Hava Durumu

Amatör Ligde Sonuçlar ve Program

ANKARA FUTBOLU BİR BAŞKADIR

Haber Giriş Tarihi: 11.02.2019 20:09
https://www.sporankara.org
Amatör Ligde Sonuçlar ve Program

SÜPER AMATÖR LİG 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Yeni Haymanaspor 3 - 0* Ankara Esnafspor Forma 10/02/2019 12:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Devlet Tiyatroları 1 - 0 K.kazan Belediyespor Forma 10/02/2019 12:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara T.K.İ. 6 - 0 Polatlıspor Forma 10/02/2019 13:00 Çayırhan Sahası Forma Nallıhan 1864 Spor 9 - 2 Çamlıdere Belediyespor Forma 10/02/2019 13:00 Pursaklar Saray Sahası Forma Pursaklar Belediyespor 3 - 3 Sincan Belediyespor Forma 10/02/2019 13:00 Beypazarı İlçe Stadı Forma Beypazarı B.Gençlikspor 2 - 2 Gölbaşı Belediyespor Forma 10/02/2019 14:00 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Yenimahalle Bel 2 - 3 Yurtkur Forma

HAFTANIN PROGRAMI

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Polatlıspor   -   Beypazarı B.Gençlikspor Forma       Forma K.kazan Belediyespor   -   Ankara T.K.İ. Forma       Forma Sincan Belediyespor   -   Devlet Tiyatroları Forma       Forma Ankara Esnafspor   -   Pursaklar Belediyespor Forma       Forma Yurtkur   -   Yeni Haymanaspor Forma       Forma Çamlıdere Belediyespor   -   Yenimahalle Bel Forma       Forma Gölbaşı Belediyespor   -   Nallıhan 1864 Spor Forma

AMATÖR LİG BİRİNCİ GRUP 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Mülkiyespor 3 - 0* Mamak Lalahanspor Forma 09/02/2019 10:45 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara Seçkinspor 2 - 2 Dışişleri Bakanlığı Forma 09/02/2019 10:45 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Ankara Eğitimspor 1 - 2 OFTAŞ Spor Forma 09/02/2019 14:15 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Ankara Turizmspor 2 - 2 Kavaklıderespor Forma 09/02/2019 14:15 Ayaş İlçe Sahası Forma Ayaş Gençlikspor 0 - 2 Güneşspor Forma

HAFTANIN PROGRAMI

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Ankara Tarımspor   -   Ankara Eğitimspor Forma       Forma OFTAŞ Spor   -   Ankara Seçkinspor Forma       Forma Dışişleri Bakanlığı   -   Ankara Turizmspor Forma       Forma Kavaklıderespor   -   Mülkiyespor Forma       Forma Mamak Lalahanspor   -   Ayaş Gençlikspor Forma

İKİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir 09/02/2019 12:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Gazi Orman Çiftliği 2 - 1 Bahçelievler Genç Forma 09/02/2019 12:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Güdülspor 2 - 3 Kalecikspor Forma 09/02/2019 13:00 Elmadağ Hasanoğlan A Forma Elmadağ Bld. Has 3 - 0 Çakırlargücü Forma 09/02/2019 15:30 Mamak Türközü Sahası Forma Türközüspor 2 - 5 Ortadoğuspor Forma 10/02/2019 14:15 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Köprülü Bahçelispor 1 - 0 Ankara Metespor Forma

HAFTANIN PROGRAMI

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Yenidoğanspor   -   Türközüspor Forma       Forma Ortadoğuspor   -   Köprülü Bahçelispor Forma       Forma Ankara Metespor   -   Gazi Orman Çiftliği Forma       Forma Bahçelievler Gençlikspor   -   Elmadağ Bld. Hasan Forma       Forma Çakırlargücü   -   Güdülspor Forma

ÜÇÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Sinanlı Gençlikspor 3 - 0* Çankaya Gençlikspor Forma 10/02/2019 10:45 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma M.T.A. Spor 4 - 1 Ayvalıspor Forma 10/02/2019 10:45 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara Tigemspor 3 - 0 Çubukspor 1959 Forma 10/02/2019 14:15 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma İstatistik 1 - 1 Saçak Gençlikspor Forma 10/02/2019 16:00 Mamak Türközü Sahası Forma Demirlibahçe 4 - 0 Başkent Sportifspor Forma

HAFTANIN PROGRAMI

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Çınar Gençlikspor   -   İstatistik Forma       Forma Saçak Gençlikspor   -   Demirlibahçe Forma       Forma Başkent Sportifspor   -   M.T.A. Spor Forma       Forma Ayvalıspor   -   Sinanlı Gençlikspor Forma       Forma Çankaya Gençlikspor   -   Ankara Tigemspor Forma

DÖRDÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Batı Telörgü Ana 0 - 3* Karapürçekspor Forma       Forma Nallıhanspor 0 - 3* Çubuk Gençlikspor Forma 09/02/2019 14:45 Yenimahalle Hasan Doğan Forma D.Karadenizgücü 3 - 1 Volkan Yıldırımspor Forma 10/02/2019 09:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Site Zaferspor 6 - 0 Barışspor Forma 10/02/2019 10:00 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Osbtürk Şentepespor 6 - 1 Ankara Üniversitesi Forma

HAFTANIN PROGRAMI

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir       Forma Ankara Adliyespor   -   Batı Telörgü Ana Forma       Forma Karapürçekspor   -   Osbtürk Şentepespor Forma       Forma Ankara Üniversitesi   -   Site Zaferspor Forma       Forma Barışspor   -   Nallıhanspor Forma       Forma Çubuk Gençlikspor   -   D.Karadenizgücü Forma

SPORANKARA.ORG

eskort çukurambar escort demetevler escort
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.