esturk.net

Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

Son Güncelleme : 22 Şubat 2019 08:02
Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

HEYECANIN ADRESİ

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 19. Hafta
24/02/2019 13:00 Silopi İlçe Sahası 1960 Silopispor   -   Bağlar Belediyespor
24/02/2019 13:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin Büyükşehir   -   Karlıova Yıldırımspor
24/02/2019 13:00 Muş Sentetik Saha Muş Menderesspor   -   Ağrı Gençlerbirliği
24/02/2019 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor   -   Bitlis Özgüzelderespor
24/02/2019 13:00 Bingöl Şehir Stadı 12 Bingölspor   -   1955 Batman Belediyespor
24/02/2019 13:00 Seyrantepe Şilbe SentetiK Diyarbakır Yolspor   -   Erciş Gençlik Belediyespor
24/02/2019 13:00 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare   -   Yüksekova Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 19. Hafta
      Hankendispor 0 - 3 Ulalar Belediyespor
24/02/2019 14:00 Hanefi Mahçiçek Stadı 1920 Maraşspor   -   Şanlıurfa BŞ Belediyespor
24/02/2019 14:00 Tunceli Atatürk Stadı Dersim 62 Spor   -   Ankas İstiklalspor
24/02/2019 14:00 Kilis 7 Aralık Stadı Kilis Belediyespor   -   Malatya Yeşilyurt Be
24/02/2019 14:00 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası Pütürge Belediyespor   -   Kahta Dirilişspor
24/02/2019 14:00 Araban İlçe Stadı  Araban Belediyespor   -   Elbistan Belediyespor
24/02/2019 14:00 Yenice 2 Nolu Saha 11 Nisanspor   -   Şarkışla Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 19. Hafta
24/02/2019 13:00 Ardahan 80.Yıl Cumhuriyet  Serhat Ardahanspor   -   Bayburt Belediyespor
24/02/2019 13:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Haçkaspor   -   Araklı 1961 Spor
24/02/2019 13:00 Bulancak Ek Saha 1926 Bulancakspor   -   Sarıkamış Gençlerbirliği
24/02/2019 13:00 Derepazarı İlçe Sahası Kendirli Belediyespor   -   Kelkit Bel.Hürriyetspor
24/02/2019 13:00 Arhavi İlçe Stadı Arhavispor   -   Çayelispor
24/02/2019 13:00 Vakfıkebir İlçe Stadı Tonya Doğanspor   -   Görelespor
24/02/2019 13:00 Iğdır Merkez Karaağaç Iğdır Esspor   -   Yakutiyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 19. Hafta
24/02/2019 14:00 Yozgat Bozok Stadı Yozgatspor 1959 FK   -   Ünye 1957 Spor
24/02/2019 14:00 Amasya 12 Haziran Stadı Yeni Amasyaspor   -   Safranbolu Belediyespor
24/02/2019 14:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor   -   Kastamonu İl Özel İdare
24/02/2019 14:00 Sinop 80.Yıl Stadı Sinopspor   -   Havza Belediyespor
24/02/2019 14:00 Çankırı Atatürk Stadı 1074 Çankırıspor   -   Ladik Belediyespor
24/02/2019 14:00 Spor Toto Sahası Altınordu Belediyespor   -   Turhalspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 19. Hafta
      Adana Vefa 01 Spor 0 - 3 İskenderun Belediye GSK
23/02/2019 14:00 Kırıkhan İlçe Stadı Kırıkhanspor   -   İçelspor
24/02/2019 14:00 Karaağaç Spor Kompleksi Arsuz Karaağaçspor   -   Talasgücü Belediyespor
24/02/2019 14:00 Ceyhan İlçe Stadı Ceyhanspor   -   68 Aksaray Belediyespor
24/02/2019 14:00 Nevşehir 3 Nolu Saha S Kapadokya Göremespor   -   1970 Hisarspor
24/02/2019 14:00 Mut İlçe Stadı S Mut İdman Yurdu   -   Kiremithanespor
24/02/2019 14:00 Kadirli İlçe Stadı 7 Mart Kadirli Demirspor   -   Medcem Silifke Bel
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 19. Hafta
24/02/2019 14:00 Mamak Türközü Sahası Ankara DSİ   -   Anadolu Üniversitesi
24/02/2019 14:00 Çubuk İlçe Stadı Çubukspor F.A.Ş   -   Yeniçağaspor
24/02/2019 14:00 Sandıklı İlçe Stadı Sandıklıspor   -   Karapınar Belediyespor
24/02/2019 14:00 Sarayönü İlçe Stadı Sarayönü Belediyespor   -   Kırşehir Çayağzıspor
24/02/2019 14:00 Kemal Kaynaş Stadı Karaman Belediyespor   -   Keçiören Bağlumspor
24/02/2019 14:00 Akşehir Nasreddin Hoca Stadı Akşehirspor   -   1926 Polatlı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 19. Hafta
24/02/2019 14:00 Kuşadası Özer Türk Stadı  Kuşadasıspor   -   Isparta Davrazspor
24/02/2019 14:00 Adnan Menderes Stadı Aydınspor 1923   -   Kepez Belediyespor
24/02/2019 14:00 Kale İlçe Sahası Kale Belediyespor   -   Ortaca Belediyespor
24/02/2019 14:00 Yatağan İlçe Sahası Yatağanspor   -   Sökespor
