esturk.net

Haymanaspor'un Transferleri Göz Kamaştırıyor

Son Güncelleme : 25 Temmuz 2018 20:07
Haymanaspor'un Transferleri Göz Kamaştırıyor

YENİ SEZON SLOGANIMIZ '' inanırsan başarırsın '' OLACAK

BAŞKAN SERKAN TURGUT '' ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ ''

Ankara futbolu Haymanaspor'u konuşuyor. Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla giren mavi beyazlı ekip'te moraller en üst düzeyde. Haymanaspor Kulübü Başkanı Serkan Turgut'tan '' Şampiyonluk istiyoruz '' İkinci başkan Ali Akalın'dan '' Bu yıl bizim yılımız olacak '' mesajı. Hedefini bir üst lig olarak belirleyen takımda transferler göz kamaştırıyor. İç transferde Emrah Çetin, Emrah tutum, Mehmet Yüksel ve Rafi'yle yeniden söz kesen ekip, dış transferde Ankara futbolunun kalite isimleriyle anlaşmaya vardı. Bu konuda sporankara.org haber sitesine bir açıklama yapan takım kaptanı Emrah Çetin, yeni sezona fırtına gibi gireceklerini, yapılan transferlere bakıldığında her şeyin iyiye güzele koşacağını söyledi. Haymanaspor'un şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu da sözlerine ekleyen usta oyuncu '' Ankara futbolu bambaşka bir takım izlemeye hazırlanmalı. Geçen yıl yaşadığımız sezon artık geride kaldı. Yeni ve hırsla geçeceğine inandığımız bir lig bizleri bekliyor. Bir değerlendirme yaptığımızda takımımızla yeniden anlaşan Emrah tutum'un kalitesini tartışmayalım derim. Keza Mehmet Yüksel, dinamik genç ve ilerisi için umut veren bir oyuncu. Yabancı oyuncumuz Rafi ise takımımıza kısa sürede uyum sağladı, bu sezon daha da farklı olacağını düşünüyoruz. Dış transferde mevkisinin en iyisi İlker Öymez bizimle olacak. Kalitesini sizler yakından biliyorusunuz zaten. Keza Halil Yapıcı, ne söyleyebiliriz ki izlerken keyif alacağınız bir oyuncu. Böyle bir futbolcuyla birlikte top oynamak özel olsa gerek. Kalemizi Oytun Şimşek'le kapadık. Tek haneli rakamlar yakışır usta eldivene, rastgele kardeşim. Nuri'ye bakıyoruz joker, her mevkide oynayabilen güçlü bir oyuncu. Nuri varsa korku yok olmalı. Serhat Arslan, o klas bir oyuncu. Bu yıl çizeceği performansı merak edenlere sakın kaçırmayın derim. Oğulcan İnce, Ankara futbolunun bulunmaz dinamosu. Onu seyrederken yorulacağınızı düşünüyoruz, faydasını hep birlikte göreceğiz. Burak Kurttekin, İlker abisi gibi o da mevkisinin en iyisi. Ona güveniyor ve futboluna işte böyle olmalı diyoruz. Sefa Coşkungönül, o ekstra gollerin inanılmaz oyuncusu. Şampiyonluğa giden yolda puanları da beraberinde getirecektir. Göksel Söyler, şuna inanmalısınız son sözü söyleyecek oyuncuların zirvesinde bir oyuncu. Son kararının Haymanaspor olmasına hepimiz sevindik. Tabi Alihan Atılgan, genç ve hırs dolu bir oyuncu. Daha ne olsun, bu kadro çok canlar yakacak. Onursal başkanımız Özdemir Turgut yanımızda, başkanımız Serkan turgut ve yönetim kurulu arkadaşları desteğimizdeler. Taraftarımız cefakar ve takımına güveniyor. Teknik patronumuz Metin Karagöz işini en iyi bilenlerden, birde takımın abisi Erkan Öztürk, yıkılmaz armada olacağız. Biz hazırız, yeni sezon başladığında tozu dumana katan bir ekip seyretmek isteyenler Haymanaspor maçlarını kaçırmasınlar '' diye konuştu.

İŞTE ALTIN KADRO

İç transfer: Emrah Çetin, Emrah Tutum, Mehmet Yüksel, Rafi

Dış transfer: İlker Öymez, Halil Yapıcı, Oytun Şimşek, Nuri Erdem, Sefa Coşkungönül, Oğulcan İnce, Burak Kurttekin, Alihan Atılgan, Göksel Söyler, Serhat Arslan.

