M.Karagöz '' Haymanaspor'a Şampiyonluk Yakışır ''

Son Güncelleme : 18 Nisan 2018 08:04
M.Karagöz '' Haymanaspor'a Şampiyonluk Yakışır ''

SLOGANIMIZ '' İNANIRSAN BAŞARIRSIN''

Teknik Direktör Metin Karagöz

'' Suyu sıcak, havası sert, insanı mert, havası temiz '' ülkemizin cennet şehri Haymana. Futbol sevgisinin zirvede yaşandığı bir kentimiz ve ben bugün bir kez daha Haymanaspor kulübünün teknik sorumlusu olmaktan mutluyum. Tekrar bu büyük ailenin içerisine dönmek insana bambaşka bir sorumluluk veriyor. İki sezon önce rekorlar kırarak şampiyonluk yaşadığımız mazinin devamına geliyorum. Tarihi hep birlikte yazmaya kararlıyız, asla vazgeçmek yok. Geçen yıl kaçırılan şampiyonluğun ardından net adımlar atmak şart olandır, hata yapma lüksümüz yok, olmamalı. 

Teşekkürler Serkan Turgut Başkanım ve çalışma arkadaşları, bana olan güveninizle daha da hırslıyım şimdi. Haymanaspor'a şampiyonluk yakışır. Bu yıl farklı bir sezona imza atmak istiyoruz, geçen yıl kaçan şampiyonluğun ardından işimizi şansa bırakmak niyetinde değiliz. Sağlam adımlar atarak hedefimize ulaşmak en büyük isteğimizdir. Gerek içeride, gerekse dışarıda Haymanaspor bünyesine uyum sağlayacak, kaybetmeyi kafasından silmiş, hırsı ve çalışmayı zirveye taşıyacak sporcularla birlikte koşmalıyız Bu konuda ince eleyip sık dokuyarak tüm tecrübemizi ortaya koyacağız.

Bugün bakıyoruz elimizde Türk futboluna damgasını vurmuş Emrah Çetin gibi bir kaptan var, Emrah Tutum gibi usta bir isim. Böylesi özel isimler kaliteyle birleşmeli. Görüştüğümüz ve kadromuza katmak istediğimiz ustalarla prensipte anlaştık. Orta yaş oyuncular ve dinamik yapıda gençlerimizi aramıza alarak mükemmel bir mozaik oluşturmak düşüncemizdir. Sloganımız '' İnanırsan Başarırsın '' olacaktır. Ancak sadece bizlerin inanması yetmek, şehrin tüm sevenleri aynı havayı teneffüs etmeli, şampiyonluk için seferber olmalıdır. Hep birlikte, beraberce başaracağız, keyifli yorulmadan mücadele edeceğiz ve biz kazanacağız.

Sezona erken başladık, o zaman avantajı da beraberinde yakaladık demektir. Eğer başaracaksak zamanı lehimize çevirmeli ve biz hazırızı kuvvetlice haykırmalız. Şehrin tüm bireyleri, başta onursal başkanımız Özdemir Turgut, Kaymakamımız, Sivil Toplum Kuruluşları, Esnafımız, Öğrencilerimiz yanımızda olacaklardır. Bir bütünün sevgi dolu parçalarıyız bizler. Haymanaspor sevgisini yüreğinde taşıyan spor severler tribünleri hınca hınç doldurmalı, mavi beyaz bayraklarla şehrimizi süslemeliyiz. Bir bayram havası yaşanmalı, şampiyonluğu istemek, o kupayı müzemize taşımak sevincimiz gururumuz olmalıdır.

O ZAMAN BEN ŞAMPİYON BÜYÜK HAYMANASPOR YAZIYORUM

Şimdilerde sadece elimizi taşın altına koymak değil, tüm gövdemizi koyma zamanıdır. İnancım inancınızdır. Bizde inanmak başarmanın yarısı değil tamamıdır. Kimsenin şüphesi olmasın, birlikte başaracağız, çünkü Haymana şehri bunu sonuna hakediyor. Son olarak'' Zafer İnananlarındır '' diyorum.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Zafer Okan

