esturk.net

Ankara Amatör Ligde Haftanın Programı

Son Güncelleme : 30 Ocak 2019 06:01
Ankara Amatör Ligde Haftanın Programı

SÜPER AMATÖR LİGDE MAÇLAR

16.HAFTA PROGRAM

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
      Forma Ankara Esnafspor   -   Yenimahalle Bel Forma
02/02/2019 13:00 Polatlı İlçe Stadı Forma Polatlıspor   -   Devlet Tiyatroları Forma
03/02/2019 13:00 Sincan 15 Temmuz M.B Forma Sincan Belediyespor   -   Yeni Haymanaspor Forma
03/02/2019 12:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Ankara T.K.İ.   -   Beypazarı Belediye Gen Forma
03/02/2019 12:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Yurtkur   -   Nallıhan 1864 Spor Forma
03/02/2019 13:00 Çamlıdere İlçe Sahası Forma Çamlıdere Belediyespor   -   Gölbaşı Belediyespor Forma
03/02/2019 13:30 Kazan İlçe Sahası Forma K.kazan Belediyespor   -   Pursaklar Belediyespor Forma

AMATÖR LİG BİRİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
      Forma Mamak Lalahanspor   -   Ankara Turizmspor Forma
03/02/2019 11:45 Gölbaşı Sentetik Saha Forma Güneşspor   -   Mülkiyespor Forma
03/02/2019 14:15 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Dışişleri Bakanlığı   -   Ankara Eğitimspor Forma
03/02/2019 14:15 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Kavaklıderespor   -   Ankara Seçkinspor Forma
03/02/2019 16:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma OFTAŞ Spor   -   Ankara Tarımspor Forma

İKİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
03/02/2019 09:00 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Çakırlargücü   -   Gazi Orman Çiftliği Forma
03/02/2019 10:45 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Bahçelievler Gençlikspor   -   Köprülü Bahçelispor Forma
03/02/2019 13:00 Kalecik İlçe Sahası Forma Kalecikspor   -   Elmadağ Bld. Hasan Forma
03/02/2019 14:00 Altındağ Örnek Sentetik Forma Ortadoğuspor   -   Yenidoğanspor Forma
03/02/2019 15:35 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Ankara Metespor   -   Türközüspor Forma

ÜÇÜNCÜ GRUP

DÖRDÜNCÜ GRUP

SPORANKARA.ORG SİZİN SİTENİZ

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Koç Koç Günlük burç yorumu

Birçok kişi size yeni fikirler verecek. Gelen bu yardımları kabul edin ve önünüzde açılacak yeni kapılardan yararlanın. Bu sayede beklenmedik ilerlemeler kaydedebilecek ve uzun süredir hayal ettiğiniz bir şeye çok yaklaşacaksınız. Ama riskleri iyi dengelemeye bakın, yoksa şimdiye dek elde ettiğiniz her şeyi birden kaybedebilirsiniz.

Boğa Boğa Günlük burç yorumu

İnsanlarla iyi ilişkiler kurmada şu sıralar özellikle başarılısınız. Çekim gücünüz yüksek ve dört bir taraftan geleceğinize olumlu etkileri olacak bağlantılar yağıyor. Bu kişilere sadece işinize yarayabilecekleri için değil, insan olarak da değer verdiğinizden emin olun.

İkizler İkizler Günlük burç yorumu

Hem kendi içinizde hem de yaptığınız işlerde büyük bir rahatlık içindesiniz. Başkaları da bunun farkına varacak ve bu rahatlığınız yakınınızdaki kişilere de bulaşacak. Sizinle aynı kafa yapısındaki kişilerle bağlantı kurmak için bu fırsattan yararlanın. Planlarınızı başkalarının fikirlerini de katarak zenginleştirin ve bu odaklanmış enerjinizle harekete geçin. Eskiden ulaşılmaz sandığınız hedefler artık çok yakınınızda olacak.

