esturk.net

Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

Son Güncelleme : 09 Kasım 2018 06:11
Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

HEYECANIN ADRESİ

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 8. Hafta
11/11/2018 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor   -   Siirt İl Özel İdare
11/11/2018 13:00 Bitlis 8 Ağustos Stadı Bitlis Özgüzelderespor   -   Diyarbakır Yolspor
11/11/2018 13:00 Yüksekova İlçe Sahası Yüksekova Belediyespor   -   12 Bingölspor
11/11/2018 13:00 Karlıova İlçe Sahası Karlıova Yıldırımspor   -   Ağrı Gençlerbirliği
11/11/2018 13:00 Seyrantepe Şilbe Sentetik Saha Bağlar Belediyespor   -   Muş Menderesspor
11/11/2018 13:00 Erciş İlçe Sahası Erciş Gençlik Belediyespor   -   Mardin Büyükşehir B
11/11/2018 13:00 Batman 19 Mayıs 2 Nolu Saha 1955 Batman Belediyespor   -   1960 Silopispor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 8. Hafta
      Pütürge Belediyespor 3 - 0 Hankendispor
10/11/2018 14:00 Üzümlü İlçe Stadı Ulalar Belediyespor   -   Araban Belediyespor
11/11/2018 14:00 Kahta İlçe Stadı Kahta Dirilişspor   -   11 Nisanspor
11/11/2018 14:00 Gazikent Sahası Ankas İstiklalspor   -   Malatya Yeşilyurt B
11/11/2018 14:00 Yenice 2 Nolu Saha Şanlıurfa BŞ Belediyespor   -   Kilis Belediyespor
11/11/2018 14:00 Şarkışla İlçe Stadı Şarkışla Belediyespor   -   Dersim 62 Spor
11/11/2018 14:00 Elbistan İlçe Stadı Elbistan Belediyespor   -   1920 Maraşspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 8. Hafta
11/11/2018 13:00 Sarıkamış İlçe Stadı Sarıkamış Gençlerbirliği   -   Iğdır Esspor
11/11/2018 13:00 Araklı İlçe Stadı Araklı 1961 Spor   -   Tonya Doğanspor
11/11/2018 13:00 Orhan Tavlı Aziziye İlçe Sahası Yakutiyespor   -   Arhavispor
11/11/2018 13:00 Görele 13 Şubat Stadı Görelespor   -   Çayelispor
11/11/2018 13:00 Bayburt Sentetik Saha Bayburt Belediyespor   -   1926 Bulancakspor
11/11/2018 13:00 Kelkit İlçe Sahası Kelkit Belediye Hürriyetspor   -   Haçkaspor
11/11/2018 13:00 Derepazarı İlçe Sahası Kendirli Belediyespor   -   Serhat Ardahanspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 8. Hafta
10/11/2018 14:00 Kastamonu Hasan Doğan Sahası Kastamonu İl Özel İdare   -   Yozgatspor 1959 FK
11/11/2018 14:00 Safranbolu İlçe Sahası Safranbolu Belediyespor   -   Ünye 1957 Spor
11/11/2018 14:00 Havza İlçe Sahası Havza Belediyespor   -   Yeni Amasyaspor
11/11/2018 14:00 Ladik İlçe Sahası Ladik Belediyespor   -   Çarşambaspor
11/11/2018 14:00 Turhal İlçe Stadı Turhalspor   -   Sinopspor
11/11/2018 14:00 Sungurlu İlçe Sahası Sungurlu Belediyespor   -   1074 Çankırıspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 8. Hafta
10/11/2018 14:00 Koray Aydın Stadı Medcem Silifke Belediyespor   -   Adana Vefa 01 Spor
