esturk.net

Haymanaspor'un Golcüsü Çalışıyor

Son Güncelleme : 29 Temmuz 2018 13:07
Haymanaspor'un Golcüsü Çalışıyor

HER ŞEY GÜZEL OLACAK

YAPICI '' ŞAMPİYON BİZİZ ''

Ankara futbolunun güçlü temsilcisi Haymanaspor oyuncusu Halil Yapıcı, sabah antrenmanı sonrası sporankara.org haber sitemize bir resim göndererek son günlerin özel değerlendirmesini yaptı. İşte golcü, işte yüreğinden dökülenler.

Halil Yapıcı '' Zorlu bir sezon bizleri bekliyor. Uzun bir süre sonra gönül takımım Güneşspor'dan ayrılarak bir başka gönül takımım Haymanaspor'a geldim. Sezon kapandı ama ben geçiş dönemini aktif geçirmek durumundayım. En büyük isteğim bana güvenenleri mahçup etmemek, çünkü onların bana olan inançlarını önemsiyorum. Bende hafta sonunu iyi değerlendirmek adına salona gelerek antrenmanımı sürdürmek istedim. Tabi evimizi de unutmadan, yanımızda bugün Metin hocamız yok ama emanet ettiği eşim Aycan Yapıcı, birde Su Ilgın kızımız var. Ayrıca eşim Aycan Yapıcı'ya Haymana'lı Aycan diyorlar artık, çünkü şampiyonluğu bizden çok istiyor. Takipteler, işim zor tabi, bende antrenmanlarım sonrası gidiyor ve bilgi veriyorum. Bugünde öyle olmalı. Antrenmanı tamamladık süratle evime gidiyorum ve kahvaltıya katılıyorum, çünkü Yapıcı ailesi beni bekliyor, dakika kaçtımı yandınız demektir.

Haymanaspor'a gelince. Muhteşem bir takım kurduğumuzu düşünüyorum. Kadroya baktığımda Emrah Çetin, Emrah Tutum Ankara futbolunun kalite isimleri. Bu isimlerle oynamak keyifli olsa gerek. Stoperimiz İlker Öymez tartışmasız usta bir oyuncu, güven=İlker de diyebiliriz. Kalemizi kapattık bu yıl, Oytun Şimşek tecrübesiyle bizi fileden uzak tutacak, o fileler gol görmeyecek bu yıl. Takımımızda geçen sezondan kalan iki genç oyuncumuz Mehmet Yüksel ve Rafi, genç dinamik hırs dolu oyuncular, tıpkı Dsispor'dan takımımıza katılan Oğulcan ve Burak Kurttekin'in olduğu gibi. Şimdi soruyorum kim tutacak bu genç yürekleri. Sol bek usta ayak Serhat Arslan'da, bu yıl geçen yıl geçirdiği sezonun iki katına imza atması kaçınılmaz görünüyor. Polatlıspor'dan gelen Sefa Coşkungönül beklemediğiniz anda sahneyi çıkan farklı bir oyuncu, katkısını beraberce izleyeceğiz. Kazan takımından gelen Nuri kardeşimiz kelimenin tam anlamıyla joker bir oyuncu. Geçen sezon Kazan deplasmanında stoper oynarken gördüğümüzde şaşırmıştım, tahminlerin üzerinde bir oynadı. Nallıhanspor'dan Alihan'ı izlediğimde zaten listeme yazmıştım, bir gün beraber oynarız hissi bugün gerçekleşmiş oldu. Birde Göksel Söyler var ki Ankara futbolu onu mutlaka izlemeli, durdurulması zor bir oyuncu. İleride gol ayaklarımızdan bir tanesi olacak. Son olarak takımımıza katılan Ankaragücü oyuncusu Batuhan Sari, gine bizlere hırs katacak kalitede, rastgelsin diyorum. Tabi Metin hocamız, deneyimli, işini bilen, yenilgiye asla tahammülü olmayan özel bir teknik adam. Sportif menajerimiz Erkan abi can yürek bir isim. Tüm bunlara baktığımızda şampiyonluğun Haymana'ya gelmesi en büyük isteğimiz olacaktır.

Yönetimimize, belediye başkanımıza ve tüm Haymanaspor severlere ise özel mesajımız olacak. Bizi sonuna kadar desteklesinler. Birlikte çok güçlü olacağız. Birlikte başaracağız. Bu yıl şampiyonluğu en çok isteyen takım Haymanaspor'dur. Son olarak '' Zafer inananlarındır '' her şeyin hayırlısı olsun diyorum. 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Koç Koç Günlük burç yorumu

Bugün size birçok soru sorulacak. Sık sık size danışarak tavsiyenizi isteyecekler ve hassas konularda dengeyi korumanız gerekecek. Ancak size duyulan bu güven sizi şımartmasın. Yoksa çevrenizdekilerle aranızdaki bu açık iletişimi hızla bencil amaçlar için kullanmaya başlayabilirsiniz. Etkileme gücünüzü başkalarına yardım etmek için kullanın. Bu sayede çevrenizden birinin kalbini kazanabilirsiniz.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Hem fiziksel enerjiniz hem ruhsal kavrayışınız yüksek seviyelerde. Bu dönemde akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinizden faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Dikkat, işi tembelliğe vurursanız pek fazla sonuç elde edemeyeceksiniz. Bu dönemde karşılaştığınız her duruma uygun davranma kabiliyetiniz de var, yararlanın!

