Sporankara Futbol Ödülleri Şöleni Gerçekleşti

Son Güncelleme : 17 Mayıs 2018 15:05
Sporankara Futbol Ödülleri Şöleni Gerçekleşti

İŞTE ÖDÜLLER

Sporankara.org 11. Geleneksel 2017-2018 sezonu en iyiler futbol ödülleri şöleni

ÖZEL ÖDÜLLER

Yılın özel ödülü: Murat Kandazoğlu

Yılın Belediye Başkanı: Caner Can

Türkiye’de Yılın Başkanı: Mehmet Yiğiner

Yılın Özel Ödülü: Bayram Yüksel

Yılın özel ödülü: Serkan Kocaoğlu

 

YILIN TAKIMLARI

Yılın Takımı: Dsispor

Yılın Başkanı: Murat Acu

Yılın Takımı: Çamlıderespor

Yılın Başkanı:Abdurrahman Yalçın

Yılın Takımı: Polatlıspor

Yılın Başkanı: Serkan Özkan

Yılın Altyapı Takımı: Elmadağ Hasanoğlan Spor

Yılın Başkanı: Bekir Kavla

Yılın Özel Takımı: Kavaklıderespor

Yılın Başkanı: Fatih Curebal

 

YILIN ANTRENÖRLERİ

Yılın Antrenörü: Mehmet Çakır

Yılın Antrenörü: Serhat Yıldırım

Yılın Antrenörü: Ersin Erçin

Yılın Altyapı Antrenörü: Adem Öztürk

Antrenör özel ödülü: Uğur Çetinkaya

Antrenör özel ödülü: Varol Konuk

Antrenör özel ödülü: Hasan Helva ( Beyzbol )

 

YILIN FUTBOLCULARI

Yılın Futbolcusu: İsmail Şahin

Yılın Futbolcusu: İbrahim Mercimek

Yılın Futbolcusu: Halil Yapıcı

Yılın Futbolcusu: Batuhan Atik

Yılın Futbolcusu: Yener Boduroğulları

Yılın Özel Futbolcusu: Abdullah Özdemir

Yılın Kaptanı: Murat Barbaros

 

YILIN ÖZEL TAKIMI

Yılın Özel Takımı: Yenidoğanspor

Başkanı: Yusuf Kılınç – Veysel Doğuer

Yılın Kulüp Menajeri: Celal Özbaş

Yılın Özel Antrenörü: Metin Karagöz

 

YILIN TARAFTARI

Yılın Taraftarı: Ali Uzman Polatlıspor

Yılın basın ödülü: Ali Öcal

Yılın masörü: Ahmet Kaklı

Yılın saha komiseri: Şenol Bulca

Yılın sağlıkçısı: Doğan Koçak

 

YILIN SPOR AİLESİ

Havva-Hayri Baltacı / Ayvalıspor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Koç Koç Günlük burç yorumu

Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacak. Sağlığınızı da düşünün. Enerjinizi tamamen tüketmek yerine saklamanız çok daha yararlı.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Fiziksel ve ruhsal açıdan güzel bir denge içindesiniz. Dışarıdan da yolunuza taş koyan olmayacak. Aksine, çevrenizdeki insanlar son derece samimi ve yardımcı yaklaşımlarıyla hayatınızı daha da güzelleştirecek. Enerjiniz yüksek olduğundan, içinizden gelen ne varsa yapabilirsiniz. Ama dikkatli olun ve yaptıklarınızın sizi hangi noktalara götüreceğini de hesaba katın, ileride her şeyin bu kadar kolay olmayacağı dönemler de olacak.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Ne zamandır beklediğiniz engeller gitgide yaklaşıyor, artık kaçamazsınız. Sizin için zor da olsa bu sorunları mümkün olan en kısa sürede çözün. Bu işi ne kadar ertelerseniz engeller o kadar yükselecek ve üstesinden gelmeniz de o kadar zorlaşacak.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Her şey sizin istediğiniz gibi gitmiyor ve bunun getirdiği stresin bedelini sağlığınızla ödeyebilirsiniz. Talihsizliğinizi telafi etmek için kendinizi çok zorluyor ve yıpratıyorsunuz. Bunun her zaman mümkün olmayabileceğini kabul edin, rahatlayın ve her şey yolunda gitmese bile kendinize iyi davranın.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Hedefiniz, değişen koşullar nedeniyle bir kez daha ellerinizden kayıp gidiyor. Bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin ve oturup durumunuzu enine boyuna düşünün. Belki de her şey ilk bakışta göründüğü gibi değildir ve bazı tedbirler alarak hasarı azaltmanız mümkün olacaktır. Olmasa bile şöyle düşünün: varılacak yerden ziyade yolculuktur önemli olan.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Şu sıralar planlarınız pek yolunda gitmiyor. Belki de değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeniz gerekiyor. Ama hayal kırıklığınızın sizi kösteklemesine izin vermeyin, bilakis önünüzdeki hedeflere odaklanın. Ulaşmanız biraz daha uzun sürse bile, azim ve sebatla hedefinize mutlaka ulaşacaksınız.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Hedeflerinize doğru ilerlemeniz engelleniyor. Cesaretinizi fazla yitirmeyin ve başkalarından da pek teselli beklemeyin. İradenizi güçlendirin ve hayallerinizi biraz değiştirmek zorunda kalsanız bile onların peşinden koşmaya devam edin. Aceleci davranmayın ve enerjinizi muhafaza edin. Bu sorunu halledilmesi gereken herhangi bir iş olarak ele alın ve hiçbir şeyin yolunuza taş koyamayacağına inanın.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Bugün işyerinde gözler sizin üzerinizde olacak. Takım ruhu özellikle ön plana çıkıyor. Mümkün olduğunca takım çalışması yapın, çünkü özellikle bu alanda işleriniz kolay yürüyecek. Bugün arkadaşlarınızla sıradışı bir şey yapın. Akşam yemeğine ne dersiniz? Keyfinizin yerinde olduğu her halinden belli, istediğiniz her şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Ama kendinize aşırı yüklenmekten de kaçının, yoksa sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Şu sıralar hiçbir işiniz yolunda gitmiyor, ama yaklaşımınızı değiştirirseniz isteklerinize daha hızlı kavuşabileceksiniz. Başkalarının görüşlerinin faydalı olduğunu göreceksiniz. Özel hayatınızda her türlü sorunla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda kendi bakış açınız konusunda açık ve net davranın. Sağlığınız daha iyi olabilirdi. Yaşam tarzınızı değiştirme konusunu düşünün, ama kendinize de çok yüklenmeyin.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Uzun zamandır planladığınız projeleri gerçekleştirmek için cesaretinizi toplayın. Şüpheyle yaklaşanlar varsa onları da kendi tarafınıza çekmek için, fikirlerinizi güvenle anlatın. Çevrenizdekiler heyecanınıza olumlu tepki verecek ve sizi daha da teşvik edecek. Bu durum özel hayatınız için de geçerli. Bu yeni yönünüzü başkalarına göstermekten çekinmeyin – bu sayede ilerleyebileceksiniz.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Bugün aile bağlarını güçlendirecek bir tavır içinde olacaksınız. Aileniz bu tavrınızı memnuniyetle kabul edecek ve planlarınızı sağlam bir şekilde destekleyecek. İlişkilerinizin pekişmesi aşk hayatınıza da yansıyor. Sevdiğiniz kişiyle çok daha yakınlaşabilirsiniz! Bu durumdan uzun ve kalıcı bir ilişki doğabilir.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Bugün olayların gidişatı sizi fazla hayal kırıklığına uğratmasın. Planlarınıza rağmen pek ilerleme kaydedemeyebilirsiniz. İşler istediğiniz gibi gitmeyince suçu başkalarına atma kolaylığına kaçmayın. Gerçekçi olmayan beklentileriniz yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yine de vazgeçmeyin ve halen elinizde olan fırsatlardan faydalanın. Her şeyi zorlayarak oldurmak yerine, biraz daha mütevazı davranın.