11/11/2018 14:00 İskenderun 5 Temmuz Stadı İskenderun Belediye G   -   Arsuz Karaağaçspor
11/11/2018 14:00 K.K Kardeşler Stadı Kiremithanespor   -   Kırıkhanspor
11/11/2018 14:00 Kayseri Atatürk Yan Saha Talasgücü Belediyespor   -   Ceyhanspor
11/11/2018 14:00 Mersin Stadyumu İçelspor   -   68 Aksaray Belediyespor
11/11/2018 14:00 Bor 100.Yıl Sahası 1970 Hisarspor   -   Mut İdman Yurdu Bel
11/11/2018 14:00 Nevşehir Gazi Stadı Kapadokya Göremespor   -   7 Mart Kadirli Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 8. Hafta
11/11/2018 14:00 Kırıkkale Başpınar Stadı Kırıkkale Büyük Anadoluspor   -   Çubukspor Futbol A.Ş
11/11/2018 14:00 Eskişehir Teknik Üni.Sahası Anadolu Üniversitesi   -   Sandıklıspor
11/11/2018 14:00 Karaçayır Çim Saha Yeniçağaspor   -   Sarayönü Belediyespor
11/11/2018 14:00 Karapınar Atatürk Stadı Karapınar Belediyespor   -   Karaman Belediyespor
11/11/2018 14:00 Kırşehir Ahi Stadı Kırşehir Çayağzıspor   -   Akşehirspor
11/11/2018 14:00 Bağlum Belediye Stadı Keçiören B.Bağlumspor   -   1926 Polatlı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 8. Hafta
10/11/2018 14:00 Kızılcabölük Semt Sahası Tavas Birlikspor   -   Aydınspor 1923
11/11/2018 14:00 Didim Atatürk Stadı Didim Belediyespor   -   Kuşadasıspor
11/11/2018 14:00 Isparta Atatürk Stadı Isparta Davrazspor   -   Kale Belediyespor
11/11/2018 14:00 Kepez Hasan Doğan Sahası Kepez Belediyespor   -   Ortaca Belediyespor
11/11/2018 14:00 Konyaaltı Atatürk Stadı Konyaaltı Belediyespor   -   Bucak B.Oğuzhanspor
11/11/2018 14:00 Söke İlçe Stadı Sökespor   -   Serinhisarspor
11/11/2018 14:00 Yatağan İlçe Sahası Yatağanspor   -   Manavgat Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 8. Hafta
11/11/2018 14:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı Ödemişspor   -   Altınova Belediyespor
11/11/2018 14:00 Atıcılar 2 Nolu Saha Gülbahçespor   -   Urganlıspor
11/11/2018 14:00 Soma Atatürk Stadı Somaspor   -   Burhaniye Belediyespor
11/11/2018 14:00 Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı Ayvalıkgücü Belediyespor   -   Yıldırım Belediyespor
11/11/2018 14:00 Orhangazi İlçe Stadı Orhangazi Belediyespor   -   Çiğli Belediyespor
11/11/2018 14:00 Balçova İlçe Stadı İzmirspor   -   Salihli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 8. Hafta
11/11/2018 14:00 Yusuf Tırpancı Sahası Bornova Yeşilova   -   Kütahya Çamlıcaspor
11/11/2018 14:00 Halil Akkaş Sahası Kütahyaspor   -   Büyük Derbentspor
11/11/2018 14:00 Çayırova Kuştepe Stadı Çayırovaspor   -   Bozüyük Vitraspor
11/11/2018 14:00 Şenlikköy Stadı Vefa   -   Sultangazispor
11/11/2018 14:00 Tavşanlı Ada Stadı TKİ Tavşanlı Linyitspor   -   Gaziosmanpaşa
11/11/2018 14:00 Ş.Bnb.A.Kulaksız Stadı Başiskele Doğantepespor   -   Belediye Derincespor
