esturk.net

Metespor Ankara Futboluna Yeni Bir Ses

Son Güncelleme : 07 Aralık 2018 18:12
Metespor Ankara Futboluna Yeni Bir Ses

YEŞİL SİYAHLILAR GÜÇLÜ GELİYOR

YENİ BİR SES YENİ BİR SOLUK

Ankara futboluna yeni bir ses yeni bir soluk. Amatör liglerde takım kaybının hızla yaşandığı şu günlerde, Metespor isminin bir ışık gibi doğduğunu seslice söyleyebiliriz. Geçen yıl yaşanan şampiyonluğun ardından bu sezon 1.küme 2.grup'ta nağmağlup lider konumda olan yeşil siyahlılar güçlü geliyor. Genç teknik patron Bora Bulgurlu'yla süper amatör lige göz kırpan yeşil beyazlılar'da her şey güzele koşuyor. Hedefini bir üst lig olarak belirleyen takımda sezon müsabakaları özenle sürerken, Metespor'un bu heyecanı play-off karşılaşmalarına taşıyacağı ise konuşulanlar arasında.

sporankara.org haber ekibi takibe aldığı Metespor Kulübü ile ilgili görüşlerini almak için Başkan Ahmet Koray Gülhan'la biraraya gelerek bilgi alış verişinde bulunacak.

İşte Mete Spor Kulübü

Başkan: Ahmet Koray Gülhan

Başkan Yrd: Sami Kartaloğlu

Yönetciler: Harun Reşit Sazak, Salih Zeki Öztoprak

Teknik Direktör: Bora Bulgurlu

Yrd Antrenör: Kenan Koç

Futbolcular: Volkan, Uğur, Mevlüt, Furkan, Emre, Fatih, Umut, Nuh, Ferhat, Mete, Yasin, Mustafa, Resul, Ufuk, Cankurt, Onur, Murta, Yasin Yılmaz, Sertaç, Nuri, Emre.

SON PUAN DURUMU

 
  Birinci Küme 2.Grup O G B M A Y Av. P Form
1.
Forma Ankara Metespor 9 7 2 0 33 6 27 23 Beraberlik Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
2.
Forma Köprülü Bahçelispor 9 6 2 1 25 5 20 20 Galibiyet Beraberlik Galibiyet Galibiyet Galibiyet
3. Forma Kalecikspor 9 5 2 2 18 8 10 17 Beraberlik Galibiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
4. Forma Elmadağ Bld. H 9 4 2 3 17 17 0 14 Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
5. Forma Ortadoğuspor 9 4 1 4 25 13 12 13 Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
6. Forma Gazi Orman Çiftliği 9 3 2 4 18 19 -1 11 Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
7. Forma Yenidoğanspor 9 3 2 4 11 19 -8 11 Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
8. Forma Bahçelievler Gençlikspor 10 3 1 6 13 31 -18 10 Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
9. Forma Çakırlargücü 9 2 2 5 14 18 -4 8 Beraberlik Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
10.
Forma Güdülspor 9 2 1 6 11 25 -14 7 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
11.
Forma Türközüspor 9 2 1 6 9 33 -24 7 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Salih öztoprak

07 Aralık 2018 19:27
Helal olsun takım

Hakan Çelikok

09 Aralık 2018 11:28
Tebrik ederim hepinizi . Hedefe emin adımlarla ilerliyorsunuz. Başaracağınıza inancım tam.
Koç Koç Günlük burç yorumu

Bugün size birçok soru sorulacak. Sık sık size danışarak tavsiyenizi isteyecekler ve hassas konularda dengeyi korumanız gerekecek. Ancak size duyulan bu güven sizi şımartmasın. Yoksa çevrenizdekilerle aranızdaki bu açık iletişimi hızla bencil amaçlar için kullanmaya başlayabilirsiniz. Etkileme gücünüzü başkalarına yardım etmek için kullanın. Bu sayede çevrenizden birinin kalbini kazanabilirsiniz.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Hem fiziksel enerjiniz hem ruhsal kavrayışınız yüksek seviyelerde. Bu dönemde akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinizden faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Dikkat, işi tembelliğe vurursanız pek fazla sonuç elde edemeyeceksiniz. Bu dönemde karşılaştığınız her duruma uygun davranma kabiliyetiniz de var, yararlanın!

