Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

Son Güncelleme : 09 Kasım 2018 06:11
Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

HEYECANIN ADRESİ

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 8. Hafta
11/11/2018 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor   -   Siirt İl Özel İdare
11/11/2018 13:00 Bitlis 8 Ağustos Stadı Bitlis Özgüzelderespor   -   Diyarbakır Yolspor
11/11/2018 13:00 Yüksekova İlçe Sahası Yüksekova Belediyespor   -   12 Bingölspor
11/11/2018 13:00 Karlıova İlçe Sahası Karlıova Yıldırımspor   -   Ağrı Gençlerbirliği
11/11/2018 13:00 Seyrantepe Şilbe Sentetik Saha Bağlar Belediyespor   -   Muş Menderesspor
11/11/2018 13:00 Erciş İlçe Sahası Erciş Gençlik Belediyespor   -   Mardin Büyükşehir B
11/11/2018 13:00 Batman 19 Mayıs 2 Nolu Saha 1955 Batman Belediyespor   -   1960 Silopispor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 8. Hafta
      Pütürge Belediyespor 3 - 0 Hankendispor
10/11/2018 14:00 Üzümlü İlçe Stadı Ulalar Belediyespor   -   Araban Belediyespor
11/11/2018 14:00 Kahta İlçe Stadı Kahta Dirilişspor   -   11 Nisanspor
11/11/2018 14:00 Gazikent Sahası Ankas İstiklalspor   -   Malatya Yeşilyurt B
11/11/2018 14:00 Yenice 2 Nolu Saha Şanlıurfa BŞ Belediyespor   -   Kilis Belediyespor
11/11/2018 14:00 Şarkışla İlçe Stadı Şarkışla Belediyespor   -   Dersim 62 Spor
11/11/2018 14:00 Elbistan İlçe Stadı Elbistan Belediyespor   -   1920 Maraşspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 8. Hafta
11/11/2018 13:00 Sarıkamış İlçe Stadı Sarıkamış Gençlerbirliği   -   Iğdır Esspor
11/11/2018 13:00 Araklı İlçe Stadı Araklı 1961 Spor   -   Tonya Doğanspor
11/11/2018 13:00 Orhan Tavlı Aziziye İlçe Sahası Yakutiyespor   -   Arhavispor
11/11/2018 13:00 Görele 13 Şubat Stadı Görelespor   -   Çayelispor
11/11/2018 13:00 Bayburt Sentetik Saha Bayburt Belediyespor   -   1926 Bulancakspor
11/11/2018 13:00 Kelkit İlçe Sahası Kelkit Belediye Hürriyetspor   -   Haçkaspor
11/11/2018 13:00 Derepazarı İlçe Sahası Kendirli Belediyespor   -   Serhat Ardahanspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 8. Hafta
10/11/2018 14:00 Kastamonu Hasan Doğan Sahası Kastamonu İl Özel İdare   -   Yozgatspor 1959 FK
11/11/2018 14:00 Safranbolu İlçe Sahası Safranbolu Belediyespor   -   Ünye 1957 Spor
11/11/2018 14:00 Havza İlçe Sahası Havza Belediyespor   -   Yeni Amasyaspor
11/11/2018 14:00 Ladik İlçe Sahası Ladik Belediyespor   -   Çarşambaspor
11/11/2018 14:00 Turhal İlçe Stadı Turhalspor   -   Sinopspor
11/11/2018 14:00 Sungurlu İlçe Sahası Sungurlu Belediyespor   -   1074 Çankırıspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 8. Hafta
10/11/2018 14:00 Koray Aydın Stadı Medcem Silifke Belediyespor   -   Adana Vefa 01 Spor
