Haymanaspor'un Golcüsü Çalışıyor

Son Güncelleme : 29 Temmuz 2018 13:07
Haymanaspor'un Golcüsü Çalışıyor

HER ŞEY GÜZEL OLACAK

YAPICI '' ŞAMPİYON BİZİZ ''

Ankara futbolunun güçlü temsilcisi Haymanaspor oyuncusu Halil Yapıcı, sabah antrenmanı sonrası sporankara.org haber sitemize bir resim göndererek son günlerin özel değerlendirmesini yaptı. İşte golcü, işte yüreğinden dökülenler.

Halil Yapıcı '' Zorlu bir sezon bizleri bekliyor. Uzun bir süre sonra gönül takımım Güneşspor'dan ayrılarak bir başka gönül takımım Haymanaspor'a geldim. Sezon kapandı ama ben geçiş dönemini aktif geçirmek durumundayım. En büyük isteğim bana güvenenleri mahçup etmemek, çünkü onların bana olan inançlarını önemsiyorum. Bende hafta sonunu iyi değerlendirmek adına salona gelerek antrenmanımı sürdürmek istedim. Tabi evimizi de unutmadan, yanımızda bugün Metin hocamız yok ama emanet ettiği eşim Aycan Yapıcı, birde Su Ilgın kızımız var. Ayrıca eşim Aycan Yapıcı'ya Haymana'lı Aycan diyorlar artık, çünkü şampiyonluğu bizden çok istiyor. Takipteler, işim zor tabi, bende antrenmanlarım sonrası gidiyor ve bilgi veriyorum. Bugünde öyle olmalı. Antrenmanı tamamladık süratle evime gidiyorum ve kahvaltıya katılıyorum, çünkü Yapıcı ailesi beni bekliyor, dakika kaçtımı yandınız demektir.

Haymanaspor'a gelince. Muhteşem bir takım kurduğumuzu düşünüyorum. Kadroya baktığımda Emrah Çetin, Emrah Tutum Ankara futbolunun kalite isimleri. Bu isimlerle oynamak keyifli olsa gerek. Stoperimiz İlker Öymez tartışmasız usta bir oyuncu, güven=İlker de diyebiliriz. Kalemizi kapattık bu yıl, Oytun Şimşek tecrübesiyle bizi fileden uzak tutacak, o fileler gol görmeyecek bu yıl. Takımımızda geçen sezondan kalan iki genç oyuncumuz Mehmet Yüksel ve Rafi, genç dinamik hırs dolu oyuncular, tıpkı Dsispor'dan takımımıza katılan Oğulcan ve Burak Kurttekin'in olduğu gibi. Şimdi soruyorum kim tutacak bu genç yürekleri. Sol bek usta ayak Serhat Arslan'da, bu yıl geçen yıl geçirdiği sezonun iki katına imza atması kaçınılmaz görünüyor. Polatlıspor'dan gelen Sefa Coşkungönül beklemediğiniz anda sahneyi çıkan farklı bir oyuncu, katkısını beraberce izleyeceğiz. Kazan takımından gelen Nuri kardeşimiz kelimenin tam anlamıyla joker bir oyuncu. Geçen sezon Kazan deplasmanında stoper oynarken gördüğümüzde şaşırmıştım, tahminlerin üzerinde bir oynadı. Nallıhanspor'dan Alihan'ı izlediğimde zaten listeme yazmıştım, bir gün beraber oynarız hissi bugün gerçekleşmiş oldu. Birde Göksel Söyler var ki Ankara futbolu onu mutlaka izlemeli, durdurulması zor bir oyuncu. İleride gol ayaklarımızdan bir tanesi olacak. Son olarak takımımıza katılan Ankaragücü oyuncusu Batuhan Sari, gine bizlere hırs katacak kalitede, rastgelsin diyorum. Tabi Metin hocamız, deneyimli, işini bilen, yenilgiye asla tahammülü olmayan özel bir teknik adam. Sportif menajerimiz Erkan abi can yürek bir isim. Tüm bunlara baktığımızda şampiyonluğun Haymana'ya gelmesi en büyük isteğimiz olacaktır.

Yönetimimize, belediye başkanımıza ve tüm Haymanaspor severlere ise özel mesajımız olacak. Bizi sonuna kadar desteklesinler. Birlikte çok güçlü olacağız. Birlikte başaracağız. Bu yıl şampiyonluğu en çok isteyen takım Haymanaspor'dur. Son olarak '' Zafer inananlarındır '' her şeyin hayırlısı olsun diyorum. 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Koç Koç Günlük burç yorumu

Şu sıralar planlarınız pek yolunda gitmiyor. Belki de değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeniz gerekiyor. Ama hayal kırıklığınızın sizi kösteklemesine izin vermeyin, bilakis önünüzdeki hedeflere odaklanın. Ulaşmanız biraz daha uzun sürse bile, azim ve sebatla hedefinize mutlaka ulaşacaksınız.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Son zamanlarda belirsizlikten bıktıysanız ve bir türlü karar veremiyorsanız, sonunda her şeyi daha parlak bir ışıkta görebileceksiniz. Kendinizi, verdiğiniz bir kararın iyi sonucunu görebilecek kadar aklı başında hissedeceksiniz. Artık sorunlara farklı perspektiflerden bakabilecek ve tüm açılardan kabul görecek bir uzlaşma noktası bulabileceksiniz.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