24/02/2019 14:00 Bucak İlçe Stadı Bucak Belediye Oğuzhanspor   -   Didim Belediyespor
24/02/2019 14:00 Serinhisar Atatürk Stadı Serinhisarspor   -   Tavas Birlikspor
24/02/2019 14:00 Manavgat Atatürk Stadı Manavgat Belediyespor   -   Konyaaltı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 19. Hafta
24/02/2019 14:00 Urganlı Sahası Urganlıspor   -   Altınova Belediyespor
24/02/2019 14:00 Burhaniye 8 Eylül Stadı Burhaniye Belediyespor   -   Ödemişspor
24/02/2019 14:00 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Yıldırım Belediyespor   -   Gülbahçespor
24/02/2019 14:00 Çiğli Belediye Atatürk Stadı Çiğli Belediyespor   -   Somaspor
24/02/2019 14:00 Salihli Ramiz Turan Stadı Salihli Belediyespor   -   Ayvalıkgücü Belediyespor
24/02/2019 14:00 Yalova Atatürk Stadı Yalova Kadıköyspor   -   Orhangazi Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 19. Hafta
24/02/2019 14:00 Halil Akkaş Sahası Kütahya Çamlıcaspor   -   Çayırovaspor
24/02/2019 14:00 Derbent Stadı Büyük Derbentspor   -   Vefa
24/02/2019 14:00 Bozüyük İlçe Stadı Bozüyük Vitraspor   -   Sultangazispor
24/02/2019 14:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Maltepespor   -   Başiskele Doğantepespor
24/02/2019 14:00 Yıldıztabya Stadı Gaziosmanpaşa   -   Bornova Yeşilova
24/02/2019 14:00 Derince İlçe Stadı Belediye Derincespor   -   Kütahyaspor
24/02/2019 14:00 Aliağa Petkim Sahası Aliağaspor FK   -   TKİ Tavşanlı Linyitspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 19. Hafta
      1877 Alemdağspor 3 - 0 Yeşil Bursa
23/02/2019 14:00 Bulvar Mimar Kubilay Köse  Küçükyalı Yelkenspor   -   Devrek Belediyespor
24/02/2019 14:00 Hendek Atatürk Stadı Hendekspor   -   Kaynaşlı Belediyespor
24/02/2019 14:00 Şıralık 2 Nolu Saha Çilimli Belediyespor   -   Beşyüzevlerspor
24/02/2019 14:00 Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Karadeniz Ereğli Bel   -   Beylerbeyi
24/02/2019 14:00 Atıcılar 3 Nolu Saha Bursa Zaferspor   -   Serdivanspor
24/02/2019 14:00 Bartın Atatürk Stadı Bartınspor   -   Karasuspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 19. Hafta
23/02/2019 14:00 Biga İlyas Bayram Stadı Biga Adaspor   -   Modafenspor
24/02/2019 14:00 Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç  Çengelköyspor   -   Kavaklıspor
24/02/2019 14:00 Bulvar Mimar Kubilay Köse  Kartalspor   -   Çorluspor 1947
24/02/2019 14:00 Biga İlyas Bayram Stadı Bigaspor   -   Uzunköprüspor
24/02/2019 14:00 Edirne 25 Kasım Stadı Edirnespor   -   Yeşilköyspor
24/02/2019 14:00 Lüleburgaz 8 Kasım Stadı Lüleburgaz İstasyonspor   -   Çanakkale Dardanel SK
24/02/2019 14:00 Çerkezköy Mustafa Uğraş Çim Çerkezköy 1911 Doğanspor   -   Tekirdağspor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Takımlar OGBMAYAvP
Galatasaray 33 20 9 4 69 32 37 69
Medipol Başakşehir 33 19 9 5 48 21 27 66
Beşiktaş 33 18 8 7 69 44 25 62
Trabzonspor 33 17 9 7 61 44 17 60
Evkur Yeni Malatyaspor 33 13 8 12 46 44 2 47
Antalyaspor 33 13 6 14 38 52 -14 45
Atiker Konyaspor 33 9 16 8 40 38 2 43
Fenerbahçe 33 10 13 10 41 43 -2 43
Aytemiz Alanyaspor 33 12 7 14 36 42 -6 43
Çaykur Rizespor 33 9 14 10 46 47 -1 41
İstikbal Mobilya Kayserispor 33 10 11 12 35 48 -13 41
MKE Ankaragücü 33 11 7 15 37 51 -14 40
Kasımpaşa 33 11 6 16 51 59 -8 39
Demir Grup Sivasspor 33 9 11 13 45 51 -6 38
Göztepe 33 10 5 18 35 41 -6 35
Bursaspor 33 6 16 11 26 36 -10 34
BŞB Erzurumspor 33 7 11 15 34 43 -9 32
Akhisarspor 33 6 8 19 33 54 -21 26
Takımlar OGBMAYAvP
Abalı Denizlispor 34 21 9 4 67 32 35 72
Gençlerbirliği 34 22 4 8 50 28 22 70
Hatayspor 34 19 10 5 57 22 35 67
Osmanlıspor FK 34 19 5 10 49 26 23 62
Gazişehir Gaziantep FK 34 17 8 9 60 31 29 59
Adana Demirspor 34 17 7 10 50 36 14 58
Altınordu 34 16 9 9 50 33 17 57
Ümraniyespor 34 14 11 9 44 37 7 53
Boluspor 34 14 7 13 41 41 0 49
Altay 34 12 11 11 52 40 12 47
İstanbulspor 34 10 13 11 45 46 -1 43
Adanaspor 34 9 10 15 41 49 -8 37
Giresunspor 34 8 12 14 32 41 -9 36
Eskişehirspor 34 9 8 17 44 66 -22 35
Balıkesirspor Baltok 34 11 7 16 36 45 -9 34
Afjet Afyonspor 34 7 9 18 38 55 -17 30
Birevim Elazığspor 34 6 7 21 38 64 -26 25
Kardemir Karabükspor 34 0 3 31 10 112 -102 0