19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
09 30
SAYGI SPOR
K.YAKA GÜVEN SPOR
1.U-19
11 30
KAVAKLIDERE
ESENBOĞA SPOR
1.U-19
13 15
ÇAKIRLARGÜCÜ
DEVLET TİYATROLARI
SAL
15 15
YURTKUR SPOR
K.KAZAN BLD SPOR
SAL
17 15
BALGAT SPOR
VOLKAN YIDIRIM
1.U-19
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
09 30
ANADOLUBEYİ
YAŞAMKENT İLKER
1.U-19
11 30
TUNÇ ALTINDAĞ
Y.MAHALLE BLD.SPOR
1.U-19
13 15
GÜNEŞ SPOR
SAÇAK SPOR
SAL
15 15
TKİ SPOR
CEBECİ SPOR
SAL
17 15
ANK.HASKÖY
TİGEM SPOR
1.U-19
ANITTEPE AVNİ BULDUK STADI
10 00
ANK İDMANYURDU
ORTADOĞUSPOR
U-15
11 30
TARIM SPOR
PİDOSAN YAHYALAR
1.U-19
13 15
POLATLI GENÇLİKGÜCÜ
ANK.BATIKENT KARTAL
U-15
15 00
ANK GENÇLİKGÜCÜ
TARIMSPOR
U-15
16 30
ANADOLUBEYİ
ÇUKURAMBAR
U-15
Y.MAHALLE HASAN DOĞAN STADI
10 00
ŞENTEPE SPOR
ANK.PERFORMANS
U-15
11 30
AYDINLIKEVLER
BAŞKENTGÜCÜ
1.U-19
14 15
Y.MAHALLE BLD SPOR
PURSAKLAR BLD.SPOR
SAL
16 00
ÇINAR SPOR
PINAR SPOR
1.U-19
17 45
POLATLI SPOR
AYDINLIKEVLER
U-15
ALTINDAĞ ÖRNEK STADI
10 00
SİTE ZAFER SPOR
ETLİK SPOR
1.U-19
12 00
TAPU KADASTRO
YENİDOĞAN SPOR
1.U-19
14 00
K.ÖREN SPORTİF
GAZİ EĞİTİM SPOR
U-15
BATIKENT SENTETİK SAHA
10 00
DSİ SPOR
GÖLBAŞI BLD.SPOR
U-15
11 30
İ.BATIKENTGÜCÜ
K.YAKA İDMANYURDU
1.U-19
13 15
TÜRKÖZÜ SPOR
PİDOSAN YAHYALAR
U-15
15 00
ANK.GAZİ SPOR
NESİBE AYDIN
U-15
16 30
ALTIN 11 SPOR
KAVAKLIDERE SPOR
U-15
CEBECİ İNÖNÜ STADI
14 30
ADLİYE SPOR
HACETTEPE SPOR
1.U-19
MAMAK TÜRKÖZÜ STADI
10 00
DEMİRLİBAHÇE
TARIM KREDİ SPOR
1.U-19
11 45
MAMAK SPOR
MAMAK LALAHAN
1.U-19
13 30
KAM SPOR
ANK.METROPOL
U-15
15 15
ÇAYYOLU SPOR
YENİ YOLSPOR
U-15
16 45
K.ÖREN BLD.BAĞLUM
BUĞSAŞ SPOR
U-15
GÖLBAŞI SENTETİK SAHA
11 00
ADLİYE SPOR
ETİMESGUT BLD.SPOR
U-15
13 00
K HAMAM BLD SPOR
GENÇKARTALLAR
U-15
15 00
GÖLBAŞI BLD.SPOR
DSİ SPOR
SAL
KEÇİÖREN BLD.BAĞLUM STADI
11 00
PURSAKLAR BLD.SPOR
K.ÖREN BLD.BAĞLUM
1.U-19
PURSAKLAR SARAY SAHASI
14 00
ÇUBUK GENÇLİK
