esturk.net

Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Sonuçları

Son Güncelleme : 10 Aralık 2018 16:12
Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Sonuçları

HEYECANIN ADRESİ

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 12. Hafta
09/12/2018 13:00 Seyrantepe Şilbe 1 Nolu Saha Diyarbakır Yolspor 0 - 2 Siirt İl Özel İdare
09/12/2018 13:00 Erciş İlçe Sahası Erciş Gençlik Belediyespor 1 - 1 Bağlar Belediyespor
09/12/2018 13:00 Batman 19 Mayıs 2 Nolu Saha 1955 Batman Belediyespor 2 - 0 Karlıova Yıldırımspor
09/12/2018 13:00 Bitlis 8 Ağustos Stadı Bitlis Özgüzelderespor 9 - 0 Ağrı Gençlerbirliği
09/12/2018 13:00 Yüksekova İlçe Sahası Yüksekova Belediyespor 1 - 1 Muş Menderesspor
09/12/2018 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor 2 - 0 Mardin B.Belediyespor
09/12/2018 13:00 Bingöl Şehir Stadı S 12 Bingölspor 2 - 2 1960 Silopispor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 12. Hafta
      11 Nisanspor 3 - 0 Hankendispor
09/12/2018 14:00 Şarkışla İlçe Stadı Şarkışla Belediyespor 0 - 0 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
09/12/2018 14:00 Elbistan Sentetik İlçe Stadı Elbistan Belediyespor 1 - 1 Ankas İstiklalspor
09/12/2018 14:00 Kahta İlçe Stadı Kahta Dirilişspor 0 - 4 Malatya Y.Belediyespor
09/12/2018 14:00 Demirkent Sentetik Saha Ulalar Belediyespor 1 - 2 Kilis Belediyespor
09/12/2018 14:00 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası Pütürge Belediyespor 2 - 2 Dersim 62 Spor
09/12/2018 14:00 Araban İlçe Stadı Araban Belediyespor 0 - 1 1920 Maraşspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 12. Hafta
08/12/2018 13:00 Bayburt Sentetik Saha Bayburt Belediyespor 0 - 1 Arhavispor
09/12/2018 13:00 Bulancak İlçe Stadı 1926 Bulancakspor 3 - 0 Iğdır Esspor
09/12/2018 13:00 Derepazarı İlçe Sahası Kendirli Belediyespor 0 - 0 Tonya Doğanspor
09/12/2018 13:00 Kelkit İlçe Sahası S Kelkit BHürriyetspor 6 - 1 Çayelispor
09/12/2018 13:00 Sarıkamış İlçe Stadı Sarıkamış Gençlerbirliği 0 - 2 Görelespor
09/12/2018 13:00 Araklı İlçe Stadı Araklı 1961 Spor 0 - 1 Yakutiyespor
09/12/2018 13:00 Düzköy İlçe Stadı Haçkaspor 1 - 0 Serhat Ardahanspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 12. Hafta
09/12/2018 14:00 Havza İlçe Sahası Havza Belediyespor 2 - 1 Kastamonu İl Özel İdare
09/12/2018 14:00 Ladik İlçe Sahası Ladik Belediyespor 6 - 0 Safranbolu Belediyespor
09/12/2018 14:00 Turhal İlçe Stadı Turhalspor 0 - 1 Ünye 1957 Spor
09/12/2018 14:00 Sungurlu İlçe Sahası Sungurlu Belediyespor 0 - 4 Yozgatspor 1959 FK
09/12/2018 14:00 Altınordu 1 Nolu Saha Altınordu Belediyespor 1 - 0 Yeni Amasyaspor
09/12/2018 14:00 Çankırı Atatürk Stadı 1074 Çankırıspor 1 - 1 Çarşambaspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 12. Hafta
08/12/2018 14:00 K.K Kardeşler Stadı Kiremithanespor 1 - 0 Talasgücü Belediyespor
09/12/2018 14:00 Adana Vefa Tesisleri Adana Vefa 01 Spor 0 - 2 Arsuz Karaağaçspor
09/12/2018 14:00 Nevşehir 3 Nolu Saha Kapadokya Göremespor 2 - 1 Kırıkhanspor
09/12/2018 14:00 Silifke İlçe Stadı Medcem Silifke Belediyespor 3 - 2 Ceyhanspor
09/12/2018 14:00 Bor 100.Yıl Sahası 1970 Hisarspor 0 - 10 68 Aksaray Bel
09/12/2018 14:00 İskenderun 5 Temmuz Stadı İskenderun Belediye GSK 0 - 2 İçelspor
09/12/2018 14:00 Mut İlçe Stadı Mut İ.Belediyespor 5 - 2 7 Mart Kadirli Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 12. Hafta
08/12/2018 14:00 Eskişehir Teknik Üni.Sahası Anadolu Üniversitesi 1 - 4 1926 Polatlı Bel
