esturk.net

Final Grubunda Demirlibahçe Avantajı

Son Güncelleme : 29 Nisan 2019 12:04
Final Grubunda Demirlibahçe Avantajı

MÜTHİŞ FİNAL

FİNAL GRUBUNDA MÜTHİŞ FİNAL

Ankara futbolu final grubunda müthiş final. Hafta sonu oynanan PLAY-OFF müsabakalarında alınan sonuçlar sürprizleri de beraberinde getirdi. İstatistikspor centimence ettiği mücadelede puan tablosunun son sırasında ve artık hiç bir hedefi kalmadı. Site Zaferspor karşısında aldığı galibiyetle avantajı hanesine taşıyan Demirlibahçe takımı, son hafta oynayacağı İstaistikspor müsabakasını kazandığı takdirde uzun yıllardır özlemini sürdürdüğü süper lige merhaba diyecek. Metespor Karadenizgücü karşısında yediği son dakika golüyle süper ligin kapısından döndü, umutlar son haftaya. Yeşil beyazlılar son hafta karşılaşması Kavaklıderespor maçını berabere veya galip olarak tamamladıklarında süper lige merhaba diyecekler. Kavaklıderespor takımı ise Güneşspor karşısında aldığı beraberliğin ardından umudunu koruyor. Yeşil kara temsilcisi son hafta oynayacağı Metespor müsabakasını kazandığı takdirde süper lige çıkan bir diğer takım olacak, ancak beraberlik halinde durum yetmiyor. 3-4-5-6 sırayı kazanmak isteyen takımlar mücadelesinde, Site Zaferspor-Güneşspor ve Karadenizgücü-Kalecikspor müsabakaları nefesleri kesecek. Haydi bakalım hayırlısı olsun, kazanan Ankara futbolu olsun diyoruz.

 90 DAKİKA SONU MAÇLAR

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
28/04/2019 12:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Güneşspor 2 - 2 Kavaklıderespor Forma
28/04/2019 12:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Demirlibahçe 2 - 1 Site Zaferspor Forma
28/04/2019 14:15 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Kalecikspor 5 - 0 İstatistik Forma
28/04/2019 14:15 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ankara Metespor 1 - 1 D.Karadenizgücü Forma

SON PUAN DURUMU

  Takım O G B M A Y Av. P Form
1.
Forma Ankara Metespor 6 3 3 0 10 5 5 12 Galibiyet Beraberlik Beraberlik Galibiyet Beraberlik
2.
Forma Demirlibahçe 6 3 2 1 8 5 3 11 Mağlubiyet Galibiyet Beraberlik Beraberlik Galibiyet
3.
Forma Kavaklıderespor 6 3 1 2 13 9 4 10 Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Beraberlik
4.
Forma Kalecikspor 6 2 3 1 12 8 4 9 Beraberlik Beraberlik Mağlubiyet Beraberlik Galibiyet
5.
Forma Site Zaferspor 6 3 0 3 12 11 1 9 Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
6.
Forma Güneşspor 6 2 2 2 15 11 4 8 Beraberlik Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Beraberlik
7. Forma D.Karadenizgücü 6 2 1 3 10 9 1 7 Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik
8. Forma İstatistik 6 0 0 6 4 26 -22 0 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet

son hafta maçlar 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
      Forma Site Zaferspor   -   Güneşspor Forma
      Forma Kavaklıderespor   -   Ankara Metespor Forma
      Forma D.Karadenizgücü   -   Kalecikspor Forma
      Forma İstatistik   -   Demirlibahçe Forma

sporankara.org unutma fark biziz

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Koç Koç Günlük burç yorumu

Kader sizi yine dolambaçlı yollara attı ve planladığınızdan çok daha farklı bir durumun içinde buldunuz kendinizi. Üzülmeyin. Her şey her zaman sizin planladığınız gibi gidecek olsa, hayatın beklenmedik sevinçlerini yaşayamazdınız. Strese girmeyin, bilakis yaşamın gizli güzelliklerini yakalayabilmek için gözlerinizi dört açın.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