ALKULA SPOR
U-15
AKYURT SAHASI
11 00
AKYURT BLD.SPOR
OSTİM SPOR
1.U-19
HAYMANA SAHASI
13 00
Y.HAYMANA SPOR
1926 POLATLI BLD.SPOR
SAL
PAZAR MAÇLAR
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
09 30
ADALET SPOR
ÇUKUR AMBARSPOR
2 K
11 30
SEVİYE GENÇLİK
SİTE ZAFER SPOR
PO1.K
13 30
BTÖ ANADOLU
PİDOSAN YAHYALAR
PO1.K
15 30
POLATLI SPOR
ESNAF SPOR
PO1.K
17 15
METE SPOR
TED ANKARA KOLLEJİ
2 K
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
09 30
ADLİYE SPOR
PINAR SPOR
2 K
11 30
BALGAT SPOR
ÇANKAYA EĞT.GENÇLİK
2 K
13 30
NALLIHAN SPOR
ÇAMLIDERE SPOR
PO1.K
15 30
BEYPAZARI BLD.SPOR
ÇINAR SPOR
PO1.K
17 15
KALABA SPOR
AYDINLIKEVLER
2 K
ANITTEPE AVNİ BULDUK
10 00
Y.MAHALLEGÜCÜ
ÇAMLIDERE BLD.SPOR
U-15
11 30
1926 POLATLI BLD.SPOR
CEBECİ SPOR
U-15
13 00
ANK.BİRLİK
YENİDOĞAN SPOR
U-15
14 30
ULUBEY SPOR
BAŞKENTGÜCÜ
U-15
16 00
ÇAMLIDERE SPOR
K.KAZAN BLD.SPOR
1.U-19
Y.MAHALLE HASAN DOĞAN STADI
11 00
İNCİRLİ SPOR
YAŞAMKENT İLKER
U-15
12 30
TKİ SPOR
K.ÖRENGÜCÜ
1.U-19
14 15
ANK.AKDEREGÜCÜ
ELMADAĞ BLD.HASANOĞLAN
U-15
16 00
TUNÇALTINDAĞSPOR
1923 ÇANKAYASPOR
U-15
BATIKENT SENTETİK SAHA
10 30
BARIŞ SPOR
K.ÖREN GAZİGÜCÜ
2 K
12 30
OSTİM SPOR
KARAPÜRÇEK SPOR
2 K
14 15
BEYPAZARI BLD.SPOR
BAŞKENT EDAŞ SPOR
U-15
16 00
YAKACIK GENÇERLER
ANK RİZE GENÇLİK
2 K
ALTINDAĞ ÖRNEK SENTETİK SAHA
10 00
BAŞKENT SPORTİF
ESENBOĞA GENÇLİK
U-15
11 30
ULUBEY SPOR
DSİ SPOR
1.U-19
13 15
ESER SPOR
SAYGI SPOR
2 K
15 00
ALKULA SPOR
KAVAKLIDERE
2 K
16 30
OSTİM SPOR
K.YAKA GÜVEN SPOR
U-15
CEBECİ İNÖNÜ STADI
13 00
Y.MAHALLEGÜCÜ
TÜRKÖZÜ SPOR
2 K
MAMAK TÜRKÖZÜ STADI
10 00
BAHÇELERÜSTÜ
MAMAK SPOR
U-15
11 30
PURSAKLAR BLD SPOR
Y MAH BLD SPOR
U-15
13 15
ANK.METROPOL
KAM SPOR
2 K
15 00
PURSAKLAR HALK EĞİTİM
BALGAT SPOR
U-15
16 30
ANK.ÇAKIRLARGÜCÜ
Y.HAYMANA SPOR
U-15
GÖLBAŞI SENTETİK SAHASI
10 30
ANKARA DEMİRSPOR
SİNCAN BLD.SPOR
U-15
12 00
ANKARA İESK
KAYSERİ İESK
İ.E.
