19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
09 30
ETLİK SPOR
SİTEZAFER SPOR
1.U 19
11 15
ÇINAR SPOR
ŞENTEPE SPOR
1 K
13 15
EĞİTİM SPOR
TAI SPOR
1 K
15 00
TARIMKREDİ SPOR
DEMİRLİBAHÇE
1.U 19
17 00
YAŞAMKENT İLKER
ANADOLUBEYİ
1.U 19
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
09 30
BAŞKENT EDAŞ
ESER SPOR
1.U 19
11 15
VOLKAN YILDIRIM
BALGAT SPOR
1.U 19
13 15
PİDOSAN YAHYALAR
TARIM SPOR
1.U 19
15 00
YENİDOĞAN SPOR
TAPU KADASTRO
1.U 19
17 00
BAŞKENTGÜCÜ
AYDINLIKEVLER
1.U 19
ANITTEPE AVNİ BULDUK STADI
09 30
ULUBEY SPOR
YAŞAMKENT İLKLER
U 16
11 00
ÇINAR SPOR
BAHÇELİEVLER GENÇLİK
U 16
12 30
ALKULA SPOR
ELMADAĞ BLD HASANOĞLAN
U 16
14 00
ANK.PERFORMANS
İNCİRLİ SPOR
U 16
Y.MAHALLE HASAN DOĞAN STADI
10 00
GAZİ EĞİTİM SPOR
K.YAKA İDMANYURDU
U 16
11 30
YENİMAHALLE BLD.
TUNÇALTINDAĞ SPOR
1.U 19
13 30
K.YAKA GÜVEN
SAYGI SPOR
1.U 19
15 15
ÇAMLIDERE SPOR
PINAR SPOR
U 16
ALTINDAĞ ÖRNEK STADI
10 00
ESENBOĞA GENÇLİKSPOR
KAVAKLIDERE SPOR
1.U 19
14 00
TİGEM SPOR
ANK.HASKÖY SPOR
1.U 19
16 00
K.YAKA İDMANYURDU
İ.BATIKENTGÜCÜ
1.U 19
BATIKENT SENTETİK SAHA
10 30
ANK.ÇAKIRLARGÜCÜ
TKİ SPOR
U 16
12 00
OSTİM SPOR
GAZİFİŞEK SPOR
U 16
14 15
OSTİM SPOR
AKYURT BELEDİYE
1.U 19
KEÇİÖREN AKTEPE STADI
15 00
KEÇİÖRENGÜCÜ
TKİ SPOR
1.U 19
MAMAK TÜRKÖZÜ STADI
10 00
DSİ SPOR
CEBECİ SPOR
U 16
11 45
DSİ SPOR
ULUBEY SPOR
1.U 19
13 30
ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK
POLATLI SPOR
U 16
15 30
ANK.METROPOL
ÇAMLICA GENÇLİK
K 3.LİG
GÖLBAŞI SENTETİK SAHA
13 00
KEÇİÖREN BLD.BAĞLUM
ETİMESGUT BELEDİYE
U 16
SİNCAN FATİH SENTETİK SAHA
12 00
SİNCAN BLD.SPOR
GÖLBAŞI BLD.SPOR
1.U 19
14 00
SİNCAN BLD.SPOR
ADLİYE SPOR
U 16
PURSAKLAR SARAY SAHASI
14 30
PURSAKLAR BLD.SPOR
Y.MAHALLE BLD.SPOR
U 16
MAMAK LALAHAN SAHASI
13 30
MAMAK LALAHAN SPOR
MAMAK SPOR
1.U 19
ÇUBUK İLÇE STADI
13 30
ÇUBUK SPOR 1959
ANKA SPOR
U 16
KAZAN SENTETİK SAHA
12 00
KAH.KAZAN BELEDİYESİ
ÇAMLIDERE SPOR
1.U 19
14 30
KAH.KAZAN BELEDİYESİ
GÖLBAŞI BELEDİYESİ
U 16
PAZAR GÜNÜ MAÇLAR
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
09 30
MÜLKİYE SPOR
AYVALI SPOR
1 K
11 15
YENİDOĞAN SPOR
ESNAF SPOR
1 K
13 15
DEVLET TİYATROLARI
SAÇAK GENÇLİK
SAL
15 00
ANK.ÇAKIRLARGÜCÜ
YURTKUR SPOR
SAL
17 00
ORTADOĞU SPOR
SEVİYE GENÇLİK SPOR
1 K
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
09 30
D.KARADENİZGÜCÜ
