Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Sonuçları

Son Güncelleme : 03 Aralık 2018 17:12
Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Sonuçları

HEYECANIN ADRESİ

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 13:00 Seyrantepe Şilbe 1 Nolu Saha Diyarbakır Yolspor 1 - 0 12 Bingölspor
02/12/2018 13:00 Silopi İlçe Sahası 1960 Silopispor 3 - 1 Ağrı 1970 Spor
02/12/2018 13:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin B.Belediyespor 3 - 1 Yüksekova Belediyespor
02/12/2018 13:00 Muş Şehir Stadı Muş Menderesspor 0 - 0 Bitlis Özgüzelderespor
02/12/2018 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 0 - 4 1955 Batman Bel
02/12/2018 13:00 Karlıova İlçe Sahası Karlıova Yıldırımspor 3 - 1 Erciş Gençlik Belediyespor
02/12/2018 13:00 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare 0 - 0 Bağlar Belediyespor

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 11. Hafta

      Hankendispor 0 - 3 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
02/12/2018 14:00 Yenice 2 Nolu Saha 11 Nisanspor 2 - 0 Araban Belediyespor
02/12/2018 14:00 Hanefi Mahçiçek Stadı 1920 Maraşspor 3 - 0 Pütürge Belediyespor
02/12/2018 14:00 Tunceli Atatürk Stadı Dersim 62 Spor 2 - 0 Ulalar Belediyespor
02/12/2018 14:00 Kilis 7 Aralık Stadı Kilis Belediyespor 2 - 1 Kahta Dirilişspor
02/12/2018 14:00 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası Malatya Yeşilyurt B 2 - 0 Elbistan Belediyespor
02/12/2018 14:00 Gazikent Sahası Ankas İstiklalspor 1 - 1 Şarkışla Belediyespor

Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 13:00 Ardahan 80.Yıl Cumhuriyet Serhat Ardahanspor 1 - 0 Yakutiyespor
02/12/2018 13:00 Görele 13 Şubat Stadı Görelespor 1 - 1 Araklı 1961 Spor
02/12/2018 13:00 Çayeli İlçe Stadı Çayelispor 2 - 0 Sarıkamış Gençlerbirliği
02/12/2018 13:00 Arhavi İlçe Stadı Arhavispor 1 - 2 Kelkit B.Hürriyetspor
02/12/2018 13:00 Vakfıkebir İlçe Stadı Tonya Doğanspor 2 - 1 Bayburt Belediyespor
02/12/2018 13:00 Iğdır Kışla Semt Sahası Iğdır Esspor 0 - 1 Kendirli Belediyespor
02/12/2018 13:00 Düzköy İlçe Stadı Haçkaspor 2 - 0 1926 Bulancakspor

Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 14:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor 2 - 1 Altınordu Belediyespor
02/12/2018 14:00 Amasya 12 Haziran Stadı Yeni Amasyaspor 5 - 0 Sungurlu Belediyespor
02/12/2018 14:00 Yozgat Bozok Stadı Yozgatspor 1959 FK 3 - 0 Turhalspor
02/12/2018 14:00 Ünye İlçe Stadı Ünye 1957 Spor 3 - 1 Ladik Belediyespor
02/12/2018 14:00 Safranbolu İlçe Sahası Safranbolu Belediyespor 0 - 1 Havza Belediyespor
02/12/2018 14:00 Sinop 80.Yıl Stadı Sinopspor 3 - 2 1074 Çankırıspor

Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 11. Hafta

01/12/2018 14:00 Kırıkhan İlçe Stadı Kırıkhanspor 0 - 1 Medcem Silifke B
02/12/2018 14:00 Kadirli İlçe Stadı 7 Mart Kadirli Demirspor 1 - 2 Talasgücü Belediyespor
02/12/2018 14:00 Mersin Stadyumu İçelspor 0 - 1 Kiremithanespor
02/12/2018 14:00 Dağılgan Stadı 68 Aksaray Belediyespor 5 - 0 İskenderun Belediye GSK
02/12/2018 14:00 Ceyhan İlçe Stadı Ceyhanspor 7 - 2 1970 Hisarspor
02/12/2018 14:00 Karaağaç Spor Kompleksi Arsuz Karaağaçspor 3 - 0 Kapadokya Göremespor
02/12/2018 14:00 Mut İlçe Stadı Mut İdman Yurdu B 1 - 0 Adana Vefa 01 Spor

