esturk.net

M.Karagöz '' Haymanaspor'a Şampiyonluk Yakışır ''

Son Güncelleme : 18 Nisan 2018 08:04
M.Karagöz '' Haymanaspor'a Şampiyonluk Yakışır ''

SLOGANIMIZ '' İNANIRSAN BAŞARIRSIN''

Teknik Direktör Metin Karagöz

'' Suyu sıcak, havası sert, insanı mert, havası temiz '' ülkemizin cennet şehri Haymana. Futbol sevgisinin zirvede yaşandığı bir kentimiz ve ben bugün bir kez daha Haymanaspor kulübünün teknik sorumlusu olmaktan mutluyum. Tekrar bu büyük ailenin içerisine dönmek insana bambaşka bir sorumluluk veriyor. İki sezon önce rekorlar kırarak şampiyonluk yaşadığımız mazinin devamına geliyorum. Tarihi hep birlikte yazmaya kararlıyız, asla vazgeçmek yok. Geçen yıl kaçırılan şampiyonluğun ardından net adımlar atmak şart olandır, hata yapma lüksümüz yok, olmamalı. 

Teşekkürler Serkan Turgut Başkanım ve çalışma arkadaşları, bana olan güveninizle daha da hırslıyım şimdi. Haymanaspor'a şampiyonluk yakışır. Bu yıl farklı bir sezona imza atmak istiyoruz, geçen yıl kaçan şampiyonluğun ardından işimizi şansa bırakmak niyetinde değiliz. Sağlam adımlar atarak hedefimize ulaşmak en büyük isteğimizdir. Gerek içeride, gerekse dışarıda Haymanaspor bünyesine uyum sağlayacak, kaybetmeyi kafasından silmiş, hırsı ve çalışmayı zirveye taşıyacak sporcularla birlikte koşmalıyız Bu konuda ince eleyip sık dokuyarak tüm tecrübemizi ortaya koyacağız.

Bugün bakıyoruz elimizde Türk futboluna damgasını vurmuş Emrah Çetin gibi bir kaptan var, Emrah Tutum gibi usta bir isim. Böylesi özel isimler kaliteyle birleşmeli. Görüştüğümüz ve kadromuza katmak istediğimiz ustalarla prensipte anlaştık. Orta yaş oyuncular ve dinamik yapıda gençlerimizi aramıza alarak mükemmel bir mozaik oluşturmak düşüncemizdir. Sloganımız '' İnanırsan Başarırsın '' olacaktır. Ancak sadece bizlerin inanması yetmek, şehrin tüm sevenleri aynı havayı teneffüs etmeli, şampiyonluk için seferber olmalıdır. Hep birlikte, beraberce başaracağız, keyifli yorulmadan mücadele edeceğiz ve biz kazanacağız.

Sezona erken başladık, o zaman avantajı da beraberinde yakaladık demektir. Eğer başaracaksak zamanı lehimize çevirmeli ve biz hazırızı kuvvetlice haykırmalız. Şehrin tüm bireyleri, başta onursal başkanımız Özdemir Turgut, Kaymakamımız, Sivil Toplum Kuruluşları, Esnafımız, Öğrencilerimiz yanımızda olacaklardır. Bir bütünün sevgi dolu parçalarıyız bizler. Haymanaspor sevgisini yüreğinde taşıyan spor severler tribünleri hınca hınç doldurmalı, mavi beyaz bayraklarla şehrimizi süslemeliyiz. Bir bayram havası yaşanmalı, şampiyonluğu istemek, o kupayı müzemize taşımak sevincimiz gururumuz olmalıdır.

O ZAMAN BEN ŞAMPİYON BÜYÜK HAYMANASPOR YAZIYORUM

Şimdilerde sadece elimizi taşın altına koymak değil, tüm gövdemizi koyma zamanıdır. İnancım inancınızdır. Bizde inanmak başarmanın yarısı değil tamamıdır. Kimsenin şüphesi olmasın, birlikte başaracağız, çünkü Haymana şehri bunu sonuna hakediyor. Son olarak'' Zafer İnananlarındır '' diyorum.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Zafer Okan

22 Nisan 2018 22:26
Hocam gönülden başarılar diliyorum
Koç Koç Günlük burç yorumu

İşyerinde sanki her şey üzerinize geliyor. İş arkadaşlarınızdan gelen yardım tekliflerini kabul edin, önünüzde duran dağ gibi birikmiş işlerin daha makul parçalara bölünmesini sağlayacaklar. Özel hayatınızda bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Bugün tatsız durumlarla karşılaşsanız bile moralinizi bozmayın. Biraz bekleyin, bazen çözüm tamamen sizin kendi içinizden gelir. Sağlığınızla ilgili hiçbir fiziksel belirtiyi hafife almayın. Sorunların köküne inin!