14 15
GÖLBAŞI BLD.SPOR
SİNCAN BLD.SPOR
1.U-19
BAŞKENT GÜCÜ SAHASI
10 00
BAŞKENT FENER
İ.BATIKENT GÜCÜ
U-15
11 30
K.YAKA İDMANYURDU
KIBRIS KÖYÜ GENÇLİK
U-15
13 00
KIBRIS KÖYÜ GENÇLİK
ANADOLUBEYİ
2 K
SİNCAN FATİH STADI
12 00
SİNCAN İESK
TRABZON İESK
İ E
14 00
Y SİNCANSPOR
ÖNDERSPOR
2 K
PURSAKLAR SARAY SAHASI
11 00
HACETTEPE SPOR
Y.ALTINDAĞ BLD.SPOR
U-15
13 00
K.KAZAN BLD.SPOR
SAÇAK GENÇLİK
U-15
15 00
ANKARA DEMİRSPOR
ETİMESGUT BLD.SPOR
1.U-19
ŞEREFLİKOÇHİSAR SAHASI
13 00
ŞEREFLİKOÇHİSAR
OFTAŞ SPOR
2 K
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Amatör Ligde Cumartesi-Pazar Program
TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ
CUMARTESİ MAÇLAR
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA 09 30 SAYGI SPOR K.YAKA GÜVEN SPOR 1.U-19 11 30 KAVAKLIDERE ESENBOĞA SPOR 1.U-19 13 15 ÇAKIRLARGÜCÜ DEVLET TİYATROLARI SAL 15 15 YURTKUR SPOR K.KAZAN BLD SPOR SAL 17 15 BALGAT SPOR VOLKAN YIDIRIM 1.U-19 19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA 09 30 ANADOLUBEYİ YAŞAMKENT İLKER 1.U-19 11 30 TUNÇ ALTINDAĞ Y.MAHALLE BLD.SPOR 1.U-19 13 15 GÜNEŞ SPOR SAÇAK SPOR SAL 15 15 TKİ SPOR CEBECİ SPOR SAL 17 15 ANK.HASKÖY TİGEM SPOR 1.U-19 ANITTEPE AVNİ BULDUK STADI 10 00 ANK İDMANYURDU ORTADOĞUSPOR U-15 11 30 TARIM SPOR PİDOSAN YAHYALAR 1.U-19 13 15 POLATLI GENÇLİKGÜCÜ ANK.BATIKENT KARTAL U-15 15 00 ANK GENÇLİKGÜCÜ TARIMSPOR U-15 16 30 ANADOLUBEYİ ÇUKURAMBAR U-15 Y.MAHALLE HASAN DOĞAN STADI 10 00 ŞENTEPE SPOR ANK.PERFORMANS U-15 11 30 AYDINLIKEVLER BAŞKENTGÜCÜ 1.U-19 14 15 Y.MAHALLE BLD SPOR PURSAKLAR BLD.SPOR SAL 16 00 ÇINAR SPOR PINAR SPOR 1.U-19 17 45 POLATLI SPOR AYDINLIKEVLER U-15 ALTINDAĞ ÖRNEK STADI 10 00 SİTE ZAFER SPOR ETLİK SPOR 1.U-19 12 00 TAPU KADASTRO YENİDOĞAN SPOR 1.U-19 14 00 K.ÖREN SPORTİF GAZİ EĞİTİM SPOR U-15 BATIKENT SENTETİK SAHA 10 00 DSİ SPOR GÖLBAŞI BLD.SPOR U-15 11 30 İ.BATIKENTGÜCÜ K.YAKA İDMANYURDU 1.U-19 13 15 TÜRKÖZÜ SPOR PİDOSAN YAHYALAR U-15 15 00 ANK.GAZİ SPOR NESİBE AYDIN U-15 16 30 ALTIN 11 SPOR KAVAKLIDERE SPOR U-15 CEBECİ İNÖNÜ STADI 14 30 ADLİYE SPOR HACETTEPE SPOR 1.U-19 MAMAK TÜRKÖZÜ STADI 10 00 DEMİRLİBAHÇE TARIM KREDİ SPOR 1.U-19 11 45 MAMAK SPOR MAMAK LALAHAN 1.U-19 13 30 KAM SPOR ANK.METROPOL U-15 15 15 ÇAYYOLU SPOR YENİ YOLSPOR U-15 16 45 K.ÖREN BLD.BAĞLUM BUĞSAŞ SPOR U-15 GÖLBAŞI SENTETİK SAHA 11 00 ADLİYE SPOR ETİMESGUT BLD.SPOR U-15 13 00 K HAMAM BLD SPOR GENÇKARTALLAR U-15 15 00 GÖLBAŞI BLD.SPOR DSİ SPOR SAL KEÇİÖREN BLD.BAĞLUM STADI 11 00 PURSAKLAR BLD.SPOR K.ÖREN BLD.BAĞLUM 1.U-19 PURSAKLAR SARAY SAHASI 14 00 ÇUBUK GENÇLİK ALKULA SPOR U-15 AKYURT SAHASI 11 00 AKYURT BLD.SPOR OSTİM SPOR 1.U-19 HAYMANA SAHASI 13 00 Y.HAYMANA SPOR 1926 POLATLI BLD.SPOR SALPAZAR MAÇLAR
