esturk.net

Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

Son Güncelleme : 29 Kasım 2018 09:11
Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

HEYACANIN ADRESİ

BÖLGESEL LİGDE MAÇLAR
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 11. Hafta
02/12/2018 13:00 Seyrantepe Şilbe 1 Nolu Saha Diyarbakır Yolspor   -   12 Bingölspor
02/12/2018 13:00 Silopi İlçe Sahası 1960 Silopispor   -   Ağrı 1970 Spor
02/12/2018 13:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin B.Belediyespor   -   Yüksekova Belediyespor
02/12/2018 13:00 Muş Şehir Stadı Muş Menderesspor   -   Bitlis Özgüzelderespor
02/12/2018 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği   -   1955 Batman Belediyespor
02/12/2018 13:00 Karlıova İlçe Sahası Karlıova Yıldırımspor   -   Erciş Gençlik Belediyespor
02/12/2018 13:00 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare   -   Bağlar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 11. Hafta
      Hankendispor 0 - 3 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
02/12/2018 14:00 Yenice 2 Nolu Saha 11 Nisanspor   -   Araban Belediyespor
02/12/2018 14:00 Hanefi Mahçiçek Stadı 1920 Maraşspor   -   Pütürge Belediyespor
02/12/2018 14:00 Tunceli Atatürk Stadı Dersim 62 Spor   -   Ulalar Belediyespor
02/12/2018 14:00 Kilis 7 Aralık Stadı Kilis Belediyespor   -   Kahta Dirilişspor
02/12/2018 14:00 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası Malatya Yeşilyurt B   -   Elbistan Belediyespor
02/12/2018 14:00 Gazikent Sahası Ankas İstiklalspor   -   Şarkışla Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 11. Hafta
02/12/2018 13:00 Ardahan 80.Yıl Cumhuriyet Sahası Serhat Ardahanspor   -   Yakutiyespor
02/12/2018 13:00 Görele 13 Şubat Stadı Görelespor   -   Araklı 1961 Spor
02/12/2018 13:00 Çayeli İlçe Stadı Çayelispor   -   Sarıkamış Gençlerbirliği
02/12/2018 13:00 Arhavi İlçe Stadı Arhavispor   -   Kelkit Belediye Hürriyetspor
02/12/2018 13:00 Vakfıkebir İlçe Stadı Tonya Doğanspor   -   Bayburt Belediyespor
02/12/2018 13:00 Iğdır Kışla Semt Sahası Iğdır Esspor   -   Kendirli Belediyespor
02/12/2018 13:00 Düzköy İlçe Stadı Haçkaspor   -   1926 Bulancakspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 11. Hafta
02/12/2018 14:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor   -   Altınordu Belediyespor
02/12/2018 14:00 Amasya 12 Haziran Stadı Yeni Amasyaspor   -   Sungurlu Belediyespor
02/12/2018 14:00 Yozgat Bozok Stadı Yozgatspor 1959 FK   -   Turhalspor
02/12/2018 14:00 Ünye İlçe Stadı Ünye 1957 Spor   -   Ladik Belediyespor
02/12/2018 14:00 Safranbolu İlçe Sahası Safranbolu Belediyespor   -   Havza Belediyespor
02/12/2018 14:00 Sinop 80.Yıl Stadı Sinopspor   -   1074 Çankırıspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 11. Hafta
01/12/2018 14:00 Kırıkhan İlçe Stadı Kırıkhanspor   -   Medcem Silifke B
02/12/2018 14:00 Kadirli İlçe Stadı 7 Mart Kadirli Demirspor   -   Talasgücü Belediyespor
02/12/2018 14:00 Mersin Stadyumu İçelspor   -   Kiremithanespor
02/12/2018 14:00 Dağılgan Stadı 68 Aksaray Belediyespor   -   İskenderun Belediye GSK
02/12/2018 14:00 Ceyhan İlçe Stadı Ceyhanspor   -   1970 Hisarspor
02/12/2018 14:00 Karaağaç Spor Kompleksi Arsuz Karaağaçspor   -   Kapadokya Göremespor
02/12/2018 14:00 Mut İlçe Stadı Mut İdman Yurdu B   -   Adana Vefa 01 Spor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 11. Hafta
02/12/2018 14:00 Sandıklı İlçe Stadı Sandıklıspor   -   Çubukspor Futbol A.Ş
02/12/2018 14:00 Bağlum Belediye Stadı Keçiören B.Bağlumspor   -   Karapınar Belediyespor
02/12/2018 14:00 Polatlı İlçe Stadı 1926 Polatlı Belediyespor   -   Yeniçağaspor
02/12/2018 14:00 Akşehir Nasreddin Hoca Stadı Akşehirspor   -   Anadolu Üniversitesi
02/12/2018 14:00 Kemal Kaynaş Stadı Karaman Belediyespor   -   Kırıkkale B.Anadoluspor
02/12/2018 14:00 Sarayönü İlçe Stadı Sarayönü Belediyespor   -   Ankara DSİ
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 11. Hafta
02/12/2018 14:00 Manavgat Atatürk Stadı Manavgat Belediyespor   -   Isparta Davrazspor
02/12/2018 14:00 Kepez Hasan Doğan Sahası Kepez Belediyespor   -   Tavas Birlikspor
02/12/2018 14:00 Ortaca Ahmet Ateş Stadı Ortaca Belediyespor   -   Didim Belediyespor