İşyerinde sanki her şey üzerinize geliyor. İş arkadaşlarınızdan gelen yardım tekliflerini kabul edin, önünüzde duran dağ gibi birikmiş işlerin daha makul parçalara bölünmesini sağlayacaklar. Özel hayatınızda bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Bugün tatsız durumlarla karşılaşsanız bile moralinizi bozmayın. Biraz bekleyin, bazen çözüm tamamen sizin kendi içinizden gelir. Sağlığınızla ilgili hiçbir fiziksel belirtiyi hafife almayın. Sorunların köküne inin!

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Şu anda her şeyi birden istiyorsunuz. Bir adım geri çekilin; işyerinde durumlar aleyhinize dönebilir ve iş arkadaşlarınızın size olan güvenleri sarsılabilir. Özel hayatınızda da sınırlar koymalısınız, aksi takdirde yanlış anlaşılırsınız. Partnerinizin ve arkadaşlarınızın görüşlerini sessizce kabul edin. Hissedebileceğiniz en ufak stres bile sizi etkileyebilir, dolayısıyla biraz egzersiz yapın ve biraz huzur bulmak için kendinize zaman ayırın.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Bugün bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sadece tutumunuzu değiştirerek üstesinden gelebileceğiniz bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Her zamanki bakış açınızı bir yana bırakıp yeni bir yaklaşım geliştirin. Başkalarını suçlama konusunda temkinli davranın – siz de pekâlâ bazı yanlışlar yapmış olabilirsiniz. Çevrenizde yeni şeylere açık olursanız, kendiniz hakkında da yeni şeyler öğrenebileceksiniz.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bugün sizin için iyi bir gün olacak. Bu durumdan, geciken tüm projelerinizi tamamlamak için yararlanın ve işiniz bittiğinde, daha heyecanlı projelere hazırlanın. Özgüveninizle başta iş arkadaşlarınız olmak üzere başkalarına da esin kaynağı olacaksınız. Bu, takdir edildiğinizi hissetmenizi sağlayacak ve ihtiyacınız olan tek şeyin doğru yer ve zamanda olumlu bir etki yapmak ve başarı kazanmak olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Bugün olayların gidişatı sizi fazla hayal kırıklığına uğratmasın. Planlarınıza rağmen pek ilerleme kaydedemeyebilirsiniz. İşler istediğiniz gibi gitmeyince suçu başkalarına atma kolaylığına kaçmayın. Gerçekçi olmayan beklentileriniz yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yine de vazgeçmeyin ve halen elinizde olan fırsatlardan faydalanın. Her şeyi zorlayarak oldurmak yerine, biraz daha mütevazı davranın.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Beklenmedik olaylara hazırlanın. Hoş sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. En önemlisi, partneriniz sizin için özel bir şey hazırlıyor. Ama beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın ve gelen ne olursa olsun müteşekkir olun. Arkadaşlarınız size son derece olumlu davranacak. Özellikle olası partnerler sizi beğenecek ve ışıltılar saçan hareketlerinizin cazibesine kapılacaklar.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Hedeflerinize ulaşmada başkalarıyla işbirliği yapmak için en uygun zamandasınız. Bu kişiler arkadaşlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınız olabilir. Eğer bu elverişli dönemi parmağınızı bile kıpırdatmadan geçirirseniz, yarım kalan işleriniz gelecekte, kozmik koşulların bu kadar elverişli olmadığı dönemlerde dönüp dolaşıp tekrar sizi bulacak.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Yeni bir yola girmeye karar verdiniz ve biraz ürkekçe de olsa yüksekteki hedeflerinize doğru ilerlemektesiniz. Geçmişe elveda deyin ve eskileri ardınızda bırakın. Eskiyi unutmak zorunda değilsiniz, ama tüm enerjinizi önünüzdekilere odaklayın. Yeni girdiğiniz bu yolda size yardımcı olması için hem eski, hem yeni çevrenizden yararlanın.

Kova Kova Günlük burç yorumu

İşyerinizdekiler size her zamankinden daha olumlu bir şekilde yaklaşıyor. Bu elverişli dönemi, ekibinizle birlikte zor işlere girişip başarmak için kullanın. Ekibinizde oluşacak dinamik sayesinde en çetrefilli işlerin bile kolayca üstesinden geleceksiniz.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Hem ruh hem vücut sağlığınız açısından zirvedesiniz. Başkaları da sizin bu ışıl ışıl parlayan, güven verici ve olumlu enerjinizin farkında. Yaydığınız enerji yakın çevrenizdekileri etkisi altına alarak, daha kısa bir süre öncesine kadar hayal bile edemediğiniz noktalara ulaşmanızı sağlayacak. Bu enerjiden yararlanın ve bu olumlu döneminizi ziyan etmeyin.