bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort istanbul escort escort istanbul escort bayan şişli escort beylikduzuescortbayanlar sakaryasektor
porno izle porno hd sex türkçe porno türbanlı porno

Minik Küçük Milli Takım Seçmeler

Son Güncelleme : 16 Ekim 2019 09:10
Minik Küçük Milli Takım Seçmeler

ANKARA DA GERÇEKLEŞTİ

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2019-2020 faaliyet Programında yer alan Minik-Küçük Milli Takım Ferdi Seçme Yarışmaları Ankara Mamak Spor Salonunda yapıldı.

TÜRKİYE MASA TENİSİ FEDERASYONU
MİLLİ TAKIM FERDİ SEÇME YARIŞMALARI 21-22 Eylül 2019 ANKARA
 
  KÜÇÜK ERKEKLER     KÜÇÜK KIZ
  ADI VE SOYADI     ADI VE SOYADI
1. Muhammed Fatih CANDAN (ÇRM)   1. Büşra DEMİR (ANK)
2. Mustafa NEBHAN (HTY)   2. Ezel ARSLAN (ÇRM)
3. Efe HARAÇ (YLV)   3. Aybüke Banu ŞİMŞEK (ÇRM)
4. Muhammed Ali ATAKUL (İST)   4. Şevval ACAR (AMS)
5. Mehmet Can KARAKUŞ (İST)   5. Hatice SÖĞÜT (MUĞ) 
6. Muhammed Can BİLGE (ADN)   6. Zehra Betül KARGA (AMS)
7. Arda KEKİLLİOĞLU (ÇRM)    7. Tuana Fatma BODUR (ANK) 
8. Muhammed Ali KARACA (İST)   8. Asude Tuğba ŞİMŞEK (ÇRM)
9. İsmail Eren ALICI (ÇRM)    9. Hayrunisa TOKALAK (İST) 
10. Tolga Kaan EĞİLMEZ (İST)   10. Güliz ANT (İST) 
11. Talha KOÇAK (ANK)    11. Ecem Nur DEMİRCİ (BRT) 
12. Efe SABUR (KOC )   12. Dicle ERDOĞAN (BTM)
13. Tunahan ÇAYCI (AMS)    13. Ayşe İzel BİLGİÇ (KYS) 
14. Efe Berk YILDIRIM (ISP)   14. Zeynep TÜRK (ANK)
15. Egemen Suat DOKUR (ADN)    15. Elif Sare AKDANALI (ÇRM) 
16. Efe BALTA (ANK)   16. Tuğçe ALKOÇ (AMS)
17. Ata AKYILDIZ (İST)   17. Lara YENİ (AMS)
17. Egemen SOY (BRT)    17. Ayşe Nur SEDEF (İST) 
17. Emir Ömer KUBUŞ (K.KALE)    17. Ebrar KURT (İST)
17. Enes UZEL (ANK)    17. Ekın BURAK (KOC)
17. Kaan Ali  DURMUŞ (TKD)    17. Elif Ece EREN (ADN)
17. Muhammet ÇEVİK (AMS)    17. Hazal AKPINAR (YLV)
17. Ömer GÖÇER (K.ELİ)    17. Melisa KAŞGA (AMS)
17. Süleyman Yiğit BOZKUŞ (İZM)   17. Zeynep Sara YILDIRIM (KOC )
25. Abdurrahman GÜRBÜZ (ÇRM)   25. Aslı BULUT (HTY)
25. Aziz Konuralp KARAYAZI (AMS)   25. Defne Su ÖZTÜRK (MUĞ)
25. Ege MAKARA (ZON)   25. Ecrin Tanem ÇINAL (ÇRM)
25. Kerem ÖZEN (AMS)   25. Elifnaz DİNÇER (K.ELİ)
25. Mustafa Baki SÜMBÜL (AMS)   25. Fatma İsra ÖZKAN (AMS)
25. Oğuz FIRTIN (İST)   25. İpek Zulal SOKULLU (AMS)
25. Orçun Enes TOK (HTY)   25. Nisa Sıla ERKILIÇ (G.ANT)
25. Umut AYHAN (TKD)   25. Sude ATAKAN (ADN)
         
         
         
         
         
         

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle