Haymanaspor'un Transferleri Göz Kamaştırıyor

Son Güncelleme : 25 Temmuz 2018 20:07
Haymanaspor'un Transferleri Göz Kamaştırıyor

YENİ SEZON SLOGANIMIZ '' inanırsan başarırsın '' OLACAK

BAŞKAN SERKAN TURGUT '' ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ ''

Ankara futbolu Haymanaspor'u konuşuyor. Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla giren mavi beyazlı ekip'te moraller en üst düzeyde. Haymanaspor Kulübü Başkanı Serkan Turgut'tan '' Şampiyonluk istiyoruz '' İkinci başkan Ali Akalın'dan '' Bu yıl bizim yılımız olacak '' mesajı. Hedefini bir üst lig olarak belirleyen takımda transferler göz kamaştırıyor. İç transferde Emrah Çetin, Emrah tutum, Mehmet Yüksel ve Rafi'yle yeniden söz kesen ekip, dış transferde Ankara futbolunun kalite isimleriyle anlaşmaya vardı. Bu konuda sporankara.org haber sitesine bir açıklama yapan takım kaptanı Emrah Çetin, yeni sezona fırtına gibi gireceklerini, yapılan transferlere bakıldığında her şeyin iyiye güzele koşacağını söyledi. Haymanaspor'un şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu da sözlerine ekleyen usta oyuncu '' Ankara futbolu bambaşka bir takım izlemeye hazırlanmalı. Geçen yıl yaşadığımız sezon artık geride kaldı. Yeni ve hırsla geçeceğine inandığımız bir lig bizleri bekliyor. Bir değerlendirme yaptığımızda takımımızla yeniden anlaşan Emrah tutum'un kalitesini tartışmayalım derim. Keza Mehmet Yüksel, dinamik genç ve ilerisi için umut veren bir oyuncu. Yabancı oyuncumuz Rafi ise takımımıza kısa sürede uyum sağladı, bu sezon daha da farklı olacağını düşünüyoruz. Dış transferde mevkisinin en iyisi İlker Öymez bizimle olacak. Kalitesini sizler yakından biliyorusunuz zaten. Keza Halil Yapıcı, ne söyleyebiliriz ki izlerken keyif alacağınız bir oyuncu. Böyle bir futbolcuyla birlikte top oynamak özel olsa gerek. Kalemizi Oytun Şimşek'le kapadık. Tek haneli rakamlar yakışır usta eldivene, rastgele kardeşim. Nuri'ye bakıyoruz joker, her mevkide oynayabilen güçlü bir oyuncu. Nuri varsa korku yok olmalı. Serhat Arslan, o klas bir oyuncu. Bu yıl çizeceği performansı merak edenlere sakın kaçırmayın derim. Oğulcan İnce, Ankara futbolunun bulunmaz dinamosu. Onu seyrederken yorulacağınızı düşünüyoruz, faydasını hep birlikte göreceğiz. Burak Kurttekin, İlker abisi gibi o da mevkisinin en iyisi. Ona güveniyor ve futboluna işte böyle olmalı diyoruz. Sefa Coşkungönül, o ekstra gollerin inanılmaz oyuncusu. Şampiyonluğa giden yolda puanları da beraberinde getirecektir. Göksel Söyler, şuna inanmalısınız son sözü söyleyecek oyuncuların zirvesinde bir oyuncu. Son kararının Haymanaspor olmasına hepimiz sevindik. Tabi Alihan Atılgan, genç ve hırs dolu bir oyuncu. Daha ne olsun, bu kadro çok canlar yakacak. Onursal başkanımız Özdemir Turgut yanımızda, başkanımız Serkan turgut ve yönetim kurulu arkadaşları desteğimizdeler. Taraftarımız cefakar ve takımına güveniyor. Teknik patronumuz Metin Karagöz işini en iyi bilenlerden, birde takımın abisi Erkan Öztürk, yıkılmaz armada olacağız. Biz hazırız, yeni sezon başladığında tozu dumana katan bir ekip seyretmek isteyenler Haymanaspor maçlarını kaçırmasınlar '' diye konuştu.

İŞTE ALTIN KADRO

İç transfer: Emrah Çetin, Emrah Tutum, Mehmet Yüksel, Rafi

Dış transfer: İlker Öymez, Halil Yapıcı, Oytun Şimşek, Nuri Erdem, Sefa Coşkungönül, Oğulcan İnce, Burak Kurttekin, Alihan Atılgan, Göksel Söyler, Serhat Arslan.