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 14:00 Sandıklı İlçe Stadı Sandıklıspor 1 - 1 Çubukspor Futbol A.Ş
02/12/2018 14:00 Bağlum Belediye Stadı Keçiören B.Bağlumspor 4 - 1 Karapınar Belediyespor
02/12/2018 14:00 Polatlı İlçe Stadı 1926 Polatlı Belediyespor 1 - 0 Yeniçağaspor
02/12/2018 14:00 Akşehir Nasreddin Hoca Stadı Akşehirspor 1 - 0 Anadolu Üniversitesi
02/12/2018 14:00 Kemal Kaynaş Stadı Karaman Belediyespor 0 - 0 Kırıkkale B.Anadoluspor
02/12/2018 14:00 Sarayönü İlçe Stadı Sarayönü Belediyespor 1 - 1 Ankara DSİ

Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 14:00 Manavgat Atatürk Stadı Manavgat Belediyespor 0 - 0 Isparta Davrazspor
02/12/2018 14:00 Kepez Hasan Doğan Sahası Kepez Belediyespor 2 - 0 Tavas Birlikspor
02/12/2018 14:00 Ortaca Ahmet Ateş Stadı Ortaca Belediyespor 1 - 1 Didim Belediyespor
02/12/2018 14:00 Kale İlçe Sahası Kale Belediyespor 1 - 2 Sökespor
02/12/2018 14:00 Adnan Menderes Stadı Aydınspor 1923 2 - 0 Konyaaltı Belediyespor
02/12/2018 14:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor 4 - 0 Yatağanspor
02/12/2018 14:00 Serinhisar Atatürk Stadı Serinhisarspor 0 - 1 Bucak B.Oğuzhanspor

Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 14:00 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Yıldırım Belediyespor 1 - 1 Yalova Kadıköyspor
02/12/2018 14:00 Burhaniye 8 Eylül Stadı S Burhaniye Belediyespor 1 - 2 İzmirspor
02/12/2018 14:00 Urganlı Sahası Urganlıspor 1 - 1 Orhangazi Belediyespor
02/12/2018 14:00 Altınova Hersekzade Ahmetpaşa  Altınova Belediyespor 1 - 2 Ayvalıkgücü Belediyespor
02/12/2018 14:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı Ödemişspor 0 - 2 Somaspor
02/12/2018 14:00 Çiğli Bld Atatürk Stadı Çiğli Belediyespor 2 - 0 Salihli Belediyespor

Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 14:00 Petkim Sahası Aliağa Futbol A.Ş 0 - 0 Çayırovaspor
02/12/2018 14:00 Şenlikköy Stadı Vefa 0 - 0 Kütahyaspor
02/12/2018 14:00 Cebeci Spor Kompleksi Sultangazispor 0 - 0 Bornova Yeşilova
02/12/2018 14:00 Bozüyük İlçe Stadı Bozüyük Vitraspor 1 - 3 Başiskele Doğantepespor
02/12/2018 14:00 Derbent Stadı Büyük Derbentspor 0 - 2 TKİ Tavşanlı Linyitspor
02/12/2018 14:00 Halil Akkaş Sahası Kütahya Çamlıcaspor 0 - 2 Maltepespor
02/12/2018 14:00 Derince İlçe Stadı Belediye Derincespor 3 - 0 Gaziosmanpaşa

Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 11. Hafta

      Bartınspor 3 - 0 Yeşil Bursa
01/12/2018 14:00 Devrek İlçe Sahası Devrek Belediyespor 1 - 3 Serdivanspor
02/12/2018 14:00 Kaynaşlı İlçe Stadı Kaynaşlı Belediyespor 3 - 0 Beylerbeyi
02/12/2018 14:00 Hendek Atatürk Stadı Hendekspor 1 - 3 Beşyüzevlerspor
02/12/2018 14:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Küçükyalı Yelkenspor 2 - 1 Karasuspor
02/12/2018 14:00 Alemdağ Stadı 1877 Alemdağspor 3 - 2 Çilimli Belediyespor
02/12/2018 14:00 Atıcılar 2 Nolu Saha Bursa Zaferspor 2 - 1 Karadeniz E.Belediyespor

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 11. Hafta

02/12/2018 14:00 Çerkezköy Mustafa Uğraş Çim Çerkezköy 1911 D 3 - 0 Kırklareli Kavaklıspor
02/12/2018 14:00 Çorlu General Basri Saran S Çorluspor 1947 0 - 1 Çanakkale Dardanel SK
02/12/2018 14:00 Uzunköprü Ergene Stadı Uzunköprüspor 0 - 3 Modafen
02/12/2018 14:00 Biga İlyas Bayram Stadı Bigaspor 2 - 1 Yeşilköyspor
02/12/2018 14:00 Bulvar Mimar Kubilay Köse Sahası Kartalspor 1 - 1 Tekirdağspor
02/12/2018 14:00 Çavuşbaşı M.Hanefi Dil. Sahası Çengelköyspor 1 - 2 Edirnespor
02/12/2018 14:00 Lüleburgaz 8 Kasım Stadı Lüleburgaz İstasyonspor 0 - 6 Biga Adaspor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Takımlar OGBMAYAvP
Medipol Başakşehir 14 9 3 2 19 6 13 30
Kasımpaşa 14 8 2 4 31 21 10 26
Antalyaspor 15 8 2 5 19 19 0 26
Beşiktaş 15 7 4 4 25 17 8 25
Evkur Yeni Malatyaspor 15 7 4 4 23 15 8 25
Trabzonspor 15 7 4 4 26 19 7 25
Galatasaray 15 7 4 4 25 18 7 25
Atiker Konyaspor 15 5 6 4 20 18 2 21
Demir Grup Sivasspor 15 5 6 4 18 19 -1 21
MKE Ankaragücü 14 6 2 6 17 18 -1 20
Bursaspor 15 4 7 4 16 16 0 19
Göztepe 15 6 0 9 15 19 -4 18
Akhisarspor 15 4 4 7 19 25 -6 16
Aytemiz Alanyaspor 15 5 1 9 11 20 -9 16
BŞB Erzurumspor 15 3 5 7 13 19 -6 14
Fenerbahçe 15 3 5 7 14 22 -8 14
Kayserispor 14 3 3 8 10 24 -14 12
Çaykur Rizespor 15 1 8 6 17 23 -6 11
Takımlar OGBMAYAvP
Gençlerbirliği 15 11 2 2 25 7 18 35
Denizlispor 15 9 3 3 25 15 10 30
Gazişehir Gaziantep FK 14 8 4 2 25 8 17 28
Ümraniyespor 15 8 3 4 17 12 5 27
Boluspor 15 8 2 5 19 14 5 26
Altınordu 15 6 6 3 19 11 8 24
Adana Demirspor 14 7 2 5 18 13 5 23
Osmanlıspor FK 15 7 2 6 17 12 5 23
Hatayspor 15 6 5 4 14 10 4 23
İstanbulspor 15 4 6 5 20 22 -2 18
Giresunspor 14 5 2 7 16 18 -2 17
Balıkesirspor Baltok 14 4 5 5 13 17 -4 17
Altay 15 4 4 7 20 17 3 16
Adanaspor 15 3 7 5 17 19 -2 16
Afjet Afyonspor 15 4 3 8 20 23 -3 15
Eskişehirspor 15 4 3 8 14 30 -16 15
Tetiş Yapı Elazığspor 15 3 3 9 17 28 -11 12
Kardemir Karabükspor 15 0 2 13 4 44 -40 -1