esturk.net

Sporankara Futbol Ödülleri Şöleni Gerçekleşti

Son Güncelleme : 17 Mayıs 2018 15:05
Sporankara Futbol Ödülleri Şöleni Gerçekleşti

İŞTE ÖDÜLLER

Sporankara.org 11. Geleneksel 2017-2018 sezonu en iyiler futbol ödülleri şöleni

ÖZEL ÖDÜLLER

Yılın özel ödülü: Murat Kandazoğlu

Yılın Belediye Başkanı: Caner Can

Türkiye’de Yılın Başkanı: Mehmet Yiğiner

Yılın Özel Ödülü: Bayram Yüksel

Yılın özel ödülü: Serkan Kocaoğlu

 

YILIN TAKIMLARI

Yılın Takımı: Dsispor

Yılın Başkanı: Murat Acu

Yılın Takımı: Çamlıderespor

Yılın Başkanı:Abdurrahman Yalçın

Yılın Takımı: Polatlıspor

Yılın Başkanı: Serkan Özkan

Yılın Altyapı Takımı: Elmadağ Hasanoğlan Spor

Yılın Başkanı: Bekir Kavla

Yılın Özel Takımı: Kavaklıderespor

Yılın Başkanı: Fatih Curebal

 

YILIN ANTRENÖRLERİ

Yılın Antrenörü: Mehmet Çakır

Yılın Antrenörü: Serhat Yıldırım

Yılın Antrenörü: Ersin Erçin

Yılın Altyapı Antrenörü: Adem Öztürk

Antrenör özel ödülü: Uğur Çetinkaya

Antrenör özel ödülü: Varol Konuk

Antrenör özel ödülü: Hasan Helva ( Beyzbol )

 

YILIN FUTBOLCULARI

Yılın Futbolcusu: İsmail Şahin

Yılın Futbolcusu: İbrahim Mercimek

Yılın Futbolcusu: Halil Yapıcı

Yılın Futbolcusu: Batuhan Atik

Yılın Futbolcusu: Yener Boduroğulları

Yılın Özel Futbolcusu: Abdullah Özdemir

Yılın Kaptanı: Murat Barbaros

 

YILIN ÖZEL TAKIMI

Yılın Özel Takımı: Yenidoğanspor

Başkanı: Yusuf Kılınç – Veysel Doğuer

Yılın Kulüp Menajeri: Celal Özbaş

Yılın Özel Antrenörü: Metin Karagöz

 

YILIN TARAFTARI

Yılın Taraftarı: Ali Uzman Polatlıspor

Yılın basın ödülü: Ali Öcal

Yılın masörü: Ahmet Kaklı

Yılın saha komiseri: Şenol Bulca

Yılın sağlıkçısı: Doğan Koçak

 

YILIN SPOR AİLESİ

Havva-Hayri Baltacı / Ayvalıspor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Koç Koç Günlük burç yorumu

Bugün size birçok soru sorulacak. Sık sık size danışarak tavsiyenizi isteyecekler ve hassas konularda dengeyi korumanız gerekecek. Ancak size duyulan bu güven sizi şımartmasın. Yoksa çevrenizdekilerle aranızdaki bu açık iletişimi hızla bencil amaçlar için kullanmaya başlayabilirsiniz. Etkileme gücünüzü başkalarına yardım etmek için kullanın. Bu sayede çevrenizden birinin kalbini kazanabilirsiniz.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Hem fiziksel enerjiniz hem ruhsal kavrayışınız yüksek seviyelerde. Bu dönemde akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinizden faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Dikkat, işi tembelliğe vurursanız pek fazla sonuç elde edemeyeceksiniz. Bu dönemde karşılaştığınız her duruma uygun davranma kabiliyetiniz de var, yararlanın!