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA 09 30 ADALET SPOR ÇUKUR AMBARSPOR 2 K 11 30 SEVİYE GENÇLİK SİTE ZAFER SPOR PO1.K 13 30 BTÖ ANADOLU PİDOSAN YAHYALAR PO1.K 15 30 POLATLI SPOR ESNAF SPOR PO1.K 17 15 METE SPOR TED ANKARA KOLLEJİ 2 K 19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA 09 30 ADLİYE SPOR PINAR SPOR 2 K 11 30 BALGAT SPOR ÇANKAYA EĞT.GENÇLİK 2 K 13 30 NALLIHAN SPOR ÇAMLIDERE SPOR PO1.K 15 30 BEYPAZARI BLD.SPOR ÇINAR SPOR PO1.K 17 15 KALABA SPOR AYDINLIKEVLER 2 K ANITTEPE AVNİ BULDUK 10 00 Y.MAHALLEGÜCÜ ÇAMLIDERE BLD.SPOR U-15 11 30 1926 POLATLI BLD.SPOR CEBECİ SPOR U-15 13 00 ANK.BİRLİK YENİDOĞAN SPOR U-15 14 30 ULUBEY SPOR BAŞKENTGÜCÜ U-15 16 00 ÇAMLIDERE SPOR K.KAZAN BLD.SPOR 1.U-19 Y.MAHALLE HASAN DOĞAN STADI 11 00 İNCİRLİ SPOR YAŞAMKENT İLKER U-15 12 30 TKİ SPOR K.ÖRENGÜCÜ 1.U-19 14 15 ANK.AKDEREGÜCÜ ELMADAĞ BLD.HASANOĞLAN U-15 16 00 TUNÇALTINDAĞSPOR 1923 ÇANKAYASPOR U-15 BATIKENT SENTETİK SAHA 10 30 BARIŞ SPOR K.ÖREN GAZİGÜCÜ 2 K 12 30 OSTİM SPOR KARAPÜRÇEK SPOR 2 K 14 15 BEYPAZARI BLD.SPOR BAŞKENT EDAŞ SPOR U-15 16 00 YAKACIK GENÇERLER ANK RİZE GENÇLİK 2 K ALTINDAĞ ÖRNEK SENTETİK SAHA 10 00 BAŞKENT SPORTİF ESENBOĞA GENÇLİK U-15 11 30 ULUBEY SPOR DSİ SPOR 1.U-19 13 15 ESER SPOR SAYGI SPOR 2 K 15 00 ALKULA SPOR KAVAKLIDERE 2 K 16 30 OSTİM SPOR K.YAKA GÜVEN SPOR U-15 CEBECİ İNÖNÜ STADI 13 00 Y.MAHALLEGÜCÜ TÜRKÖZÜ SPOR 2 K MAMAK TÜRKÖZÜ STADI 10 00 BAHÇELERÜSTÜ MAMAK SPOR U-15 11 30 PURSAKLAR BLD SPOR Y MAH BLD SPOR U-15 13 15 ANK.METROPOL KAM SPOR 2 K 15 00 PURSAKLAR HALK EĞİTİM BALGAT SPOR U-15 16 30 ANK.ÇAKIRLARGÜCÜ Y.HAYMANA SPOR U-15 GÖLBAŞI SENTETİK SAHASI 10 30 ANKARA DEMİRSPOR SİNCAN BLD.SPOR U-15 12 00 ANKARA İESK KAYSERİ İESK İ.E. 14 15 GÖLBAŞI BLD.SPOR SİNCAN BLD.SPOR 1.U-19 BAŞKENT GÜCÜ SAHASI 10 00 BAŞKENT FENER İ.BATIKENT GÜCÜ U-15 11 30 K.YAKA İDMANYURDU KIBRIS KÖYÜ GENÇLİK U-15 13 00 KIBRIS KÖYÜ GENÇLİK ANADOLUBEYİ 2 K SİNCAN FATİH STADI 12 00 SİNCAN İESK TRABZON İESK İ E 14 00 Y SİNCANSPOR ÖNDERSPOR 2 K PURSAKLAR SARAY SAHASI 11 00 HACETTEPE SPOR Y.ALTINDAĞ BLD.SPOR U-15 13 00 K.KAZAN BLD.SPOR SAÇAK GENÇLİK U-15 15 00 ANKARA DEMİRSPOR ETİMESGUT BLD.SPOR 1.U-19 ŞEREFLİKOÇHİSAR SAHASI 13 00 ŞEREFLİKOÇHİSAR OFTAŞ SPOR 2 KEn Çok Okunan Haberler