11/11/2018 14:00 İskenderun 5 Temmuz Stadı İskenderun Belediye G   -   Arsuz Karaağaçspor
11/11/2018 14:00 K.K Kardeşler Stadı Kiremithanespor   -   Kırıkhanspor
11/11/2018 14:00 Kayseri Atatürk Yan Saha Talasgücü Belediyespor   -   Ceyhanspor
11/11/2018 14:00 Mersin Stadyumu İçelspor   -   68 Aksaray Belediyespor
11/11/2018 14:00 Bor 100.Yıl Sahası 1970 Hisarspor   -   Mut İdman Yurdu Bel
11/11/2018 14:00 Nevşehir Gazi Stadı Kapadokya Göremespor   -   7 Mart Kadirli Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 8. Hafta
11/11/2018 14:00 Kırıkkale Başpınar Stadı Kırıkkale Büyük Anadoluspor   -   Çubukspor Futbol A.Ş
11/11/2018 14:00 Eskişehir Teknik Üni.Sahası Anadolu Üniversitesi   -   Sandıklıspor
11/11/2018 14:00 Karaçayır Çim Saha Yeniçağaspor   -   Sarayönü Belediyespor
11/11/2018 14:00 Karapınar Atatürk Stadı Karapınar Belediyespor   -   Karaman Belediyespor
11/11/2018 14:00 Kırşehir Ahi Stadı Kırşehir Çayağzıspor   -   Akşehirspor
11/11/2018 14:00 Bağlum Belediye Stadı Keçiören B.Bağlumspor   -   1926 Polatlı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 8. Hafta
10/11/2018 14:00 Kızılcabölük Semt Sahası Tavas Birlikspor   -   Aydınspor 1923
11/11/2018 14:00 Didim Atatürk Stadı Didim Belediyespor   -   Kuşadasıspor
11/11/2018 14:00 Isparta Atatürk Stadı Isparta Davrazspor   -   Kale Belediyespor
11/11/2018 14:00 Kepez Hasan Doğan Sahası Kepez Belediyespor   -   Ortaca Belediyespor
11/11/2018 14:00 Konyaaltı Atatürk Stadı Konyaaltı Belediyespor   -   Bucak B.Oğuzhanspor
11/11/2018 14:00 Söke İlçe Stadı Sökespor   -   Serinhisarspor
11/11/2018 14:00 Yatağan İlçe Sahası Yatağanspor   -   Manavgat Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 8. Hafta
11/11/2018 14:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı Ödemişspor   -   Altınova Belediyespor
11/11/2018 14:00 Atıcılar 2 Nolu Saha Gülbahçespor   -   Urganlıspor
11/11/2018 14:00 Soma Atatürk Stadı Somaspor   -   Burhaniye Belediyespor
11/11/2018 14:00 Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı Ayvalıkgücü Belediyespor   -   Yıldırım Belediyespor
11/11/2018 14:00 Orhangazi İlçe Stadı Orhangazi Belediyespor   -   Çiğli Belediyespor
11/11/2018 14:00 Balçova İlçe Stadı İzmirspor   -   Salihli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 8. Hafta
11/11/2018 14:00 Yusuf Tırpancı Sahası Bornova Yeşilova   -   Kütahya Çamlıcaspor
11/11/2018 14:00 Halil Akkaş Sahası Kütahyaspor   -   Büyük Derbentspor
11/11/2018 14:00 Çayırova Kuştepe Stadı Çayırovaspor   -   Bozüyük Vitraspor
11/11/2018 14:00 Şenlikköy Stadı Vefa   -   Sultangazispor
11/11/2018 14:00 Tavşanlı Ada Stadı TKİ Tavşanlı Linyitspor   -   Gaziosmanpaşa
