   -   Yenidoğanspor Forma 18/11/2018 13:00 Elmadağ Hasanoğlan  Forma Elmadağ BHasan   -   Ortadoğuspor Forma 18/11/2018 13:00 Kalecik İlçe Sahası Forma Kalecikspor   -   Bahçelievler Gençlikspor Forma

PUAN DURUMU

  Takım O G B M A Y Av. P Form 1. Forma Ankara Metespor 7 5 2 0 25 6 19 17 Galibiyet Galibiyet Beraberlik Galibiyet Galibiyet 2. Forma Köprülü Bahçelispor 8 5 2 1 19 5 14 17 Mağlubiyet Galibiyet Beraberlik Galibiyet Galibiyet 3. Forma Kalecikspor 7 4 2 1 15 7 8 14 Beraberlik Mağlubiyet Beraberlik Galibiyet Galibiyet 4. Forma Gazi Orman Çiftliği 7 3 2 2 18 15 3 11 Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet 5. Forma Ortadoğuspor 7 3 1 3 21 10 11 10 Beraberlik Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 6. Forma Çakırlargücü 8 2 2 4 13 16 -3 8 Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 7. Forma Elmadağ Bld. Has 7 2 2 3 11 15 -4 8 Mağlubiyet Beraberlik Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet 8. Forma Yenidoğanspor 7 2 2 3 8 15 -7 8 Beraberlik Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet 9. Forma Güdülspor 7 2 1 4 10 15 -5 7 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet 10. Forma Bahçelievler Gençlikspor 8 2 1 5 11 27 -16 7 Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet 11. Forma Türközüspor 7 1 1 5 7 27 -20 4 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet

BİRİNCİ KÜME ÜÇÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 18/11/2018 09:10 Yenimahalle Hasan Doğan Forma TİGEM Spor   -   Başkent Sportifspor Forma 18/11/2018 13:00 Mamak Türközü Sahası Forma Demirlibahçe   -   İstatistik Forma 18/11/2018 13:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Çubukspor 1959   -   Ayvalıspor Forma 18/11/2018 14:55 Yenimahalle Hasan Doğan Forma M.T.A. Spor   -   Çınar Gençlikspor Forma 18/11/2018 14:55 Ayaş İlçe Sahası Forma Sinanlı Gençlikspor   -   Saçak Gençlikspor Forma

PUAN DURUMU

  Takım O G B M A Y Av. P Form 1. Forma Demirlibahçe 8 7 0 1 33 6 27 21 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet 2. Forma İstatistik 7 6 0 1 33 11 22 18 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet 3. Forma Saçak Gençlikspor 7 6 0 1 24 11 13 18 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet 4. Forma Sinanlı Gençlikspor 7 5 1 1 21 9 12 16 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet Beraberlik 5. Forma M.T.A. Spor 7 5 0 2 17 10 7 15 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet 6. Forma Çınar Gençlikspor 7 5 0 2 17 11 6 15 Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet 7. Forma TİGEM Spor 7 3 0 4 17 20 -3 9 Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet 8. Forma Başkent Sportifspor 7 0 2 5 9 22 -13 2 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Beraberlik 9. Forma Çubukspor 1959 7 0 1 6 5 24 -19 1 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Beraberlik 10. Forma Ayvalıspor 8 0 1 7 4 27 -23 1 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 11. Forma Çankaya Gençlikspor 8 0 1 7 7 36 -29 1 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Beraberlik

BİRİNCİ KÜME DÖRDÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Osbtürk Şentepespor 3 - 0* Batı Telörgü A Forma       Forma Nallıhanspor 0 - 3* Karapürçekspor Forma 18/11/2018 11:05 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Site Zaferspor   -   Ankara Adliyespor Forma 18/11/2018 11:05 Yenimahalle Hasan Doğan Forma D.Karadenizgücü   -   Ankara Üniversitesi Forma 18/11/2018 14:55 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Volkan Yıldırımspor   -   Barışspor Forma

PUAN DURUMU

  Takım O G B M A Y Av. P Form 1. Forma Osbtürk Şentepespor 9 7 1 1 20 7 13 22 Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet 2. Forma Karapürçekspor 8 6 1 1 18 6 12 19 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet 3. Forma Demetevler Karadenizgücü 7 6 0 1 24 3 21 18 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet 4. Forma Site Zaferspor 7 5 1 1 18 3 15 16 Beraberlik Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet 5. Forma Çubuk Gençlikspor 8 4 0 4 14 15 -1 12 Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet 6. Forma Ankara Adliyespor 7 3 1 3 10 6 4 10 Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet 7. Forma Barışspor 8 3 1 4 11 20 -9 10 Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet 8. Forma Volkan Yıldırımspor 7 2 3 2 7 10 -3 9 Beraberlik Beraberlik Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 9. Forma Ankara Üniversitesi 7 2 0 5 6 10 -4 6 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet 10. Forma Batı Telörgü Anadoluspor  8 0 0 8 0 24 -24 0 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet 11. Forma Nallıhanspor 8 0 0 8 0 24 -24 0 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar