Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

Son Güncelleme : 02 Kasım 2018 07:11
Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

HEYACANIN ADRESİ

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 7. Hafta
04/11/2018 13:00 İbrahim Çeçen Üni Ağrı 1970 Spor   -   Yüksekova Belediyespor
04/11/2018 13:00 Bingöl Şehir Stadı 12 Bingölspor   -   Bitlis Özgüzelderespor
04/11/2018 13:00 Seyrantepe Şilbe 1 No Diyarbakır Yolspor   -   1955 Batman Belediyespor
04/11/2018 13:00 Silopi İlçe Sahası 1960 Silopispor   -   Erciş Gençlik Belediyespor
04/11/2018 13:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin Büyükşehir Bel   -   Bağlar Belediyespor
04/11/2018 13:00 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare   -   Ağrı Gençlerbirliği
04/11/2018 13:30 Muş Şehir Stadı Muş Menderesspor   -   Karlıova Yıldırımspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 7. Hafta
      Hankendispor 0 - 3 Malatya Yeşilyurt Bel
04/11/2018 14:00 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası S Pütürge Belediyespor   -   Ulalar Belediyespor
04/11/2018 14:00 Araban İlçe Stadı Araban Belediyespor   -   Kahta Dirilişspor
04/11/2018 14:00 Yenice 2 Nolu Saha 11 Nisanspor   -   Elbistan Belediyespor
04/11/2018 14:00 Hanefi Mahçiçek Stadı 1920 Maraşspor   -   Şarkışla Belediyespor
04/11/2018 14:00 Tunceli Atatürk Stadı S Dersim 62 Spor   -   Şanlıurfa BŞ Belediyespor
04/11/2018 14:00 Kilis 7 Aralık Stadı Kilis Belediyespor   -   Ankas İstiklalspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 7. Hafta
04/11/2018 13:00 Derepazarı İlçe Sahası Kendirli Belediyespor   -   Bayburt Belediyespor
04/11/2018 13:00 Bulancak İlçe Stadı 1926 Bulancakspor   -   Kelkit Belediye Hürriyetspor
04/11/2018 13:00 Düzköy İlçe Stadı Haçkaspor   -   Sarıkamış Gençlerbirliği
04/11/2018 13:00 Iğdır Kışla Semt Sahası Iğdır Esspor   -   Araklı 1961 Spor
04/11/2018 13:00 Vakfıkebir İlçe Stadı Tonya Doğanspor   -   Yakutiyespor
04/11/2018 13:00   Arhavispor   -   Görelespor
04/11/2018 13:00 Halil Efendi Sentetik Saha Serhat Ardahanspor   -   Çayelispor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 7. Hafta
04/11/2018 14:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor   -   Havza Belediyespor
04/11/2018 14:00 Amasya 12 Haziran Stadı Yeni Amasyaspor   -   Kastamonu Özel İdare KH
04/11/2018 14:00 Yozgat Bozok Stadı Yozgatspor 1959 FK   -   Safranbolu Belediyespor
04/11/2018 14:00 Ordu 19 Eylül Stadı Altınordu Belediyespor   -   Sungurlu Belediyespor
04/11/2018 14:00 Çankırı Atatürk Stadı 1074 Çankırıspor   -   Turhalspor
04/11/2018 14:00 Sinop 80.Yıl Stadı Sinopspor   -   Ladik Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 7. Hafta
03/11/2018 14:00 Karaağaç Spor Kompleksi Arsuz Karaağaçspor   -   Kiremithanespor
04/11/2018 14:00 Kadirli İlçe Stadı 7 Mart Kadirli Demirspor   -   68 Aksaray Belediyespor
04/11/2018 14:00 Ceyhan Sentetik Saha Ceyhanspor   -   İçelspor
04/11/2018 14:00 Kırıkhan İlçe Stadı Kırıkhanspor   -   Talasgücü Belediyespor
04/11/2018 14:00 Mut İlçe Stadı Mut İdman Yurdu Belediyespor   -   İskenderun Belediye G
04/11/2018 14:00 Adana Vefa 01 Tesisleri Adana Vefa 01 Spor   -   1970 Hisarspor
04/11/2018 14:00 Nevşehir 3 Nolu Saha Kapadokya Göremespor   -   Medcem Silifke Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 7. Hafta
04/11/2018 14:00 Sandıklı İlçe Stadı Sandıklıspor   -   Yeniçağaspor
04/11/2018 14:00 Çubuk İlçe Stadı Çubukspor Futbol A.Ş   -   Anadolu Üniversitesi
04/11/2018 14:00 Mamak Türközü Sahası Ankara DSİ   -   Kırıkkale Büyük Anadoluspor
04/11/2018 14:00 Akşehir Nasreddin Hoca Stadı Akşehirspor   -   Keçiören B.Bağlumspor
04/11/2018 14:00 Kemal Kaynaş Stadı Karaman Belediyespor   -   Kırşehir Çayağzıspor
04/11/2018 14:00 Sarayönü İlçe Stadı Sarayönü Belediyespor   -   Karapınar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 7. Hafta
04/11/2018 14:00 Manavgat Atatürk Stadı Manavgat Belediyespor   -   Ortaca Belediyespor
04/11/2018 14:00 Kale İlçe Sahası Kale Belediyespor   -   Kepez Belediyespor
04/11/2018 14:00 Adnan Menderes Stadı Aydınspor 1923   -   Isparta Davrazspor
04/11/2018 14:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor   -   Tavas Birlikspor
04/11/2018 14:00 Serinhisar Atatürk Stadı Serinhisarspor   -   Didim Belediyespor
04/11/2018 14:00 Bucak İlçe Stadı Bucak Belediye Oğuzhanspor   -   Sökespor
04/11/2018 14:00 Yatağan İlçe Sahası Yatağanspor   -   Konyaaltı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 7. Hafta
03/11/2018 14:00 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Yıldırım Belediyespor   -   Somaspor
04/11/2018 14:00 Burhaniye 8 Eylül Stadı Burhaniye Belediyespor   -   Gülbahçespor
04/11/2018 14:00 Urganlı Sahası Urganlıspor   -   Ödemişspor
04/11/2018 14:00 Yalova Amatör 1 Nolu Saha Yalova Kadıköyspor   -   İzmirspor
04/11/2018 14:00 Salihli Ramiz Turan Stadı Salihli Belediyespor   -   Orhangazi Belediyespor
04/11/2018 14:00 Çiğli Bld Atatürk Stadı Çiğli Belediyespor   -   Ayvalıkgücü Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 7. Hafta
03/11/2018 14:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Maltepespor   -   TKİ Tavşanlı Linyitspor
04/11/2018 14:00 Petkim Sahası Aliağa Futbol A.Ş   -   Sultangazispor
04/11/2018 14:00 Bozüyük İlçe Stadı Bozüyük Vitraspor   -   Vefa
04/11/2018 14:00 Derbent Stadı Büyük Derbentspor   -   Çayırovaspor
04/11/2018 14:00 Halil Akkaş Sahası Kütahya Çamlıcaspor   -   Kütahyaspor
04/11/2018 14:00 Derince İlçe Stadı Belediye Derincespor   -   Bornova Yeşilova
04/11/2018 14:00 Yıldıztabya Stadı Gaziosmanpaşa   -   Başiskele Doğantepespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 7. Hafta
      Küçükyalı Yelkenspor   -   Yeşil Bursa
04/11/2018 14:00 Bartın Atatürk Stadı Bartınspor   -   Kaynaşlı Belediyespor
04/11/2018 14:00 Hendek Atatürk Stadı Hendekspor   -   Devrek Belediyespor
04/11/2018 14:00 Alemdağ Stadı 1877 Alemdağspor   -   Serdivanspor
04/11/2018 14:00 Minareli Çavuş Spor Tes Bursa Zaferspor   -   Beylerbeyi
04/11/2018 14:00 Beyçayırı Şehit Vefa  Karadeniz Ereğli Belediyespor   -   Beşyüzevlerspor
04/11/2018 14:00 Şıralık 2 Nolu Saha Çilimli Belediyespor   -   Karasuspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 7. Hafta
04/11/2018 14:00 Çerkezköy Mustafa  Çerkezköy 1911 Doğanspor   -   Uzunköprüspor
04/11/2018 14:00 Biga İlyas Bayram Stadı Bigaspor   -   Çorluspor 1947
04/11/2018 14:00 Edirne 25 Kasım Stadı Edirnespor   -   Tekirdağspor
04/11/2018 15:00 Bulvar Mimar Kubilay  Kartalspor   -   Kırklareli Kavaklıspor
05/11/2018 14:00   Çengelköyspor   -   Çanakkale Dardanel SK
05/11/2018 14:00 Lüleburgaz 8 Kasım Stadı Lüleburgaz İstasyonspor   -   Modafenspor
05/11/2018 14:00 Biga İlyas Bayram Stadı Biga Adaspor   -   Yeşilköyspor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Takımlar OGBMAYAvP
Medipol Başakşehir 12 8 3 1 17 5 12 27
Galatasaray 12 7 2 3 22 14 8 23
Kasımpaşa 12 7 1 4 26 19 7 22
Evkur Yeni Malatyaspor 12 6 3 3 19 10 9 21
Antalyaspor 12 6 2 4 16 18 -2 20
MKE Ankaragücü 12 6 1 5 15 13 2 19
Beşiktaş 12 5 3 4 20 16 4 18
Göztepe 12 6 0 6 15 14 1 18
Atiker Konyaspor 12 4 5 3 17 14 3 17
Trabzonspor 12 4 4 4 19 18 1 16
Demir Grup Sivasspor 12 3 5 4 14 18 -4 14
Bursaspor 12 2 7 3 10 11 -1 13
Fenerbahçe 12 3 4 5 11 15 -4 13
Akhisarspor 12 3 3 6 13 20 -7 12
Kayserispor 12 3 3 6 10 17 -7 12
Aytemiz Alanyaspor 12 4 0 8 6 18 -12 12
BŞB Erzurumspor 12 2 5 5 10 14 -4 11
Çaykur Rizespor 12 1 5 6 13 19 -6 8
Takımlar OGBMAYAvP
Gençlerbirliği 12 10 1 1 19 5 14 31
Boluspor 12 8 2 2 17 8 9 26
Denizlispor 12 8 1 3 22 13 9 25
Gazişehir Gaziantep FK 12 6 4 2 19 7 12 22
Ümraniyespor 11 6 2 3 12 8 4 20
Adana Demirspor 12 6 1 5 14 10 4 19
Hatayspor 12 5 3 4 11 9 2 18
Altınordu 12 4 5 3 14 9 5 17
Giresunspor 12 5 2 5 13 10 3 17
Osmanlıspor FK 12 5 1 6 12 9 3 16
Altay 12 4 3 5 18 13 5 15
Adanaspor 12 3 5 4 16 16 0 14
İstanbulspor 12 3 4 5 16 20 -4 13
Balıkesirspor Baltok 11 3 4 4 11 15 -4 13
Afjet Afyonspor 12 3 2 7 15 18 -3 11
Eskişehirspor 12 3 2 7 10 26 -16 11
Tetiş Yapı Elazığspor 12 3 1 8 14 24 -10 10
Kardemir Karabükspor 12 0 1 11 2 35 -33 -2