esturk.net

Süper Amatör Ligde Sonuçlar ve Puan

Son Güncelleme : 19 Kasım 2018 07:11
Süper Amatör Ligde Sonuçlar ve Puan

ANKARA FUTBOLU BİR BAŞKADIR

 SÜPER LİGDE HAFTANIN SONUÇLARI

PUAN DURUMU

  Takım O G B M A Y Av. P Form
1.
Forma Nallıhan 1864 Spor 9 5 4 0 18 8 10 19 Galibiyet Beraberlik Beraberlik Beraberlik Galibiyet
2.
Forma Ankara T.K.İ. 9 5 3 1 15 6 9 18 Beraberlik Beraberlik Galibiyet Beraberlik Galibiyet
3. Forma Devlet Tiyatroları 9 5 2 2 15 13 2 17 Beraberlik Galibiyet Galibiyet Galibiyet Beraberlik
4. Forma Gölbaşı Belediyespor 9 4 4 1 11 6 5 16 Mağlubiyet Beraberlik Beraberlik Beraberlik Beraberlik
5. Forma Yeni Haymanaspor 9 4 4 1 11 8 3 16 Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik Beraberlik Galibiyet
6. Forma Pursaklar Belediyespor 9 4 2 3 17 8 9 14 Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet
7. Forma Yenimahalle Belediyespor 9 3 3 3 12 8 4 12 Galibiyet Beraberlik Beraberlik Galibiyet Mağlubiyet
8. Forma Yurtkur 9 3 3 3 10 11 -1 12 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik Galibiyet
9. Forma K.kazan Belediyespor 9 2 5 2 16 12 4 11 Beraberlik Mağlubiyet Beraberlik Mağlubiyet Galibiyet
10. Forma Sincan Belediyespor 9 2 5 2 9 8 1 11 Beraberlik Beraberlik Beraberlik Galibiyet Beraberlik
11. Forma Beypazarı B.Gençlikspor 9 2 4 3 7 8 -1 10 Galibiyet Beraberlik Beraberlik Mağlubiyet Beraberlik
12.
Forma Polatlıspor 9 2 1 6 11 17 -6 7 Mağlubiyet Galibiyet Beraberlik Galibiyet Mağlubiyet
13.
Forma Çamlıdere Belediyespor 9 1 2 6 14 26 -12 5 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
14.
Forma Ankara Esnafspor  9 0 0 9 0 27 -27 0 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet

10.HAFTA MAÇLAR

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
      Forma Nallıhan 1864 Spor   -   Devlet Tiyatroları Forma
      Forma Gölbaşı Belediyespor   -   Ankara T.K.İ. Forma
      Forma Çamlıdere Bel   -   Polatlıspor Forma
      Forma Yurtkur   -   K,kazan Belediyespor Forma
      Forma Ankara Esnafspor   -   Sincan Belediyespor Forma
      Forma Yenimahalle Bel   -   Pursaklar Belediyespor Forma
      Forma Yeni Haymanaspor   -   Beypazarı BGençlikspor Forma

 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Koç Koç Günlük burç yorumu

Birçok kişi size yeni fikirler verecek. Gelen bu yardımları kabul edin ve önünüzde açılacak yeni kapılardan yararlanın. Bu sayede beklenmedik ilerlemeler kaydedebilecek ve uzun süredir hayal ettiğiniz bir şeye çok yaklaşacaksınız. Ama riskleri iyi dengelemeye bakın, yoksa şimdiye dek elde ettiğiniz her şeyi birden kaybedebilirsiniz.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

