esturk.net

İçimizden Birisi Ceyhun Alyurt

Son Güncelleme : 13 Şubat 2019 20:02
İçimizden Birisi Ceyhun Alyurt

EN İYİSİ İÇİN VARIZ

ALYURT '' EN İYİSİ İÇİN VARIZ '' 

Tüm sporlar'da zor günleri yaşıyoruz bugünlerde. Şartların ağırlaştığı, kulüplerimizin birer birer kaybolmaya başladığı ve üzülmeye alıştığımız özel günler. Mutlaka çözümü olmalı, spor adına yapılması gereken bir şeyler yazılmalı ve senaryolar düzgün oynanmalı. Mutfağın derinliklerinden gelenler yönetmeli sporumuzu. O havayı teneffüs edenler, koklayanlar, zorluklarıyla yakından tanışanlarla beraber olmalıyız artık. Kaybedecek tek bir dakikamız bile yok. Eller taşın altına koyulmalı, yürekler zirveye taşınmalı, her şey eskisi gibi olmalı.

İÇİMİZDEN BİRİSİ CEYHUN ALYURT

Ceyhun Akyurt o, Ankara'da spor'un gündemine oturmayı başaran özel bir isim, kelimenin tam anlamıyla içimizden birisi. Kastamonuspor, Yapıspor, Turizmspor, Güdülspor, Ormanspor ve Köprülü Bahçeli takımlarında uzun yıllar futbol oynayan Alyurt, artık işin yönetici kanadında. Köprülü Bahçeli takımının sorumluluğunu aldığı kısa dönemde dikkatleri üzerinde toplayan  Alyurt '' En iyisi İçin Varız '' sloganıyla önemi bir mesajı da vermeyi ihmal etmiyor. İş dünyasında başarılarıyla kendisini kısa sürede kanıtlamş olan genç iş adamı, aynı zamanda Cinnah, Check İnn, İn 65 oteller zincirinin de sahibi konumunda. 38 yaşında gelen zirvenin ardında heyecanı, hırsı, çalışma arzusunu da beraberinde taşıyan Alyurt, ATO'nun Otel Komitesi Başkanlığını da taşıyor bugün. sporankara.org haber ekibi olarak iş hayatındaki başarısını spor dünyasına taşımaya hazırlanan genç başkan Alyurt'la bir söyleşi gerçekleştirdik bu akşam. İşte o söyleşi ve geriye kalanları siz spor severlerimizle paylaşıyoruz, söz sırası genç başkan Alyurt'ta.

