esturk.net

Final Grubu Nefesleri Kesiyor

Son Güncelleme : 24 Nisan 2019 08:04
Final Grubu Nefesleri Kesiyor

MÜTHİŞ BİR HAFTA OLDU

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
23/04/2019 12:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma D.Karadenizgücü   3 - 4 Güneşspor Forma
23/04/2019 12:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma İstatistik   0 - 3  Ankara Metespor Forma
23/04/2019 14:15 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Site Zaferspor   1 - 4 Kavaklıderespor Forma
23/04/2019 14:15 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Demirlibahçe   1 - 1 Kalecikspor Forma

1. Amatör Lig Playoff Ligi

TAKIMLAR

Sıra Adı O G B M A Y Av P
1 ANKARA METE SPOR 5 3 2 0 9 4 5 11
2 KAVAKLIDERESPOR 5 3 0 2 11 7 4 9
3 SİTE ZAFERSPOR 5 3 0 2 11 9 2 9
4 DEMİRLİBAHÇE 5 2 2 1 6 4 2 8
5 GÜNEŞSPOR 5 2 1 2 13 9 4 7
6 ANK.D.EVLER KARADENİZGÜCÜSPOR 5 2 0 3 10 8 2 6
7 KALECİKSPOR 5 1 3 1 7 8 -1 6
8 İSTATİSTİK 5 0 0 5 4 22 -18 0

İLGİNÇ SONUÇLAR

Birbirinden ilginç sonuçların alındığı 5. hafta final grubu müsabakaları nesefleri kesti. Haftanın avantajlı takımı İstatistikspor karşısında oynamadan aldığı 3 puanla Metespor, Karadenizgücü karşısında aldığı 4-3 skorla Güneşspor, Site Zaferspor karşısında aldığı 4-1 lik skorla yeşil kara temsilcisi Kavaklıderespor takımları oldular. Demirlibahçe ve Kalecikspor arasında oynanan günün önemli karşılaşması 1-1 biterken her iki takımında avantaj kaybettiğini görüyoruz. Site Zaferspor takımı aldığı mağlubiyetle  kurşunu ayağına sıkarken, aldığı farklı skorla play-off grubuna tutunmayı başaran yeşil kara temsilcisi umuda koşuyor. Avantaj yakalayan lider Metespor haftaya oynayacağı Karadenizgücü karşılaşmasını kazandığı takdirde son haftaya oldukça rahat girecek. Karadenizgücü takımının ise umudu son haftaya taşıması alacağı skor ve kendi elinde. Site Zaferspor takımı ve Demirlibahçe karşılaşması ise gine 6.haftanın kader maçlarından bir tanesi olacak. Kazanan takımın heyecanı son haftaya taşıyacağını net şekliyle söyleyebiliriz. Sadece 1 ve 2 takımların durumu değil, burada 3-4-5-6 sırayı alan ve  3.ncü takımın belirleneceği maçlarda fazlasıyla değer taşıyor.

SON İKİ HAFTA MAÇLAR

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
      Forma Güneşspor   -   Kavaklıderespor Forma
      Forma Kalecikspor   -   İstatistik Forma
      Forma Ankara Metespor   -   D.Karadenizgücü Forma
      Forma Demirlibahçe   -   Site Zaferspor Forma

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
      Forma Site Zaferspor   -   Güneşspor Forma
      Forma Kavaklıderespor   -   Ankara Metespor Forma
      Forma D.Karadenizgücü   -   Kalecikspor Forma
      Forma İstatistik   -   Demirlibahçe Forma

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Koç Koç Günlük burç yorumu

İşyerinde sanki her şey üzerinize geliyor. İş arkadaşlarınızdan gelen yardım tekliflerini kabul edin, önünüzde duran dağ gibi birikmiş işlerin daha makul parçalara bölünmesini sağlayacaklar. Özel hayatınızda bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Bugün tatsız durumlarla karşılaşsanız bile moralinizi bozmayın. Biraz bekleyin, bazen çözüm tamamen sizin kendi içinizden gelir. Sağlığınızla ilgili hiçbir fiziksel belirtiyi hafife almayın. Sorunların köküne inin!

