esturk.net

Final Grubuna Son 3 Bilet

Son Güncelleme : 08 Mart 2019 07:03
Final Grubuna Son 3 Bilet

NEFESLER TUTULDU

Ankara amatör ligde heyecan fırtınası, nefesler tutuldu. Birinci grup'ta Kavaklıderespor ve Güneşspor takımlarımız final vizesini alan takımlarımız oldular. İkinci grup'ta Metespor takımı oynayacağı Çakırlargücü karşılaşması ile grup şampiyonluğunu ilan edecek. 44 puanlı Köprülü Bahçeli takımının maçı yok, rakibi Gazi Orman Çiftliği karşılaşmaya çıkmıyor. Bu grup'ta Kalecikspor-Ortadoğu mücadelesi final grubuna çıkacak diğer takımı belirleyecek. Kalecikspor takımı mutlak galip gelmek durumunda. Beraberlik ve mağlubiyeti konumunda final grubuna çıkan diğer takım Köprülü Bahçeli olacak. Üçüncü Grup'ta şampiyonun adı Demirlibahçe. İkinci durumdaki İstatistikspor takımı avantajlı. Sinanlı takımıyla karşılaşacak olan sarı siyahlılar maçı beraberliğe ve galibiyete taşıdığında final grubunu gidecek diğer takımımız olacak. Dördünü grup'ta Karadenizgücü'nün şampiyonluğunun ardından ikinci bileti alacak olan takım, Site Zaferspor ve Şentepespor takımları arasında oynanacak olan müsabaka sonrası belli olacak. Haydi bakalım rastgele olsun, kazanan Ankara futbolu olsun.

Birinci Grup

  Takım O G B M A Y Av. P Form
1.
Forma Kavaklıderespor 20 16 3 1 93 20 73 51 Beraberlik Galibiyet Beraberlik Galibiyet Galibiyet
2.
Forma Güneşspor 19 15 3 1 60 18 42 48 Galibiyet Galibiyet

İkinci Grup

  Takım O G B M A Y Av. P Form
1.
Forma Ankara Metespor 19 15 2 2 77 12 65 47 Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
2.
Forma Kalecikspor 19 14 3 2 50 16 34 45 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
3. Forma Köprülü Bahçelispor 19 13 5 1 60 10 50 44 Galibiyet Galibiyet Beraberlik Galibiyet Galibiyet

09/03/2019 10:45 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Ortadoğuspor   -   Kalecikspor Forma
09/03/2019 10:45 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Ankara Metespor   -   Çakırlargücü

Üçüncü Grup

  Takım O G B M A Y Av. P Form
1.
Forma Demirlibahçe 19 16 0 3 66 12 54 48 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
2.
Forma İstatistik 19 14 2 3 62 23 39 44 Galibiyet Beraberlik Beraberlik Mağlubiyet Galibiyet
3. Forma Saçak Gençlikspor 19 13 3 3 47 23 24 42 Beraberlik Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet

09/03/2019

12:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma İstatistik   -   Sinanlı Gençlikspor Forma

Dördüncü Grup

  Takım O G B M A Y Av. P Form
1.
Forma Demetevler Karadenizgücü 19 17 1 1 70 9 61 52 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
2.
Forma Osbtürk Şentepespor 19 16 1 2 60 13 47 49 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
3. Forma Site Zaferspor 19 15 1 3 58 12 46 46 Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
09/03/2019 12:30 Yenimahalle Hasan Doğan Stadı Forma Osbtürk Şentepespor   -   Site Zaferspor Forma