09/12/2018 14:00 Çubuk İlçe Stadı Çubukspor Futbol A.Ş 3 - 1 Sarayönü Belediyespor
09/12/2018 14:00 Mamak Türközü Sahası Ankara DSİ 0 - 0 Karaman Belediyespor
09/12/2018 14:00 Kırıkkale Başpınar Stadı Kırıkkale B.Anadoluspor 1 - 0 Akşehirspor
09/12/2018 14:00 Karaçayır Sentetik Saha Yeniçağaspor 0 - 1 Keçiören Bağlumspor
09/12/2018 14:00 Karapınar Atatürk Stadı Karapınar Belediyespor 2 - 1 Kırşehir Çayağzıspor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 12. Hafta
09/12/2018 14:00 Bucak İlçe Stadı Bucak B.Oğuzhanspor 2 - 0 Kuşadasıspor
09/12/2018 14:00 Yatağan İlçe Sahası Yatağanspor 0 - 1 Aydınspor 1923
09/12/2018 14:00 Konyaaltı Atatürk Stadı Konyaaltı Belediyespor 1 - 1 Kale Belediyespor
09/12/2018 14:00 Söke İlçe Stadı Sökespor 3 - 2 Ortaca Belediyespor
09/12/2018 14:00 Didim Atatürk Stadı Didim Belediyespor 2 - 2 Kepez Belediyespor
09/12/2018 14:00 Kızılcabölük Semt Sahası Tavas Birlikspor 1 - 3 Isparta Davrazspor
09/12/2018 14:00 Serinhisar Atatürk Stadı Serinhisarspor 2 - 3 Manavgat Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 12. Hafta
09/12/2018 14:00 Soma Atatürk Stadı Somaspor 2 - 0 Gülbahçespor
09/12/2018 14:00 Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı Ayvalıkgücü Belediyespor 1 - 1 Ödemişspor
09/12/2018 14:00 Orhangazi İlçe Stadı Orhangazi Belediyespor 1 - 0 Altınova Belediyespor
09/12/2018 14:00 Buca Eski İlçe Stadı İzmirspor 2 - 1 Urganlıspor
09/12/2018 14:00 Yalova Atatürk Stadı Yalova Kadıköyspor 0 - 2 Burhaniye Belediyespor
09/12/2018 14:00 Salihli Ramiz Turan Stadı Salihli Belediyespor 1 - 3 Yıldırım Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 12. Hafta
09/12/2018 14:00 Yıldıztabya Stadı Gaziosmanpaşa 1 - 0 Kütahya Çamlıcaspor
09/12/2018 14:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Maltepespor 1 - 0 Büyük Derbentspor
09/12/2018 14:00 Tavşanlı Ada Stadı TKİ Tavşanlı Linyitspor 1 - 1 Bozüyük Vitraspor
09/12/2018 14:00 Ş.Bnb.A.Kulaksız Stadı Başiskele Doğantepespor 1 - 2 Sultangazispor
09/12/2018 14:00 Yusuf Tırpancı Sahası Bornova Yeşilova 1 - 1 Vefa
09/12/2018 14:00 Halil Akkaş Sahası Kütahyaspor 2 - 2 Çayırovaspor
09/12/2018 14:00 Derince İlçe Stadı Belediye Derincespor 0 - 1 Aliağa Futbol A.Ş
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 12. Hafta
      Serdivanspor 3 - 0 Yeşil Bursa
09/12/2018 14:00 Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Karadeniz Ereğli Bel 1 - 2 1877 Alemdağspor
09/12/2018 14:00 Şıralık 2 Nolu Saha Çilimli Belediyespor 3 - 0 Küçükyalı Yelkenspor
09/12/2018 14:00 Karasu İlçe Stadı Karasuspor 1 - 4 Hendekspor
09/12/2018 14:00 Bayrampaşa Büyükşehir Bel  Beşyüzevlerspor 1 - 2 Kaynaşlı Belediyespor
09/12/2018 14:00 Beylerbeyi 75.Yıl Stadı Beylerbeyi 1 - 2 Devrek Belediyespor
09/12/2018 14:00 Atıcılar 2 Nolu Saha Bursa Zaferspor 1 - 0 Bartınspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 12. Hafta
09/12/2018 14:00 Biga İlyas Bayram Stadı Biga Adaspor 1 - 2 Çengelköyspor
09/12/2018 14:00 Edirne 25 Kasım Stadı Edirnespor 1 - 3 Kartalspor
09/12/2018 14:00 Tekirdağ Namık Kemal Stadı Tekirdağspor 2 - 1 Bigaspor
09/12/2018 14:00 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Yeşilköyspor 1 - 2 Uzunköprüspor
09/12/2018 14:00 Alemdağ Stadı Modafen 3 - 0 Çorluspor 1947
09/12/2018 14:00 Çanakkale 18 Mart Stadı Çanakkale Dardanel SK 1 - 0 Kırklareli Kavaklıspor
09/12/2018 14:00 Lüleburgaz 8 Kasım Stadı Lüleburgaz İstasyonspor 0 - 2 Çerkezköy 1911 Doğ

