esturk.net

Haymana Belediyespor Gecesi'nde Coşku Seli

Son Güncelleme : 16 Mart 2019 14:03
Haymana Belediyespor Gecesi'nde Coşku Seli

BİRLİKTELİK BERABERLİK DAYANIŞMA

Ankara futbolu amatör lig temsilcisi Haymana Belediyespor Kulübü geleneksel gecesi coşkuyla kutlandı. Haymanaspor tutkunlarının katıldığı gecede, Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu yaptıkları konuşmada mavi beyazlı takıma övgüler yağdırırken, şölenin coşkuyla kutlanması dikkat çekiciydi.

Kulüp Başkanı Serkan Turgut yaptığı konuşmasında, birliğin beraberliğin öneminden bahsederken, takımlarını başarısında emeği geçen herkese teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Spor şölenine gösterilen ilginin sevindirici olduğunu da sözlerine eklene Turgut '' Bugün başarıya koşarken bir bütünü temsil ediyoruz. Haymana Belediyespor ilçemizin marka takımıdır. Hedefimiz emin adımlarla ilerliyoruz. Bugün burada sizleri yanıımızda görmek bir başka sevincimizdir. Hep beraber başaracağız, birlikteliğimiz gücümüz olacaktır '' diye konuştu.

Belediye Başkanı Özdemir Turgut ise yaptığı konuşmasında '' Haymana Belediye Spor'un birlik beraberlik dayanışma gecesinde olmak onur verici. Bizleri bir plaketle onurlandıran ve bu sezon ki başarılarıyla gururlandıran Haymana Belediyespor takımının futbolcularına, teknik ekibine, Kulüp Başkanı Serkan Turgut'a ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. Kalan 5 haftada Haymana Belediye Sporumuza başarılar diliyoruz '' diye konuştu.

Aaskf Başkanı Murat Kandazoğlu ise yaptığı konuşmasında '' Haymana Belediyespor takımımızın başarılarını ilgiyle takip ediyoruz. Başta Belediye Başkanımız Özdemir Turgut olmak üzere, Kulüp Başkanımız Serkan Turgut ve yönetim kurulu arkadaşlarının çalışmalarını başarılı buluyorum. Bugün baktığımızda zirve mücadelesi veren bir takımınız var. Bu da işin bir diğer güzel yanı. Haymana ismi her geçen gün yükselmeye devam ediyor ve bizlerde bu durumu sevgiye karşılıyoruz '' diye konuştu.

 

Haymana Belediyespor Kulübünün düzenlediği dayanışma şöleninde tanınmış işadamı Melih Turgut ise gecede yaptığı destekle en çok konuşulan isimler arasında yer aldı.