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Gerek mesleki gerek kişisel projeleriniz, hayatınızdaki önemli kişilerin ilgisini çekiyor. Bu etkiden yararlanın ve kendinize güvenerek harekete geçin. Fikirlerinizi inanç ve heyecanla savunun, ama bunu yaparken abartmayın – ukalalığın kimseye faydası olmaz. Sonuca giden yolda siz de üzerinize düşeni yapın.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Karşılaştığınız herkes size son derece sıcak ve olumlu yaklaşacak. Size verilen bu sevgiye siz de aynı ölçüde karşılık vermeye özen gösterirseniz, hayat boyu sürecek arkadaşlıkların temelini atmış olacaksınız. Hatta belki de meşhur “hayat arkadaşınızla” tanışabileceksiniz.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Arkadaş çevrenizdeki ilişkiler gittikçe derinleşecek ve size ömür boyu unutmayacağınız bazı deneyimler yaşatacak. Özellikle yakın arkadaş çevrenizde oluşacak olumlu bir grup dinamiği sizi hedefinize öyle hızlı ulaştıracak ki buna kendiniz de şaşıracaksınız. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve enerjiyi serbestçe akışına bırakın.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bir süredir her şey yolunda gidiyordu ama şimdi önünüzde bir şey veya bir kişi engel olarak duruyor. Bu engellerin üzerinden atlamak için ne kadar güce ihtiyacınız olacağını hesaplayın veya bunlardan kaçınmanın daha kolay olup olmayacağını dikkate alın. Gücünüzü akıllıca kullanmanız gerekiyor. Küçük olayların sizi oyalamasına veya dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Enerjinizi ve kapasitenizi tek bir yöne odaklayın.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Yeni yakaladığınız enerji ve şevkinizle, sizi heyecan verici ve unutulmaz deneyimlere taşıyabilecek farklı fırsatları keşfetmeye başlamanın tam zamanı! Yalnız, birbirinden çok farklı projelere dalıp kendinizi fazla yıpratmamaya dikkat edin. Aksi takdirde, yükümlülüğünüz haline gelmiş bir sürü yarım işlerle karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz olacak.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Bugün pek fazla iş başaramayabilirsiniz. Ama bunun sizi fazla engellemesine izin vermeyin. Çaba harcamaya devam ederseniz başarıyı yine yakalayacaksınız. Özel hayatınızda da, gerek partneriniz gerek arkadaşlarınızla benzer bir durum yaşıyorsunuz. Daha amaca yönelik bir diyalog içine girerek, çelişkileri ve yanlış anlamaları çözmeye çalışın. Stres, sağlığınız açısından tehlike oluşturuyor. Etkinliklerle dinlenme arasında bir orta yol bulmaya çalışın.

Yay Yay Günlük burç yorumu

İşyerinde tartışma çıkmasına neden olabilirsiniz. Kendinizden ve iş arkadaşlarınızdan beklentileriniz azalırsa, büyük ilerleme kaydedersiniz. Evde de durum daha iyi değil. Hızlı U-dönüşleri yapıyor ve başkalarını da kışkırtıyorsunuz. Sakin olun, ortaklarınız ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin. Stres sizi hasta edebilir. Sağlıklı beslenin ve size güven vermesi ve rahatlatması için biraz egzersiz yapın.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Bugün biraz çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Bir yandan yapmaya çalıştığınız birçok iş yolunda gitmezken, diğer yandan sorunun karşılaştığınız kişilerden kaynaklandığını göreceksiniz. Aşırı tepki vermeyin. Bunun yerine sakinliğinizi korumaya çalışın ve böylece başkalarını kendinize hayran bırakın, sonunda bu tatsız günü olumsuzluklardan etkilenmeden bitirebilirsiniz.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Ne kadar cazip gelse de, gereğinden fazla iş üstlenmeyin. Onun yerine sizin için önemli meselelere odaklanın. Aksi takdirde bunalabilirsiniz. Yeni bir şeyi ele almaya karar verdiyseniz, açık olun ve başkalarını size yardımcı olmaya davet edin. Enerjinizi bu şekilde odaklarsanız ve doğrudan sizi ilgilendirmeyen sorunların ilginizi dağıtmasına izin vermezseniz başarıya ulaşma olasılığınız daha yüksek olacaktır.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Bugün işler pek de iyi gitmiyor. Günlük işlerinize konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Kendinizi motive etmeniz güç olsa da, karamsar olmanıza gerek yok. Elinizden gelenin en iyisini yaparsanız bir miktar başarıya ulaşabilirsiniz, ancak şimdilik fazlasını beklemeyin. Huzurunuzu ve özgüveninizi yeniden elde ettiğinizde, sorunlar da çözümlenmeye başlayacak.