esturk.net

İçimizden Birisi Ceyhun Alyurt

Son Güncelleme : 13 Şubat 2019 20:02
İçimizden Birisi Ceyhun Alyurt

EN İYİSİ İÇİN VARIZ

ALYURT '' EN İYİSİ İÇİN VARIZ '' 

Tüm sporlar'da zor günleri yaşıyoruz bugünlerde. Şartların ağırlaştığı, kulüplerimizin birer birer kaybolmaya başladığı ve üzülmeye alıştığımız özel günler. Mutlaka çözümü olmalı, spor adına yapılması gereken bir şeyler yazılmalı ve senaryolar düzgün oynanmalı. Mutfağın derinliklerinden gelenler yönetmeli sporumuzu. O havayı teneffüs edenler, koklayanlar, zorluklarıyla yakından tanışanlarla beraber olmalıyız artık. Kaybedecek tek bir dakikamız bile yok. Eller taşın altına koyulmalı, yürekler zirveye taşınmalı, her şey eskisi gibi olmalı.

İÇİMİZDEN BİRİSİ CEYHUN ALYURT

Ceyhun Akyurt o, Ankara'da spor'un gündemine oturmayı başaran özel bir isim, kelimenin tam anlamıyla içimizden birisi. Kastamonuspor, Yapıspor, Turizmspor, Güdülspor, Ormanspor ve Köprülü Bahçeli takımlarında uzun yıllar futbol oynayan Alyurt, artık işin yönetici kanadında. Köprülü Bahçeli takımının sorumluluğunu aldığı kısa dönemde dikkatleri üzerinde toplayan  Alyurt '' En iyisi İçin Varız '' sloganıyla önemi bir mesajı da vermeyi ihmal etmiyor. İş dünyasında başarılarıyla kendisini kısa sürede kanıtlamş olan genç iş adamı, aynı zamanda Cinnah, Check İnn, İn 65 oteller zincirinin de sahibi konumunda. 38 yaşında gelen zirvenin ardında heyecanı, hırsı, çalışma arzusunu da beraberinde taşıyan Alyurt, ATO'nun Otel Komitesi Başkanlığını da taşıyor bugün. sporankara.org haber ekibi olarak iş hayatındaki başarısını spor dünyasına taşımaya hazırlanan genç başkan Alyurt'la bir söyleşi gerçekleştirdik bu akşam. İşte o söyleşi ve geriye kalanları siz spor severlerimizle paylaşıyoruz, söz sırası genç başkan Alyurt'ta.