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Koç Koç Günlük burç yorumu

Bugün çevrenizdeki insanları motive edebilirsiniz. Ama kendi ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmeyin, çünkü hedefleriniz bugün her zamankinden daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacak. Enerjiniz bulaşıcı ve başkalarının da dikkatini çekeceksiniz. Fikirlerinizi coşkuyla kutlayıp eğlenmemeniz için hiçbir sebep yok. Ama bunu alışkanlık haline getirmeyin. Şu anda kendinizi formda hissetseniz de, hayatın zevklerine fazla kapılırsanız sağlığınız zarar görebilir.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Bugün bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sadece tutumunuzu değiştirerek üstesinden gelebileceğiniz bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Her zamanki bakış açınızı bir yana bırakıp yeni bir yaklaşım geliştirin. Başkalarını suçlama konusunda temkinli davranın – siz de pekâlâ bazı yanlışlar yapmış olabilirsiniz. Çevrenizde yeni şeylere açık olursanız, kendiniz hakkında da yeni şeyler öğrenebileceksiniz.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Gitgide daha fazla beklenmedik ve zor olayla karşılaşabilir ve sorumlu olsalar da olmasalar da ilk başta suçu başkalarının üzerine atmaya kalkışabilirsiniz. Belki de hata sizdedir. Bunun yerine, sakin ve rahat olmaya çalışın ve tüm güçlükleri, bu meselelerin çözümlerine yeni bir yaklaşım bulma fırsatı olarak görün. Dinginliğinizi yeniden keşfedin ve bu dönemden çok daha güçlenmiş şekilde çıkın.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Derin bir nefes alın ve rahatlayın. Gösterdiğiniz tüm çabaların sonucu üzerinde derinlemesine düşünmenin tam zamanıdır. Bu dönemi, fiziksel sağlığınızı iyileştirmekte kullanın. Vitaminler ve temiz hava, size sağlığınız için son derece önemli bir yeniden doğuş olanağı sağlayacaktır. Yanlış anlaşılmalar ve çatışmalardan uzakta, hayatınızın keyfini çıkarın ve aileniz ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacak. Sağlığınızı da düşünün. Enerjinizi tamamen tüketmek yerine saklamanız çok daha yararlı.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Sağlığınıza dikkat, bugün biraz yorulabilirsiniz. Başka sorunlarla da karşılaşmanız mümkün. Sorunlarınızı sabırla kabul etmeyi öğrenin ve bunları paldır küldür saldırarak çözmeye kalkışmayın. Enerjinizi dış dünyanıza harcamak yerine içinizdeki dengeyi sağlamak için kullanırsanız, bu dönemi çok daha keyifli geçireceğiniz kesin.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Ne zamandır beklediğiniz engeller gitgide yaklaşıyor, artık kaçamazsınız. Sizin için zor da olsa bu sorunları mümkün olan en kısa sürede çözün. Bu işi ne kadar ertelerseniz engeller o kadar yükselecek ve üstesinden gelmeniz de o kadar zorlaşacak.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Durumu düzeltecek bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Hedefiniz, değişen koşullar nedeniyle bir kez daha ellerinizden kayıp gidiyor. Bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin ve oturup durumunuzu enine boyuna düşünün. Belki de her şey ilk bakışta göründüğü gibi değildir ve bazı tedbirler alarak hasarı azaltmanız mümkün olacaktır. Olmasa bile şöyle düşünün: varılacak yerden ziyade yolculuktur önemli olan.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Bu sıralar özel bir güç ve dayanıklılık frekansı yaydığınızdan, insanlar yardım ve destek konusunda sizden medet umacak. Enerjinizi kullanarak başkalarına yardım etmeye çalışın, böylece sizin ihtiyacınız olduğunda da mutlaka onlar yardımınıza gelecektir. Ama kendi hedeflerinizi de gözden kaybetmeyin, çünkü şu anda onlara ulaşmak için gereken güce sahipsiniz.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Sosyal hayatınızda tam bir uçarı kelebek olduğunuzdan, son dönemde çevrenizdeki bazı kişileri ihmal ettiniz. Şimdi bu ilişkilerinizi yeniden yoluna koymanın ve onlarla görüşmenin tam zamanı. Aile içinde veya arkadaşlar arasındaki bir anlaşmazlığı kesin olarak tümüyle çözüme kavuşturma şansınız epey yüksek. Uzlaşma ve birliğin ön plana çıktığı önemli bir dönem yaşayacaksınız. İleride zor zamanlarda bunun insanlar üzerinde yumuşatıcı bir etkisi olabilir.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Uzun süredir hazırladığınız planların eyleme dönüştürülmesine az kaldı. Hâlâ şüpheleriniz olsa bile bu işi daha fazla ertelemeyin. Dört bir yandan yardım teklifleri alacaksınız. Fakat yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek, neticede sizin iyiliğiniz isteniyor. Bu hareketli dönemde vücudunuz için de bir şeyler yapmayı unutmayın. Beslenmenize dikkat edin ve bir hobiyle uğraşarak kendi içinizde denge sağlayın. Karşılaşacağınız stresle ancak bu şekilde baş edebileceksiniz.