11/11/2018 14:00 Ş.Bnb.A.Kulaksız Stadı Başiskele Doğantepespor   -   Belediye Derincespor
11/11/2018 14:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Maltepespor   -   Aliağa Futbol A.Ş
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 8. Hafta
      Yeşil Bursa 0 - 3 Hendekspor
11/11/2018 14:00 Beylerbeyi 75.Yıl Stadı Beylerbeyi   -   1877 Alemdağspor
11/11/2018 14:00 Ekrem Karaberberoğlu Sahası Serdivanspor   -   Küçükyalı Yelkenspor
11/11/2018 14:00 Devrek İlçe Sahası S Devrek Belediyespor   -   Kaynaşlı Belediyespor
11/11/2018 14:00 Karasu İlçe Stadı Karasuspor   -   Karadeniz E.Belediyespor
11/11/2018 14:00 Bayrampaşa Büyükşehir Bel Beşyüzevlerspor   -   Bursa Zaferspor
11/11/2018 14:00 Şıralık 2 Nolu Saha Çilimli Belediyespor   -   Bartınspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 8. Hafta
11/11/2018 14:00 Alemdağ Stadı Modafenspor   -   Çengelköyspor
11/11/2018 14:00 Çanakkale 18 Mart Stadı Çanakkale Dardanel SK   -   Kartalspor
11/11/2018 14:00   Kırklareli Kavaklıspor   -   Bigaspor
11/11/2018 14:00 Çorlu General Basri Saran  Çorluspor 1947   -   Uzunköprüspor
11/11/2018 14:00 Tekirdağ Namık Kemal Stadı Tekirdağspor   -   Biga Adaspor
11/11/2018 14:00 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Yeşilköyspor   -   Lüleburgaz İstasyonspor
11/11/2018 14:00 Edirne 25 Kasım Stadı Edirnespor   -   Çerkezköy 1911 Doğanspor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Takımlar OGBMAYAvP
Medipol Başakşehir 14 9 3 2 19 6 13 30
Kasımpaşa 14 8 2 4 31 21 10 26
Antalyaspor 15 8 2 5 19 19 0 26
Beşiktaş 15 7 4 4 25 17 8 25
Evkur Yeni Malatyaspor 15 7 4 4 23 15 8 25
Trabzonspor 15 7 4 4 26 19 7 25
Galatasaray 15 7 4 4 25 18 7 25
Atiker Konyaspor 15 5 6 4 20 18 2 21
Demir Grup Sivasspor 15 5 6 4 18 19 -1 21
MKE Ankaragücü 14 6 2 6 17 18 -1 20
Bursaspor 15 4 7 4 16 16 0 19
Göztepe 15 6 0 9 15 19 -4 18
Akhisarspor 15 4 4 7 19 25 -6 16
Aytemiz Alanyaspor 15 5 1 9 11 20 -9 16
BŞB Erzurumspor 15 3 5 7 13 19 -6 14
Fenerbahçe 15 3 5 7 14 22 -8 14
Kayserispor 14 3 3 8 10 24 -14 12
Çaykur Rizespor 15 1 8 6 17 23 -6 11
Takımlar OGBMAYAvP
Gençlerbirliği 15 11 2 2 25 7 18 35
Denizlispor 15 9 3 3 25 15 10 30
Gazişehir Gaziantep FK 14 8 4 2 25 8 17 28
Ümraniyespor 15 8 3 4 17 12 5 27
Boluspor 15 8 2 5 19 14 5 26
Altınordu 15 6 6 3 19 11 8 24
Adana Demirspor 14 7 2 5 18 13 5 23
Osmanlıspor FK 15 7 2 6 17 12 5 23
Hatayspor 15 6 5 4 14 10 4 23
İstanbulspor 15 4 6 5 20 22 -2 18
Giresunspor 14 5 2 7 16 18 -2 17
Balıkesirspor Baltok 14 4 5 5 13 17 -4 17
Altay 15 4 4 7 20 17 3 16
Adanaspor 15 3 7 5 17 19 -2 16
Afjet Afyonspor 15 4 3 8 20 23 -3 15
Eskişehirspor 15 4 3 8 14 30 -16 15
Tetiş Yapı Elazığspor 15 3 3 9 17 28 -11 12
Kardemir Karabükspor 15 0 2 13 4 44 -40 -1