TUNÇALTINDAĞ SPOR
1 K
11 15
TARIM SPOR
PİDOSAN YAHYALAR
1 K
13 15
TKI SPOR
GÖLBAŞI BLD.SPOR
SAL
15 00
İSTATİSTİK SPOR
POLATLI SPOR
1 K
17 00
KÖPRÜLÜ BAHÇELİ
VOLKAN YILDIRIM
1 K
ANITTEPE AVNİ BULDUK
09 30
ANK.HASKÖY SPOR
BAŞKENT SPORTİF
U 16
11 00
ANADOLUBEYİ
İ.BATIKENTGÜCÜ
U 16
12 30
ÇALIŞKANLAR
BALGAT SPOR
U 16
14 00
BALA BELEDİYE
BAHÇELERÜSTÜ
U 16
15 30
Y.MAHALLEGÜCÜ
AKYURT BELEDİYE
U 16
CEBECİ İNÖNÜ STADI
13 00
BTÖ ANADOLU
K.YAKA İDMANYURDU
1 K
Y.MAHALLE HASAN DOĞAN STADI
10 00
ÇAMLIDERE SPOR
ANK.ÜNİVERSİTESİ
1 K
12 00
ÇAYYOLU SPOR
BEYPAZARI BLD SPOR
1 K
14 30
Y.MAHALLE BELEDİYESİ
GÜNEŞ SPOR
SAL
16 30
KALECİK SPOR
GAZİORMAN ÇİFTLİĞİ
1 K
BATIKENT SENTETİK SAHA
09 30
KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR
U 16
11 00
KAVAKLIDERE SPOR
AYDIN GENÇ GENÇLER
U 16
12 30
ANK.SEÇKİN SPOR
AKDEREGÜCÜ
U 16
14 00
ÇİĞDEMTEPE SPOR
TUNÇALTINDAĞ SPOR
U 16
15 30
BATIKENT KÜLTÜR
PİDOSAN YAHYALAR
U 16
ALTINDAĞ ÖRNEK SENTETİK SAHA
15 00
CEBECİ SPOR
KAH.KAZAN SPOR
SAL
17 00
ETLİK SPOR
MTA SPOR
1 K
MAMAK TÜRKÖZÜ STADI
10 00
DEMİRLİBAHÇE SPOR
ORTADOĞU SPOR
U 16
11 30
KAYAŞ SPOR
TİGEM SPOR
1 K
14 00
DSİ SPOR
Y.HAYMANA SPOR
SAL
16 00
ÇANKAYA GENÇLİK
TURİZM SPOR
1 K
SİNCAN FATİH SENTETİK SAHA
11 00
BAŞKENT EDAŞ
YAPI SPOR
U 16
13 00
YENİKENTGÜCÜ SPOR
AYDINLIKEVLER SPOR
U 16
15 00
SİNCANGÜCÜ SPOR
K.YAKA GÜVENSPOR
U 16
GÖLBAŞI SENTETİK SAHASI
11 00
BAŞKENTGÜCÜ SPOR
TAPU KADASTRO
U 16
13 00
BAŞKENT İE
ADIYAMAN İE
İE
15 00
HACETTEPE SPOR
ADLİYE SPOR
1.U 19
BAŞKENT GÜCÜ SAHASI
10 30
TARIM SPOR
YAKACIK GENÇERLER
U 16
12 00
ÇUKURAMBAR SPOR
K.HAMAM BLD.SPOR
U 16
13 30
ESENBOĞA SPOR
ANK.GENÇLİK GÜCÜ
U 16
PURSAKLAR SARAY SAHASI
13 00
PURSAKLAR BELEDİYE
1926 POLATLI BELEDİYESİ
SAL
15 00
K.ÖREN BLD.BAĞLUM
PURSAKLAR BELEDİYE
1.U 19
ETİMESGUT BELEDİYE ATATÜRK STADI
13 00
ETİMESGUT BELEDİYE
ANKARA DEMİRSPOR
1.U 19
ELMADAĞ STADI
15 00
ELMADAĞ BLD.HASANOĞLAN
POLATLI GENÇLİK GÜCÜ
1 K
AYAŞ SAHASI
13 00
SİNANLI GENÇLİK
GÜDÜL SPOR
1 K
LALAHAN SAHASI
13 30
MAMAK LALAHAN SPOR
BAŞKENT SPORTİF
1 K
ÇUBUK İLÇE STADI
12 00
ÇUBUK 1959 SPOR
ULUBEY SPOR
1 K
15 00
ÇUBUK GENÇLİK
SİTEZAFER SPOR
1 K
NALLIHAN SAHASI
13 00
NALLIHAN SPOR
TARIMKREDİ SPOR
1 K
ÇAYIRHAN SAHASI
13 30
ÇAYIRHAN PARK
DOĞAN SPOR
U 16
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Amatör Ligde Haftanın Maçları
TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ
CUMARTESİ GÜNÜ MAÇLAR
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA 09 30 ETLİK SPOR SİTEZAFER SPOR 1.U 19 11 15 ÇINAR SPOR ŞENTEPE SPOR 1 K 13 15 EĞİTİM SPOR TAI SPOR 1 K 15 00 TARIMKREDİ SPOR DEMİRLİBAHÇE 1.U 19 17 00 YAŞAMKENT İLKER ANADOLUBEYİ 1.U 19 19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA 09 30 BAŞKENT EDAŞ ESER SPOR 1.U 19 11 15 VOLKAN YILDIRIM BALGAT SPOR 1.U 19 13 15 PİDOSAN YAHYALAR TARIM SPOR 1.U 19 15 00 YENİDOĞAN SPOR TAPU KADASTRO 1.U 19 17 00 BAŞKENTGÜCÜ AYDINLIKEVLER 1.U 19 ANITTEPE AVNİ BULDUK STADI 09 30 ULUBEY SPOR YAŞAMKENT İLKLER U 16 11 00 ÇINAR SPOR BAHÇELİEVLER GENÇLİK U 16 12 30 ALKULA SPOR ELMADAĞ BLD HASANOĞLAN U 16 14 00 ANK.PERFORMANS İNCİRLİ SPOR U 16 Y.MAHALLE HASAN DOĞAN STADI 10 00 GAZİ EĞİTİM SPOR K.YAKA İDMANYURDU U 16 11 30 YENİMAHALLE BLD. TUNÇALTINDAĞ SPOR 1.U 19 13 30 K.YAKA GÜVEN SAYGI SPOR 1.U 19 15 15 ÇAMLIDERE SPOR PINAR SPOR U 16 ALTINDAĞ ÖRNEK STADI 10 00 ESENBOĞA GENÇLİKSPOR KAVAKLIDERE SPOR 1.U 19 14 00 TİGEM SPOR ANK.HASKÖY SPOR 1.U 19 16 00 K.YAKA İDMANYURDU İ.BATIKENTGÜCÜ 1.U 19 BATIKENT SENTETİK SAHA 10 30 ANK.ÇAKIRLARGÜCÜ TKİ SPOR U 16 12 00 OSTİM SPOR GAZİFİŞEK SPOR U 16 14 15 OSTİM SPOR AKYURT BELEDİYE 1.U 19 KEÇİÖREN AKTEPE STADI 15 00 KEÇİÖRENGÜCÜ TKİ SPOR 1.U 19 MAMAK TÜRKÖZÜ STADI 10 00 DSİ SPOR CEBECİ SPOR U 16 11 45 DSİ SPOR ULUBEY SPOR 1.U 19 13 30 ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK POLATLI SPOR U 16 15 30 ANK.METROPOL ÇAMLICA GENÇLİK K 3.LİG GÖLBAŞI SENTETİK SAHA 13 00 KEÇİÖREN BLD.BAĞLUM ETİMESGUT BELEDİYE U 16 SİNCAN FATİH SENTETİK SAHA 12 00 SİNCAN BLD.SPOR GÖLBAŞI BLD.SPOR 1.U 19 14 00 SİNCAN BLD.SPOR ADLİYE SPOR U 16 PURSAKLAR SARAY SAHASI 14 30 PURSAKLAR BLD.SPOR Y.MAHALLE BLD.SPOR U 16 MAMAK LALAHAN SAHASI 13 30 MAMAK LALAHAN SPOR MAMAK SPOR 1.U 19 ÇUBUK İLÇE STADI 13 30 ÇUBUK SPOR 1959 ANKA SPOR U 16 KAZAN SENTETİK SAHA 12 00 KAH.KAZAN BELEDİYESİ ÇAMLIDERE SPOR 1.U 19 14 30 KAH.KAZAN BELEDİYESİ GÖLBAŞI BELEDİYESİ U 16PAZAR GÜNÜ MAÇLAR