İnsanlarla iyi ilişkiler kurmada şu sıralar özellikle başarılısınız. Çekim gücünüz yüksek ve dört bir taraftan geleceğinize olumlu etkileri olacak bağlantılar yağıyor. Bu kişilere sadece işinize yarayabilecekleri için değil, insan olarak da değer verdiğinizden emin olun.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Her ne kadar eski yaklaşımınızla her zaman doğru yoldan gitseniz ve iyi bir ilerleme kaydetseniz de, şu an için başarıya giden yolunuz kapalı. Önünüzde çok fazla engel bulunduğundan, durumu tekrar değerlendirmeniz ve yeni olasılıklara bakmanız gerekiyor. Yaklaşımınızı değiştirmeye ve esas göreve odaklanmaya çalışırsanız, hedefinize çok daha yaklaşmış olacaksınız.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Bugün sizin gününüz! İşyerinde sizden bazı yeni sorunları ve planları hesaba katmanız istenecek. Bunlara biraz ilgi gösterirseniz, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Özel hayatınızda da insanlar size yaklaşacak. Olumlu tepkiler verirseniz yepyeni ve çok zevkli ilişkiler kurabilirsiniz. Coşkunuzu ve heyecanınızı açığa çıkarmaktan sakın kaçınmayın. Bugünü kutlayın! Dans etmeye ne dersiniz? Hareket size iyi gelecek, hem kurtlarınızı da dökebileceksiniz.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Bugün işyerinde idari becerilerinizi konuşturmanız gerekecek. İş arkadaşlarınızdan alacağınız fikirleri birleştirerek başarıyı yakalayabilirsiniz. Bunun özgüveniniz üzerinde de olumlu bir etkisi olacak. Arkadaşlarınız ayrıca, farklı kişilikleri bir araya getirebildiğinizden sizin yanınızda kendilerini rahat hissedecekler. Kendinizi formda hissettiğiniz için şimdi başkalarının sağlığıyla ilgilenmeye başlayacaksınız. Ama unutmayın; sizin de sağlıksız alışkanlıklarınız var ve onların da üzerinde çalışmanız gerekecek.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bugün biraz çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Bir yandan yapmaya çalıştığınız birçok iş yolunda gitmezken, diğer yandan sorunun karşılaştığınız kişilerden kaynaklandığını göreceksiniz. Aşırı tepki vermeyin. Bunun yerine sakinliğinizi korumaya çalışın ve böylece başkalarını kendinize hayran bırakın, sonunda bu tatsız günü olumsuzluklardan etkilenmeden bitirebilirsiniz.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Ne kadar cazip gelse de, gereğinden fazla iş üstlenmeyin. Onun yerine sizin için önemli meselelere odaklanın. Aksi takdirde bunalabilirsiniz. Yeni bir şeyi ele almaya karar verdiyseniz, açık olun ve başkalarını size yardımcı olmaya davet edin. Enerjinizi bu şekilde odaklarsanız ve doğrudan sizi ilgilendirmeyen sorunların ilginizi dağıtmasına izin vermezseniz başarıya ulaşma olasılığınız daha yüksek olacaktır.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Bugün işler pek de iyi gitmiyor. Günlük işlerinize konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Kendinizi motive etmeniz güç olsa da, karamsar olmanıza gerek yok. Elinizden gelenin en iyisini yaparsanız bir miktar başarıya ulaşabilirsiniz, ancak şimdilik fazlasını beklemeyin. Huzurunuzu ve özgüveninizi yeniden elde ettiğinizde, sorunlar da çözümlenmeye başlayacak.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Bugün işyerinde küstah ve rahatınıza düşkün bir tavır sergiliyorsunuz. İş arkadaşlarınız ve amirleriniz bu nedenle sizi müşkülpesent ve saygısız biri olarak görebilir. Doğru dengeyi tutturun ve taleplerinizi gözden geçirin. Davranışlarınıza yapılan eleştirileri kişisel olarak almayın. Arkadaşlarınıza kıyasla fazlasıyla titiz ve küçük detaylara dikkat eden birisiniz. Bu sizi popüler yapmaz. Bilakis biraz daha rahat davranın ve ufak meseleleri büyütmeyin.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Sizi uğraştıracak bazı sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Birileri sizin aleyhinize hareket ediyor veya sırf varlığıyla bile sizi rahatsız ediyor olabilir. Ama siz karşılık vermediğiniz sürece, bu gibi anlık engeller hayatınızı ne derece etkileyebilir?

Kova Kova Günlük burç yorumu

Eğer hayatınızda belirsizlikler varsa, bunları netleştirmek ve yaşamınızı daha istikrarlı bir çerçeveye oturtmak için doğru zamandasınız. Hiçbir yeni engelle karşılaşmayacağınız gibi, insanlar sözünüzü dinleyecek ve size saygı gösterecek. Şimdi düzene sokacağınız konular, ileride yıldızların bu denli elverişli olmayacağı zamanlarda da rahat etmenizi sağlayacak. Kendinizden son derece emin olma eğilimindesiniz, ama bu konuda biraz ölçülü davranmalısınız.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Her zamanki davranış şekliniz bu sefer işe yaramadığı gibi, sizi de epey tatsız bir duruma soktu. Alışık olduğunuz sorun çözme yöntemleriniz ne kadar uğraşırsanız uğraşın işe yaramıyor. Bu seferlik bildiğiniz yoldan çıkıp yeni yollar denemeye çalışın. Tam da bunun gibi çetrefilli meselelerde, aradığınız farklı çıkış yolunu bu sayede bulabilirsiniz.