esturk.net

Haymanaspor'un Golcüsü Çalışıyor

Son Güncelleme : 29 Temmuz 2018 13:07
Haymanaspor'un Golcüsü Çalışıyor

HER ŞEY GÜZEL OLACAK

YAPICI '' ŞAMPİYON BİZİZ ''

Ankara futbolunun güçlü temsilcisi Haymanaspor oyuncusu Halil Yapıcı, sabah antrenmanı sonrası sporankara.org haber sitemize bir resim göndererek son günlerin özel değerlendirmesini yaptı. İşte golcü, işte yüreğinden dökülenler.

Halil Yapıcı '' Zorlu bir sezon bizleri bekliyor. Uzun bir süre sonra gönül takımım Güneşspor'dan ayrılarak bir başka gönül takımım Haymanaspor'a geldim. Sezon kapandı ama ben geçiş dönemini aktif geçirmek durumundayım. En büyük isteğim bana güvenenleri mahçup etmemek, çünkü onların bana olan inançlarını önemsiyorum. Bende hafta sonunu iyi değerlendirmek adına salona gelerek antrenmanımı sürdürmek istedim. Tabi evimizi de unutmadan, yanımızda bugün Metin hocamız yok ama emanet ettiği eşim Aycan Yapıcı, birde Su Ilgın kızımız var. Ayrıca eşim Aycan Yapıcı'ya Haymana'lı Aycan diyorlar artık, çünkü şampiyonluğu bizden çok istiyor. Takipteler, işim zor tabi, bende antrenmanlarım sonrası gidiyor ve bilgi veriyorum. Bugünde öyle olmalı. Antrenmanı tamamladık süratle evime gidiyorum ve kahvaltıya katılıyorum, çünkü Yapıcı ailesi beni bekliyor, dakika kaçtımı yandınız demektir.

Haymanaspor'a gelince. Muhteşem bir takım kurduğumuzu düşünüyorum. Kadroya baktığımda Emrah Çetin, Emrah Tutum Ankara futbolunun kalite isimleri. Bu isimlerle oynamak keyifli olsa gerek. Stoperimiz İlker Öymez tartışmasız usta bir oyuncu, güven=İlker de diyebiliriz. Kalemizi kapattık bu yıl, Oytun Şimşek tecrübesiyle bizi fileden uzak tutacak, o fileler gol görmeyecek bu yıl. Takımımızda geçen sezondan kalan iki genç oyuncumuz Mehmet Yüksel ve Rafi, genç dinamik hırs dolu oyuncular, tıpkı Dsispor'dan takımımıza katılan Oğulcan ve Burak Kurttekin'in olduğu gibi. Şimdi soruyorum kim tutacak bu genç yürekleri. Sol bek usta ayak Serhat Arslan'da, bu yıl geçen yıl geçirdiği sezonun iki katına imza atması kaçınılmaz görünüyor. Polatlıspor'dan gelen Sefa Coşkungönül beklemediğiniz anda sahneyi çıkan farklı bir oyuncu, katkısını beraberce izleyeceğiz. Kazan takımından gelen Nuri kardeşimiz kelimenin tam anlamıyla joker bir oyuncu. Geçen sezon Kazan deplasmanında stoper oynarken gördüğümüzde şaşırmıştım, tahminlerin üzerinde bir oynadı. Nallıhanspor'dan Alihan'ı izlediğimde zaten listeme yazmıştım, bir gün beraber oynarız hissi bugün gerçekleşmiş oldu. Birde Göksel Söyler var ki Ankara futbolu onu mutlaka izlemeli, durdurulması zor bir oyuncu. İleride gol ayaklarımızdan bir tanesi olacak. Son olarak takımımıza katılan Ankaragücü oyuncusu Batuhan Sari, gine bizlere hırs katacak kalitede, rastgelsin diyorum. Tabi Metin hocamız, deneyimli, işini bilen, yenilgiye asla tahammülü olmayan özel bir teknik adam. Sportif menajerimiz Erkan abi can yürek bir isim. Tüm bunlara baktığımızda şampiyonluğun Haymana'ya gelmesi en büyük isteğimiz olacaktır.