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA 09 30 MÜLKİYE SPOR AYVALI SPOR 1 K 11 15 YENİDOĞAN SPOR ESNAF SPOR 1 K 13 15 DEVLET TİYATROLARI SAÇAK GENÇLİK SAL 15 00 ANK.ÇAKIRLARGÜCÜ YURTKUR SPOR SAL 17 00 ORTADOĞU SPOR SEVİYE GENÇLİK SPOR 1 K 19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA 09 30 D.KARADENİZGÜCÜ TUNÇALTINDAĞ SPOR 1 K 11 15 TARIM SPOR PİDOSAN YAHYALAR 1 K 13 15 TKI SPOR GÖLBAŞI BLD.SPOR SAL 15 00 İSTATİSTİK SPOR POLATLI SPOR 1 K 17 00 KÖPRÜLÜ BAHÇELİ VOLKAN YILDIRIM 1 K ANITTEPE AVNİ BULDUK 09 30 ANK.HASKÖY SPOR BAŞKENT SPORTİF U 16 11 00 ANADOLUBEYİ İ.BATIKENTGÜCÜ U 16 12 30 ÇALIŞKANLAR BALGAT SPOR U 16 14 00 BALA BELEDİYE BAHÇELERÜSTÜ U 16 15 30 Y.MAHALLEGÜCÜ AKYURT BELEDİYE U 16 CEBECİ İNÖNÜ STADI 13 00 BTÖ ANADOLU K.YAKA İDMANYURDU 1 K Y.MAHALLE HASAN DOĞAN STADI 10 00 ÇAMLIDERE SPOR ANK.ÜNİVERSİTESİ 1 K 12 00 ÇAYYOLU SPOR BEYPAZARI BLD SPOR 1 K 14 30 Y.MAHALLE BELEDİYESİ GÜNEŞ SPOR SAL 16 30 KALECİK SPOR GAZİORMAN ÇİFTLİĞİ 1 K BATIKENT SENTETİK SAHA 09 30 KEÇİÖRENGÜCÜ ANKARA DEMİRSPOR U 16 11 00 KAVAKLIDERE SPOR AYDIN GENÇ GENÇLER U 16 12 30 ANK.SEÇKİN SPOR AKDEREGÜCÜ U 16 14 00 ÇİĞDEMTEPE SPOR TUNÇALTINDAĞ SPOR U 16 15 30 BATIKENT KÜLTÜR PİDOSAN YAHYALAR U 16 ALTINDAĞ ÖRNEK SENTETİK SAHA 15 00 CEBECİ SPOR KAH.KAZAN SPOR SAL 17 00 ETLİK SPOR MTA SPOR 1 K MAMAK TÜRKÖZÜ STADI 10 00 DEMİRLİBAHÇE SPOR ORTADOĞU SPOR U 16 11 30 KAYAŞ SPOR TİGEM SPOR 1 K 14 00 DSİ SPOR Y.HAYMANA SPOR SAL 16 00 ÇANKAYA GENÇLİK TURİZM SPOR 1 K SİNCAN FATİH SENTETİK SAHA 11 00 BAŞKENT EDAŞ YAPI SPOR U 16 13 00 YENİKENTGÜCÜ SPOR AYDINLIKEVLER SPOR U 16 15 00 SİNCANGÜCÜ SPOR K.YAKA GÜVENSPOR U 16 GÖLBAŞI SENTETİK SAHASI 11 00 BAŞKENTGÜCÜ SPOR TAPU KADASTRO U 16 13 00 BAŞKENT İE ADIYAMAN İE İE 15 00 HACETTEPE SPOR ADLİYE SPOR 1.U 19 BAŞKENT GÜCÜ SAHASI 10 30 TARIM SPOR YAKACIK GENÇERLER U 16 12 00 ÇUKURAMBAR SPOR K.HAMAM BLD.SPOR U 16 13 30 ESENBOĞA SPOR ANK.GENÇLİK GÜCÜ U 16 PURSAKLAR SARAY SAHASI 13 00 PURSAKLAR BELEDİYE 1926 POLATLI BELEDİYESİ SAL 15 00 K.ÖREN BLD.BAĞLUM PURSAKLAR BELEDİYE 1.U 19 ETİMESGUT BELEDİYE ATATÜRK STADI 13 00 ETİMESGUT BELEDİYE ANKARA DEMİRSPOR 1.U 19 ELMADAĞ STADI 15 00 ELMADAĞ BLD.HASANOĞLAN POLATLI GENÇLİK GÜCÜ 1 K AYAŞ SAHASI 13 00 SİNANLI GENÇLİK GÜDÜL SPOR 1 K LALAHAN SAHASI 13 30 MAMAK LALAHAN SPOR BAŞKENT SPORTİF 1 K ÇUBUK İLÇE STADI 12 00 ÇUBUK 1959 SPOR ULUBEY SPOR 1 K 15 00 ÇUBUK GENÇLİK SİTEZAFER SPOR 1 K NALLIHAN SAHASI 13 00 NALLIHAN SPOR TARIMKREDİ SPOR 1 K ÇAYIRHAN SAHASI 13 30 ÇAYIRHAN PARK DOĞAN SPOR U 16En Çok Okunan Haberler