22 Nisan 2018 22:26
Hocam gönülden başarılar diliyorum
Koç Koç Günlük burç yorumu

Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacak. Sağlığınızı da düşünün. Enerjinizi tamamen tüketmek yerine saklamanız çok daha yararlı.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Fiziksel ve ruhsal açıdan güzel bir denge içindesiniz. Dışarıdan da yolunuza taş koyan olmayacak. Aksine, çevrenizdeki insanlar son derece samimi ve yardımcı yaklaşımlarıyla hayatınızı daha da güzelleştirecek. Enerjiniz yüksek olduğundan, içinizden gelen ne varsa yapabilirsiniz. Ama dikkatli olun ve yaptıklarınızın sizi hangi noktalara götüreceğini de hesaba katın, ileride her şeyin bu kadar kolay olmayacağı dönemler de olacak.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Ne zamandır beklediğiniz engeller gitgide yaklaşıyor, artık kaçamazsınız. Sizin için zor da olsa bu sorunları mümkün olan en kısa sürede çözün. Bu işi ne kadar ertelerseniz engeller o kadar yükselecek ve üstesinden gelmeniz de o kadar zorlaşacak.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Her şey sizin istediğiniz gibi gitmiyor ve bunun getirdiği stresin bedelini sağlığınızla ödeyebilirsiniz. Talihsizliğinizi telafi etmek için kendinizi çok zorluyor ve yıpratıyorsunuz. Bunun her zaman mümkün olmayabileceğini kabul edin, rahatlayın ve her şey yolunda gitmese bile kendinize iyi davranın.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Hedefiniz, değişen koşullar nedeniyle bir kez daha ellerinizden kayıp gidiyor. Bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin ve oturup durumunuzu enine boyuna düşünün. Belki de her şey ilk bakışta göründüğü gibi değildir ve bazı tedbirler alarak hasarı azaltmanız mümkün olacaktır. Olmasa bile şöyle düşünün: varılacak yerden ziyade yolculuktur önemli olan.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Şu sıralar planlarınız pek yolunda gitmiyor. Belki de değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeniz gerekiyor. Ama hayal kırıklığınızın sizi kösteklemesine izin vermeyin, bilakis önünüzdeki hedeflere odaklanın. Ulaşmanız biraz daha uzun sürse bile, azim ve sebatla hedefinize mutlaka ulaşacaksınız.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Hedeflerinize doğru ilerlemeniz engelleniyor. Cesaretinizi fazla yitirmeyin ve başkalarından da pek teselli beklemeyin. İradenizi güçlendirin ve hayallerinizi biraz değiştirmek zorunda kalsanız bile onların peşinden koşmaya devam edin. Aceleci davranmayın ve enerjinizi muhafaza edin. Bu sorunu halledilmesi gereken herhangi bir iş olarak ele alın ve hiçbir şeyin yolunuza taş koyamayacağına inanın.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Bugün işyerinde gözler sizin üzerinizde olacak. Takım ruhu özellikle ön plana çıkıyor. Mümkün olduğunca takım çalışması yapın, çünkü özellikle bu alanda işleriniz kolay yürüyecek. Bugün arkadaşlarınızla sıradışı bir şey yapın. Akşam yemeğine ne dersiniz? Keyfinizin yerinde olduğu her halinden belli, istediğiniz her şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Ama kendinize aşırı yüklenmekten de kaçının, yoksa sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Şu sıralar hiçbir işiniz yolunda gitmiyor, ama yaklaşımınızı değiştirirseniz isteklerinize daha hızlı kavuşabileceksiniz. Başkalarının görüşlerinin faydalı olduğunu göreceksiniz. Özel hayatınızda her türlü sorunla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda kendi bakış açınız konusunda açık ve net davranın. Sağlığınız daha iyi olabilirdi. Yaşam tarzınızı değiştirme konusunu düşünün, ama kendinize de çok yüklenmeyin.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Uzun zamandır planladığınız projeleri gerçekleştirmek için cesaretinizi toplayın. Şüpheyle yaklaşanlar varsa onları da kendi tarafınıza çekmek için, fikirlerinizi güvenle anlatın. Çevrenizdekiler heyecanınıza olumlu tepki verecek ve sizi daha da teşvik edecek. Bu durum özel hayatınız için de geçerli. Bu yeni yönünüzü başkalarına göstermekten çekinmeyin – bu sayede ilerleyebileceksiniz.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Bugün aile bağlarını güçlendirecek bir tavır içinde olacaksınız. Aileniz bu tavrınızı memnuniyetle kabul edecek ve planlarınızı sağlam bir şekilde destekleyecek. İlişkilerinizin pekişmesi aşk hayatınıza da yansıyor. Sevdiğiniz kişiyle çok daha yakınlaşabilirsiniz! Bu durumdan uzun ve kalıcı bir ilişki doğabilir.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Bugün olayların gidişatı sizi fazla hayal kırıklığına uğratmasın. Planlarınıza rağmen pek ilerleme kaydedemeyebilirsiniz. İşler istediğiniz gibi gitmeyince suçu başkalarına atma kolaylığına kaçmayın. Gerçekçi olmayan beklentileriniz yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yine de vazgeçmeyin ve halen elinizde olan fırsatlardan faydalanın. Her şeyi zorlayarak oldurmak yerine, biraz daha mütevazı davranın.