Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

Son Güncelleme : 17 Ekim 2018 06:10
Bölgesel Amatör Ligde Haftanın Programı

5.HAFTA MAÇLAR

BİRİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
21/10/2018     Forma Yüksekova Belediyespor   -   Bitlis Özgüzelderespor Forma
21/10/2018     Forma Ağrı 1970 Spor   -   1955 Batman Bel Forma
21/10/2018     Forma 12 Bingölspor   -   Erciş Gençlik Bel Forma
21/10/2018     Forma Diyarbakır Yolspor   -   Bağlar Belediyespor Forma
21/10/2018     Forma 1960 Silopispor   -   Karlıova Yıldırımspor Forma
21/10/2018     Forma Mardin Büyükşehir B   -   Ağrı Gençlerbirliği Forma
21/10/2018     Forma Siirt İl Özel İdare   -   Muş Menderesspor Forma

İKİNCİ GRUP

ÜÇÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
21/10/2018     Forma Bayburt Belediyespor   -   Kelkit Belediye Hür Forma
21/10/2018     Forma Kendirli Belediyespor   -   Sarıkamış Gençlerbirliği Forma
21/10/2018     Forma 1926 Bulancakspor   -   Araklı 1961 Spor Forma
21/10/2018     Forma Haçkaspor   -   Yakutiyespor Forma
21/10/2018     Forma Iğdır Esspor   -   Görelespor Forma
21/10/2018     Forma Tonya Doğanspor   -   Çayelispor Forma
21/10/2018     Forma Serhat Ardahanspor   -   Arhavispor Forma

DÖRDÜNCÜ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
21/10/2018     Forma Çarşambaspor   -   Safranbolu Bel Forma
21/10/2018     Forma Yeni Amasyaspor   -   Ünye 1957 Spor Forma
21/10/2018     Forma Sungurlu Belediyespor   -   Turhalspor Forma
21/10/2018     Forma Altınordu Belediyespor   -   Ladik Belediyespor Forma
21/10/2018     Forma 1074 Çankırıspor   -   Havza Belediyespor Forma
21/10/2018     Forma Sinopspor   -   Kastamonu Özel İda Forma

BEŞİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
21/10/2018     Forma 7 Mart Kadirli Demirspor   -   Ceyhanspor Forma
21/10/2018     Forma Mut İdman Yurdu Bel   -   Talasgücü Belediyespor Forma
21/10/2018     Forma Adana Vefa 01 Spor   -   Kiremithanespor Forma
21/10/2018     Forma Kapadokya Göremespor   -   İskenderun Belediye Forma
21/10/2018     Forma Medcem Silifke BeL   -   1970 Hisarspor Forma
21/10/2018 15:00 Kırıkhan İlçe Stadı Forma Kırıkhanspor   -   68 Aksaray Bel Forma
21/10/2018 15:00 Karaağaç Spor Kompleksi Forma Arsuz Karaağaçspor   -   İçelspor Forma

ALTINCI GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
21/10/2018     Forma Sandıklıspor   -   Kırşehir Çayağzıspor Forma
21/10/2018     Forma Çubukspor Futbol A.Ş   -   Karapınar Belediyespor Forma
21/10/2018     Forma Ankara DSİ   -   Yeniçağaspor Forma
21/10/2018     Forma Kırıkkale BAnadoluspor   -   Anadolu Üniversitesi Forma
21/10/2018     Forma Karaman Belediyespor   -   1926 Polatlı Bel Forma
21/10/2018     Forma Sarayönü Belediyespor   -   Keçiören BBağlumspor Forma

YEDİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
21/10/2018     Forma Aydınspor 1923   -   Ortaca Belediyespor Forma
21/10/2018     Forma Kuşadasıspor   -   Kepez Belediyespor Forma
21/10/2018     Forma Yatağanspor   -   Didim Belediyespor Forma
21/10/2018 15:00 Manavgat Atatürk Stadı Forma Manavgat Belediyespor   -   Kale Belediyespor Forma
21/10/2018 15:00 Serinhisar İlçe Stadı Forma Serinhisarspor   -   Isparta Davrazspor Forma
21/10/2018 15:00 Bucak İlçe Stadı Forma Bucak Belediye O   -   Tavas Birlikspor Forma
21/10/2018 15:00 Konyaaltı Atatürk Stadı Forma Konyaaltı Belediyespor   -   Sökespor Forma

SEKİZİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
21/10/2018     Forma Yıldırım Belediyespor   -   Ödemişspor Forma
21/10/2018     Forma Burhaniye Belediyespor   -   Altınova Belediyespor Forma
21/10/2018     Forma İzmirspor   -   Orhangazi Belediyespor Forma
21/10/2018     Forma Yalova Kadıköyspor   -   Ayvalıkgücü Bel Forma
21/10/2018     Forma Salihli Belediyespor   -   Somaspor Forma
21/10/2018     Forma Çiğli Belediyespor   -   Gülbahçespor Forma

