esturk.net

Haymanaspor'un Transferleri Göz Kamaştırıyor

Son Güncelleme : 25 Temmuz 2018 20:07
Haymanaspor'un Transferleri Göz Kamaştırıyor

YENİ SEZON SLOGANIMIZ '' inanırsan başarırsın '' OLACAK

BAŞKAN SERKAN TURGUT '' ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ ''

Ankara futbolu Haymanaspor'u konuşuyor. Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla giren mavi beyazlı ekip'te moraller en üst düzeyde. Haymanaspor Kulübü Başkanı Serkan Turgut'tan '' Şampiyonluk istiyoruz '' İkinci başkan Ali Akalın'dan '' Bu yıl bizim yılımız olacak '' mesajı. Hedefini bir üst lig olarak belirleyen takımda transferler göz kamaştırıyor. İç transferde Emrah Çetin, Emrah tutum, Mehmet Yüksel ve Rafi'yle yeniden söz kesen ekip, dış transferde Ankara futbolunun kalite isimleriyle anlaşmaya vardı. Bu konuda sporankara.org haber sitesine bir açıklama yapan takım kaptanı Emrah Çetin, yeni sezona fırtına gibi gireceklerini, yapılan transferlere bakıldığında her şeyin iyiye güzele koşacağını söyledi. Haymanaspor'un şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu da sözlerine ekleyen usta oyuncu '' Ankara futbolu bambaşka bir takım izlemeye hazırlanmalı. Geçen yıl yaşadığımız sezon artık geride kaldı. Yeni ve hırsla geçeceğine inandığımız bir lig bizleri bekliyor. Bir değerlendirme yaptığımızda takımımızla yeniden anlaşan Emrah tutum'un kalitesini tartışmayalım derim. Keza Mehmet Yüksel, dinamik genç ve ilerisi için umut veren bir oyuncu. Yabancı oyuncumuz Rafi ise takımımıza kısa sürede uyum sağladı, bu sezon daha da farklı olacağını düşünüyoruz. Dış transferde mevkisinin en iyisi İlker Öymez bizimle olacak. Kalitesini sizler yakından biliyorusunuz zaten. Keza Halil Yapıcı, ne söyleyebiliriz ki izlerken keyif alacağınız bir oyuncu. Böyle bir futbolcuyla birlikte top oynamak özel olsa gerek. Kalemizi Oytun Şimşek'le kapadık. Tek haneli rakamlar yakışır usta eldivene, rastgele kardeşim. Nuri'ye bakıyoruz joker, her mevkide oynayabilen güçlü bir oyuncu. Nuri varsa korku yok olmalı. Serhat Arslan, o klas bir oyuncu. Bu yıl çizeceği performansı merak edenlere sakın kaçırmayın derim. Oğulcan İnce, Ankara futbolunun bulunmaz dinamosu. Onu seyrederken yorulacağınızı düşünüyoruz, faydasını hep birlikte göreceğiz. Burak Kurttekin, İlker abisi gibi o da mevkisinin en iyisi. Ona güveniyor ve futboluna işte böyle olmalı diyoruz. Sefa Coşkungönül, o ekstra gollerin inanılmaz oyuncusu. Şampiyonluğa giden yolda puanları da beraberinde getirecektir. Göksel Söyler, şuna inanmalısınız son sözü söyleyecek oyuncuların zirvesinde bir oyuncu. Son kararının Haymanaspor olmasına hepimiz sevindik. Tabi Alihan Atılgan, genç ve hırs dolu bir oyuncu. Daha ne olsun, bu kadro çok canlar yakacak. Onursal başkanımız Özdemir Turgut yanımızda, başkanımız Serkan turgut ve yönetim kurulu arkadaşları desteğimizdeler. Taraftarımız cefakar ve takımına güveniyor. Teknik patronumuz Metin Karagöz işini en iyi bilenlerden, birde takımın abisi Erkan Öztürk, yıkılmaz armada olacağız. Biz hazırız, yeni sezon başladığında tozu dumana katan bir ekip seyretmek isteyenler Haymanaspor maçlarını kaçırmasınlar '' diye konuştu.

İŞTE ALTIN KADRO

İç transfer: Emrah Çetin, Emrah Tutum, Mehmet Yüksel, Rafi

Dış transfer: İlker Öymez, Halil Yapıcı, Oytun Şimşek, Nuri Erdem, Sefa Coşkungönül, Oğulcan İnce, Burak Kurttekin, Alihan Atılgan, Göksel Söyler, Serhat Arslan.

Takıma bir kaç ismin daha katılacağı ise gelen bilgiler arasında.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Kadir

26 Temmuz 2018 20:01
Oytun şimşek başarılar diler muhteşem kaleci

Baki Doğan

26 Temmuz 2018 00:29
Sefa karakterli topçu polatlı belediyede güzel işler çıkardı
Koç Koç Günlük burç yorumu

Bugün size birçok soru sorulacak. Sık sık size danışarak tavsiyenizi isteyecekler ve hassas konularda dengeyi korumanız gerekecek. Ancak size duyulan bu güven sizi şımartmasın. Yoksa çevrenizdekilerle aranızdaki bu açık iletişimi hızla bencil amaçlar için kullanmaya başlayabilirsiniz. Etkileme gücünüzü başkalarına yardım etmek için kullanın. Bu sayede çevrenizden birinin kalbini kazanabilirsiniz.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Hem fiziksel enerjiniz hem ruhsal kavrayışınız yüksek seviyelerde. Bu dönemde akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinizden faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Dikkat, işi tembelliğe vurursanız pek fazla sonuç elde edemeyeceksiniz. Bu dönemde karşılaştığınız her duruma uygun davranma kabiliyetiniz de var, yararlanın!

