esturk.net

Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

Son Güncelleme : 13 Aralık 2018 01:12
Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

HEYECANIN ADRESİ

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 13. Hafta
16/12/2018 13:00 Silopi İlçe Sahası S 1960 Silopispor   -   Diyarbakır Yolspor
16/12/2018 13:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin B Belediyespor   -   12 Bingölspor
16/12/2018 13:00 Muş Şehir Stadı Muş Menderesspor   -   Ağrı 1970 Spor
16/12/2018 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği   -   Yüksekova Belediyespor
16/12/2018 13:00 Karlıova İlçe Sahası Karlıova Yıldırımspor   -   Bitlis Özgüzelderespor
16/12/2018 13:00 Seyrantepe Şilbe 1 Nolu Saha Bağlar Belediyespor   -   1955 Batman Belediyespor
16/12/2018 13:00 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare   -   Erciş Gençlik Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 13. Hafta
      Hankendispor 0 - 3 Şarkışla Belediyespor
15/12/2018 13:00 Tunceli Atatürk Stadı Dersim 62 Spor   -   Araban Belediyespor
16/12/2018 14:00 Hanefi Mahçiçek Stadı 1920 Maraşspor   -   11 Nisanspor
16/12/2018 14:00 Kilis 7 Aralık Stadı Kilis Belediyespor   -   Pütürge Belediyespor
16/12/2018 14:00 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası Malatya Y.Belediyespor   -   Ulalar Belediyespor
16/12/2018 14:00 Gazikent Sahası Ankas İstiklalspor   -   Kahta Dirilişspor
16/12/2018 14:00 Yenice 2 Nolu Saha Şanlıurfa BŞ Belediyespor   -   Elbistan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 13. Hafta
15/12/2018 13:00 Ardahan 80.Yıl Cumhuriyet Sahası Serhat Ardahanspor   -   Araklı 1961 Spor
16/12/2018 13:00 Orhan Tavlı Aziziye İlçe Sahası Yakutiyespor   -   Sarıkamış Gençlerbirliği
16/12/2018 13:00 Görele 13 Şubat Stadı Görelespor   -   Kelkit Belediye Hürriyetspor
16/12/2018 13:00 Çayeli İlçe Stadı Çayelispor   -   Bayburt Belediyespor
16/12/2018 13:00 Arhavi İlçe Stadı Arhavispor   -   Kendirli Belediyespor
16/12/2018 13:00 Vakfıkebir İlçe Stadı Tonya Doğanspor   -   1926 Bulancakspor
16/12/2018 13:00 Iğdır Merkez Karaağaç Sahası S Iğdır Esspor   -   Haçkaspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 13. Hafta
16/12/2018 14:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor   -   Sinopspor
16/12/2018 14:00 Amasya 12 Haziran Stadı Yeni Amasyaspor   -   1074 Çankırıspor
16/12/2018 14:00 Yozgat Bozok Stadı Yozgatspor 1959 FK   -   Altınordu Belediyespor
16/12/2018 14:00 Ünye İlçe Stadı Ünye 1957 Spor   -   Sungurlu Belediyespor
16/12/2018 14:00 Safranbolu İlçe Sahası Safranbolu Belediyespor   -   Turhalspor
16/12/2018 14:00 Kastamonu Hasan Doğan Sahası Kastamonu İl Özel İdare   -   Ladik Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 13. Hafta