Takıma bir kaç ismin daha katılacağı ise gelen bilgiler arasında.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Kadir

26 Temmuz 2018 20:01
Oytun şimşek başarılar diler muhteşem kaleci

Baki Doğan

26 Temmuz 2018 00:29
Sefa karakterli topçu polatlı belediyede güzel işler çıkardı
Koç Koç Günlük burç yorumu

Bugün çevrenizdeki insanları motive edebilirsiniz. Ama kendi ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmeyin, çünkü hedefleriniz bugün her zamankinden daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacak. Enerjiniz bulaşıcı ve başkalarının da dikkatini çekeceksiniz. Fikirlerinizi coşkuyla kutlayıp eğlenmemeniz için hiçbir sebep yok. Ama bunu alışkanlık haline getirmeyin. Şu anda kendinizi formda hissetseniz de, hayatın zevklerine fazla kapılırsanız sağlığınız zarar görebilir.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Bugün bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sadece tutumunuzu değiştirerek üstesinden gelebileceğiniz bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Her zamanki bakış açınızı bir yana bırakıp yeni bir yaklaşım geliştirin. Başkalarını suçlama konusunda temkinli davranın – siz de pekâlâ bazı yanlışlar yapmış olabilirsiniz. Çevrenizde yeni şeylere açık olursanız, kendiniz hakkında da yeni şeyler öğrenebileceksiniz.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Gitgide daha fazla beklenmedik ve zor olayla karşılaşabilir ve sorumlu olsalar da olmasalar da ilk başta suçu başkalarının üzerine atmaya kalkışabilirsiniz. Belki de hata sizdedir. Bunun yerine, sakin ve rahat olmaya çalışın ve tüm güçlükleri, bu meselelerin çözümlerine yeni bir yaklaşım bulma fırsatı olarak görün. Dinginliğinizi yeniden keşfedin ve bu dönemden çok daha güçlenmiş şekilde çıkın.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Derin bir nefes alın ve rahatlayın. Gösterdiğiniz tüm çabaların sonucu üzerinde derinlemesine düşünmenin tam zamanıdır. Bu dönemi, fiziksel sağlığınızı iyileştirmekte kullanın. Vitaminler ve temiz hava, size sağlığınız için son derece önemli bir yeniden doğuş olanağı sağlayacaktır. Yanlış anlaşılmalar ve çatışmalardan uzakta, hayatınızın keyfini çıkarın ve aileniz ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacak. Sağlığınızı da düşünün. Enerjinizi tamamen tüketmek yerine saklamanız çok daha yararlı.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Sağlığınıza dikkat, bugün biraz yorulabilirsiniz. Başka sorunlarla da karşılaşmanız mümkün. Sorunlarınızı sabırla kabul etmeyi öğrenin ve bunları paldır küldür saldırarak çözmeye kalkışmayın. Enerjinizi dış dünyanıza harcamak yerine içinizdeki dengeyi sağlamak için kullanırsanız, bu dönemi çok daha keyifli geçireceğiniz kesin.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Ne zamandır beklediğiniz engeller gitgide yaklaşıyor, artık kaçamazsınız. Sizin için zor da olsa bu sorunları mümkün olan en kısa sürede çözün. Bu işi ne kadar ertelerseniz engeller o kadar yükselecek ve üstesinden gelmeniz de o kadar zorlaşacak.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Durumu düzeltecek bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Hedefiniz, değişen koşullar nedeniyle bir kez daha ellerinizden kayıp gidiyor. Bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin ve oturup durumunuzu enine boyuna düşünün. Belki de her şey ilk bakışta göründüğü gibi değildir ve bazı tedbirler alarak hasarı azaltmanız mümkün olacaktır. Olmasa bile şöyle düşünün: varılacak yerden ziyade yolculuktur önemli olan.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Bu sıralar özel bir güç ve dayanıklılık frekansı yaydığınızdan, insanlar yardım ve destek konusunda sizden medet umacak. Enerjinizi kullanarak başkalarına yardım etmeye çalışın, böylece sizin ihtiyacınız olduğunda da mutlaka onlar yardımınıza gelecektir. Ama kendi hedeflerinizi de gözden kaybetmeyin, çünkü şu anda onlara ulaşmak için gereken güce sahipsiniz.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Sosyal hayatınızda tam bir uçarı kelebek olduğunuzdan, son dönemde çevrenizdeki bazı kişileri ihmal ettiniz. Şimdi bu ilişkilerinizi yeniden yoluna koymanın ve onlarla görüşmenin tam zamanı. Aile içinde veya arkadaşlar arasındaki bir anlaşmazlığı kesin olarak tümüyle çözüme kavuşturma şansınız epey yüksek. Uzlaşma ve birliğin ön plana çıktığı önemli bir dönem yaşayacaksınız. İleride zor zamanlarda bunun insanlar üzerinde yumuşatıcı bir etkisi olabilir.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Uzun süredir hazırladığınız planların eyleme dönüştürülmesine az kaldı. Hâlâ şüpheleriniz olsa bile bu işi daha fazla ertelemeyin. Dört bir yandan yardım teklifleri alacaksınız. Fakat yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek, neticede sizin iyiliğiniz isteniyor. Bu hareketli dönemde vücudunuz için de bir şeyler yapmayı unutmayın. Beslenmenize dikkat edin ve bir hobiyle uğraşarak kendi içinizde denge sağlayın. Karşılaşacağınız stresle ancak bu şekilde baş edebileceksiniz.