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Gerek mesleki gerek kişisel projeleriniz, hayatınızdaki önemli kişilerin ilgisini çekiyor. Bu etkiden yararlanın ve kendinize güvenerek harekete geçin. Fikirlerinizi inanç ve heyecanla savunun, ama bunu yaparken abartmayın – ukalalığın kimseye faydası olmaz. Sonuca giden yolda siz de üzerinize düşeni yapın.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Karşılaştığınız herkes size son derece sıcak ve olumlu yaklaşacak. Size verilen bu sevgiye siz de aynı ölçüde karşılık vermeye özen gösterirseniz, hayat boyu sürecek arkadaşlıkların temelini atmış olacaksınız. Hatta belki de meşhur “hayat arkadaşınızla” tanışabileceksiniz.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Arkadaş çevrenizdeki ilişkiler gittikçe derinleşecek ve size ömür boyu unutmayacağınız bazı deneyimler yaşatacak. Özellikle yakın arkadaş çevrenizde oluşacak olumlu bir grup dinamiği sizi hedefinize öyle hızlı ulaştıracak ki buna kendiniz de şaşıracaksınız. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve enerjiyi serbestçe akışına bırakın.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bir süredir her şey yolunda gidiyordu ama şimdi önünüzde bir şey veya bir kişi engel olarak duruyor. Bu engellerin üzerinden atlamak için ne kadar güce ihtiyacınız olacağını hesaplayın veya bunlardan kaçınmanın daha kolay olup olmayacağını dikkate alın. Gücünüzü akıllıca kullanmanız gerekiyor. Küçük olayların sizi oyalamasına veya dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Enerjinizi ve kapasitenizi tek bir yöne odaklayın.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Yeni yakaladığınız enerji ve şevkinizle, sizi heyecan verici ve unutulmaz deneyimlere taşıyabilecek farklı fırsatları keşfetmeye başlamanın tam zamanı! Yalnız, birbirinden çok farklı projelere dalıp kendinizi fazla yıpratmamaya dikkat edin. Aksi takdirde, yükümlülüğünüz haline gelmiş bir sürü yarım işlerle karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz olacak.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Bugün pek fazla iş başaramayabilirsiniz. Ama bunun sizi fazla engellemesine izin vermeyin. Çaba harcamaya devam ederseniz başarıyı yine yakalayacaksınız. Özel hayatınızda da, gerek partneriniz gerek arkadaşlarınızla benzer bir durum yaşıyorsunuz. Daha amaca yönelik bir diyalog içine girerek, çelişkileri ve yanlış anlamaları çözmeye çalışın. Stres, sağlığınız açısından tehlike oluşturuyor. Etkinliklerle dinlenme arasında bir orta yol bulmaya çalışın.

Yay Yay Günlük burç yorumu

İşyerinde tartışma çıkmasına neden olabilirsiniz. Kendinizden ve iş arkadaşlarınızdan beklentileriniz azalırsa, büyük ilerleme kaydedersiniz. Evde de durum daha iyi değil. Hızlı U-dönüşleri yapıyor ve başkalarını da kışkırtıyorsunuz. Sakin olun, ortaklarınız ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin. Stres sizi hasta edebilir. Sağlıklı beslenin ve size güven vermesi ve rahatlatması için biraz egzersiz yapın.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Bugün biraz çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Bir yandan yapmaya çalıştığınız birçok iş yolunda gitmezken, diğer yandan sorunun karşılaştığınız kişilerden kaynaklandığını göreceksiniz. Aşırı tepki vermeyin. Bunun yerine sakinliğinizi korumaya çalışın ve böylece başkalarını kendinize hayran bırakın, sonunda bu tatsız günü olumsuzluklardan etkilenmeden bitirebilirsiniz.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Ne kadar cazip gelse de, gereğinden fazla iş üstlenmeyin. Onun yerine sizin için önemli meselelere odaklanın. Aksi takdirde bunalabilirsiniz. Yeni bir şeyi ele almaya karar verdiyseniz, açık olun ve başkalarını size yardımcı olmaya davet edin. Enerjinizi bu şekilde odaklarsanız ve doğrudan sizi ilgilendirmeyen sorunların ilginizi dağıtmasına izin vermezseniz başarıya ulaşma olasılığınız daha yüksek olacaktır.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Bugün işler pek de iyi gitmiyor. Günlük işlerinize konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Kendinizi motive etmeniz güç olsa da, karamsar olmanıza gerek yok. Elinizden gelenin en iyisini yaparsanız bir miktar başarıya ulaşabilirsiniz, ancak şimdilik fazlasını beklemeyin. Huzurunuzu ve özgüveninizi yeniden elde ettiğinizde, sorunlar da çözümlenmeye başlayacak.