esturk.net

Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

Son Güncelleme : 31 Ekim 2018 07:10
Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

7.HAFTA MAÇLAR

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 7. Hafta
04/11/2018 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor   -   Yüksekova Belediyespor
04/11/2018 13:00 Bingöl Şehir Stadı 12 Bingölspor   -   Bitlis Özgüzelderespor
04/11/2018 13:00 Seyrantepe Şilbe 1 Nolu  Diyarbakır Yolspor   -   1955 Batman Belediyespor
04/11/2018 13:00 Silopi İlçe Sahası 1960 Silopispor   -   Erciş Gençlik Belediyespor
04/11/2018 13:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin Büyükşehir Bel   -   Bağlar Belediyespor
04/11/2018 13:00 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare   -   Ağrı Gençlerbirliği
04/11/2018 13:30 Muş Şehir Stadı Muş Menderesspor   -   Karlıova Yıldırımspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 7. Hafta
      Hankendispor 0 - 3 Malatya Yeşilyurt Bel
04/11/2018 14:00 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası S Pütürge Belediyespor   -   Ulalar Belediyespor
04/11/2018 14:00 Araban İlçe Stadı Araban Belediyespor   -   Kahta Dirilişspor
04/11/2018 14:00 Yenice 2 Nolu Saha 11 Nisanspor   -   Elbistan Belediyespor
04/11/2018 14:00 Hanefi Mahçiçek Stadı 1920 Maraşspor   -   Şarkışla Belediyespor
04/11/2018 14:00 Tunceli Atatürk Stadı S Dersim 62 Spor   -   Şanlıurfa BŞ Belediyespor
04/11/2018 14:00 Kilis 7 Aralık Stadı Kilis Belediyespor   -   Ankas İstiklalspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 7. Hafta
04/11/2018     Kendirli Belediyespor   -   Bayburt Belediyespor
04/11/2018     1926 Bulancakspor   -   Kelkit Belediye Hürriyetspor
04/11/2018     Haçkaspor   -   Sarıkamış Gençlerbirliği
04/11/2018     Iğdır Esspor   -   Araklı 1961 Spor
04/11/2018     Tonya Doğanspor   -   Yakutiyespor
04/11/2018     Arhavispor   -   Görelespor
04/11/2018     Serhat Ardahanspor   -   Çayelispor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 7. Hafta
04/11/2018     Çarşambaspor   -   Havza Belediyespor
04/11/2018     Yeni Amasyaspor   -   Kastamonu Özel İdare KH
04/11/2018     Yozgatspor 1959 FK   -   Safranbolu Belediyespor
04/11/2018     Altınordu Belediyespor   -   Sungurlu Belediyespor
04/11/2018     1074 Çankırıspor   -   Turhalspor
04/11/2018     Sinopspor   -   Ladik Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 7. Hafta
04/11/2018     7 Mart Kadirli Demirspor   -   68 Aksaray Belediyespor
04/11/2018     Ceyhanspor   -   İçelspor
04/11/2018     Kırıkhanspor   -   Talasgücü Belediyespor
04/11/2018     Arsuz Karaağaçspor   -   Kiremithanespor
04/11/2018     Adana Vefa 01 Spor   -   1970 Hisarspor
04/11/2018     Kapadokya Göremespor   -   Medcem Silifke Belediyespor
04/11/2018 14:00 Mut İlçe Stadı Mut İdman Yurdu Bel   -   İskenderun Belediye Gen
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 7. Hafta
04/11/2018     Sandıklıspor   -   Yeniçağaspor
04/11/2018     Çubukspor Futbol A.Ş   -   Anadolu Üniversitesi
04/11/2018     Ankara DSİ   -   Kırıkkale B.Anadoluspor
04/11/2018     Akşehirspor   -   Keçiören B.Bağlumspor
04/11/2018     Karaman Belediyespor   -   Kırşehir Çayağzıspor
04/11/2018     Sarayönü Belediyespor   -   Karapınar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 7. Hafta
04/11/2018     Manavgat Belediyespor   -   Ortaca Belediyespor
04/11/2018     Kale Belediyespor   -   Kepez Belediyespor
