esturk.net

Sporankara Futbol Ödülleri Şöleni Gerçekleşti

Son Güncelleme : 17 Mayıs 2018 15:05
Sporankara Futbol Ödülleri Şöleni Gerçekleşti

İŞTE ÖDÜLLER

Sporankara.org 11. Geleneksel 2017-2018 sezonu en iyiler futbol ödülleri şöleni

ÖZEL ÖDÜLLER

Yılın özel ödülü: Murat Kandazoğlu

Yılın Belediye Başkanı: Caner Can

Türkiye’de Yılın Başkanı: Mehmet Yiğiner

Yılın Özel Ödülü: Bayram Yüksel

Yılın özel ödülü: Serkan Kocaoğlu

 

YILIN TAKIMLARI

Yılın Takımı: Dsispor

Yılın Başkanı: Murat Acu

Yılın Takımı: Çamlıderespor

Yılın Başkanı:Abdurrahman Yalçın

Yılın Takımı: Polatlıspor

Yılın Başkanı: Serkan Özkan

Yılın Altyapı Takımı: Elmadağ Hasanoğlan Spor

Yılın Başkanı: Bekir Kavla

Yılın Özel Takımı: Kavaklıderespor

Yılın Başkanı: Fatih Curebal

 

YILIN ANTRENÖRLERİ

Yılın Antrenörü: Mehmet Çakır

Yılın Antrenörü: Serhat Yıldırım

Yılın Antrenörü: Ersin Erçin

Yılın Altyapı Antrenörü: Adem Öztürk

Antrenör özel ödülü: Uğur Çetinkaya

Antrenör özel ödülü: Varol Konuk

Antrenör özel ödülü: Hasan Helva ( Beyzbol )

 

YILIN FUTBOLCULARI

Yılın Futbolcusu: İsmail Şahin

Yılın Futbolcusu: İbrahim Mercimek

Yılın Futbolcusu: Halil Yapıcı

Yılın Futbolcusu: Batuhan Atik

Yılın Futbolcusu: Yener Boduroğulları

Yılın Özel Futbolcusu: Abdullah Özdemir

Yılın Kaptanı: Murat Barbaros

 

YILIN ÖZEL TAKIMI

Yılın Özel Takımı: Yenidoğanspor

Başkanı: Yusuf Kılınç – Veysel Doğuer

Yılın Kulüp Menajeri: Celal Özbaş

Yılın Özel Antrenörü: Metin Karagöz

 

YILIN TARAFTARI

Yılın Taraftarı: Ali Uzman Polatlıspor

Yılın basın ödülü: Ali Öcal

Yılın masörü: Ahmet Kaklı

Yılın saha komiseri: Şenol Bulca

Yılın sağlıkçısı: Doğan Koçak

 

YILIN SPOR AİLESİ

Havva-Hayri Baltacı / Ayvalıspor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Koç Koç Günlük burç yorumu

