esturk.net

Sporankara.org Futbol Ödülleri Dağıtıldı

Son Güncelleme : 20 Mayıs 2019 08:05
Sporankara.org Futbol Ödülleri Dağıtıldı

BAŞARILAR ASLA UNUTULMAMALI


SPORANKARA.ORG SPOR ÖDÜLLERİ DAĞITILDI

2018-2019 SEZONU EN İYİLER

ÖZEL ÖDÜLLER

MURAT KANDAZOĞLU: FUTBOL ÖZEL ÖDÜLÜ

ÖZDEMİR TURGUT: YILIN BELEDİYE BAŞKANI

SAHA KOMİSERLERİ DERNEĞİ: FUTBOL EMEKÇİLERİ ÖZEL ÖDÜLÜ

HAKEMLER DERNEĞİ: FUTBOL HAKEMLERİ ÖZEL ÖDÜLÜ

TAHİR ÇOPUR: ANTRENÖRLER ÖZEL ÖDÜLÜ

MUSTAFA ÖZYILMAZ: BAŞKANLIK ÖZEL ÖDÜLÜ

LEVENT KIZILALP: FUTBOL VEFA ÖDÜLÜ

BAYRAM AKYER: FUTBOL EMEK ÖDÜLÜ


TAKIMLAR

BAL LİG ÇUBUKSPOR

EYYÜP KOCABAŞ: YILIN BAŞKANI

BURAK ÇETİNKAYA: BAL YILIN FUTBOLCUSU

SÜPER AMATÖR LİG

YILIN TAKIMI HAYMANASPOR

SERKAN TURGUT: YILIN BAŞKANI

METİN KARAGÖZ: YILIN ANTRENÖRÜ

EMRAH ÇETİN: YILIN FUTBOLCUSU

YILIN TARAFTARI: HAYMANASPOR

BİRİNCİ AMATÖR

YILIN TAKIMI: DEMİRLİBAHÇE

ONUR HARMAN: YILIN BAŞKANI

MUSA ŞENEL: YILIN ANTRENÖRÜ

TOLGA DURUM: YILIN FUTBOLCUSU

YILIN ÖZEL TAKIMI METESPOR

KORAY GÜLHAN: FUTBOL ÖZEL ÖDÜLÜ

BORA BULGURLU: ANTRENÖR ÖZEL ÖDÜLÜ

YILIN ÖZEL ÖDÜL KARADENİZGÜCÜ

ALPER SARI: FUTBOL ÖZEL ÖDÜLÜ

ERDAL KOÇ: ANTRENÖR ÖZEL ÖDÜLÜ

ALTYAPILAR

YILIN TAKIMI BEDAŞSPOR

YILIN ANTRENÖRÜ: MURAT GÖKÇE

YILIN ÖZEL TAKIMI Y.MAHALLE BELEDİYESPOR

KEREM GÜNEY: ANTRENÖR ÖZEL ÖDÜLÜ

YILIN ÖZEL TAKIMI: YAŞAMKENT İLKER SPOR

RECEP SALİH İLKER: FUTBOL ÖZEL ÖDÜLÜ

ANTRENÖR ÖZEL ÖDÜLÜ: TUNCAY MOCAN

YILIN ÖZEL TAKIMI: KAVAKLIDERESPOR

FATİH CUREBAL: FUTBOL ÖZEL ÖDÜLÜ

EMRAH ASLAN: ANTRENÖR ÖZEL ÖDÜLÜ

YILIN EMEKÇİLERİ

KASIM KARADEMİR- TÜM KAFETERYA ÇALIŞANLARI

ZAFER GÜLTEKİN-TÜM DIŞ SAHA ÇALIŞANLARI

DOĞAN KOÇAK-YILIN SAĞLIKÇISI

AHMET KAKLI-YILIN MASÖRÜ

BASIN ÖDÜLLERİ

AHMET EROĞLU: YILIN BASINI

KEMAL ÇELİKER: YILIN ÖZEL ÖDÜLÜ

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Koç Koç Günlük burç yorumu

Bugün size birçok soru sorulacak. Sık sık size danışarak tavsiyenizi isteyecekler ve hassas konularda dengeyi korumanız gerekecek. Ancak size duyulan bu güven sizi şımartmasın. Yoksa çevrenizdekilerle aranızdaki bu açık iletişimi hızla bencil amaçlar için kullanmaya başlayabilirsiniz. Etkileme gücünüzü başkalarına yardım etmek için kullanın. Bu sayede çevrenizden birinin kalbini kazanabilirsiniz.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Hem fiziksel enerjiniz hem ruhsal kavrayışınız yüksek seviyelerde. Bu dönemde akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinizden faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Dikkat, işi tembelliğe vurursanız pek fazla sonuç elde edemeyeceksiniz. Bu dönemde karşılaştığınız her duruma uygun davranma kabiliyetiniz de var, yararlanın!