Takıma bir kaç ismin daha katılacağı ise gelen bilgiler arasında.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Kadir

26 Temmuz 2018 20:01
Oytun şimşek başarılar diler muhteşem kaleci

Baki Doğan

26 Temmuz 2018 00:29
Sefa karakterli topçu polatlı belediyede güzel işler çıkardı
Koç Koç Günlük burç yorumu

Şu sıralar planlarınız pek yolunda gitmiyor. Belki de değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeniz gerekiyor. Ama hayal kırıklığınızın sizi kösteklemesine izin vermeyin, bilakis önünüzdeki hedeflere odaklanın. Ulaşmanız biraz daha uzun sürse bile, azim ve sebatla hedefinize mutlaka ulaşacaksınız.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Son zamanlarda belirsizlikten bıktıysanız ve bir türlü karar veremiyorsanız, sonunda her şeyi daha parlak bir ışıkta görebileceksiniz. Kendinizi, verdiğiniz bir kararın iyi sonucunu görebilecek kadar aklı başında hissedeceksiniz. Artık sorunlara farklı perspektiflerden bakabilecek ve tüm açılardan kabul görecek bir uzlaşma noktası bulabileceksiniz.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

İşyerinde sanki her şey üzerinize geliyor. İş arkadaşlarınızdan gelen yardım tekliflerini kabul edin, önünüzde duran dağ gibi birikmiş işlerin daha makul parçalara bölünmesini sağlayacaklar. Özel hayatınızda bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Bugün tatsız durumlarla karşılaşsanız bile moralinizi bozmayın. Biraz bekleyin, bazen çözüm tamamen sizin kendi içinizden gelir. Sağlığınızla ilgili hiçbir fiziksel belirtiyi hafife almayın. Sorunların köküne inin!

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Şu anda her şeyi birden istiyorsunuz. Bir adım geri çekilin; işyerinde durumlar aleyhinize dönebilir ve iş arkadaşlarınızın size olan güvenleri sarsılabilir. Özel hayatınızda da sınırlar koymalısınız, aksi takdirde yanlış anlaşılırsınız. Partnerinizin ve arkadaşlarınızın görüşlerini sessizce kabul edin. Hissedebileceğiniz en ufak stres bile sizi etkileyebilir, dolayısıyla biraz egzersiz yapın ve biraz huzur bulmak için kendinize zaman ayırın.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Bugün bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sadece tutumunuzu değiştirerek üstesinden gelebileceğiniz bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Her zamanki bakış açınızı bir yana bırakıp yeni bir yaklaşım geliştirin. Başkalarını suçlama konusunda temkinli davranın – siz de pekâlâ bazı yanlışlar yapmış olabilirsiniz. Çevrenizde yeni şeylere açık olursanız, kendiniz hakkında da yeni şeyler öğrenebileceksiniz.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bugün sizin için iyi bir gün olacak. Bu durumdan, geciken tüm projelerinizi tamamlamak için yararlanın ve işiniz bittiğinde, daha heyecanlı projelere hazırlanın. Özgüveninizle başta iş arkadaşlarınız olmak üzere başkalarına da esin kaynağı olacaksınız. Bu, takdir edildiğinizi hissetmenizi sağlayacak ve ihtiyacınız olan tek şeyin doğru yer ve zamanda olumlu bir etki yapmak ve başarı kazanmak olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Bugün olayların gidişatı sizi fazla hayal kırıklığına uğratmasın. Planlarınıza rağmen pek ilerleme kaydedemeyebilirsiniz. İşler istediğiniz gibi gitmeyince suçu başkalarına atma kolaylığına kaçmayın. Gerçekçi olmayan beklentileriniz yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yine de vazgeçmeyin ve halen elinizde olan fırsatlardan faydalanın. Her şeyi zorlayarak oldurmak yerine, biraz daha mütevazı davranın.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Beklenmedik olaylara hazırlanın. Hoş sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. En önemlisi, partneriniz sizin için özel bir şey hazırlıyor. Ama beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın ve gelen ne olursa olsun müteşekkir olun. Arkadaşlarınız size son derece olumlu davranacak. Özellikle olası partnerler sizi beğenecek ve ışıltılar saçan hareketlerinizin cazibesine kapılacaklar.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Hedeflerinize ulaşmada başkalarıyla işbirliği yapmak için en uygun zamandasınız. Bu kişiler arkadaşlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınız olabilir. Eğer bu elverişli dönemi parmağınızı bile kıpırdatmadan geçirirseniz, yarım kalan işleriniz gelecekte, kozmik koşulların bu kadar elverişli olmadığı dönemlerde dönüp dolaşıp tekrar sizi bulacak.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Yeni bir yola girmeye karar verdiniz ve biraz ürkekçe de olsa yüksekteki hedeflerinize doğru ilerlemektesiniz. Geçmişe elveda deyin ve eskileri ardınızda bırakın. Eskiyi unutmak zorunda değilsiniz, ama tüm enerjinizi önünüzdekilere odaklayın. Yeni girdiğiniz bu yolda size yardımcı olması için hem eski, hem yeni çevrenizden yararlanın.

Kova Kova Günlük burç yorumu

İşyerinizdekiler size her zamankinden daha olumlu bir şekilde yaklaşıyor. Bu elverişli dönemi, ekibinizle birlikte zor işlere girişip başarmak için kullanın. Ekibinizde oluşacak dinamik sayesinde en çetrefilli işlerin bile kolayca üstesinden geleceksiniz.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Hem ruh hem vücut sağlığınız açısından zirvedesiniz. Başkaları da sizin bu ışıl ışıl parlayan, güven verici ve olumlu enerjinizin farkında. Yaydığınız enerji yakın çevrenizdekileri etkisi altına alarak, daha kısa bir süre öncesine kadar hayal bile edemediğiniz noktalara ulaşmanızı sağlayacak. Bu enerjiden yararlanın ve bu olumlu döneminizi ziyan etmeyin.