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Bugün çevrenizdeki insanları motive edebilirsiniz. Ama kendi ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmeyin, çünkü hedefleriniz bugün her zamankinden daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacak. Enerjiniz bulaşıcı ve başkalarının da dikkatini çekeceksiniz. Fikirlerinizi coşkuyla kutlayıp eğlenmemeniz için hiçbir sebep yok. Ama bunu alışkanlık haline getirmeyin. Şu anda kendinizi formda hissetseniz de, hayatın zevklerine fazla kapılırsanız sağlığınız zarar görebilir.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Bugün bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sadece tutumunuzu değiştirerek üstesinden gelebileceğiniz bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Her zamanki bakış açınızı bir yana bırakıp yeni bir yaklaşım geliştirin. Başkalarını suçlama konusunda temkinli davranın – siz de pekâlâ bazı yanlışlar yapmış olabilirsiniz. Çevrenizde yeni şeylere açık olursanız, kendiniz hakkında da yeni şeyler öğrenebileceksiniz.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Önceden denenmiş yöntemlere güvenmek ne kadar cazip gelse de, bu tür bir yaklaşım insanı zamanla paslandırabilir. Başarıyla ulaşmak için yeni yaklaşımlar keşfetmeye çalışın. Çevrenizdekiler olumlu tepki verecek ve hatta yeni bir başlangıç olasılığı varsa size yardım teklifinde bulunacaklar. Bu yardımı tevazuyla kabul edin, çünkü başkalarının tecrübelerinden öğrenebileceğiniz çok şey var.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Bugün idari ve sosyal becerileriniz her zamankinden daha güçlü. Bunu kullanarak olayları kontrol altına almalısınız. Hem işyerinde hem dışarıda başarı sizi bekliyor olacak. Özel hayatınızda samimi ve sıcak davranışlarınız birçok avantaj sağlayacak. Çevrenizdekiler bundan büyük mutluluk duyarak size sevgi dolu davranışlarda bulunacak. Siz de onlara duyduğunuz sevgiyi gösterebilirsiniz.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacak. Sağlığınızı da düşünün. Enerjinizi tamamen tüketmek yerine saklamanız çok daha yararlı.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Bu sıralar bir kriz durumu yaşayabilirsiniz. Olayı daha da büyütmemek için elinizden geleni yapın. Olabilecek tatsız tecrübelere ve bunların yaratacağı hislere ılımlı ve sağduyulu bir şekilde yaklaşırsanız, sıkıntınız kalıcı bir hasar bırakmadan uçup gidecektir. Sağlığınıza dikkat edin.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Zihniniz ve bedeniniz son derece formda ve neye elinizi atsanız başaracağınızı hissediyorsunuz. Bu enerjiyi, uzun süredir aklınızda olan bir projeyi başlatmak için kullanın. Şimdi en uygun zaman. Projenizin başarılı olması için ne gerekiyorsa, hepsini temin edin ve hedefinize odaklanın.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Durumu düzeltecek bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Bir şey yolunda gitmezse hemen suçu kendinizde aramayın. Belki de sadece dış koşullar müsait değildir. Kendinize iyi davranın, her şeyi oluruna bırakın. Böyle yaptığınızda, bazen önünüzde öyle yollar açılır ki yepyeni olanaklarla karşılaşırsınız. İşte o zaman enerjinizi vargücünüzle harcayabilirsiniz.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Şu sıralar planlarınız pek yolunda gitmiyor. Belki de değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeniz gerekiyor. Ama hayal kırıklığınızın sizi kösteklemesine izin vermeyin, bilakis önünüzdeki hedeflere odaklanın. Ulaşmanız biraz daha uzun sürse bile, azim ve sebatla hedefinize mutlaka ulaşacaksınız.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Son zamanlarda belirsizlikten bıktıysanız ve bir türlü karar veremiyorsanız, sonunda her şeyi daha parlak bir ışıkta görebileceksiniz. Kendinizi, verdiğiniz bir kararın iyi sonucunu görebilecek kadar aklı başında hissedeceksiniz. Artık sorunlara farklı perspektiflerden bakabilecek ve tüm açılardan kabul görecek bir uzlaşma noktası bulabileceksiniz.