esturk.net

Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Sonuçları

Son Güncelleme : 03 Aralık 2018 17:12
Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Sonuçları

HEYECANIN ADRESİ

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 13:00 Seyrantepe Şilbe 1 Nolu Saha Diyarbakır Yolspor 1 - 0 12 Bingölspor
02/12/2018 13:00 Silopi İlçe Sahası 1960 Silopispor 3 - 1 Ağrı 1970 Spor
02/12/2018 13:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin B.Belediyespor 3 - 1 Yüksekova Belediyespor
02/12/2018 13:00 Muş Şehir Stadı Muş Menderesspor 0 - 0 Bitlis Özgüzelderespor
02/12/2018 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 0 - 4 1955 Batman Bel
02/12/2018 13:00 Karlıova İlçe Sahası Karlıova Yıldırımspor 3 - 1 Erciş Gençlik Belediyespor
02/12/2018 13:00 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare 0 - 0 Bağlar Belediyespor

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 11. Hafta

      Hankendispor 0 - 3 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
02/12/2018 14:00 Yenice 2 Nolu Saha 11 Nisanspor 2 - 0 Araban Belediyespor
02/12/2018 14:00 Hanefi Mahçiçek Stadı 1920 Maraşspor 3 - 0 Pütürge Belediyespor
02/12/2018 14:00 Tunceli Atatürk Stadı Dersim 62 Spor 2 - 0 Ulalar Belediyespor
02/12/2018 14:00 Kilis 7 Aralık Stadı Kilis Belediyespor 2 - 1 Kahta Dirilişspor
02/12/2018 14:00 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası Malatya Yeşilyurt B 2 - 0 Elbistan Belediyespor
02/12/2018 14:00 Gazikent Sahası Ankas İstiklalspor 1 - 1 Şarkışla Belediyespor

Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 13:00 Ardahan 80.Yıl Cumhuriyet Serhat Ardahanspor 1 - 0 Yakutiyespor
02/12/2018 13:00 Görele 13 Şubat Stadı Görelespor 1 - 1 Araklı 1961 Spor
02/12/2018 13:00 Çayeli İlçe Stadı Çayelispor 2 - 0 Sarıkamış Gençlerbirliği
02/12/2018 13:00 Arhavi İlçe Stadı Arhavispor 1 - 2 Kelkit B.Hürriyetspor
02/12/2018 13:00 Vakfıkebir İlçe Stadı Tonya Doğanspor 2 - 1 Bayburt Belediyespor
02/12/2018 13:00 Iğdır Kışla Semt Sahası Iğdır Esspor 0 - 1 Kendirli Belediyespor
02/12/2018 13:00 Düzköy İlçe Stadı Haçkaspor 2 - 0 1926 Bulancakspor

Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 14:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor 2 - 1 Altınordu Belediyespor
02/12/2018 14:00 Amasya 12 Haziran Stadı Yeni Amasyaspor 5 - 0 Sungurlu Belediyespor
02/12/2018 14:00 Yozgat Bozok Stadı Yozgatspor 1959 FK 3 - 0 Turhalspor
02/12/2018 14:00 Ünye İlçe Stadı Ünye 1957 Spor 3 - 1 Ladik Belediyespor
02/12/2018 14:00 Safranbolu İlçe Sahası Safranbolu Belediyespor 0 - 1 Havza Belediyespor
02/12/2018 14:00 Sinop 80.Yıl Stadı Sinopspor 3 - 2 1074 Çankırıspor

Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 11. Hafta

01/12/2018 14:00 Kırıkhan İlçe Stadı Kırıkhanspor 0 - 1 Medcem Silifke B
02/12/2018 14:00 Kadirli İlçe Stadı 7 Mart Kadirli Demirspor 1 - 2 Talasgücü Belediyespor
02/12/2018 14:00 Mersin Stadyumu İçelspor 0 - 1 Kiremithanespor
02/12/2018 14:00 Dağılgan Stadı 68 Aksaray Belediyespor 5 - 0 İskenderun Belediye GSK
02/12/2018 14:00 Ceyhan İlçe Stadı Ceyhanspor 7 - 2 1970 Hisarspor
02/12/2018 14:00 Karaağaç Spor Kompleksi Arsuz Karaağaçspor 3 - 0 Kapadokya Göremespor
02/12/2018 14:00 Mut İlçe Stadı Mut İdman Yurdu B 1 - 0 Adana Vefa 01 Spor

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 14:00 Sandıklı İlçe Stadı Sandıklıspor 1 - 1 Çubukspor Futbol A.Ş
02/12/2018 14:00 Bağlum Belediye Stadı Keçiören B.Bağlumspor 4 - 1 Karapınar Belediyespor
02/12/2018 14:00 Polatlı İlçe Stadı 1926 Polatlı Belediyespor 1 - 0 Yeniçağaspor
02/12/2018 14:00 Akşehir Nasreddin Hoca Stadı Akşehirspor 1 - 0 Anadolu Üniversitesi
02/12/2018 14:00 Kemal Kaynaş Stadı Karaman Belediyespor 0 - 0 Kırıkkale B.Anadoluspor
02/12/2018 14:00 Sarayönü İlçe Stadı Sarayönü Belediyespor 1 - 1 Ankara DSİ

Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 14:00 Manavgat Atatürk Stadı Manavgat Belediyespor 0 - 0 Isparta Davrazspor
02/12/2018 14:00 Kepez Hasan Doğan Sahası Kepez Belediyespor 2 - 0 Tavas Birlikspor
02/12/2018 14:00 Ortaca Ahmet Ateş Stadı Ortaca Belediyespor 1 - 1 Didim Belediyespor
02/12/2018 14:00 Kale İlçe Sahası Kale Belediyespor 1 - 2 Sökespor
02/12/2018 14:00 Adnan Menderes Stadı Aydınspor 1923 2 - 0 Konyaaltı Belediyespor
02/12/2018 14:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor 4 - 0 Yatağanspor
02/12/2018 14:00 Serinhisar Atatürk Stadı Serinhisarspor 0 - 1 Bucak B.Oğuzhanspor

Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 14:00 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Yıldırım Belediyespor 1 - 1 Yalova Kadıköyspor
02/12/2018 14:00 Burhaniye 8 Eylül Stadı S Burhaniye Belediyespor 1 - 2 İzmirspor
02/12/2018 14:00 Urganlı Sahası Urganlıspor 1 - 1 Orhangazi Belediyespor
02/12/2018 14:00 Altınova Hersekzade Ahmetpaşa  Altınova Belediyespor 1 - 2 Ayvalıkgücü Belediyespor
02/12/2018 14:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı Ödemişspor 0 - 2 Somaspor
02/12/2018 14:00 Çiğli Bld Atatürk Stadı Çiğli Belediyespor 2 - 0 Salihli Belediyespor

Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 14:00 Petkim Sahası Aliağa Futbol A.Ş 0 - 0 Çayırovaspor
02/12/2018 14:00 Şenlikköy Stadı Vefa 0 - 0 Kütahyaspor
02/12/2018 14:00 Cebeci Spor Kompleksi Sultangazispor 0 - 0 Bornova Yeşilova
02/12/2018 14:00 Bozüyük İlçe Stadı Bozüyük Vitraspor 1 - 3 Başiskele Doğantepespor
02/12/2018 14:00 Derbent Stadı Büyük Derbentspor 0 - 2 TKİ Tavşanlı Linyitspor
02/12/2018 14:00 Halil Akkaş Sahası Kütahya Çamlıcaspor 0 - 2 Maltepespor
02/12/2018 14:00 Derince İlçe Stadı Belediye Derincespor 3 - 0 Gaziosmanpaşa

Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 11. Hafta

      Bartınspor 3 - 0 Yeşil Bursa
01/12/2018 14:00 Devrek İlçe Sahası Devrek Belediyespor 1 - 3 Serdivanspor
02/12/2018 14:00 Kaynaşlı İlçe Stadı Kaynaşlı Belediyespor 3 - 0 Beylerbeyi
02/12/2018 14:00 Hendek Atatürk Stadı Hendekspor 1 - 3 Beşyüzevlerspor
02/12/2018 14:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Küçükyalı Yelkenspor 2 - 1 Karasuspor
02/12/2018 14:00 Alemdağ Stadı 1877 Alemdağspor 3 - 2 Çilimli Belediyespor
02/12/2018 14:00 Atıcılar 2 Nolu Saha Bursa Zaferspor 2 - 1 Karadeniz E.Belediyespor

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 14:00 Çerkezköy Mustafa Uğraş Çim Çerkezköy 1911 D 3 - 0 Kırklareli Kavaklıspor
02/12/2018 14:00 Çorlu General Basri Saran S Çorluspor 1947 0 - 1 Çanakkale Dardanel SK
02/12/2018 14:00 Uzunköprü Ergene Stadı Uzunköprüspor 0 - 3 Modafen
02/12/2018 14:00 Biga İlyas Bayram Stadı Bigaspor 2 - 1 Yeşilköyspor
02/12/2018 14:00 Bulvar Mimar Kubilay Köse Sahası Kartalspor 1 - 1 Tekirdağspor
02/12/2018 14:00 Çavuşbaşı M.Hanefi Dil. Sahası Çengelköyspor 1 - 2 Edirnespor
02/12/2018 14:00 Lüleburgaz 8 Kasım Stadı Lüleburgaz İstasyonspor 0 - 6 Biga Adaspor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Takımlar OGBMAYAvP
Yukatel Denizlispor 1 1 0 0 2 0 2 3
Çaykur Rizespor 1 1 0 0 1 0 1 3
Alanyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Antalyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Beşiktaş 0 0 0 0 0 0 0 0
Sivasspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Fenerbahçe 0 0 0 0 0 0 0 0
Gazişehir Gaziantep FK 0 0 0 0 0 0 0 0
Göztepe 0 0 0 0 0 0 0 0
İstikbal Mobilya Kayserispor 0 0 0 0 0 0 0 0
Kasımpaşa 0 0 0 0 0 0 0 0
Konyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Medipol Başakşehir 0 0 0 0 0 0 0 0
MKE Ankaragücü 0 0 0 0 0 0 0 0
Trabzonspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Yeni Malatyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Gençlerbirliği 1 0 0 1 0 1 -1 0
Galatasaray 1 0 0 1 0 2 -2 0
Takımlar OGBMAYAvP
1 1 0 0 2 0 2 3
Adana Demirspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Adanaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Akhisarspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Altay 0 0 0 0 0 0 0 0
Altınordu 0 0 0 0 0 0 0 0
Balıkesir B. 0 0 0 0 0 0 0 0
Boluspor 0 0 0 0 0 0 0 0
BB Erzurumspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Bursaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Fatih Karagümrük 0 0 0 0 0 0 0 0
Hatayspor 0 0 0 0 0 0 0 0
İstanbulspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Keçiörengücü 0 0 0 0 0 0 0 0
Osmanlıspor FK 0 0 0 0 0 0 0 0
Ümraniyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
Giresunspor 1 0 0 1 0 2 2 0
Eskişehirspor 0 0 0 0 0 0 0 6
sakarya escort izmit escort