02/12/2018 14:00 Kale İlçe Sahası Kale Belediyespor   -   Sökespor
02/12/2018 14:00 Adnan Menderes Stadı Aydınspor 1923   -   Konyaaltı Belediyespor
02/12/2018 14:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor   -   Yatağanspor
02/12/2018 14:00 Serinhisar Atatürk Stadı Serinhisarspor   -   Bucak B.Oğuzhanspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 11. Hafta
02/12/2018 14:00 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Yıldırım Belediyespor   -   Yalova Kadıköyspor
02/12/2018 14:00 Burhaniye 8 Eylül Stadı S Burhaniye Belediyespor   -   İzmirspor
02/12/2018 14:00 Urganlı Sahası Urganlıspor   -   Orhangazi Belediyespor
02/12/2018 14:00 Altınova Hersekzade Ahmetpaşa  Altınova Belediyespor   -   Ayvalıkgücü Belediyespor
02/12/2018 14:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı Ödemişspor   -   Somaspor
02/12/2018 14:00 Çiğli Bld Atatürk Stadı Çiğli Belediyespor   -   Salihli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 11. Hafta
02/12/2018 14:00 Petkim Sahası Aliağa Futbol A.Ş   -   Çayırovaspor
02/12/2018 14:00 Şenlikköy Stadı Vefa   -   Kütahyaspor
02/12/2018 14:00 Cebeci Spor Kompleksi Sultangazispor   -   Bornova Yeşilova
02/12/2018 14:00 Bozüyük İlçe Stadı Bozüyük Vitraspor   -   Başiskele Doğantepespor
02/12/2018 14:00 Derbent Stadı Büyük Derbentspor   -   TKİ Tavşanlı Linyitspor
02/12/2018 14:00 Halil Akkaş Sahası Kütahya Çamlıcaspor   -   Maltepespor
02/12/2018 14:00 Derince İlçe Stadı Belediye Derincespor   -   Gaziosmanpaşa
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 11. Hafta
      Bartınspor 3 - 0 Yeşil Bursa
01/12/2018 14:00 Devrek İlçe Sahası Devrek Belediyespor   -   Serdivanspor
02/12/2018 14:00 Kaynaşlı İlçe Stadı Kaynaşlı Belediyespor   -   Beylerbeyi
02/12/2018 14:00 Hendek Atatürk Stadı Hendekspor   -   Beşyüzevlerspor
02/12/2018 14:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Küçükyalı Yelkenspor   -   Karasuspor
02/12/2018 14:00 Alemdağ Stadı 1877 Alemdağspor   -   Çilimli Belediyespor
02/12/2018 14:00 Atıcılar 2 Nolu Saha Bursa Zaferspor   -   Karadeniz E.Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 11. Hafta
02/12/2018 14:00 Çerkezköy Mustafa Uğraş Çim Çerkezköy 1911 Doğanspor   -   Kırklareli Kavaklıspor
02/12/2018 14:00 Çorlu General Basri Saran Stadı S Çorluspor 1947   -   Çanakkale Dardanel SK
02/12/2018 14:00 Uzunköprü Ergene Stadı Uzunköprüspor   -   Modafen
02/12/2018 14:00 Biga İlyas Bayram Stadı Bigaspor   -   Yeşilköyspor
02/12/2018 14:00 Bulvar Mimar Kubilay Köse Sahası Kartalspor   -   Tekirdağspor
02/12/2018 14:00 Çavuşbaşı M.Hanefi Dil. Sahası Çengelköyspor   -   Edirnespor
02/12/2018 14:00 Lüleburgaz 8 Kasım Stadı Lüleburgaz İstasyonspor   -   Biga Adaspor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Takımlar OGBMAYAvP
Galatasaray 33 20 9 4 69 32 37 69
Medipol Başakşehir 33 19 9 5 48 21 27 66
Beşiktaş 33 18 8 7 69 44 25 62
Trabzonspor 33 17 9 7 61 44 17 60
Evkur Yeni Malatyaspor 33 13 8 12 46 44 2 47
Antalyaspor 33 13 6 14 38 52 -14 45
Atiker Konyaspor 33 9 16 8 40 38 2 43
Fenerbahçe 33 10 13 10 41 43 -2 43
Aytemiz Alanyaspor 33 12 7 14 36 42 -6 43
Çaykur Rizespor 33 9 14 10 46 47 -1 41
İstikbal Mobilya Kayserispor 33 10 11 12 35 48 -13 41
MKE Ankaragücü 33 11 7 15 37 51 -14 40
Kasımpaşa 33 11 6 16 51 59 -8 39
Demir Grup Sivasspor 33 9 11 13 45 51 -6 38
Göztepe 33 10 5 18 35 41 -6 35
Bursaspor 33 6 16 11 26 36 -10 34
BŞB Erzurumspor 33 7 11 15 34 43 -9 32
Akhisarspor 33 6 8 19 33 54 -21 26
Takımlar OGBMAYAvP
Abalı Denizlispor 34 21 9 4 67 32 35 72
Gençlerbirliği 34 22 4 8 50 28 22 70
Hatayspor 34 19 10 5 57 22 35 67
Osmanlıspor FK 34 19 5 10 49 26 23 62
Gazişehir Gaziantep FK 34 17 8 9 60 31 29 59
Adana Demirspor 34 17 7 10 50 36 14 58
Altınordu 34 16 9 9 50 33 17 57
Ümraniyespor 34 14 11 9 44 37 7 53
Boluspor 34 14 7 13 41 41 0 49
Altay 34 12 11 11 52 40 12 47
İstanbulspor 34 10 13 11 45 46 -1 43
Adanaspor 34 9 10 15 41 49 -8 37
Giresunspor 34 8 12 14 32 41 -9 36
Eskişehirspor 34 9 8 17 44 66 -22 35
Balıkesirspor Baltok 34 11 7 16 36 45 -9 34
Afjet Afyonspor 34 7 9 18 38 55 -17 30
Birevim Elazığspor 34 6 7 21 38 64 -26 25
Kardemir Karabükspor 34 0 3 31 10 112 -102 0