15/12/2018 14:00 Karaağaç Spor Kompleksi Arsuz Karaağaçspor   -   Mut İ.Belediyespor
16/12/2018 14:00 Kadirli İlçe Stadı 7 Mart Kadirli Demirspor   -   Kiremithanespor
16/12/2018 14:00 Kayseri Atatürk Yan Saha Talasgücü Belediyespor   -   İskenderun Belediye GSK
16/12/2018 14:00 Mersin Stadyumu İçelspor   -   1970 Hisarspor
16/12/2018 14:00 Dağılgan Stadı S 68 Aksaray Belediyespor   -   Medcem S.Belediyespor
16/12/2018 14:00 Ceyhan İlçe Stadı Ceyhanspor   -   Kapadokya Göremespor
16/12/2018 14:00 Kırıkhan İlçe Stadı Kırıkhanspor   -   Adana Vefa 01 Spor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 13. Hafta
16/12/2018 14:00 Ahi Evran Üni. Sahası Kırşehir Çayağzıspor   -   Yeniçağaspor
16/12/2018 14:00 Bağlum Belediye Stadı Keçiören Bağlumspor   -   Anadolu Üniversitesi
16/12/2018 14:00 Polatlı İlçe Stadı 1926 Polatlı Belediyespor   -   Kırıkkale Büyük Anadoluspor
16/12/2018 14:00 Akşehir Nasreddin Hoca Stadı Akşehirspor   -   Ankara DSİ
16/12/2018 14:00 Kemal Kaynaş Stadı Karaman Belediyespor   -   Çubukspor Futbol A.Ş
16/12/2018 14:00 Sarayönü İlçe Stadı Sarayönü Belediyespor   -   Sandıklıspor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 13. Hafta
16/12/2018 14:00 Manavgat Atatürk Stadı Manavgat Belediyespor   -   Tavas Birlikspor
16/12/2018 14:00 Isparta Atatürk Stadı Isparta Davrazspor   -   Didim Belediyespor
16/12/2018 14:00 Kepez Hasan Doğan Sahası Kepez Belediyespor   -   Sökespor
16/12/2018 14:00 Ortaca Ahmet Ateş Stadı Ortaca Belediyespor   -   Konyaaltı Belediyespor
16/12/2018 14:00 Kale İlçe Sahası Kale Belediyespor   -   Yatağanspor
16/12/2018 14:00 Adnan Menderes Stadı Aydınspor 1923   -   Bucak B.Oğuzhanspor
16/12/2018 14:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor   -   Serinhisarspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 13. Hafta
16/12/2018 14:00 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Yıldırım Belediyespor   -   Çiğli Belediyespor
16/12/2018 14:00 Burhaniye 8 Eylül Stadı Burhaniye Belediyespor   -   Salihli Belediyespor
16/12/2018 14:00 Urganlı Sahası Urganlıspor   -   Yalova Kadıköyspor
16/12/2018 14:00 Altınova Hersekzade Ahmetpaşa  Altınova Belediyespor   -   İzmirspor
16/12/2018 14:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı Ödemişspor   -   Orhangazi Belediyespor
16/12/2018 14:00 Atıcılar 2 Nolu Saha Gülbahçespor   -   Ayvalıkgücü Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 13. Hafta
16/12/2018 14:00 Aliağa İlçe Stadı Aliağa Futbol A.Ş   -   Kütahyaspor
16/12/2018 14:00 Çayırova Kuştepe Stadı Çayırovaspor   -   Bornova Yeşilova
16/12/2018 14:00 Şenlikköy Stadı Vefa   -   Başiskele Doğantepespor
16/12/2018 14:00 Cebeci Spor Kompleksi Sultangazispor   -   TKİ Tavşanlı Linyitspor
16/12/2018 14:00 Bozüyük İlçe Stadı Bozüyük Vitraspor   -   Maltepespor
16/12/2018 14:00 Derbent Stadı Büyük Derbentspor   -   Gaziosmanpaşa
16/12/2018 14:00 Halil Akkaş Sahası Kütahya Çamlıcaspor   -   Belediye Derincespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 13. Hafta
      Yeşil Bursa 0 - 3 Beylerbeyi
16/12/2018 14:00 Bartın Atatürk Stadı Bartınspor   -   Serdivanspor
16/12/2018 14:00 Devrek İlçe Sahası Devrek Belediyespor   -   Beşyüzevlerspor
16/12/2018 14:00 Kaynaşlı İlçe Stadı Kaynaşlı Belediyespor   -   Karasuspor
16/12/2018 14:00 Hendek Atatürk Stadı Hendekspor   -   Çilimli Belediyespor
16/12/2018 14:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Küçükyalı Yelkenspor   -   Karadeniz E.Belediyespor
16/12/2018 14:00 Alemdağ Stadı 1877 Alemdağspor   -   Bursa Zaferspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 13. Hafta
16/12/2018 14:00 Çerkezköy Mustafa Uğraş Çim Çerkezköy 1911 Doğanspor   -   Çanakkale Dardanel SK
16/12/2018 14:00 Kavaklı Naim Süleymanoğlu Stadı Kırklareli Kavaklıspor   -   Modafen
16/12/2018 14:00 Çorlu General Basri Saran Stadı Çorluspor 1947   -   Yeşilköyspor
16/12/2018 14:00 Uzunköprü Ergene Stadı Uzunköprüspor   -   Tekirdağspor
16/12/2018 14:00 Biga İlyas Bayram Stadı Bigaspor   -   Edirnespor
16/12/2018 14:00 Bulvar Mimar Kubilay Köse Sahası Kartalspor   -   Biga Adaspor
16/12/2018 14:00 Çavuşbaşı M.Hanefi Dil. Sahası Çengelköyspor   -   Lüleburgaz İstasyonspor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Takımlar OGBMAYAvP
Medipol Başakşehir 26 17 7 2 41 13 28 58
Galatasaray 26 15 7 4 55 27 28 52
Beşiktaş 26 13 8 5 51 34 17 47
Trabzonspor 26 12 7 7 45 36 9 43
Evkur Yeni Malatyaspor 26 10 7 9 37 33 4 37
Atiker Konyaspor 26 8 11 7 32 30 2 35
Antalyaspor 26 10 5 11 29 41 -12 35
Çaykur Rizespor 26 8 10 8 37 33 4 34
Demir Grup Sivasspor 26 9 7 10 38 39 -1 34
Kasımpaşa 26 10 4 12 44 48 -4 34
Aytemiz Alanyaspor 26 10 4 12 28 33 -5 34
İstikbal Mobilya Kayserispor 26 8 9 9 24 34 -10 33
Fenerbahçe 26 7 10 9 32 37 -5 31
MKE Ankaragücü 26 9 4 13 27 41 -14 31
Bursaspor 26 5 13 8 24 31 -7 28
Göztepe 26 8 3 15 26 34 -8 27
BŞB Erzurumspor 26 4 10 12 26 35 -9 22
Akhisarspor 26 5 6 15 27 44 -17 21
Takımlar OGBMAYAvP
Abalı Denizlispor 26 16 6 4 43 24 19 54
Gençlerbirliği 26 17 3 6 39 22 17 54
Osmanlıspor FK 26 15 3 8 35 18 17 48
Hatayspor 26 13 8 5 39 18 21 47
Gazişehir Gaziantep FK 26 13 6 7 44 22 22 45
Altınordu 26 12 9 5 37 20 17 45
Ümraniyespor 26 13 6 7 33 23 10 45
Adana Demirspor 26 12 5 9 35 30 5 41
Boluspor 26 11 5 10 30 27 3 38
Altay 26 10 7 9 37 27 10 37
Balıkesirspor Baltok 26 10 5 11 26 30 -4 35
Adanaspor 26 7 9 10 30 31 -1 30
İstanbulspor 26 5 12 9 29 35 -6 27
Giresunspor 26 6 9 11 25 32 -7 27
Afjet Afyonspor 26 6 7 13 33 42 -9 25
Eskişehirspor 26 6 7 13 28 50 -22 25
Birevim Elazığspor 26 5 5 16 28 45 -17 20
Kardemir Karabükspor 26 0 2 24 8 83 -75 -1