esturk.net

Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

Son Güncelleme : 16 Kasım 2018 00:11
Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

HEYECANIN ADRESİ

BÖLGESEL AMATÖR LİG 9.HAFTA
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 
18/11/2018 13:00 Bingöl Şehir Stadı 12 Bingölspor   -   Ağrı 1970 Spor
18/11/2018 13:00 Seyrantepe Şilbe Sentetik Saha Diyarbakır Yolspor   -   Yüksekova Belediyespor
18/11/2018 13:00 Silopi İlçe Sahası 1960 Silopispor   -   Bitlis Özgüzelderespor
18/11/2018 13:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin Büyükşehir B   -   1955 Batman Belediyespor
18/11/2018 13:00 Muş Şehir Stadı Muş Menderesspor   -   Erciş Gençlik Belediyespor
18/11/2018 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği   -   Bağlar Belediyespor
18/11/2018 13:00 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare   -   Karlıova Yıldırımspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 
      Hankendispor 0 - 3 Ankas İstiklalspor
18/11/2018 14:00 Araban İlçe Stadı Araban Belediyespor   -   Pütürge Belediyespor
18/11/2018 14:00 Yenice 2 Nolu Saha 11 Nisanspor   -   Ulalar Belediyespor
18/11/2018 14:00 Hanefi Mahçiçek Stadı 1920 Maraşspor   -   Kahta Dirilişspor
18/11/2018 14:00 Tunceli Atatürk Stadı Dersim 62 Spor   -   Elbistan Belediyespor
18/11/2018 14:00 Kilis 7 Aralık Stadı Kilis Belediyespor   -   Şarkışla Belediyespor
18/11/2018 14:00 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası Malatya Yeşilyurt B   -   Şanlıurfa BŞ Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 
18/11/2018 13:00 Halil Efendi Sentetik Saha Serhat Ardahanspor   -   Görelespor
18/11/2018 13:00 Çayeli İlçe Stadı Çayelispor   -   Yakutiyespor
18/11/2018 13:00 Hopa İlçe Stadı Arhavispor   -   Araklı 1961 Spor
18/11/2018 13:00 Vakfıkebir İlçe Stadı Tonya Doğanspor   -   Sarıkamış Gençlerbirliği
18/11/2018 13:00 Iğdır Kışla Semt Sahası Iğdır Esspor   -   Kelkit Belediye Hürriyetspor
18/11/2018 13:00 Düzköy İlçe Stadı Haçkaspor   -   Bayburt Belediyespor
18/11/2018 13:00 Bulancak İlçe Stadı 1926 Bulancakspor   -   Kendirli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 
18/11/2018 14:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor   -   Turhalspor
18/11/2018 14:00 Amasya 12 Haziran Stadı Yeni Amasyaspor   -   Ladik Belediyespor
18/11/2018 14:00 Yozgat Bozok Stadı Yozgatspor 1959 FK   -   Havza Belediyespor
18/11/2018 14:00 Ünye İlçe Stadı Ünye 1957 Spor   -   Kastamonu İl Özel İdare
18/11/2018 14:00 Çankırı Atatürk Stadı 1074 Çankırıspor   -   Altınordu Belediyespor
18/11/2018 14:00 Sinop 80.Yıl Stadı Sinopspor   -   Sungurlu Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 
17/11/2018 14:00 Kırıkhan İlçe Stadı Kırıkhanspor   -   İskenderun B.Gençlikspor
18/11/2018 14:00 Kadirli İlçe Stadı 7 Mart Kadirli Demirspor   -   İçelspor
18/11/2018 14:00 Dağılgan Stadı 68 Aksaray Belediyespor   -   Talasgücü Belediyespor
18/11/2018 14:00 Ceyhan İlçe Stadı Ceyhanspor   -   Kiremithanespor
18/11/2018 14:00 Karaağaç Spor Kompleksi Arsuz Karaağaçspor   -   1970 Hisarspor
18/11/2018 14:00 Mut İlçe Stadı Mut İdman Yurdu B   -   Medcem Silifke Belediyespor
18/11/2018 14:00 Adana Vefa 01 Tesisleri Adana Vefa 01 Spor   -   Kapadokya Göremespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 
18/11/2018 14:00 Sandıklı İlçe Stadı Sandıklıspor   -   Kırıkkale B.Anadoluspor
18/11/2018 14:00 Çubuk İlçe Stadı Çubukspor Futbol A.Ş   -   Ankara DSİ
18/11/2018 14:00 Polatlı İlçe Stadı 1926 Polatlı Belediyespor   -   Kırşehir Çayağzıspor
18/11/2018 14:00 Akşehir Nasreddin Hoca  Akşehirspor   -   Karapınar Belediyespor
18/11/2018 14:00 Kemal Kaynaş Stadı Karaman Belediyespor   -   Yeniçağaspor
18/11/2018 14:00 Sarayönü İlçe Stadı Sarayönü Belediyespor   -   Anadolu Üniversitesi
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup 
18/11/2018 14:00 Manavgat Atatürk Stadı Manavgat Belediyespor   -   Kepez Belediyespor
18/11/2018 14:00 Ortaca Ahmet Ateş Stadı Ortaca Belediyespor   -   Isparta Davrazspor
18/11/2018 14:00 Kale İlçe Sahası Kale Belediyespor   -   Tavas Birlikspor