Fikirlerinize ve planlarınıza yeni bir hız kazandırabilmek ve canlılık katmak için her fırsatı en iyi şekilde değerlendirin. Arkadaşlarınızla veya meslektaşlarınızla yapacağınız sohbetler veya dış görünümünüzde yapacağınız bir değişikliğin faydası olabilir. Size sunulan yeni fikirlere ve deneyimlere açık olun, ama sizi asıl yolunuzdan fazla uzaklaştırmalarına da izin vermeyin. Kendinize sadık kalın.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Şu anda her şey her zamankinden çok daha kolay geliyor, yaptığınız işlerden gerçekten keyif alıyorsunuz. Bunun yaparken arkanızdan karizmatik bir iz de bırakıyorsunuz. Tanıdığınız kişiler gelip sırlarını veya gizli fikirlerini sizinle paylaşırlarsa şaşırmayın. Kibirli davranmayın – farklı projelere gerçekten de katılın, bunlar kendi planlarınız için de esin kaynağı olabilir.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Başkalarının ihtiyaçlarına öncelik verdiğinizden, bugün takım ruhu içinde olduğunuz açıkça ortada. İş arkadaşlarınız da bunu fark edecek. Bu şekilde devam ederseniz çevrenizde itici güç olarak tanınacaksınız. Ailenizi de ihmal etmeyin; şimdi ihtilafları çözmenin tam zamanı. Çözüme giden yolu açmak sizin için kolay olacak. Aile bağlantılarınız sağlığınız açısından da faydalı olabilir, çünkü kendinizi iyi hissetmediğiniz zamanlarda ailenin verdiği güven ve geleneksel tedaviler hem çok işe yarayacak, hem hoşunuza gidecektir.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Bugün işyerindeki çalışmalarınız bir sınamadan geçecek. Kapasitenizi gösterebildiğiniz sürece endişelenmenize gerek yok. Özel hayatınızda da test ediliyorsunuz ve bu sefer kendi bakış açınızı savunmanız gerekecek. Bazı kararların verilmesi zor olsa da, gerçekte ulaşmak istediğinizin ne olduğunu asla aklınızdan çıkarmayın. Her türlü sağlık sorununuzla dinlenerek başa çıkabilirsiniz. Hayat bir yarış değil – kazanmak için hep bu kadar sıkı savaşmanıza gerek yok.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Enerjiniz başkalarına da bulaşıyor. Yeni fikirler öne sürmenin tam zamanı. Bugüne dek almaktan çekindiğiniz kararlar sizin açınızdan önemli bir hal alabilir. Enerjinize rağmen aceleci davranmayın ve hareketlerinizin sonucunun tam bilincinde olun. Her şeyin üzerinden dikkatle ve sakince geçmeyi ihmal etmeyin.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Karşılaştığınız günlük sorunlar pek azalacak gibi görünmüyor. Dayanıklı olun ve önemli noktayı gösteren doğru bakış açısını yeniden kazanmaya bakın, aksi takdirde sürekli bir başarısızlık hissi duyabilirsiniz. Dikkatle ölçüp biçin, gerçekten hangi hedeflere ulaşmak istediğinizi ve hangilerini göz ardı etmeniz gerektiğini düşünün. Bunu başarabilirseniz, çözümlerin çok daha kolay geleceğini göreceksiniz.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Bugün dünya sizin etrafınızda dönüyormuş gibi gelecek. Ama etrafınızdakiler böyle düşünmediğinden, hayal kırıklığına uğrarsanız şaşırmayın. Beklentilerinizi biraz kısın ve başkalarının ihtiyaçlarını da göz önüne alın. Yoksa bu bencil tutumunuzla sadece düşmanlar edineceksiniz ve aileniz ve arkadaşlarınız sizden bariz biçimde uzak durmaya çalışacak. Bencillik uzun vadede her zaman sorun yaratır.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Sırtınıza bir dolu sorun yüklemişsiniz. Bunları birer birer azaltmaya başlayın, aksi takdirde sorunlar daha da büyüyecek. Mesleki ve özel sorunlarla aynı anda, fazla enerji harcamadan başa çıkmak için bir strateji geliştirin. Ancak bunun üzerinde düşünmek için çok da zaman harcamayın. Her geçen gün bir kayıptır. Bu nedenle işleri daha fazla gecikmeden ele almanın tam zamanı.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Genel bir denge ve istikrar dönemindesiniz. Zihin açıklığınız ve vücut zindeliğinizle işlerinizi rahatlıkla halledebileceksiniz. Ayrıca canlı ve hareketli bir günün de tadını çıkarabileceksiniz. Ancak her şeyin hep böyle sorunsuz devam edeceği hayaline kapılmayın. Başarılarınızı şimdiden sağlama alın ki ileride sıkıntı çekmeyesiniz.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Beklenmedik sorunlarla karşılaşacaksınız ve bunları çözmeye çalışırken her zamankinden daha çok zorlanacaksınız. Moralinizi bozmayın ve farklı cevaplar bulmaya bakın. Öte yandan, bu sorunun sizi aslında ne kadar etkilediğini de değerlendirin. Belki de en iyisi hiçbir şey yapmayıp, her şeyin kendi kendine hallolmasını beklemek.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Birçok şey istediğiniz gibi gitmiyor. Nereye baksanız önünüzde engeller görüyorsunuz. Ters gibi görünen bu durumları sakin bir tavırla, meydan okunacak bir oyun gibi kabul ederek halletmeye çalışın. Bir şey sizin dilediğiniz gibi gerçekleşmese de, sonunda hiç beklenmedik faydalarını görebilirsiniz. Yolunuza konulan her engel, yolculuğu daha da ilginç kılar.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Ne zamandır aradığınız iç huzuruna sonunda kavuştunuz. İçinizdeki bu kuvvet dışınıza da yansıyarak, sağlam ve güvenilir bir insan izleniminizi artırıyor. Bundan etkilenen iş veya özel hayatınızdan kişiler, sizden yardım isteyecek. Yardım edebileceğiniz yerlerde edin, ama kendi hedefleriniz için çalışmaya devam etmeyi de unutmayın.