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Gerek mesleki gerek kişisel projeleriniz, hayatınızdaki önemli kişilerin ilgisini çekiyor. Bu etkiden yararlanın ve kendinize güvenerek harekete geçin. Fikirlerinizi inanç ve heyecanla savunun, ama bunu yaparken abartmayın – ukalalığın kimseye faydası olmaz. Sonuca giden yolda siz de üzerinize düşeni yapın.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Karşılaştığınız herkes size son derece sıcak ve olumlu yaklaşacak. Size verilen bu sevgiye siz de aynı ölçüde karşılık vermeye özen gösterirseniz, hayat boyu sürecek arkadaşlıkların temelini atmış olacaksınız. Hatta belki de meşhur “hayat arkadaşınızla” tanışabileceksiniz.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Arkadaş çevrenizdeki ilişkiler gittikçe derinleşecek ve size ömür boyu unutmayacağınız bazı deneyimler yaşatacak. Özellikle yakın arkadaş çevrenizde oluşacak olumlu bir grup dinamiği sizi hedefinize öyle hızlı ulaştıracak ki buna kendiniz de şaşıracaksınız. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve enerjiyi serbestçe akışına bırakın.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bir süredir her şey yolunda gidiyordu ama şimdi önünüzde bir şey veya bir kişi engel olarak duruyor. Bu engellerin üzerinden atlamak için ne kadar güce ihtiyacınız olacağını hesaplayın veya bunlardan kaçınmanın daha kolay olup olmayacağını dikkate alın. Gücünüzü akıllıca kullanmanız gerekiyor. Küçük olayların sizi oyalamasına veya dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Enerjinizi ve kapasitenizi tek bir yöne odaklayın.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Yeni yakaladığınız enerji ve şevkinizle, sizi heyecan verici ve unutulmaz deneyimlere taşıyabilecek farklı fırsatları keşfetmeye başlamanın tam zamanı! Yalnız, birbirinden çok farklı projelere dalıp kendinizi fazla yıpratmamaya dikkat edin. Aksi takdirde, yükümlülüğünüz haline gelmiş bir sürü yarım işlerle karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz olacak.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Bugün pek fazla iş başaramayabilirsiniz. Ama bunun sizi fazla engellemesine izin vermeyin. Çaba harcamaya devam ederseniz başarıyı yine yakalayacaksınız. Özel hayatınızda da, gerek partneriniz gerek arkadaşlarınızla benzer bir durum yaşıyorsunuz. Daha amaca yönelik bir diyalog içine girerek, çelişkileri ve yanlış anlamaları çözmeye çalışın. Stres, sağlığınız açısından tehlike oluşturuyor. Etkinliklerle dinlenme arasında bir orta yol bulmaya çalışın.

Yay Yay Günlük burç yorumu

İşyerinde tartışma çıkmasına neden olabilirsiniz. Kendinizden ve iş arkadaşlarınızdan beklentileriniz azalırsa, büyük ilerleme kaydedersiniz. Evde de durum daha iyi değil. Hızlı U-dönüşleri yapıyor ve başkalarını da kışkırtıyorsunuz. Sakin olun, ortaklarınız ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin. Stres sizi hasta edebilir. Sağlıklı beslenin ve size güven vermesi ve rahatlatması için biraz egzersiz yapın.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Bugün biraz çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Bir yandan yapmaya çalıştığınız birçok iş yolunda gitmezken, diğer yandan sorunun karşılaştığınız kişilerden kaynaklandığını göreceksiniz. Aşırı tepki vermeyin. Bunun yerine sakinliğinizi korumaya çalışın ve böylece başkalarını kendinize hayran bırakın, sonunda bu tatsız günü olumsuzluklardan etkilenmeden bitirebilirsiniz.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Ne kadar cazip gelse de, gereğinden fazla iş üstlenmeyin. Onun yerine sizin için önemli meselelere odaklanın. Aksi takdirde bunalabilirsiniz. Yeni bir şeyi ele almaya karar verdiyseniz, açık olun ve başkalarını size yardımcı olmaya davet edin. Enerjinizi bu şekilde odaklarsanız ve doğrudan sizi ilgilendirmeyen sorunların ilginizi dağıtmasına izin vermezseniz başarıya ulaşma olasılığınız daha yüksek olacaktır.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Bugün işler pek de iyi gitmiyor. Günlük işlerinize konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Kendinizi motive etmeniz güç olsa da, karamsar olmanıza gerek yok. Elinizden gelenin en iyisini yaparsanız bir miktar başarıya ulaşabilirsiniz, ancak şimdilik fazlasını beklemeyin. Huzurunuzu ve özgüveninizi yeniden elde ettiğinizde, sorunlar da çözümlenmeye başlayacak.