sporankara.org

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Koç Koç Günlük burç yorumu

Hedefiniz, değişen koşullar nedeniyle bir kez daha ellerinizden kayıp gidiyor. Bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin ve oturup durumunuzu enine boyuna düşünün. Belki de her şey ilk bakışta göründüğü gibi değildir ve bazı tedbirler alarak hasarı azaltmanız mümkün olacaktır. Olmasa bile şöyle düşünün: varılacak yerden ziyade yolculuktur önemli olan.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Bu sıralar özel bir güç ve dayanıklılık frekansı yaydığınızdan, insanlar yardım ve destek konusunda sizden medet umacak. Enerjinizi kullanarak başkalarına yardım etmeye çalışın, böylece sizin ihtiyacınız olduğunda da mutlaka onlar yardımınıza gelecektir. Ama kendi hedeflerinizi de gözden kaybetmeyin, çünkü şu anda onlara ulaşmak için gereken güce sahipsiniz.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Sosyal hayatınızda tam bir uçarı kelebek olduğunuzdan, son dönemde çevrenizdeki bazı kişileri ihmal ettiniz. Şimdi bu ilişkilerinizi yeniden yoluna koymanın ve onlarla görüşmenin tam zamanı. Aile içinde veya arkadaşlar arasındaki bir anlaşmazlığı kesin olarak tümüyle çözüme kavuşturma şansınız epey yüksek. Uzlaşma ve birliğin ön plana çıktığı önemli bir dönem yaşayacaksınız. İleride zor zamanlarda bunun insanlar üzerinde yumuşatıcı bir etkisi olabilir.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Uzun süredir hazırladığınız planların eyleme dönüştürülmesine az kaldı. Hâlâ şüpheleriniz olsa bile bu işi daha fazla ertelemeyin. Dört bir yandan yardım teklifleri alacaksınız. Fakat yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek, neticede sizin iyiliğiniz isteniyor. Bu hareketli dönemde vücudunuz için de bir şeyler yapmayı unutmayın. Beslenmenize dikkat edin ve bir hobiyle uğraşarak kendi içinizde denge sağlayın. Karşılaşacağınız stresle ancak bu şekilde baş edebileceksiniz.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Bugün çevrenizdeki insanları motive edebilirsiniz. Ama kendi ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmeyin, çünkü hedefleriniz bugün her zamankinden daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacak. Enerjiniz bulaşıcı ve başkalarının da dikkatini çekeceksiniz. Fikirlerinizi coşkuyla kutlayıp eğlenmemeniz için hiçbir sebep yok. Ama bunu alışkanlık haline getirmeyin. Şu anda kendinizi formda hissetseniz de, hayatın zevklerine fazla kapılırsanız sağlığınız zarar görebilir.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bu sıralar takım çalışmasında özellikle verimlisiniz ve hatta bundan zevk bile alıyorsunuz. Bu yaratıcı çalışma ortamını devam ettirmeye bakın, çünkü birlikte çalıştığınız takdirde herkes kendi kişisel hedeflerine çok daha hızlı ulaşabilecek. Özel hayatınızda bile, tek başına kalmak yerine gruplarla daha rahat edeceksiniz. Bu hisleriniz aşk hayatınızda da ilerleme kaydetmenizi ve romantik anların tadını çıkarmanızı sağlayabilir.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Gitgide daha fazla beklenmedik ve zor olayla karşılaşabilir ve sorumlu olsalar da olmasalar da ilk başta suçu başkalarının üzerine atmaya kalkışabilirsiniz. Belki de hata sizdedir. Bunun yerine, sakin ve rahat olmaya çalışın ve tüm güçlükleri, bu meselelerin çözümlerine yeni bir yaklaşım bulma fırsatı olarak görün. Dinginliğinizi yeniden keşfedin ve bu dönemden çok daha güçlenmiş şekilde çıkın.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Derin bir nefes alın ve rahatlayın. Gösterdiğiniz tüm çabaların sonucu üzerinde derinlemesine düşünmenin tam zamanıdır. Bu dönemi, fiziksel sağlığınızı iyileştirmekte kullanın. Vitaminler ve temiz hava, size sağlığınız için son derece önemli bir yeniden doğuş olanağı sağlayacaktır. Yanlış anlaşılmalar ve çatışmalardan uzakta, hayatınızın keyfini çıkarın ve aileniz ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacak. Sağlığınızı da düşünün. Enerjinizi tamamen tüketmek yerine saklamanız çok daha yararlı.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Sağlığınıza dikkat, bugün biraz yorulabilirsiniz. Başka sorunlarla da karşılaşmanız mümkün. Sorunlarınızı sabırla kabul etmeyi öğrenin ve bunları paldır küldür saldırarak çözmeye kalkışmayın. Enerjinizi dış dünyanıza harcamak yerine içinizdeki dengeyi sağlamak için kullanırsanız, bu dönemi çok daha keyifli geçireceğiniz kesin.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Ne zamandır beklediğiniz engeller gitgide yaklaşıyor, artık kaçamazsınız. Sizin için zor da olsa bu sorunları mümkün olan en kısa sürede çözün. Bu işi ne kadar ertelerseniz engeller o kadar yükselecek ve üstesinden gelmeniz de o kadar zorlaşacak.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Yaşamı doğal akışına bırakmış durumdasınız; esnek ve değişimlere açıksınız. Her şey kendiliğinden yolunda gidiyor, sizin en ufak bir çaba harcamanız gerekmiyor. Bu rahat dönemi, hep içinizde kalmış o hayallerinizi ve emellerinizi gerçekleştirmek için kullanın. Ama bir anda çok işe kalkışmamaya da dikkat edin, ileride yıldızların bu kadar elverişli olmadığı dönemlerde tüm projelerinizi birden yürütmekte zorlanabilirsiniz.