Yönetimimize, belediye başkanımıza ve tüm Haymanaspor severlere ise özel mesajımız olacak. Bizi sonuna kadar desteklesinler. Birlikte çok güçlü olacağız. Birlikte başaracağız. Bu yıl şampiyonluğu en çok isteyen takım Haymanaspor'dur. Son olarak '' Zafer inananlarındır '' her şeyin hayırlısı olsun diyorum. 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Koç Koç Günlük burç yorumu

Bugün çevrenizdeki insanları motive edebilirsiniz. Ama kendi ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmeyin, çünkü hedefleriniz bugün her zamankinden daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacak. Enerjiniz bulaşıcı ve başkalarının da dikkatini çekeceksiniz. Fikirlerinizi coşkuyla kutlayıp eğlenmemeniz için hiçbir sebep yok. Ama bunu alışkanlık haline getirmeyin. Şu anda kendinizi formda hissetseniz de, hayatın zevklerine fazla kapılırsanız sağlığınız zarar görebilir.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Bugün bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sadece tutumunuzu değiştirerek üstesinden gelebileceğiniz bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Her zamanki bakış açınızı bir yana bırakıp yeni bir yaklaşım geliştirin. Başkalarını suçlama konusunda temkinli davranın – siz de pekâlâ bazı yanlışlar yapmış olabilirsiniz. Çevrenizde yeni şeylere açık olursanız, kendiniz hakkında da yeni şeyler öğrenebileceksiniz.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Gitgide daha fazla beklenmedik ve zor olayla karşılaşabilir ve sorumlu olsalar da olmasalar da ilk başta suçu başkalarının üzerine atmaya kalkışabilirsiniz. Belki de hata sizdedir. Bunun yerine, sakin ve rahat olmaya çalışın ve tüm güçlükleri, bu meselelerin çözümlerine yeni bir yaklaşım bulma fırsatı olarak görün. Dinginliğinizi yeniden keşfedin ve bu dönemden çok daha güçlenmiş şekilde çıkın.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Derin bir nefes alın ve rahatlayın. Gösterdiğiniz tüm çabaların sonucu üzerinde derinlemesine düşünmenin tam zamanıdır. Bu dönemi, fiziksel sağlığınızı iyileştirmekte kullanın. Vitaminler ve temiz hava, size sağlığınız için son derece önemli bir yeniden doğuş olanağı sağlayacaktır. Yanlış anlaşılmalar ve çatışmalardan uzakta, hayatınızın keyfini çıkarın ve aileniz ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacak. Sağlığınızı da düşünün. Enerjinizi tamamen tüketmek yerine saklamanız çok daha yararlı.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Sağlığınıza dikkat, bugün biraz yorulabilirsiniz. Başka sorunlarla da karşılaşmanız mümkün. Sorunlarınızı sabırla kabul etmeyi öğrenin ve bunları paldır küldür saldırarak çözmeye kalkışmayın. Enerjinizi dış dünyanıza harcamak yerine içinizdeki dengeyi sağlamak için kullanırsanız, bu dönemi çok daha keyifli geçireceğiniz kesin.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Ne zamandır beklediğiniz engeller gitgide yaklaşıyor, artık kaçamazsınız. Sizin için zor da olsa bu sorunları mümkün olan en kısa sürede çözün. Bu işi ne kadar ertelerseniz engeller o kadar yükselecek ve üstesinden gelmeniz de o kadar zorlaşacak.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Durumu düzeltecek bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Hedefiniz, değişen koşullar nedeniyle bir kez daha ellerinizden kayıp gidiyor. Bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin ve oturup durumunuzu enine boyuna düşünün. Belki de her şey ilk bakışta göründüğü gibi değildir ve bazı tedbirler alarak hasarı azaltmanız mümkün olacaktır. Olmasa bile şöyle düşünün: varılacak yerden ziyade yolculuktur önemli olan.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Bu sıralar özel bir güç ve dayanıklılık frekansı yaydığınızdan, insanlar yardım ve destek konusunda sizden medet umacak. Enerjinizi kullanarak başkalarına yardım etmeye çalışın, böylece sizin ihtiyacınız olduğunda da mutlaka onlar yardımınıza gelecektir. Ama kendi hedeflerinizi de gözden kaybetmeyin, çünkü şu anda onlara ulaşmak için gereken güce sahipsiniz.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Sosyal hayatınızda tam bir uçarı kelebek olduğunuzdan, son dönemde çevrenizdeki bazı kişileri ihmal ettiniz. Şimdi bu ilişkilerinizi yeniden yoluna koymanın ve onlarla görüşmenin tam zamanı. Aile içinde veya arkadaşlar arasındaki bir anlaşmazlığı kesin olarak tümüyle çözüme kavuşturma şansınız epey yüksek. Uzlaşma ve birliğin ön plana çıktığı önemli bir dönem yaşayacaksınız. İleride zor zamanlarda bunun insanlar üzerinde yumuşatıcı bir etkisi olabilir.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Uzun süredir hazırladığınız planların eyleme dönüştürülmesine az kaldı. Hâlâ şüpheleriniz olsa bile bu işi daha fazla ertelemeyin. Dört bir yandan yardım teklifleri alacaksınız. Fakat yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek, neticede sizin iyiliğiniz isteniyor. Bu hareketli dönemde vücudunuz için de bir şeyler yapmayı unutmayın. Beslenmenize dikkat edin ve bir hobiyle uğraşarak kendi içinizde denge sağlayın. Karşılaşacağınız stresle ancak bu şekilde baş edebileceksiniz.