Bölgesel Amatör Ligde 6.Hafta Maçlar

Son Güncelleme : 24 Ekim 2018 09:10
Bölgesel Amatör Ligde 6.Hafta Maçlar

HEYECAN YÜKSELİYOR

birinci grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
28/10/2018 13:00 Yüksekova İlçe Sahası Forma Yüksekova Bel   -   Siirt İl Özel İdare Forma
28/10/2018 13:00 Erciş İlçe Sahası Forma Erciş Gençlik Bel   -   Diyarbakır Yolspor Forma
28/10/2018 13:00 Batman 19 Mayıs 2 No Forma 1955 Batman Bel   -   12 Bingölspor Forma
28/10/2018 13:00 Bitlis 8 Ağustos Stadı S Forma Bitlis Özgüzelderespor   -   Ağrı 1970 Spor Forma
28/10/2018 13:00 Doğubayazıt Yaşar Er Forma Ağrı Gençlerbirliği   -   Muş Menderesspor Forma
28/10/2018 13:00 Karlıova İlçe Sahası Forma Karlıova Yıldırımspor   -   Mardin Büyükşehir Bel Forma
28/10/2018 13:00 Seyrantepe Şilbe 1 No Forma Bağlar Belediyespor   -   1960 Silopispor Forma

ikinci grup

üçüncü grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
28/10/2018 13:00 Bayburt Sentetik Saha Forma Bayburt Belediyespor   -   Serhat Ardahanspor Forma
28/10/2018 13:00 Araklı İlçe Stadı Forma Araklı 1961 Spor   -   Haçkaspor Forma
28/10/2018 13:00 Sarıkamış İlçe Stadı Forma Sarıkamış Gençlerbirliği   -   1926 Bulancakspor Forma
28/10/2018 13:00 Kelkit İlçe Sahası Forma Kelkit Bel Hürriyetspor   -   Kendirli Belediyespor Forma
28/10/2018 13:00 Çayeli İlçe Stadı Forma Çayelispor   -   Arhavispor Forma
28/10/2018 13:00 Görele 13 Şubat Stadı Forma Görelespor   -   Tonya Doğanspor Forma
28/10/2018 13:00 Orhan Tavlı Aziziye İlçe  Forma Yakutiyespor   -   Iğdır Esspor Forma

dördüncü grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
28/10/2018 14:00 Ünye İlçe Stadı Forma Ünye 1957 Spor   -   Yozgatspor 1959 FK Forma
28/10/2018 14:00 Safranbolu İlçe Sahası Forma Safranbolu Belediyespor   -   Yeni Amasyaspor Forma
28/10/2018 14:00 Kastamonu Hasan Doğan Forma Kastamonu Özel İda   -   Çarşambaspor Forma
28/10/2018 14:00 Havza İlçe Sahası Forma Havza Belediyespor   -   Sinopspor Forma
28/10/2018 14:00 Ladik İlçe Sahası Forma Ladik Belediyespor   -   1074 Çankırıspor Forma
28/10/2018 14:00 Turhal İlçe Stadı Forma Turhalspor   -   Altınordu Belediyespor Forma

beşinci grup

altıncı grup

 

sekizinci grup

 
Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
28/10/2018 14:00 Altınova Hersekzade A Forma Altınova Belediyespor   -   Urganlıspor Forma
28/10/2018 14:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı S Forma Ödemişspor   -   Burhaniye Bel Forma
28/10/2018 14:00   Forma Gülbahçespor   -   Yıldırım Belediyespor Forma
28/10/2018 14:00 Soma Atatürk Stadı Forma Somaspor   -   Çiğli Belediyespor Forma
28/10/2018 14:00 Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı Forma Ayvalıkgücü Bel   -   Salihli Belediyespor Forma
28/10/2018 14:00 Orhangazi İlçe Stadı Forma Orhangazi Bel   -   Yalova Kadıköyspor Forma

dokuzuncu grup

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
27/10/2018 14:00 Yusuf Tırpancı Sahası Forma Bornova Yeşilova   -   Gaziosmanpaşa Forma
28/10/2018 14:00 Çayırova Kuştepe Stadı Forma Çayırovaspor   -   Kütahya Çamlıcaspor Forma
28/10/2018 14:00 Ş.Bnb.A.Kulaksız Stadı Forma Başiskele Doğantepe   -   Maltepespor Forma
28/10/2018 14:00 Halil Akkaş Sahası Forma Kütahyaspor   -   Belediye Derincespor Forma
28/10/2018 14:00 Tavşanlı Ada Stadı Forma TKİ Tavşanlı Linyitspor   -   Aliağa Futbol A.Ş Forma
28/10/2018 15:00 Şenlikköy Stadı Forma Vefa   -   Büyük Derbentspor Forma
28/10/2018 15:00 Cebeci Spor Kompleksi Forma Sultangazispor   -   Bozüyük Vitraspor Forma

onuncu grup

onbirinci grup

 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Takımlar OGBMAYAvP
Medipol Başakşehir 12 8 3 1 17 5 12 27
Galatasaray 12 7 2 3 22 14 8 23
Kasımpaşa 12 7 1 4 26 19 7 22
Evkur Yeni Malatyaspor 12 6 3 3 19 10 9 21
Antalyaspor 12 6 2 4 16 18 -2 20
MKE Ankaragücü 12 6 1 5 15 13 2 19
Beşiktaş 12 5 3 4 20 16 4 18
Göztepe 12 6 0 6 15 14 1 18
Atiker Konyaspor 12 4 5 3 17 14 3 17
Trabzonspor 12 4 4 4 19 18 1 16
Demir Grup Sivasspor 12 3 5 4 14 18 -4 14
Bursaspor 12 2 7 3 10 11 -1 13
Fenerbahçe 12 3 4 5 11 15 -4 13
Akhisarspor 12 3 3 6 13 20 -7 12
Kayserispor 12 3 3 6 10 17 -7 12
Aytemiz Alanyaspor 12 4 0 8 6 18 -12 12
BŞB Erzurumspor 12 2 5 5 10 14 -4 11
Çaykur Rizespor 12 1 5 6 13 19 -6 8
Takımlar OGBMAYAvP
Gençlerbirliği 12 10 1 1 19 5 14 31
Boluspor 12 8 2 2 17 8 9 26
Denizlispor 12 8 1 3 22 13 9 25
Gazişehir Gaziantep FK 12 6 4 2 19 7 12 22
Ümraniyespor 11 6 2 3 12 8 4 20
Adana Demirspor 12 6 1 5 14 10 4 19
Hatayspor 12 5 3 4 11 9 2 18
Altınordu 12 4 5 3 14 9 5 17
Giresunspor 12 5 2 5 13 10 3 17
Osmanlıspor FK 12 5 1 6 12 9 3 16
Altay 12 4 3 5 18 13 5 15
Adanaspor 12 3 5 4 16 16 0 14
İstanbulspor 12 3 4 5 16 20 -4 13
Balıkesirspor Baltok 11 3 4 4 11 15 -4 13
Afjet Afyonspor 12 3 2 7 15 18 -3 11
Eskişehirspor 12 3 2 7 10 26 -16 11
Tetiş Yapı Elazığspor 12 3 1 8 14 24 -10 10
Kardemir Karabükspor 12 0 1 11 2 35 -33 -2