DOKUZUNCU GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
21/10/2018     Forma Aliağa Futbol A.Ş   -   Bozüyük Vitraspor Forma
21/10/2018     Forma Kütahya Çamlıcaspor   -   Vefa Forma
21/10/2018     Forma Gaziosmanpaşa   -   Kütahyaspor Forma
21/10/2018     Forma Maltepespor   -   Bornova Yeşilova Forma
21/10/2018 15:00 Derbent Stadı Forma Büyük Derbentspor   -   Sultangazispor Forma
21/10/2018 15:00 Derince Suni Çim Saha Forma Belediye Derincespor   -   Çayırovaspor Forma
21/10/2018 15:00 Tavşanlı Ada Stadı Forma TKİ Tavşanlı Linyitspor   -   Başiskele Doğan Forma

ONUNCU GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
21/10/2018     Forma Bartınspor   -   Hendekspor Forma
21/10/2018     Forma Küçükyalı Yelkenspor   -   Kaynaşlı Belediyespor Forma
21/10/2018     Forma 1877 Alemdağspor   -   Devrek Belediyespor Forma
21/10/2018     Forma Bursa Zaferspor   -   Yeşil Bursa Forma
21/10/2018     Forma Çilimli Belediyespor   -   Beylerbeyi Forma
21/10/2018     Forma Karasuspor   -   Beşyüzevlerspor Forma
21/10/2018 15:00 Beyçayırı Stadı Forma Karadeniz Ereğli Bel   -   Serdivanspor Forma

ONBİRİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
21/10/2018     Forma Çerkezköy 1911 D   -   Bigaspor Forma
21/10/2018     Forma Kartalspor   -   Uzunköprüspor Forma
21/10/2018     Forma Çengelköyspor   -   Çorluspor 1947 Forma
21/10/2018     Forma Kırklareli İstasyonspor   -   Kırklareli Kavaklıspor Forma
21/10/2018     Forma Edirnespor   -   Modafenspor Forma
21/10/2018     Forma Tekirdağspor   -   Yeşilköyspor Forma
21/10/2018 15:00 Biga İlyas Bayram Stadı Forma Biga Adaspor   -   Çanakkale Dardanel SK Forma
 

 SPORANKARA.ORG BAŞARILAR DİLER

 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Takımlar OGBMAYAvP
Medipol Başakşehir 12 8 3 1 17 5 12 27
Galatasaray 12 7 2 3 22 14 8 23
Kasımpaşa 12 7 1 4 26 19 7 22
Evkur Yeni Malatyaspor 12 6 3 3 19 10 9 21
Antalyaspor 12 6 2 4 16 18 -2 20
MKE Ankaragücü 12 6 1 5 15 13 2 19
Beşiktaş 12 5 3 4 20 16 4 18
Göztepe 12 6 0 6 15 14 1 18
Atiker Konyaspor 12 4 5 3 17 14 3 17
Trabzonspor 12 4 4 4 19 18 1 16
Demir Grup Sivasspor 12 3 5 4 14 18 -4 14
Bursaspor 12 2 7 3 10 11 -1 13
Fenerbahçe 12 3 4 5 11 15 -4 13
Akhisarspor 12 3 3 6 13 20 -7 12
Kayserispor 12 3 3 6 10 17 -7 12
Aytemiz Alanyaspor 12 4 0 8 6 18 -12 12
BŞB Erzurumspor 12 2 5 5 10 14 -4 11
Çaykur Rizespor 12 1 5 6 13 19 -6 8
Takımlar OGBMAYAvP
Gençlerbirliği 12 10 1 1 19 5 14 31
Boluspor 12 8 2 2 17 8 9 26
Denizlispor 12 8 1 3 22 13 9 25
Gazişehir Gaziantep FK 12 6 4 2 19 7 12 22
Ümraniyespor 11 6 2 3 12 8 4 20
Adana Demirspor 12 6 1 5 14 10 4 19
Hatayspor 12 5 3 4 11 9 2 18
Altınordu 12 4 5 3 14 9 5 17
Giresunspor 12 5 2 5 13 10 3 17
Osmanlıspor FK 12 5 1 6 12 9 3 16
Altay 12 4 3 5 18 13 5 15
Adanaspor 12 3 5 4 16 16 0 14
İstanbulspor 12 3 4 5 16 20 -4 13
Balıkesirspor Baltok 11 3 4 4 11 15 -4 13
Afjet Afyonspor 12 3 2 7 15 18 -3 11
Eskişehirspor 12 3 2 7 10 26 -16 11
Tetiş Yapı Elazığspor 12 3 1 8 14 24 -10 10
Kardemir Karabükspor 12 0 1 11 2 35 -33 -2