04/11/2018     Aydınspor 1923   -   Isparta Davrazspor
04/11/2018     Kuşadasıspor   -   Tavas Birlikspor
04/11/2018     Serinhisarspor   -   Didim Belediyespor
04/11/2018     Bucak Belediye Oğuzhanspor   -   Sökespor
04/11/2018     Yatağanspor   -   Konyaaltı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 7. Hafta
03/11/2018 14:00 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Yıldırım Belediyespor   -   Somaspor
04/11/2018     Burhaniye Belediyespor   -   Gülbahçespor
04/11/2018     Urganlıspor   -   Ödemişspor
04/11/2018     Yalova Kadıköyspor   -   İzmirspor
04/11/2018     Salihli Belediyespor   -   Orhangazi Belediyespor
04/11/2018 14:00 Çiğli Bld Atatürk Stadı Çiğli Belediyespor   -   Ayvalıkgücü Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 7. Hafta
04/11/2018     Aliağa Futbol A.Ş   -   Sultangazispor
04/11/2018     Bozüyük Vitraspor   -   Vefa
04/11/2018     Büyük Derbentspor   -   Çayırovaspor
04/11/2018     Kütahya Çamlıcaspor   -   Kütahyaspor
04/11/2018     Belediye Derincespor   -   Bornova Yeşilova
04/11/2018     Gaziosmanpaşa   -   Başiskele Doğantepespor
04/11/2018     Maltepespor   -   TKİ Tavşanlı Linyitspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 7. Hafta
04/11/2018     Bartınspor   -   Kaynaşlı Belediyespor
04/11/2018     Hendekspor   -   Devrek Belediyespor
04/11/2018     Küçükyalı Yelkenspor   -   Yeşil Bursa
04/11/2018     1877 Alemdağspor   -   Serdivanspor
04/11/2018     Bursa Zaferspor   -   Beylerbeyi
04/11/2018     Karadeniz Ereğli Belediyespor   -   Beşyüzevlerspor
04/11/2018 14:00 Şıralık 2 Nolu Saha Çilimli Belediyespor   -   Karasuspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 7. Hafta
04/11/2018     Çerkezköy 1911 Doğanspor   -   Uzunköprüspor
04/11/2018     Bigaspor   -   Çorluspor 1947
04/11/2018     Kartalspor   -   Kırklareli Kavaklıspor
04/11/2018     Çengelköyspor   -   Çanakkale Dardanel SK
04/11/2018     Lüleburgaz İstasyonspor   -   Modafenspor
04/11/2018     Biga Adaspor   -   Yeşilköyspor
04/11/2018     Edirnespor   -   Tekirdağspor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Takımlar OGBMAYAvP
Medipol Başakşehir 26 17 7 2 41 13 28 58
Galatasaray 26 15 7 4 55 27 28 52
Beşiktaş 26 13 8 5 51 34 17 47
Trabzonspor 26 12 7 7 45 36 9 43
Evkur Yeni Malatyaspor 26 10 7 9 37 33 4 37
Atiker Konyaspor 26 8 11 7 32 30 2 35
Antalyaspor 26 10 5 11 29 41 -12 35
Çaykur Rizespor 26 8 10 8 37 33 4 34
Demir Grup Sivasspor 26 9 7 10 38 39 -1 34
Kasımpaşa 26 10 4 12 44 48 -4 34
Aytemiz Alanyaspor 26 10 4 12 28 33 -5 34
İstikbal Mobilya Kayserispor 26 8 9 9 24 34 -10 33
Fenerbahçe 26 7 10 9 32 37 -5 31
MKE Ankaragücü 26 9 4 13 27 41 -14 31
Bursaspor 26 5 13 8 24 31 -7 28
Göztepe 26 8 3 15 26 34 -8 27
BŞB Erzurumspor 26 4 10 12 26 35 -9 22
Akhisarspor 26 5 6 15 27 44 -17 21
Takımlar OGBMAYAvP
Abalı Denizlispor 26 16 6 4 43 24 19 54
Gençlerbirliği 26 17 3 6 39 22 17 54
Osmanlıspor FK 26 15 3 8 35 18 17 48
Hatayspor 26 13 8 5 39 18 21 47
Gazişehir Gaziantep FK 26 13 6 7 44 22 22 45
Altınordu 26 12 9 5 37 20 17 45
Ümraniyespor 26 13 6 7 33 23 10 45
Adana Demirspor 26 12 5 9 35 30 5 41
Boluspor 26 11 5 10 30 27 3 38
Altay 26 10 7 9 37 27 10 37
Balıkesirspor Baltok 26 10 5 11 26 30 -4 35
Adanaspor 26 7 9 10 30 31 -1 30
İstanbulspor 26 5 12 9 29 35 -6 27
Giresunspor 26 6 9 11 25 32 -7 27
Afjet Afyonspor 26 6 7 13 33 42 -9 25
Eskişehirspor 26 6 7 13 28 50 -22 25
Birevim Elazığspor 26 5 5 16 28 45 -17 20
Kardemir Karabükspor 26 0 2 24 8 83 -75 -1