CEYHUN ALYURT '' Öncelikle hoşgeldiniz, sporankara.org haber sitenizin tüm sporlara verdiği değerin yakın takipçisiyiz diyebilirim, emeğiniz göz ardı edilemez. Bugün bizlerde yıllarca içimizde özenle taşıdığımız duygularımız adına buralardayız. Baktığımızda bir şeylerin eksik gittiğini görebiliyorsunuz. Spora olan tutkunuzun sizleri mutlak ve mutlak bir yerlere sürükleyeceği kaçınılmaz görünüyor. Tüm sorunların üstesinden gelebilme düşünceniz ön plana çıkıyor. Neden olmasın diyorsunuz, başarabiliriz, mücadele zemini yaratılmalı, doğrular rehberimiz olmalı. Tüm sporlar adına çıkılacak yolculukta öncelikle tesisleşmeli ve ayakları üzerinde durmayı gerçekleştiren Kulüp ruhunu hayata geçirmelisiniz. Hedefleriniz konusunda taviz vermeden yolunuza devam etmelisiniz. Kesenize göre yaşayacak, hayali ardınızda bırakarak rüzgarları en ince ayrıntısıyla hesaplayacaksınız. Başarı rüzgarları kolay değil tabi. Köprülü Bahçeli takımında tamam, artık çalışma zamanı dediğimiz gün, neleri yapabileceğimizi ayrıntısıyla düşünmüşdük. Önümüze çıkacak handikapları teker teker aşmalıydık. Evet geldik ve elimizi taşın altına koyduk bugün. Gelişimizle birlikte süratle gelen zirve yolculuğu bir algıyı da beraberinde getirdi sanki. Yapılan transferler, çok para harcandığının işaretimiydi, kesinlikle hayır. En az parayla en iyisini yanımıza aldık, dünlerde var olan dostluklarımız unutulmamıştı çünkü. Bu mücadele içerisinde bizlerle var olmak isteyen sporcularımız, şimdilerde sahada ter döküyorlar. Son yaptığımız transferlerimiz, H.İbrahim, Emre Çapraz, Ahmet, Tolga Ulusoy, Mahsun, Emre Karaman, Ahmet İpek değerlerinin çok üstünde futbolcular. Biz onlarla para konuşarak değil,  beraberlerinde getirdikleri yürekleriyle, coşkularıyla, sevgileriyle beraber aldık. Hafta sonu Metespor'la oynadığımız final karşılaşmasında yaşadığımız heyecan duvarını bir kez daha hatırlayalım. İki sezondur yenilmeyen bir ekibi mağlup etmeyi başarabildik. Çok kısa sürede kenetlenebilen takımımız şu an final grubu takımları arasında gösteriliyor. Bu bizler için onurdur, gururdur, futbolcularımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum. Futbol dışında diğer spor branşlarında da var olma savaşımızı sürdüreceğiz. Tesisleşmemiz gerçekleştiğinde, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Tenis, Jimnastik ve diğer branşlarda en iyi hocalarla, en iyi eğitim düşüncemizi hayata geçirmek niyetindeyiz. Spor okullarımız ses getirecek. Yarim ailelerin güvenle çocuklarını emanet edeceği Kulüp olma hedefimiz gerçekleşecektir. Sporun bir tutku, bir heyecan, vazgeçilmez bir sevda olduğunu asla unutmak istemiyoruz. Çok yakında gelecek sürprizlerimizle moralleneceğiz. Ben kısaca güzel günler için gün sayıyoruz diyebilirim '' diye konuştu.

Bizde sporankara.org haber ekibi olarak başarılar diliyoruz.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

mustafa korkmaz

14 Şubat 2019 11:50
kardeşim senı tebrik ediyorum ve başarılarının daim olmasını diliyorum.
Koç Koç Günlük burç yorumu