11/11/2018 14:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Maltepespor   -   Aliağa Futbol A.Ş
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 8. Hafta
      Yeşil Bursa 0 - 3 Hendekspor
11/11/2018 14:00 Beylerbeyi 75.Yıl Stadı Beylerbeyi   -   1877 Alemdağspor
11/11/2018 14:00 Ekrem Karaberberoğlu Sahası Serdivanspor   -   Küçükyalı Yelkenspor
11/11/2018 14:00 Devrek İlçe Sahası S Devrek Belediyespor   -   Kaynaşlı Belediyespor
11/11/2018 14:00 Karasu İlçe Stadı Karasuspor   -   Karadeniz E.Belediyespor
11/11/2018 14:00 Bayrampaşa Büyükşehir Bel Beşyüzevlerspor   -   Bursa Zaferspor
11/11/2018 14:00 Şıralık 2 Nolu Saha Çilimli Belediyespor   -   Bartınspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 8. Hafta
11/11/2018 14:00 Alemdağ Stadı Modafenspor   -   Çengelköyspor
11/11/2018 14:00 Çanakkale 18 Mart Stadı Çanakkale Dardanel SK   -   Kartalspor
11/11/2018 14:00   Kırklareli Kavaklıspor   -   Bigaspor
11/11/2018 14:00 Çorlu General Basri Saran  Çorluspor 1947   -   Uzunköprüspor
11/11/2018 14:00 Tekirdağ Namık Kemal Stadı Tekirdağspor   -   Biga Adaspor
11/11/2018 14:00 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Yeşilköyspor   -   Lüleburgaz İstasyonspor
11/11/2018 14:00 Edirne 25 Kasım Stadı Edirnespor   -   Çerkezköy 1911 Doğanspor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Takımlar OGBMAYAvP
Galatasaray 33 20 9 4 69 32 37 69
Medipol Başakşehir 33 19 9 5 48 21 27 66
Beşiktaş 33 18 8 7 69 44 25 62
Trabzonspor 33 17 9 7 61 44 17 60
Evkur Yeni Malatyaspor 33 13 8 12 46 44 2 47
Antalyaspor 33 13 6 14 38 52 -14 45
Atiker Konyaspor 33 9 16 8 40 38 2 43
Fenerbahçe 33 10 13 10 41 43 -2 43
Aytemiz Alanyaspor 33 12 7 14 36 42 -6 43
Çaykur Rizespor 33 9 14 10 46 47 -1 41
İstikbal Mobilya Kayserispor 33 10 11 12 35 48 -13 41
MKE Ankaragücü 33 11 7 15 37 51 -14 40
Kasımpaşa 33 11 6 16 51 59 -8 39
Demir Grup Sivasspor 33 9 11 13 45 51 -6 38
Göztepe 33 10 5 18 35 41 -6 35
Bursaspor 33 6 16 11 26 36 -10 34
BŞB Erzurumspor 33 7 11 15 34 43 -9 32
Akhisarspor 33 6 8 19 33 54 -21 26
Takımlar OGBMAYAvP
Abalı Denizlispor 34 21 9 4 67 32 35 72
Gençlerbirliği 34 22 4 8 50 28 22 70
Hatayspor 34 19 10 5 57 22 35 67
Osmanlıspor FK 34 19 5 10 49 26 23 62
Gazişehir Gaziantep FK 34 17 8 9 60 31 29 59
Adana Demirspor 34 17 7 10 50 36 14 58
Altınordu 34 16 9 9 50 33 17 57
Ümraniyespor 34 14 11 9 44 37 7 53
Boluspor 34 14 7 13 41 41 0 49
Altay 34 12 11 11 52 40 12 47
İstanbulspor 34 10 13 11 45 46 -1 43
Adanaspor 34 9 10 15 41 49 -8 37
Giresunspor 34 8 12 14 32 41 -9 36
Eskişehirspor 34 9 8 17 44 66 -22 35
Balıkesirspor Baltok 34 11 7 16 36 45 -9 34
Afjet Afyonspor 34 7 9 18 38 55 -17 30
Birevim Elazığspor 34 6 7 21 38 64 -26 25
Kardemir Karabükspor 34 0 3 31 10 112 -102 0