18/11/2018 14:00 Adnan Menderes Stadı Aydınspor 1923   -   Didim Belediyespor
18/11/2018 14:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor   -   Sökespor
18/11/2018 14:00 Serinhisar Atatürk Stadı Serinhisarspor   -   Konyaaltı Belediyespor
18/11/2018 14:00 Bucak İlçe Stadı Bucak BOğuzhanspor   -   Yatağanspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 
18/11/2018 14:00 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Yıldırım Belediyespor   -   Orhangazi Belediyespor
18/11/2018 14:00 Burhaniye 8 Eylül Stadı Burhaniye Belediyespor   -   Ayvalıkgücü Belediyespor
18/11/2018 14:00 Urganlı Sahası Urganlıspor   -   Somaspor
18/11/2018 14:00 Altınova Hersekzade Ahmetpaşa  Altınova Belediyespor   -   Gülbahçespor
18/11/2018 14:00 Salihli Ramiz Turan Stadı Salihli Belediyespor   -   Yalova Kadıköyspor
18/11/2018 14:00 Çiğli Bld Atatürk Stadı Çiğli Belediyespor   -   İzmirspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 
18/11/2018 14:00 Petkim Sahası Aliağa Futbol A.Ş   -   Vefa
18/11/2018 14:00 Bozüyük İlçe Stadı Bozüyük Vitraspor   -   Kütahyaspor
18/11/2018 14:00 Derbent Stadı Büyük Derbentspor   -   Bornova Yeşilova
18/11/2018 14:00 Halil Akkaş Sahası Kütahya Çamlıcaspor   -   Başiskele Doğantepespor
18/11/2018 14:00 Derince İlçe Stadı Belediye Derincespor   -   TKİ Tavşanlı Linyitspor
18/11/2018 15:00 Cebeci Spor Kompleksi Sultangazispor   -   Çayırovaspor
18/11/2018 15:00 Yıldıztabya Stadı Gaziosmanpaşa   -   Maltepespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 
      Kaynaşlı Belediyespor 3 - 0 Yeşil Bursa
18/11/2018 14:00 Bartın Atatürk Stadı Bartınspor   -   Devrek Belediyespor
18/11/2018 14:00 Hendek Atatürk Stadı Hendekspor   -   Serdivanspor
18/11/2018 14:00 Mustafakemalpaşa İlçe Stadı Bursa Zaferspor   -   Karasuspor
18/11/2018 14:00 Beyçayırı Şehit Vefa Ka Karadeniz Ereğli B   -   Çilimli Belediyespor
18/11/2018 15:00 Maltepe Hasan Polat S Küçükyalı Yelkenspor   -   Beylerbeyi
18/11/2018 15:00 Alemdağ Stadı 1877 Alemdağspor   -   Beşyüzevlerspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 
17/11/2018 14:00 Biga İlyas Bayram Stadı Bigaspor   -   Çanakkale Dardanel SK
18/11/2018 14:00 Çerkezköy Mustafa Uğraş Çerkezköy 1911 Doğ   -   Çorluspor 1947
18/11/2018 14:00 Ergene İlçe Sahası Uzunköprüspor   -   Kırklareli Kavaklıspor
18/11/2018 14:00 Bulvar Mimar Kubilay Köse  Kartalspor   -   Modafenspor
18/11/2018 14:00 Çavuşbaşı M.Hanefi Dil. Sahası Çengelköyspor   -   Yeşilköyspor
18/11/2018 14:00 Lüleburgaz 8 Kasım Stadı Lüleburgaz İstasyonspor   -   Tekirdağspor
18/11/2018 14:00 Biga İlyas Bayram Stadı Biga Adaspor   -   Edirnespor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Takımlar OGBMAYAvP
Medipol Başakşehir 22 14 6 2 33 11 22 48
Galatasaray 22 12 6 4 45 24 21 42
Beşiktaş 22 11 6 5 42 27 15 39
Evkur Yeni Malatyaspor 22 9 7 6 34 25 9 34
Atiker Konyaspor 22 8 10 4 29 23 6 34
Trabzonspor 22 9 6 7 37 32 5 33
Demir Grup Sivasspor 22 8 7 7 32 32 0 31
Kasımpaşa 22 9 2 11 39 41 -2 29
Antalyaspor 22 8 5 9 22 31 -9 29
Aytemiz Alanyaspor 22 8 4 10 22 26 -4 28
İstikbal Mobilya Kayserispor 22 7 7 8 20 28 -8 28
Çaykur Rizespor 22 5 10 7 27 30 -3 25
Göztepe 22 8 1 13 24 29 -5 25
Bursaspor 22 4 12 6 19 23 -4 24
Fenerbahçe 22 5 9 8 23 29 -6 24
MKE Ankaragücü 22 7 3 12 20 35 -15 24
BŞB Erzurumspor 22 4 9 9 23 29 -6 21
Akhisarspor 22 4 6 12 21 37 -16 18
Takımlar OGBMAYAvP
Denizlispor 22 14 5 3 38 20 18 47
Osmanlıspor FK 22 14 2 6 32 14 18 44
Gençlerbirliği 22 14 2 6 35 21 14 44
Ümraniyespor 22 12 5 5 28 19 9 41
Altınordu 22 10 8 4 30 13 17 38
Hatayspor 22 10 7 5 27 15 12 37
Gazişehir Gaziantep FK 22 10 5 7 38 20 18 35
Boluspor 22 9 5 8 26 22 4 32
Adana Demirspor 22 9 4 9 28 29 -1 31
Balıkesirspor Baltok 22 8 5 9 23 27 -4 29
Altay 22 7 7 8 30 25 5 28
Adanaspor 22 6 8 8 28 28 0 26
İstanbulspor 22 5 11 6 28 29 -1 26
Eskişehirspor 22 6 6 10 24 39 -15 24
Giresunspor 22 5 7 10 20 28 -8 22
Afjet Afyonspor 22 5 6 11 27 37 -10 21
Tetiş Yapı Elazığspor 22 4 5 13 24 38 -14 17
Kardemir Karabükspor 22 0 2 20 7 69 -62 -1