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Takımlar OGBMAYAvP
Medipol Başakşehir 28 18 7 3 44 15 29 61
Galatasaray 28 16 8 4 59 28 31 56
Beşiktaş 28 15 8 5 60 37 23 53
Trabzonspor 28 14 7 7 50 37 13 49
Evkur Yeni Malatyaspor 28 10 8 10 38 37 1 38
Aytemiz Alanyaspor 28 11 5 12 30 34 -4 38
Antalyaspor 28 11 5 12 31 45 -14 38
Çaykur Rizespor 28 9 10 9 40 40 0 37
Kasımpaşa 28 11 4 13 46 50 -4 37
Atiker Konyaspor 28 8 12 8 33 33 0 36
İstikbal Mobilya Kayserispor 28 9 9 10 27 37 -10 36
Demir Grup Sivasspor 28 9 8 11 40 43 -3 35
MKE Ankaragücü 28 10 5 13 30 42 -12 35
Fenerbahçe 28 7 12 9 34 39 -5 33
Bursaspor 28 5 13 10 24 33 -9 28
Göztepe 28 8 3 17 26 36 -10 27
BŞB Erzurumspor 28 5 10 13 29 38 -9 25
Akhisarspor 28 6 6 16 29 46 -17 24
Takımlar OGBMAYAvP
Gençlerbirliği 29 19 4 6 42 23 19 61
Abalı Denizlispor 29 17 8 4 50 30 20 59
Hatayspor 29 15 9 5 44 19 25 54
Gazişehir Gaziantep FK 29 15 7 7 50 24 26 52
Osmanlıspor FK 29 16 3 10 40 23 17 51
Ümraniyespor 29 14 7 8 36 27 9 49
Adana Demirspor 29 14 6 9 42 33 9 48
Altınordu 29 12 9 8 39 27 12 45
Boluspor 29 12 7 10 35 28 7 43
Altay 29 10 10 9 43 33 10 40
İstanbulspor 29 8 12 9 37 37 0 36
Balıkesirspor Baltok 29 10 6 13 28 37 -9 36
Adanaspor 29 8 9 12 35 39 -4 33
Eskişehirspor 29 8 7 14 36 55 -19 31
Giresunspor 29 6 11 12 26 34 -8 29
Afjet Afyonspor 29 6 7 16 33 47 -14 25
Birevim Elazığspor 29 6 5 18 32 52 -20 23
Kardemir Karabükspor 29 0 3 26 8 88 -80 0