İnsanlarla iyi ilişkiler kurmada şu sıralar özellikle başarılısınız. Çekim gücünüz yüksek ve dört bir taraftan geleceğinize olumlu etkileri olacak bağlantılar yağıyor. Bu kişilere sadece işinize yarayabilecekleri için değil, insan olarak da değer verdiğinizden emin olun.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Hem kendi içinizde hem de yaptığınız işlerde büyük bir rahatlık içindesiniz. Başkaları da bunun farkına varacak ve bu rahatlığınız yakınınızdaki kişilere de bulaşacak. Sizinle aynı kafa yapısındaki kişilerle bağlantı kurmak için bu fırsattan yararlanın. Planlarınızı başkalarının fikirlerini de katarak zenginleştirin ve bu odaklanmış enerjinizle harekete geçin. Eskiden ulaşılmaz sandığınız hedefler artık çok yakınınızda olacak.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Bugün pek fazla iş başaramayabilirsiniz. Ama bunun sizi fazla engellemesine izin vermeyin. Çaba harcamaya devam ederseniz başarıyı yine yakalayacaksınız. Özel hayatınızda da, gerek partneriniz gerek arkadaşlarınızla benzer bir durum yaşıyorsunuz. Daha amaca yönelik bir diyalog içine girerek, çelişkileri ve yanlış anlamaları çözmeye çalışın. Stres, sağlığınız açısından tehlike oluşturuyor. Etkinliklerle dinlenme arasında bir orta yol bulmaya çalışın.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

İşyerinde sakinleştirici bir etkiniz olacak. İş arkadaşlarınız sizden tavsiye ve öneriler almak için yanınıza gelecek ve bu, özgüveninizi ve kendinize inancınızı destekleyecek! Her zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Sevdiklerinizle tam bir uyum içinde çok eğleneceksiniz. Fiziksel kondisyonunuz neredeyse mükemmel düzeyde, ancak biraz daha eğlenceli faaliyetle daha da iyileştirilebilir. Bu, ilerideki hareketli günlere hazırlanmanın bir diğer yolu.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bugün biraz çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Bir yandan yapmaya çalıştığınız birçok iş yolunda gitmezken, diğer yandan sorunun karşılaştığınız kişilerden kaynaklandığını göreceksiniz. Aşırı tepki vermeyin. Bunun yerine sakinliğinizi korumaya çalışın ve böylece başkalarını kendinize hayran bırakın, sonunda bu tatsız günü olumsuzluklardan etkilenmeden bitirebilirsiniz.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Kendinizi ulaşılamayacak hayallere kaptırmış gidiyorsunuz. Elde ettiklerinizi de kaybetmenizle sonuçlanabilecek herhangi bir risk almayın. Ancak, bu düşünceler sadece bir memnuniyetsizlik hissinden kaynaklanma tehlikesi de taşıyabilirler. Bunun yerine, bu memnuniyetsizliğinizin kökenine inin. Kendinize daha fazla huzur sunun ve biraz vicdan muhasebesi yapın. Sorununuzun kaynağını anlayacaksınız.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Bugün işler pek de iyi gitmiyor. Günlük işlerinize konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Kendinizi motive etmeniz güç olsa da, karamsar olmanıza gerek yok. Elinizden gelenin en iyisini yaparsanız bir miktar başarıya ulaşabilirsiniz, ancak şimdilik fazlasını beklemeyin. Huzurunuzu ve özgüveninizi yeniden elde ettiğinizde, sorunlar da çözümlenmeye başlayacak.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Yeni zorluklarla karşılaşmaya hazır olun, özellikle de ilk başlarda pek ilerleme kaydedemediğiniz işyerinizde. Bu sizi yıldırmasın. Bu tür dönemler gelir geçer. Özel hayatınızda da taze bir enerjiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizin tükenmeye başladığını hissediyorsunuz. Günlük kalıpların dışına çıkın ve sıra dışı bir şey yapın.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Sizi uğraştıracak bazı sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Birileri sizin aleyhinize hareket ediyor veya sırf varlığıyla bile sizi rahatsız ediyor olabilir. Ama siz karşılık vermediğiniz sürece, bu gibi anlık engeller hayatınızı ne derece etkileyebilir?

Kova Kova Günlük burç yorumu

Doğal bir uyum içinde olduğunuzdan, grup ortamlarındayken taviz vermeniz gerekmeden ve serbestçe hareket edebileceksiniz. Bu gücü eğlenceli sosyal aktivitelerde kullanabilir veya işyerinizde başkalarıyla birlikte çalışarak verim sağlamak için kullanabilirsiniz.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Karşılaştığınız herkes size son derece sıcak ve olumlu yaklaşacak. Size verilen bu sevgiye siz de aynı ölçüde karşılık vermeye özen gösterirseniz, hayat boyu sürecek arkadaşlıkların temelini atmış olacaksınız. Hatta belki de meşhur “hayat arkadaşınızla” tanışabileceksiniz.