bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort
gaziantep escort porno
istanbul escort istanbul escortları escort şişli escort kadıköy escort beylikdüzü escort
sakarya escort kocaeli escort escort bayan bodrum bodrum bayan escort
illegal bahis
porno indir porno hd sex türkçe porno türbanlı porno
bodrum escort bayan

Türkiye Futbol Liglerinde Sonuçlar

02 Eylül 2019 13:35
Türkiye Futbol Liglerinde Sonuçlar

HEYECANIN ADRESİ

TÜRK FUTBOLUNDA BU HAFTANIN MAÇLARI

Spor Toto Süper Lig - 3. Hafta
30/08/2019 20:30 Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Kasımpaşa 0 - 1 MKE Ankaragücü
30/08/2019 20:30 Kadir Has Stadı İstikbal Mobilya Kayserispor 2 - 3 Galatasaray
31/08/2019 19:15 Konya Büyükşehir Belediye Stadı Konyaspor 2 - 2 Antalyaspor
31/08/2019 21:45 Vodafone Park Beşiktaş 1 - 1 Çaykur Rizespor
31/08/2019 21:45 Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı Göztepe 0 - 0 Yukatel Denizlispor
01/09/2019 19:15 Sivas Yeni 4 Eylül Stadı Demir Grup Sivasspor 1 - 1 Gazişehir Gaziantep FK
01/09/2019 19:15 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 1 - 2 Medipol Başakşehir FK
01/09/2019 21:45 Ülker FB Şükrü Saraçoğlu Stadı Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor
01/09/2019 21:45 Yeni Malatya Stadyumu BTC Turk Yeni Malatyaspor 2 - 3 Alanyaspor
Spor Toto 1.Lig - 3. Hafta
30/08/2019 20:00 Osmanlı Stadı Osmanlıspor FK 2 - 2 Adanaspor
31/08/2019 17:00 Ümraniye İlçe Stadı Ümraniyespor 2 - 1 İstanbulspor
31/08/2019 19:15 Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu BB Erzurumspor 1 - 0 Boluspor
31/08/2019 21:45 İzmir Atatürk Stadı Altay 1 - 0 Balıkesirspor
31/08/2019 21:45 Spor Toto Akhisar Stadı Akhisarspor 0 - 0 Altınordu
01/09/2019 19:15 Giresun Atatürk Stadı Giresunspor 2 - 2 Hatayspor
01/09/2019 19:15 Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı Fatih Karagümrük 1 - 1 Ekol Göz Menemenspor
01/09/2019 21:45 5 Ocak Fatih Terim Stadı T Adana Demirspor 0 - 0 Keçiörengücü
01/09/2019 21:45 Eskişehir Yeni Atatürk Stadı Eskişehirspor 0 - 2 Bursaspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 1. Hafta
01/09/2019 16:00 Gümüşhane Yenişehir Stadı Gümüşhanespor 0 - 2 Samsunspor
01/09/2019 16:30 OSTİM Stadı Başkent Akademispor 2 - 0 Şanlıurfaspor
01/09/2019 16:30 Dr.Turhan Kılıççıoğlu Stadı S Yeni Çorumspor 1 - 0 1922 Konyaspor
01/09/2019 17:00 Kırklareli Atatürk Stadı Kırklarelispor 1 - 1 İnegölspor
01/09/2019 17:00 Mümin Özkasap Spor Tesisleri Manisa FK 1 - 0 Zonguldak Kömürspor
01/09/2019 17:00 Pendik İlçe Stadı Pendikspor 0 - 1 Sarıyer
01/09/2019 18:00 Diyarbakır Stadyumu Amed Sportif Faaliyetler 1 - 2 Sancaktepe FK
01/09/2019 20:00 Afyon Zafer Stadı Afjet Afyonspor 4 - 1 Hacettepespor
01/09/2019 20:00 Tarsus İlçe Stadı Tarsus İdman Yurdu 1 - 3 Hekimoğlu Trabzon
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 1. Hafta
31/08/2019 16:00 Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Sivas Belediyespor 6 - 1 Kardemir Karabükspor
31/08/2019 16:30 Etimesgut Bld Atatürk Stadı Etimesgut Belediyespor 1 - 1 Niğde Anadolu FK
01/09/2019 16:00 Bayburt Genç Osman Stadı Bayburt Özel İdarespor 3 - 1 Birevim Elazığspor
01/09/2019 16:00 Van Atatürk Stadı S Vanspor FK 2 - 2 Bandırmaspor
01/09/2019 16:30 Kastamonu Gazi Stadı Kastamonuspor 1966 0 - 2 Tuzlaspor
01/09/2019 16:30 TCDD Ankara Demirspor Stadı Ankara Demirspor 3 - 2 Bodrum Belediyesi Bodrumspor
01/09/2019 17:00 Recep Tayyip Erdoğan StadyumuS Eyüpspor 0 - 2 Kırşehir Belediyespor
01/09/2019 17:00 Uşak 1 Eylül Stadı Uşakspor 1 - 0 Kahramanmaraşspor