Yengeç Yengeç Günlük burç yorumu

Bugün pek fazla iş başaramayabilirsiniz. Ama bunun sizi fazla engellemesine izin vermeyin. Çaba harcamaya devam ederseniz başarıyı yine yakalayacaksınız. Özel hayatınızda da, gerek partneriniz gerek arkadaşlarınızla benzer bir durum yaşıyorsunuz. Daha amaca yönelik bir diyalog içine girerek, çelişkileri ve yanlış anlamaları çözmeye çalışın. Stres, sağlığınız açısından tehlike oluşturuyor. Etkinliklerle dinlenme arasında bir orta yol bulmaya çalışın.

Aslan Aslan Günlük burç yorumu

İşyerinde sakinleştirici bir etkiniz olacak. İş arkadaşlarınız sizden tavsiye ve öneriler almak için yanınıza gelecek ve bu, özgüveninizi ve kendinize inancınızı destekleyecek! Her zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Sevdiklerinizle tam bir uyum içinde çok eğleneceksiniz. Fiziksel kondisyonunuz neredeyse mükemmel düzeyde, ancak biraz daha eğlenceli faaliyetle daha da iyileştirilebilir. Bu, ilerideki hareketli günlere hazırlanmanın bir diğer yolu.

Başak Başak Günlük burç yorumu

Bugün biraz çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Bir yandan yapmaya çalıştığınız birçok iş yolunda gitmezken, diğer yandan sorunun karşılaştığınız kişilerden kaynaklandığını göreceksiniz. Aşırı tepki vermeyin. Bunun yerine sakinliğinizi korumaya çalışın ve böylece başkalarını kendinize hayran bırakın, sonunda bu tatsız günü olumsuzluklardan etkilenmeden bitirebilirsiniz.

Terazi Terazi Günlük burç yorumu

Kendinizi ulaşılamayacak hayallere kaptırmış gidiyorsunuz. Elde ettiklerinizi de kaybetmenizle sonuçlanabilecek herhangi bir risk almayın. Ancak, bu düşünceler sadece bir memnuniyetsizlik hissinden kaynaklanma tehlikesi de taşıyabilirler. Bunun yerine, bu memnuniyetsizliğinizin kökenine inin. Kendinize daha fazla huzur sunun ve biraz vicdan muhasebesi yapın. Sorununuzun kaynağını anlayacaksınız.

Akrep Akrep Günlük burç yorumu

Bugün işler pek de iyi gitmiyor. Günlük işlerinize konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Kendinizi motive etmeniz güç olsa da, karamsar olmanıza gerek yok. Elinizden gelenin en iyisini yaparsanız bir miktar başarıya ulaşabilirsiniz, ancak şimdilik fazlasını beklemeyin. Huzurunuzu ve özgüveninizi yeniden elde ettiğinizde, sorunlar da çözümlenmeye başlayacak.

Yay Yay Günlük burç yorumu

Yeni zorluklarla karşılaşmaya hazır olun, özellikle de ilk başlarda pek ilerleme kaydedemediğiniz işyerinizde. Bu sizi yıldırmasın. Bu tür dönemler gelir geçer. Özel hayatınızda da taze bir enerjiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizin tükenmeye başladığını hissediyorsunuz. Günlük kalıpların dışına çıkın ve sıra dışı bir şey yapın.

Oğlak Oğlak Günlük burç yorumu

Sizi uğraştıracak bazı sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Birileri sizin aleyhinize hareket ediyor veya sırf varlığıyla bile sizi rahatsız ediyor olabilir. Ama siz karşılık vermediğiniz sürece, bu gibi anlık engeller hayatınızı ne derece etkileyebilir?

Kova Kova Günlük burç yorumu

Doğal bir uyum içinde olduğunuzdan, grup ortamlarındayken taviz vermeniz gerekmeden ve serbestçe hareket edebileceksiniz. Bu gücü eğlenceli sosyal aktivitelerde kullanabilir veya işyerinizde başkalarıyla birlikte çalışarak verim sağlamak için kullanabilirsiniz.

Balık Balık Günlük burç yorumu

Karşılaştığınız herkes size son derece sıcak ve olumlu yaklaşacak. Size verilen bu sevgiye siz de aynı ölçüde karşılık vermeye özen gösterirseniz, hayat boyu sürecek arkadaşlıkların temelini atmış olacaksınız. Hatta belki de meşhur “hayat arkadaşınızla” tanışabileceksiniz.