CEYHUN ALYURT '' Öncelikle hoşgeldiniz, sporankara.org haber sitenizin tüm sporlara verdiği değerin yakın takipçisiyiz diyebilirim, emeğiniz göz ardı edilemez. Bugün bizlerde yıllarca içimizde özenle taşıdığımız duygularımız adına buralardayız. Baktığımızda bir şeylerin eksik gittiğini görebiliyorsunuz. Spora olan tutkunuzun sizleri mutlak ve mutlak bir yerlere sürükleyeceği kaçınılmaz görünüyor. Tüm sorunların üstesinden gelebilme düşünceniz ön plana çıkıyor. Neden olmasın diyorsunuz, başarabiliriz, mücadele zemini yaratılmalı, doğrular rehberimiz olmalı. Tüm sporlar adına çıkılacak yolculukta öncelikle tesisleşmeli ve ayakları üzerinde durmayı gerçekleştiren Kulüp ruhunu hayata geçirmelisiniz. Hedefleriniz konusunda taviz vermeden yolunuza devam etmelisiniz. Kesenize göre yaşayacak, hayali ardınızda bırakarak rüzgarları en ince ayrıntısıyla hesaplayacaksınız. Başarı rüzgarları kolay değil tabi. Köprülü Bahçeli takımında tamam, artık çalışma zamanı dediğimiz gün, neleri yapabileceğimizi ayrıntısıyla düşünmüşdük. Önümüze çıkacak handikapları teker teker aşmalıydık. Evet geldik ve elimizi taşın altına koyduk bugün. Gelişimizle birlikte süratle gelen zirve yolculuğu bir algıyı da beraberinde getirdi sanki. Yapılan transferler, çok para harcandığının işaretimiydi, kesinlikle hayır. En az parayla en iyisini yanımıza aldık, dünlerde var olan dostluklarımız unutulmamıştı çünkü. Bu mücadele içerisinde bizlerle var olmak isteyen sporcularımız, şimdilerde sahada ter döküyorlar. Son yaptığımız transferlerimiz, H.İbrahim, Emre Çapraz, Ahmet, Tolga Ulusoy, Mahsun, Emre Karaman, Ahmet İpek değerlerinin çok üstünde futbolcular. Biz onlarla para konuşarak değil,  beraberlerinde getirdikleri yürekleriyle, coşkularıyla, sevgileriyle beraber aldık. Hafta sonu Metespor'la oynadığımız final karşılaşmasında yaşadığımız heyecan duvarını bir kez daha hatırlayalım. İki sezondur yenilmeyen bir ekibi mağlup etmeyi başarabildik. Çok kısa sürede kenetlenebilen takımımız şu an final grubu takımları arasında gösteriliyor. Bu bizler için onurdur, gururdur, futbolcularımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum. Futbol dışında diğer spor branşlarında da var olma savaşımızı sürdüreceğiz. Tesisleşmemiz gerçekleştiğinde, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Tenis, Jimnastik ve diğer branşlarda en iyi hocalarla, en iyi eğitim düşüncemizi hayata geçirmek niyetindeyiz. Spor okullarımız ses getirecek. Yarim ailelerin güvenle çocuklarını emanet edeceği Kulüp olma hedefimiz gerçekleşecektir. Sporun bir tutku, bir heyecan, vazgeçilmez bir sevda olduğunu asla unutmak istemiyoruz. Çok yakında gelecek sürprizlerimizle moralleneceğiz. Ben kısaca güzel günler için gün sayıyoruz diyebilirim '' diye konuştu.

Bizde sporankara.org haber ekibi olarak başarılar diliyoruz.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

mustafa korkmaz

14 Şubat 2019 11:50
kardeşim senı tebrik ediyorum ve başarılarının daim olmasını diliyorum.
Koç Koç Günlük burç yorumu

Kader sizi yine dolambaçlı yollara attı ve planladığınızdan çok daha farklı bir durumun içinde buldunuz kendinizi. Üzülmeyin. Her şey her zaman sizin planladığınız gibi gidecek olsa, hayatın beklenmedik sevinçlerini yaşayamazdınız. Strese girmeyin, bilakis yaşamın gizli güzelliklerini yakalayabilmek için gözlerinizi dört açın.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