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

Bugün çevrenizdeki insanları motive edebilirsiniz. Ama kendi ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmeyin, çünkü hedefleriniz bugün her zamankinden daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacak. Enerjiniz bulaşıcı ve başkalarının da dikkatini çekeceksiniz. Fikirlerinizi coşkuyla kutlayıp eğlenmemeniz için hiçbir sebep yok. Ama bunu alışkanlık haline getirmeyin. Şu anda kendinizi formda hissetseniz de, hayatın zevklerine fazla kapılırsanız sağlığınız zarar görebilir.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Bugün bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sadece tutumunuzu değiştirerek üstesinden gelebileceğiniz bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Her zamanki bakış açınızı bir yana bırakıp yeni bir yaklaşım geliştirin. Başkalarını suçlama konusunda temkinli davranın – siz de pekâlâ bazı yanlışlar yapmış olabilirsiniz. Çevrenizde yeni şeylere açık olursanız, kendiniz hakkında da yeni şeyler öğrenebileceksiniz.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Önceden denenmiş yöntemlere güvenmek ne kadar cazip gelse de, bu tür bir yaklaşım insanı zamanla paslandırabilir. Başarıyla ulaşmak için yeni yaklaşımlar keşfetmeye çalışın. Çevrenizdekiler olumlu tepki verecek ve hatta yeni bir başlangıç olasılığı varsa size yardım teklifinde bulunacaklar. Bu yardımı tevazuyla kabul edin, çünkü başkalarının tecrübelerinden öğrenebileceğiniz çok şey var.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

Bugün idari ve sosyal becerileriniz her zamankinden daha güçlü. Bunu kullanarak olayları kontrol altına almalısınız. Hem işyerinde hem dışarıda başarı sizi bekliyor olacak. Özel hayatınızda samimi ve sıcak davranışlarınız birçok avantaj sağlayacak. Çevrenizdekiler bundan büyük mutluluk duyarak size sevgi dolu davranışlarda bulunacak. Siz de onlara duyduğunuz sevgiyi gösterebilirsiniz.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacak. Sağlığınızı da düşünün. Enerjinizi tamamen tüketmek yerine saklamanız çok daha yararlı.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Bu sıralar bir kriz durumu yaşayabilirsiniz. Olayı daha da büyütmemek için elinizden geleni yapın. Olabilecek tatsız tecrübelere ve bunların yaratacağı hislere ılımlı ve sağduyulu bir şekilde yaklaşırsanız, sıkıntınız kalıcı bir hasar bırakmadan uçup gidecektir. Sağlığınıza dikkat edin.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Zihniniz ve bedeniniz son derece formda ve neye elinizi atsanız başaracağınızı hissediyorsunuz. Bu enerjiyi, uzun süredir aklınızda olan bir projeyi başlatmak için kullanın. Şimdi en uygun zaman. Projenizin başarılı olması için ne gerekiyorsa, hepsini temin edin ve hedefinize odaklanın.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Durumu düzeltecek bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Bir şey yolunda gitmezse hemen suçu kendinizde aramayın. Belki de sadece dış koşullar müsait değildir. Kendinize iyi davranın, her şeyi oluruna bırakın. Böyle yaptığınızda, bazen önünüzde öyle yollar açılır ki yepyeni olanaklarla karşılaşırsınız. İşte o zaman enerjinizi vargücünüzle harcayabilirsiniz.

Kova Kova Günlük burç yorumu

Şu sıralar planlarınız pek yolunda gitmiyor. Belki de değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeniz gerekiyor. Ama hayal kırıklığınızın sizi kösteklemesine izin vermeyin, bilakis önünüzdeki hedeflere odaklanın. Ulaşmanız biraz daha uzun sürse bile, azim ve sebatla hedefinize mutlaka ulaşacaksınız.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Son zamanlarda belirsizlikten bıktıysanız ve bir türlü karar veremiyorsanız, sonunda her şeyi daha parlak bir ışıkta görebileceksiniz. Kendinizi, verdiğiniz bir kararın iyi sonucunu görebilecek kadar aklı başında hissedeceksiniz. Artık sorunlara farklı perspektiflerden bakabilecek ve tüm açılardan kabul görecek bir uzlaşma noktası bulabileceksiniz.