Önünüzdeki engelleri her zamanki alışılmış yollarla çözmeye kalkışırsanız çözemeyeceksiniz. Yaklaşımınızı değiştirin. Yeni bir strateji geliştirin ve başkalarının fikrinizi değiştirmesine veya planlarınızla fazla oynamasına izin vermeyin. Çözüm tamamen ulaşabileceğiniz bir noktada. Biraz özgüvenle bu sorunların üstesinden gelebilir ve ipleri yine elinize alabilirsiniz.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Başka insanların size herhangi bir engel çıkarma ihtimali düşük. Hızla ve kolayca yeni insanlarla tanışacaksınız. Bilinçli davranırsanız, tatmin edici arkadaşlıklar gelişebilir ve uzun süre devam edebilir. Bugün çözemeyeceğiniz hiçbir sorun yok gibi görünüyor. Keyfiniz ve iyimserliğiniz sayesinde geleceğe güvenle bakabileceksiniz. Tek yapmanız gereken, günlük hayatın stresini arkanızda bırakmak.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Bugün size birçok soru sorulacak. Sık sık size danışarak tavsiyenizi isteyecekler ve hassas konularda dengeyi korumanız gerekecek. Ancak size duyulan bu güven sizi şımartmasın. Yoksa çevrenizdekilerle aranızdaki bu açık iletişimi hızla bencil amaçlar için kullanmaya başlayabilirsiniz. Etkileme gücünüzü başkalarına yardım etmek için kullanın. Bu sayede çevrenizden birinin kalbini kazanabilirsiniz.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Şimdi başlayacağınız işler, hayatınızı uzunca bir süre olumlu yönde etkileyebilir. Bu yüzden yeni başlangıçlar için en uygun zamandasınız. Çevrenizdeki insanlar üzerinde her zamankinden daha etkili olduğunuzu hissediyorsunuz. Hayallerinizi yakınlarınızla daha kolay paylaşabileceksiniz.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Doğal bir uyum içinde olduğunuzdan, grup ortamlarındayken taviz vermeniz gerekmeden ve serbestçe hareket edebileceksiniz. Bu gücü eğlenceli sosyal aktivitelerde kullanabilir veya işyerinizde başkalarıyla birlikte çalışarak verim sağlamak için kullanabilirsiniz.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Karşılaştığınız herkes size son derece sıcak ve olumlu yaklaşacak. Size verilen bu sevgiye siz de aynı ölçüde karşılık vermeye özen gösterirseniz, hayat boyu sürecek arkadaşlıkların temelini atmış olacaksınız. Hatta belki de meşhur “hayat arkadaşınızla” tanışabileceksiniz.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Kader sizi yine dolambaçlı yollara attı ve planladığınızdan çok daha farklı bir durumun içinde buldunuz kendinizi. Üzülmeyin. Her şey her zaman sizin planladığınız gibi gidecek olsa, hayatın beklenmedik sevinçlerini yaşayamazdınız. Strese girmeyin, bilakis yaşamın gizli güzelliklerini yakalayabilmek için gözlerinizi dört açın.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Her şeyin ne kadar kolaylaştığını hayretle izliyorsunuz. Bu umut dolu fırsattan istifa ederek birçok sorununuzu ele alabilir veya tamamen çözebilir, böylece ileride işlerin güçleşeceği stresli günlere hazırlıklı olabilirsiniz. Çevrenizdekilerin desteğine de güvenebilirsiniz, ancak karşılığını hemen anında vermeniz gerekebilir. Yine de, bu sayede onlardan gelecekte de yardım isteyebileceksiniz.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Yolunuzda ilerlemeniz ilk başta düşündüğünüzden daha zor bir hal alıyor. Biri sizi planınızdan vazgeçirmeye hatta engellemeye çalışıyor olabilir. Pes etmeyin – bunu bir meydan okuma ve irade sınavı olarak görün. Ya planlarınızı savunarak ileri doğru bastırın, ya da fikirlerinizi mevcut koşullara uyarlayın. Hangisini seçerseniz seçin, hedefinizin gerçekçi olup olmadığı ve sonuna dek ilerlemenize değip değmeyeceği açığa çıkacak.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

İşyerindeki sürtüşmenin nedeni ve eleştirilerin hedef alması gereken kişi sizsiniz. Öfke nöbetleriniz yüzünden başarısız oluyor ve insanlar sürekli sizi engelliyormuş gibi hissediyorsunuz. Hedeflerinizin aslında neler olduğunu belirleyin ve sevdiklerinize, sizin için ifade ettikleri anlamı daha sık söyleyin. Vücudunuz aşırı güç harcamayı kaldıramayabilir, ancak sürekli mola almak da doğru değil. Bir an önce kendinizi daha rahat hissedeceğiniz orta noktayı bulun.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Üstesinden gelinemeyecek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Umutsuzluğa kapılmayın! Bakış açınızı değiştirin, çözüm hızla kendini belli edecektir. Başkalarından tavsiye istemekten çekinmeyin! Özel hayatınız şu sıralar dengesiz sayılır. Beklenmedik değişiklikleri sakince ele almalısınız. Daha fazla dinlenmeniz, sorumluluklarınızdan biraz uzaklaşarak kendinize zaman ayırmanız gerekiyor. Güzel bir kitap okuyarak veya küvette uzun bir banyo keyfi yaparak rahatlayın.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Bugün kendinizi harika hissediyorsunuz. Sağlığınız yerinde, kendinize güveniniz tam. İşyerinde ilerleme kaydettiniz ve yeni fikirlerinizi sonunda uygulayabileceksiniz. Özel hayatınızda işler iyi gitmeye devam ediyor, bu günleri yeni olasılıkları keşfetmek ve ufkunuzu genişletmek için kullanın. Sahip olduğunuz özgüveniniz artıyor ve sonuçta memnuniyet duygunuz devam edecek.