İnsanlarla iyi ilişkiler kurmada şu sıralar özellikle başarılısınız. Çekim gücünüz yüksek ve dört bir taraftan geleceğinize olumlu etkileri olacak bağlantılar yağıyor. Bu kişilere sadece işinize yarayabilecekleri için değil, insan olarak da değer verdiğinizden emin olun.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Her ne kadar eski yaklaşımınızla her zaman doğru yoldan gitseniz ve iyi bir ilerleme kaydetseniz de, şu an için başarıya giden yolunuz kapalı. Önünüzde çok fazla engel bulunduğundan, durumu tekrar değerlendirmeniz ve yeni olasılıklara bakmanız gerekiyor. Yaklaşımınızı değiştirmeye ve esas göreve odaklanmaya çalışırsanız, hedefinize çok daha yaklaşmış olacaksınız.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Bugün sizin gününüz! İşyerinde sizden bazı yeni sorunları ve planları hesaba katmanız istenecek. Bunlara biraz ilgi gösterirseniz, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Özel hayatınızda da insanlar size yaklaşacak. Olumlu tepkiler verirseniz yepyeni ve çok zevkli ilişkiler kurabilirsiniz. Coşkunuzu ve heyecanınızı açığa çıkarmaktan sakın kaçınmayın. Bugünü kutlayın! Dans etmeye ne dersiniz? Hareket size iyi gelecek, hem kurtlarınızı da dökebileceksiniz.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Bugün işyerinde idari becerilerinizi konuşturmanız gerekecek. İş arkadaşlarınızdan alacağınız fikirleri birleştirerek başarıyı yakalayabilirsiniz. Bunun özgüveniniz üzerinde de olumlu bir etkisi olacak. Arkadaşlarınız ayrıca, farklı kişilikleri bir araya getirebildiğinizden sizin yanınızda kendilerini rahat hissedecekler. Kendinizi formda hissettiğiniz için şimdi başkalarının sağlığıyla ilgilenmeye başlayacaksınız. Ama unutmayın; sizin de sağlıksız alışkanlıklarınız var ve onların da üzerinde çalışmanız gerekecek.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bugün biraz çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Bir yandan yapmaya çalıştığınız birçok iş yolunda gitmezken, diğer yandan sorunun karşılaştığınız kişilerden kaynaklandığını göreceksiniz. Aşırı tepki vermeyin. Bunun yerine sakinliğinizi korumaya çalışın ve böylece başkalarını kendinize hayran bırakın, sonunda bu tatsız günü olumsuzluklardan etkilenmeden bitirebilirsiniz.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Ne kadar cazip gelse de, gereğinden fazla iş üstlenmeyin. Onun yerine sizin için önemli meselelere odaklanın. Aksi takdirde bunalabilirsiniz. Yeni bir şeyi ele almaya karar verdiyseniz, açık olun ve başkalarını size yardımcı olmaya davet edin. Enerjinizi bu şekilde odaklarsanız ve doğrudan sizi ilgilendirmeyen sorunların ilginizi dağıtmasına izin vermezseniz başarıya ulaşma olasılığınız daha yüksek olacaktır.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Bugün işler pek de iyi gitmiyor. Günlük işlerinize konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Kendinizi motive etmeniz güç olsa da, karamsar olmanıza gerek yok. Elinizden gelenin en iyisini yaparsanız bir miktar başarıya ulaşabilirsiniz, ancak şimdilik fazlasını beklemeyin. Huzurunuzu ve özgüveninizi yeniden elde ettiğinizde, sorunlar da çözümlenmeye başlayacak.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Bugün işyerinde küstah ve rahatınıza düşkün bir tavır sergiliyorsunuz. İş arkadaşlarınız ve amirleriniz bu nedenle sizi müşkülpesent ve saygısız biri olarak görebilir. Doğru dengeyi tutturun ve taleplerinizi gözden geçirin. Davranışlarınıza yapılan eleştirileri kişisel olarak almayın. Arkadaşlarınıza kıyasla fazlasıyla titiz ve küçük detaylara dikkat eden birisiniz. Bu sizi popüler yapmaz. Bilakis biraz daha rahat davranın ve ufak meseleleri büyütmeyin.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Sizi uğraştıracak bazı sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Birileri sizin aleyhinize hareket ediyor veya sırf varlığıyla bile sizi rahatsız ediyor olabilir. Ama siz karşılık vermediğiniz sürece, bu gibi anlık engeller hayatınızı ne derece etkileyebilir?

Kova Kova Günlük burç yorumu

Eğer hayatınızda belirsizlikler varsa, bunları netleştirmek ve yaşamınızı daha istikrarlı bir çerçeveye oturtmak için doğru zamandasınız. Hiçbir yeni engelle karşılaşmayacağınız gibi, insanlar sözünüzü dinleyecek ve size saygı gösterecek. Şimdi düzene sokacağınız konular, ileride yıldızların bu denli elverişli olmayacağı zamanlarda da rahat etmenizi sağlayacak. Kendinizden son derece emin olma eğilimindesiniz, ama bu konuda biraz ölçülü davranmalısınız.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Her zamanki davranış şekliniz bu sefer işe yaramadığı gibi, sizi de epey tatsız bir duruma soktu. Alışık olduğunuz sorun çözme yöntemleriniz ne kadar uğraşırsanız uğraşın işe yaramıyor. Bu seferlik bildiğiniz yoldan çıkıp yeni yollar denemeye çalışın. Tam da bunun gibi çetrefilli meselelerde, aradığınız farklı çıkış yolunu bu sayede bulabilirsiniz.