01/09/2019 20:00 Sakarya Yeni Atatürk Stadı S Sakaryaspor 2 - 3 Ergene Velimeşespor
TFF 3.Lig 1.Grup - 1. Hafta
31/08/2019 17:00 Silivri İlçe Stadı Silivrispor 0 - 1 Erzinspor
31/08/2019 17:00 Sancaktepe 15 Temmuz Stadı Sultanbeyli Belediyespor 0 - 0 Manisaspor
01/09/2019 16:00 Faruk Çelik Stadı Karbel Karaköprü Belediyespor 2 - 1 Şile Yıldızspor
01/09/2019 16:00 Ordu 19 Eylül Stadı Yeni Orduspor 0 - 0 68 Aksaray Belediyespor
01/09/2019 16:00 Hopa İlçe Stadı Artvin Hopaspor 0 - 0 Yomraspor
01/09/2019 16:30 Serik İsmail Ogan Stadı Serik Belediyespor 3 - 1 Anagold 24 Erzincanspor
01/09/2019 16:30 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı Tokatspor 1 - 2 Çatalcaspor
01/09/2019 16:30 Düzce 18 Temmuz Stadı Düzcespor 1 - 0 Kızılcabölükspor
01/09/2019 20:00 Buca Yeni İlçe Stadı Ci Group Buca 4 - 2 Çankaya FK
TFF 3.Lig 2.Grup - 1. Hafta
31/08/2019 17:00 Tepecik Şenol Güneş Stadı Büyükçekmece Tepecikspor 1 - 1 Karşıyaka
01/09/2019 16:00 Elazığ Gençlik Merkezi Elazığ Belediyespor FK 1 - 1 Ağrı 1970 Spor
01/09/2019 16:00 Payas İlçe Sahası Payasspor 0 - 1 Kocaelispor
01/09/2019 16:00 Cizre İlçe Stadı Cizrespor 1 - 0 Kemerspor 2003
01/09/2019 16:00 Vali İsmet Gürbüz Civelek Stadı Ofspor 1 - 1 Erbaaspor
01/09/2019 17:00 Turgutlu 7 Eylül Stadı Turgutluspor 1 - 0 Fatsa Belediyespor
01/09/2019 17:00 Derince İlçe Stadı Belediye Derincespor 2 - 0 1877 Alemdağspor
01/09/2019 20:00 Fethiye İlçe Stadı Fethiyespor 3 - 0 Erokspor
TFF 3.Lig 3.Grup - 1. Hafta
01/09/2019 15:30 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası Malatya Yeşilyurt Belediyespor 0 - 1 Bayrampaşa
01/09/2019 16:00 Batman Yeni Şehir Stadı Batman Petrolspor 2 - 1 1954 Kelkit Belediyespor
01/09/2019 16:30 Nevşehir Gazi Stadı Nevşehir Belediyespor 1 - 1 Diyarbekirspor
01/09/2019 16:30 Yozgat Bozok Stadı Yozgatspor 1959 FK 0 - 0 Osmaniyespor FK
01/09/2019 17:00 Gölcük İlçe Stadı Gölcükspor 0 - 2 Altındağ Belediyespor
01/09/2019 17:00 Muğla Atatürk Stadı Muğlaspor 1 - 1 Nazilli Belediyespor
01/09/2019 17:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Halide Edip Adıvarspor 1 - 2 Somaspor
01/09/2019 17:00 Şile İlçe Stadı Modafen 0 - 1 Darıca Gençlerbirliği
01/09/2019 17:00 Karacabey M.Fehmi Gerçeker StadıS Karacabey Belediyespor 0 - 0 Pazarspor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Takımlar OGBMAYAvP
Aytemiz Alanyaspor 4 4 0 0 11 4 7 12
Çaykur Rizespor 4 2 2 0 4 2 2 8
Fenerbahçe 4 2 1 1 9 5 4 7
Yukatel Denizlispor 4 2 1 1 4 1 3 7
Galatasaray 4 2 1 1 5 5 0 7
Gazişehir Gaziantep FK 4 2 1 1 8 9 -1 7
BTC Türk Yeni Malatyaspor 4 2 0 2 10 5 5 6
Trabzonspor 4 1 3 0 6 5 1 6
Konyaspor 4 1 3 0 4 3 1 6
Demir Grup Sivasspor 4 1 2 1 6 4 2 5
Antalyaspor 4 1 2 1 5 6 -1 5
MKE Ankaragücü 4 1 2 1 2 5 -3 5
Beşiktaş 4 1 1 2 6 7 -1 4
Medipol Başakşehir 4 1 1 2 4 7 -3 4
İstikbal Mobilya Kayserispor 4 0 2 2 5 7 -2 2
Göztepe 4 0 2 2 0 4 -4 2
Gençlerbirliği 4 0 1 3 4 9 -5 1
Kasımpaşa 4 0 1 3 2 7 -5 1
Takımlar OGBMAYAvP
Ümraniyespor 4 3 0 1 9 5 4 9
Bursaspor 4 3 0 1 8 5 3 9
Hatayspor 4 2 2 0 7 2 5 8
Fatih Karagümrük 4 2 2 0 6 3 3 8
Keçiörengücü 4 2 2 0 3 1 2 8
Altay 4 2 1 1 6 5 1 7
Akhisarspor 4 2 1 1 3 2 1 7
Adana Demirspor 4 1 3 0 2 0 2 6
Balıkesirspor 4 2 0 2 4 4 0 6
İstanbulspor 4 1 2 1 7 7 0 5
Adanaspor 4 1 2 1 5 5 0 5
Altınordu 4 1 1 2 5 4 1 4
BŞB Erzurumspor 4 1 1 2 4 5 -1 4
Osmanlıspor FK 4 1 1 2 5 7 -2 4
Ekol Göz Menemenspor 4 1 1 2 3 6 -3 4
Boluspor 4 0 1 3 1 5 -4 1
Giresunspor 4 0 1 3 4 10 -6 1
Eskişehirspor 4 0 1 3 4 10 -6 -5