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Gerek mesleki gerek kişisel projeleriniz, hayatınızdaki önemli kişilerin ilgisini çekiyor. Bu etkiden yararlanın ve kendinize güvenerek harekete geçin. Fikirlerinizi inanç ve heyecanla savunun, ama bunu yaparken abartmayın – ukalalığın kimseye faydası olmaz. Sonuca giden yolda siz de üzerinize düşeni yapın.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Karşılaştığınız herkes size son derece sıcak ve olumlu yaklaşacak. Size verilen bu sevgiye siz de aynı ölçüde karşılık vermeye özen gösterirseniz, hayat boyu sürecek arkadaşlıkların temelini atmış olacaksınız. Hatta belki de meşhur “hayat arkadaşınızla” tanışabileceksiniz.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Arkadaş çevrenizdeki ilişkiler gittikçe derinleşecek ve size ömür boyu unutmayacağınız bazı deneyimler yaşatacak. Özellikle yakın arkadaş çevrenizde oluşacak olumlu bir grup dinamiği sizi hedefinize öyle hızlı ulaştıracak ki buna kendiniz de şaşıracaksınız. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve enerjiyi serbestçe akışına bırakın.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bir süredir her şey yolunda gidiyordu ama şimdi önünüzde bir şey veya bir kişi engel olarak duruyor. Bu engellerin üzerinden atlamak için ne kadar güce ihtiyacınız olacağını hesaplayın veya bunlardan kaçınmanın daha kolay olup olmayacağını dikkate alın. Gücünüzü akıllıca kullanmanız gerekiyor. Küçük olayların sizi oyalamasına veya dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Enerjinizi ve kapasitenizi tek bir yöne odaklayın.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Yeni yakaladığınız enerji ve şevkinizle, sizi heyecan verici ve unutulmaz deneyimlere taşıyabilecek farklı fırsatları keşfetmeye başlamanın tam zamanı! Yalnız, birbirinden çok farklı projelere dalıp kendinizi fazla yıpratmamaya dikkat edin. Aksi takdirde, yükümlülüğünüz haline gelmiş bir sürü yarım işlerle karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz olacak.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Bugün pek fazla iş başaramayabilirsiniz. Ama bunun sizi fazla engellemesine izin vermeyin. Çaba harcamaya devam ederseniz başarıyı yine yakalayacaksınız. Özel hayatınızda da, gerek partneriniz gerek arkadaşlarınızla benzer bir durum yaşıyorsunuz. Daha amaca yönelik bir diyalog içine girerek, çelişkileri ve yanlış anlamaları çözmeye çalışın. Stres, sağlığınız açısından tehlike oluşturuyor. Etkinliklerle dinlenme arasında bir orta yol bulmaya çalışın.

Yay Yay Günlük burç yorumu

İşyerinde tartışma çıkmasına neden olabilirsiniz. Kendinizden ve iş arkadaşlarınızdan beklentileriniz azalırsa, büyük ilerleme kaydedersiniz. Evde de durum daha iyi değil. Hızlı U-dönüşleri yapıyor ve başkalarını da kışkırtıyorsunuz. Sakin olun, ortaklarınız ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin. Stres sizi hasta edebilir. Sağlıklı beslenin ve size güven vermesi ve rahatlatması için biraz egzersiz yapın.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Bugün biraz çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Bir yandan yapmaya çalıştığınız birçok iş yolunda gitmezken, diğer yandan sorunun karşılaştığınız kişilerden kaynaklandığını göreceksiniz. Aşırı tepki vermeyin. Bunun yerine sakinliğinizi korumaya çalışın ve böylece başkalarını kendinize hayran bırakın, sonunda bu tatsız günü olumsuzluklardan etkilenmeden bitirebilirsiniz.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Ne kadar cazip gelse de, gereğinden fazla iş üstlenmeyin. Onun yerine sizin için önemli meselelere odaklanın. Aksi takdirde bunalabilirsiniz. Yeni bir şeyi ele almaya karar verdiyseniz, açık olun ve başkalarını size yardımcı olmaya davet edin. Enerjinizi bu şekilde odaklarsanız ve doğrudan sizi ilgilendirmeyen sorunların ilginizi dağıtmasına izin vermezseniz başarıya ulaşma olasılığınız daha yüksek olacaktır.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Bugün işler pek de iyi gitmiyor. Günlük işlerinize konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Kendinizi motive etmeniz güç olsa da, karamsar olmanıza gerek yok. Elinizden gelenin en iyisini yaparsanız bir miktar başarıya ulaşabilirsiniz, ancak şimdilik fazlasını beklemeyin. Huzurunuzu ve özgüveninizi yeniden elde ettiğinizde, sorunlar da çözümlenmeye başlayacak.