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Gerek mesleki gerek kişisel projeleriniz, hayatınızdaki önemli kişilerin ilgisini çekiyor. Bu etkiden yararlanın ve kendinize güvenerek harekete geçin. Fikirlerinizi inanç ve heyecanla savunun, ama bunu yaparken abartmayın – ukalalığın kimseye faydası olmaz. Sonuca giden yolda siz de üzerinize düşeni yapın.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Karşılaştığınız herkes size son derece sıcak ve olumlu yaklaşacak. Size verilen bu sevgiye siz de aynı ölçüde karşılık vermeye özen gösterirseniz, hayat boyu sürecek arkadaşlıkların temelini atmış olacaksınız. Hatta belki de meşhur “hayat arkadaşınızla” tanışabileceksiniz.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Arkadaş çevrenizdeki ilişkiler gittikçe derinleşecek ve size ömür boyu unutmayacağınız bazı deneyimler yaşatacak. Özellikle yakın arkadaş çevrenizde oluşacak olumlu bir grup dinamiği sizi hedefinize öyle hızlı ulaştıracak ki buna kendiniz de şaşıracaksınız. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve enerjiyi serbestçe akışına bırakın.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bir süredir her şey yolunda gidiyordu ama şimdi önünüzde bir şey veya bir kişi engel olarak duruyor. Bu engellerin üzerinden atlamak için ne kadar güce ihtiyacınız olacağını hesaplayın veya bunlardan kaçınmanın daha kolay olup olmayacağını dikkate alın. Gücünüzü akıllıca kullanmanız gerekiyor. Küçük olayların sizi oyalamasına veya dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Enerjinizi ve kapasitenizi tek bir yöne odaklayın.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Yeni yakaladığınız enerji ve şevkinizle, sizi heyecan verici ve unutulmaz deneyimlere taşıyabilecek farklı fırsatları keşfetmeye başlamanın tam zamanı! Yalnız, birbirinden çok farklı projelere dalıp kendinizi fazla yıpratmamaya dikkat edin. Aksi takdirde, yükümlülüğünüz haline gelmiş bir sürü yarım işlerle karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz olacak.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Bugün pek fazla iş başaramayabilirsiniz. Ama bunun sizi fazla engellemesine izin vermeyin. Çaba harcamaya devam ederseniz başarıyı yine yakalayacaksınız. Özel hayatınızda da, gerek partneriniz gerek arkadaşlarınızla benzer bir durum yaşıyorsunuz. Daha amaca yönelik bir diyalog içine girerek, çelişkileri ve yanlış anlamaları çözmeye çalışın. Stres, sağlığınız açısından tehlike oluşturuyor. Etkinliklerle dinlenme arasında bir orta yol bulmaya çalışın.

Yay Yay Günlük burç yorumu

İşyerinde tartışma çıkmasına neden olabilirsiniz. Kendinizden ve iş arkadaşlarınızdan beklentileriniz azalırsa, büyük ilerleme kaydedersiniz. Evde de durum daha iyi değil. Hızlı U-dönüşleri yapıyor ve başkalarını da kışkırtıyorsunuz. Sakin olun, ortaklarınız ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin. Stres sizi hasta edebilir. Sağlıklı beslenin ve size güven vermesi ve rahatlatması için biraz egzersiz yapın.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Bugün biraz çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Bir yandan yapmaya çalıştığınız birçok iş yolunda gitmezken, diğer yandan sorunun karşılaştığınız kişilerden kaynaklandığını göreceksiniz. Aşırı tepki vermeyin. Bunun yerine sakinliğinizi korumaya çalışın ve böylece başkalarını kendinize hayran bırakın, sonunda bu tatsız günü olumsuzluklardan etkilenmeden bitirebilirsiniz.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Ne kadar cazip gelse de, gereğinden fazla iş üstlenmeyin. Onun yerine sizin için önemli meselelere odaklanın. Aksi takdirde bunalabilirsiniz. Yeni bir şeyi ele almaya karar verdiyseniz, açık olun ve başkalarını size yardımcı olmaya davet edin. Enerjinizi bu şekilde odaklarsanız ve doğrudan sizi ilgilendirmeyen sorunların ilginizi dağıtmasına izin vermezseniz başarıya ulaşma olasılığınız daha yüksek olacaktır.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Bugün işler pek de iyi gitmiyor. Günlük işlerinize konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Kendinizi motive etmeniz güç olsa da, karamsar olmanıza gerek yok. Elinizden gelenin en iyisini yaparsanız bir miktar başarıya ulaşabilirsiniz, ancak şimdilik fazlasını beklemeyin. Huzurunuzu ve özgüveninizi yeniden elde ettiğinizde, sorunlar da çözümlenmeye başlayacak.